Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Judys002

28 Tydzień Ciąży Poród na Kwiecień 2013r. Wejdźcie i popiszmy :)

Polecane posty

Hehe ja tez jem non stop lody :) a długich kapieli nie biore bo to podobno nie dobrze dla dzidzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wyszly mi!! :D jak nigdy! :DDD a moje kochanie mnie zaskoczylo wyszedl na papierosa i przyniosl mi pepsi w butelce szklanej mmmmm :D a mialam taka ochote na nia :) kochany jest. ja tez nie biore teraz dlugich kapieli boje sie ze zaszkodze malemu, jeszcze calkiem niedawno wylegiwalam sie w wannie teraz mam opory. A i jak lezalam w wannie to bralam laptopa i zawsze jakis film ogladalam albo program na tvn player :P Dobra dziewczynki ide jesc posprzatam i spac :) tak wiec do jutra kochane buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak jak moje ;p i jeszcze kropelka oliwy do ciasta ;p tak moja babcia robi ;p kucharka ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja znowu na odwrót mój maluszek lubi chyba ciepłe kąpiele nie krzyczcie na mnie ale od początku Ciąży kąpałam się w ciepłej wodzi i długooo i wtedy mój maluszek jest cichutko albo tak leciuteńko kopie sobie jak by się bawił hehe ;p mamie dobrze to mu też na pewno :) i mogę leżeć i leżeć i kąpie się tak codziennie ale rachunek przyjdzie aż strach się bać pełno soli i piany muszę mieć ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje naleśników wierzyłam w Ciebie !! :) Smacznego Wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weź reni i jest taki syrop na zgagę :) pomaga mi też i nie pij nic gazowanego od pomidorów też cebuli jest zgaga aa i białege pieczywa !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelak
ohohooo jak sie kochane rozpisałyscie nie bylo mnie dwa dni a ile zaleglosci mam.Od wczoraj ciagle cos do zalatwienia i zrobienia szokkk .Dopiero sie połozylam i odpoczywam troszke.Dziewczyny czuje sie z dnia na dzien wieksza masakra jak słoniątko ;-) Jutro wizyta poloznej a za tydzien dopiero do lekarza.Myslicie ze zrobi mi usg bedzie to 34 tydz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ale juz jest 21 sklepy i apteki pozamykane musze sobie jakos poradzic jutro sobie cos kupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bla bla bla bla sratatata
zjedz lyzke bulk I tartej albo sody oczyszczonej i popij woda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wykąpana mój będzie dopiero później :( a mi się chcę pić :(:(:(:( gazowanej wody... taaaa dupa chce mi się Coliiiiiiii albo lipton lemon z lodówki mmmmmmmm :(:(:(:( mój powiedział że mi kupi ale będzie późno i co ja mam zrobić uschnę... ;/ A gdzie mieszkasz nie ma nigdzie apteki 24h co pełni dyżur ?? hmm Hej Angelak co tam kochana u Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet o tym nie pomylałam zeby zjesc ;) a no własnie ja mieszkam na wsi i tu lipa z apteka 24 najblizasza w szczyrku ale to 6 kilometrów odemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka31bla bla bla
Cala ciaze jadlam bulk tarta NA zgage i pomagalo zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde...a nie ma kto Ci pojechać ?? Jak bym mieszkała blisko to bym Ci pojechała :) hehehe hmmm masakra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judys nie przejmuj sie dam rade ( a zajechac nie ma mi kto niestety niby tyle osob w domu mieszka a wszystkich wywiało;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz piłam hehe ;p Masakra w weekend chyba popiorę pościel dla malucha i baldachim :) kocyki też pierzecie ??? bo właśnie nie wiem czy mam prać ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judys Ja piore wszystko no moze baldachim sobie narazie odpuszcze ( my dopiero łóżeczko zamawiac bedziemy ale bedzie całe wyposazenie w tym ) kocyki napewno tak jak ubranka i posciel wypierz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelak
A ja za pranie zabiore sie w sobote chyba :) Czekam na komode jak bedzie gotowa , wtedy popiore poprasuje i ułoze zeby sobie gotowe czekalo na synusia:) Kochane jakie rozmiarki ciuszkow macie na poczatek i jak duzo tego? Ja dzisiaj segregowalam mam ok 8 koszulek dla noworodka wiazanych na 58 Body 58-62 ok 15 szt pajacyki 58-62 5 szt spioszki 58-62 6 szt spodenki 58-62 8 szt Kaftaniki i bluzeczki 58-62 ok 6 szt czapeczki mini 3 szt rekawiczki niedrapki 2 szt gruby pajac polarowy 62 Dresik 62 i to chyba na tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weź kretynko spadaj stąd !!!! Ja byś debilko umiała czytać to byś widziała że to nie Ona pisała o naleśnikach !!! nie podoba Ci się to się goń !!! Mój ginekolog kazał brać Reni i syrop na zgagę a nie to jakieś widzimisię więc jak nie znasz się i nie wiesz o czym piszesz to nie pisz bo sama wieśniarą jesteś i to żałosną !!!!!! Jak byś nie wiedziała zjebie genetyczny że dziecko męczy się kiedy matka się męczy więc czy nie lepiej zażyć jedną tabletkę żeby przeszło niż się męczyć a po drugie co to naleśników zjeść nie można ?1 ciekawe co Ty wpierdzielasz pewnie gówno a jak zjesz naleśnika to żeby Ci tępaku staną w gardle... i weź nie odpisuj już i spadaj z naszego forum bo dla Debilów on nie był założony !!!!!!!!!!! i nikt Cie tu nie zapraszał !! (każdą jedną wypowiedź twoją będziemy zgłaszać do usunięcia więc wylewaj te swoje wypociny do woli nam to wisi ) NARA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też piorę wszystko, kocyki, ręczniczki i inne, nie tylko ciuszki :) tak chyba będzie lepiej, a już na pewno nie zaszkodzi. :D Ale się rozpisałyście na wieczór dziewczynki :) PaOlcia wspolczuje Ci z ta zgaga kurcze ;/ mnie męczy codziennie, ale baardzo krótko i dość łagodnie ją przechodzę.. pewnie próbowałaś już wszystkich sposobów żeby jej nie było, co? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No starczy ja mam dużo tego najwięcej mam na 58cm bo mi bratowa mojego dała :) bo jej synuś ma 5 miesięcy :) ale też dużo kupiłam;p mama mi kupiła na na roz 62 :) tak pościel koniecznie wypiorę ! :) Przepraszam was dziewczyny za tą wypowiedź ale tak mnie wkurzyła na koniec że spać mi się odechciało więc jeszcze popisze ;p Angelak ile Ty kochana przytyłaś ?? i ile masz wzrostu bo ja 170 ;p i przytyłam 11 kg hmm bo jak coś to będziemy mogły razem zabrać się za bieganie ;p hehe I na jakiej dzielnicy mieszkasz ?? :) jak można wiedzieć ;p może gdzieś niedaleko mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez nam sie Judys zdenerwowała mnie to tez irytuje ale staram sie nie zwracac uwagi ;) xx a ciuszków to ja mam strasznie duzo bo mi rodzina daje i nie mam gdzie tego opchać dzis wyprałam połowe w sobote moze 2 połowe wypiore ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angelak ja właśnie nie liczyłam tak dokładnie, ale jakieś 2 tyg temu robiłam małe porządki w ciuszkach tych na pierwsze miesiące i miałam dość mało koszuleczek na króciutki rękaw, więc oczywiście dokupiłam hehe :) muszę policzyć ile tego wszystkiego jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×