Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Judys002

28 Tydzień Ciąży Poród na Kwiecień 2013r. Wejdźcie i popiszmy :)

Polecane posty

Dużo kosztuje od 800zł jedna część ciała i jeden zabieg a trzeba z 3 co naj miej i od razu najlepiej bo im dużej czekasz tym gorszy efekt... tak jest fotelik w tym moim wózku :) w ogóle on jest super ;p hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja kolejny dzien się męczę.. :) tesknie za spaniem od 24 do 12 hehe :P też tak cierpicie w nocy?! ;O ja wstaje kilkanascie razy, zasypiam po 23 i jak widac 7 rano jestem na nogach.. porażka. Tym bardziej, że mój facet śpi od pół godziny bo wrócił z nocki i co tu teraz robić do 15 sama :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mini mam to samo jak widzisz ja również na nogach już ubrana pomalowana wymyta itp... robię sobie capuccino :) Ja również zasypiam o 23 tzn kładę się do łóżka i zaczyna się męczarnia typu z boku na bok z boku na plecy oki ułożę się to zacznie mnie coś swędzieć jak się w końcu na drapię to zgaga przyjdzie muszę wstać albo zwymiotuje albo jakoś przetrzymam i wezmę tabletkę oki znowu kładę się i to samo...a jak zacznę myśleć o dziecku bo akurat jeszcze siusiu zrobię i mały skopie mi żebra no właśnie jak zacznę myśleć o dziecku tak już nie śpie i nie śpię bo dopada mnie lęk co będzie jak urodzę i przeżywam i znowu siusiu i tak wyglądam moja noc... Hehehe więc pociesz się Mini że nie jesteś sama :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe to wszystkie mamy tak samo:P:P:P Mój 7-letni pies dostaje świra- to bydle a nie pinczerek- kaukaz wszędzie za mną chodzi, nawet jak idę do toalety to pod nią siedzi, leży na poduszce swojej ja na łóżku i ona Taaaaaaak na mnie patrzy jak na film w tv, podchodzi- kładzie mi pyskol na brzuchu, a że ma ciężki to jej na udo przesuwam- i tak się daje okopywać. Jak kupiłam pluszaczki do małej do pokoju- to sobie jednego ukradła i śpi z nim.... Moja mama mówi, że to suka i ma instynkt, czuje, że zbliża się dziecko. Ja pamietam jak moja siostra 5 lat temu córkę przywoziła do nas- jeszcze mieszkałam z mamą- to mój pies to samo- na krok nie zostawiał. BĘDĘ MIAŁA NAJLEPSZĄ OPIEKUNKĘ NA ŚWIECIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój pies to samo tylko że mój to kundelek :) ale chodzi za mną do kibla i tańczy czyli wstaje na dwóch łapach i łapami u góry mach ;p hehe dodam wam jakieś foty potem mojego hihi on jest zwałowy ;p haha Też w kółko wącha mój brzuch a jaki jest zazdrosny o mnie ;p Jak moi rodzice wracają z Niemiec to on idzie do nich żebym sobie odpoczęła ale on jest do tego przyzwyczajony :) hehe i mimo to że moi rodzice uważają go za swojego synusia hehe ;p i ma wszystko śpi z nimi na łożu je obiady z nimi tzn jak rodzice zjedzą np zupę to mama zaraz wlewa dla Kajtusia bo on lubi ;p no ale wrócę do wątku i jak jedzie do Wałcza do rodziców to jak ja przyjadę to siada i patrzy się bez ruchu czasem aż przyśnie na siedzącą ;p hehe Zwierzęta są kochane i rozumie bardzo mam pokoik małego otwarty nawet tam nie wejdzie po zabroniłam mu i tak jak by rozumiał ;p :) Też czuję że nie da nikomu podejść do małego oprócz nam i co najważniejsze mój synuś od urodzenia będzie miał wiernego przyjaciela :) na długie lata bo mój pies ma z 4 lata a kundelki żyją wiecznie :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdroszczę Wam piesków, zawsze chciałam mieć:) heheh. WIdzę że nie tylko ja się mecze, większość z nas ma takie same nocki. Masakra. teraz nie wyspane, po porodzie niewyspane... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny brzuch mnie cos dzis w dole czasem kuje ;/ nie wiem czy czasem nie wybrac sie do lekarza ale niechce wyjsc na jakas glupia panikare ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak jak u mnie musisz lezec i gleboko oddychac :-) bo to klucie jest ze dziecko dlsie obniza a jak twardnieje brzuch no tak jak u mnieto skurcze :-) hehe musisz siedziec ja dwa dni bylam uziemionazeby do szpitala nie trafic al dzosiaj juz zasosam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sumienia nie mam mojej suczki wywalić z pokoiku dzieciecego-zswoją drogą nie mogę tego zrobić, bo jak będzie dzieecko- ona nie może być odrzutkiem- akceptuję to że kłączy codziennie po kolanach jet sprzątane- a to że ona tam przebywa- bo czuje, że maleństwo tuż tuż- to ja ją rozumiem i cieszę się bo wiem, że będzie mi dziecka pilnować. Niech se tam bedzie non stop :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi tak właśnie twardnieje i to są skurczę ;p hehe Ej dziewczyny was też tak swędzi skóra bo mnie swędzi hm ;/ hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziewczynki znów noc nieprzespana.. od 5 do 8 to praktycznie nic nie spałam, później wierciłam się budząc co 5min.. porażka, mam wrazenie, ze tak juz bedzie codziennie aż do porodu!!! :( no a potem nie lepiej, tez trzeba bedzie wstawać.. ale już do Maleństwa :) Jejku nie moge sie doczekać dziś będziemy mieć różowy pokoik w domku!!:) nareszcie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mini to sie ciesze z pokoiku :-) ja dzisiaj posciele itp bede prasowac imaskotki prac :-) hihi wozek w pokoiku tak ladnie wyglada teraz to juz tylko czekanie :-) czekanie na maluszka i ladna pogode :-) hihi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już nie mam co robić- wszystko gotowe... wszystko wyprasowane.... ehhhh od tego leżenia na dekiel dostać można;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane co tam u was ??? Ja padnięta jestem jak nie wiem ;p hehe porobiłam dzisiaj już wszystko do końca na początku marca muszę iść tylko po torbę i jestem gotowa do porodu ;p hihi Zapisałam się wczoraj do szkoły i lecę jutro na zajęcia ;p hehe ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny troszke mnie tu nie było byłam u Szwagierki 2 dni nudziło mi sie ale przynajmniej pobawiłam sie z jej 10 miesiecznym synkiem;) xx mi tez wyszły rozstepy na brzuchu ale nie mam chyba tak zle ;) xx xx mnie dzis tak dziwnie boli brzuch jakbym taki łagodny okres miała troszke sie boje c jest grane ale narazie nie panikuje czekam .. xx Co tam u Was jak sie czujecie...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aj Dziewczyny ja się właśnie zajmuje moim facetem, bo z moim braciszkiem i tatuśkiem opijali zdrowie malucha... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyspane...?? Ja wkoncu w swoim łózku jestem wyspana spałam prawie 11 godzin bez przewy hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ospoczywam po wczorajszej walce w tv:P byliśmy u mojej mamy- tam full ludu, - wiec wiadomo przygotowań mnóśtwo:P trochę się od odpoczywania oderwałam :D Judys do szkoły rodzenia czy na jakąś inną bi sie zgubiłam w temacie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yhym to temu tak dzis nikt sie nie odzywa ja znowu cały czas robie piore i sprzatam ;) wiem wiem niedziela do odpoczynku ale tak mnie dzis natchneło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo kochane moje wracajcie na nasze forum :) Ja zapisałam się do szkoły normalnej :) dzienna ale na weekendy Technik Administracji :) zawsze ta administracja mnie jakoś interesowała to sobie poszłam na dwa latka :) mnie już mnie kuje ale brzuch mi się bardzo napina ;p Maluszek się wypina i wypina że cho cho ;p Ja już mam kochane też w pokoiku wszystko wysprzątane itp :) w wózeczku leży pościel w łóżeczku również jejku ten pokoik jest taki słodki :) Któraś dziewczyna miała malować pokój n różowo jak wyszło ? bo już tyle nas jest że nie pamiętam która miała robić wyślijcie fotusie :) i jak z tymi rozstępami u was... ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochana!! z rozstepami mam masakre coraz to wieksze ael nie przejmuje sie tym za bardzo,.. xx mnie kłuje od czasu do czasu a brzuch mam napiety praktycznie cały czas i pobolewa ;( xx dzis znowu pranie robie nastepne ciuszki ja juz nie wiem gdzie je układac jutro cały dzien pewnie bede prasowac ;) xx a u Was jak tam ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weekendowa pustynia :P a walki tez ogladalam te pierwsze byly takie nuuudne ze masakra. rozstepy to z dnia na dzien sa coraz gorsze, takie czerwone jakby mnie pies poszarpal ! ;/ ja ciuchy dla malucha wypralam jakos na poczatku marca bede sie brala za posciel i maskotki i jakos w polowie marca bede robila przemeblowanie bo chce zeby lozeczko stalo w sypialni wiec musze biurko mojego narzeczonego razem z komputerem wytransportowac do 2 pokoju a co za tym idzie tam tez meble poprzestawiac. Dziewczyny jak mnie "denerwuja" chcialo by sie napisac gorsze slowo psy sasiadow na zmiane jak nie wyje jeden u gory to drugi z boku!!! Zwariowac idzie!! jak je kiedys spotkam na parkingu to przysiegam rozjade! :?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judys to super, że się zajęłaś tym co lubisz w kwestii edukacji:) =- moja dobra rada, ja tak zrobiłam- pościelkie dla dziecka leżą i się kurzą a potem w ten syf, któego nie widać wsadzisz maleństwo;/;/;/ weeź karton i je ładnie spakój- przykryj folią z wierzchu, a jak będziesz w klinice niech Ci facet wsadzi do łóżeczka.... co myślisz? kurz się osadza na wszystkim, a normalnie pościele sie dziecku co 2 tygodnie przynajmniej zmienia- a te będą leżeć a leżec... no nie wiem;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posciele do łóżeczka u mnie poleza jak przyjdzie łózeczko a jak juz bede w szpitalu to narzeczony wypierze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moja położna znowu powiedziała że mogę już wyprać itp tym bardziej że pokoik mam zamknięty i mówiła że jak jest trochę kurzu to dziecku się nic nie stanie wręcz przeciwnie bo potem są alergiki na serio tak mi powiedziała :) zobaczę jak to będzie najwyżej jeszcze sobie wypiorę przed porodem hehe :) ale jak na dzień dzisiejszy wyszstko gotowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dobrze Ci powiedziała lepiej zeby hartowac dzieciatko niz zeby pozniej gonic po lekarzach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja też mam wyprane tylko do takiego kartonu je wsadziłam- tam też pewnie jaiś kurz najdzie- sterylnie u mnie też nie będzie ale ja mówie o takim przyszykowaniu łóżeczka, jakby zaraz miało się je tam wsadzić:D Przepis na życie dzisiaj leci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×