Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Judys002

28 Tydzień Ciąży Poród na Kwiecień 2013r. Wejdźcie i popiszmy :)

Polecane posty

spoko zgaga jak narazie ustała hehe to chyba dzieki Judys bo tak wyskoczyła na ta typciare hehe ze az dziub otworzyłam przed laptopem jak czytałam wypowiedz hehe;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe No pewnie lepiej mieć więcej ciuszków niż za mało ;p hehe ja też mam tego sporo Tylko nie wiem czy założę małemu ciuszki na roz 56 ja lekarz mówił że duże dziecko mam hmm... nie wiem ;p hehe z tego co widze PaOlcia Ty też masz duże maleństwo ;p jejku jeszcze w miesiąc nam urosną pewnie z 1 kg spokojnie bo przecież w ostatnim miesiącu dzieci najwięcej tyją ;p Wiecie co ja zauważyłam u siebie że mi się tak humor zmienia jak nie wiem teraz dopiero czuję że ja w ciąży jestem hehe bo nie które to tak udają że w pierwszych miesiącach wielce zachcianki mają haha śmiać mi się chce od razu mam takich parę koleżanek i są miej aktywne w 3-5 miesiącu niż ja w 8 heh ale zleciało już połowa 8 a dopiero co zazdrościłam dziewczyną jak ja byłam w 6 miesiącu i leżałam w szpitalu a tam były już w 8 i 9 miesiącu a ja myślałam jejku kiedy ja tak będę hmm ;p hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha ;p Ej dziewczyny ale ta kretynka zabawna nawet jest może niech zostanie z nami i nas rozbawia jak klaun co ? przydało by się na złe humorki :):) z pampersa mam ;p mama mi kupiła 3 paczki roz 1. a wy dużo już macie pampersów ile ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się kochana że Ci przeszła widzisz tak i tak Ci pomogłam nie mogłam do apteki pojechać to w ten sposób pomogłam :) służę na przyszłość ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He no własnie ja tez mam obawy zenie załoze połowy tych ciuszków małej...;) xx a klaun sie z pewnoscia Nam przyda cały czas Nas rozbawia... xx ja własnie sie zastanawiam nad pamperami bo nie wiem jakie i czy takie tansze beda dobre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez sie ciesze ze jeszcze miesiac i bedzie po wszystkim Judys dziekuje pieknie za pomoc w zgadze ;) 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjadła bym truskawki czereśnie hmm albo wiśnie mmm :) z bitą śmietaną ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana wiesz co ja powiem Ci tak jeżeli chodzi o pampersy moim zdaniem jak stać Cię na dobrą firmę to wiadomo lepiej kupić chyba z pampersa bo miej się może pupka będzie odparzać nie wiem tak szczerze pisze jak mi się wydaje ale z drugiej strony nie każdego stać na pampersy firmp pampers i kupują tańsze i też żyją :) ja mam 3 małe paczki z pampersa bo mama mi przywiozła ale teraz nie wiem czy jeszcze nie muszę do kupić i ile bierzecie pampersów do szpitala ?? kurde nie mam pojęcia. a co do klauna hihi jest dobry :) zostań z nami ! ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak mysle ze jak masz paczke tak ok 40szt to Ci wystarczy najwyzej ktos dowiezie. xx ale chyba zrobie tak ze na pierwsze dni kupie z pampersa a pozniej bede zmieniac na tansze odpowiedniki mam nadzieje ze zadnego uczulenia mała miec nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra dziewczynki ide z moim jeszcze cos wszamac ( wiem ze za pozno ) i idziemy spac o jutro do siostry narzyczonego bay ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nie bo najważniejsze są te pierwsze 3 miesiące no 4 tak mi się wydaje więc na początek z pampersa a potem eksperymentuj albo pomieszaj ;p raz te raz te ;p hehe a co tam ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane ale z was leniuchy tyle spać ;p hehe Ja piję czekoladowe Cappuccino mniam i czekam sobie na położną :) też się dokładnie zapytam o te kłucie itp ;p zdam relacje co mi powiedziała czy coś się zapytać macie jakieś pytania ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HeHe Judys ja juz dawno na nogach tyle ze zawsze rano mamy z mama nawyk picia kawy ;) i dopiero potem bierzemy sie do zycia;) xx zapytaj o te kłucia zobaczymy co Tobie powie ... bedziemy wiedziały czy nie ma innych wersji na to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie masz kochana że możesz Sobie codziennie z Mamą wypić kawkę ja też lubię jak moja mamusia jest i robimy sobie kawkę i gadam plotkujemy ;p hehe zawsze jest coś do ugadania ale teraz moja mama bedzie dopiero na święta i zostanie do końca kwietnia :) ale zaraz znowu jedzie:( Ja z moją mamą jak koleżanki hehe mama ma 39 lat ;p jak gdzieś idziemy to wszyscy mówią że jak koleżanki ;p Kocham Mocno Moją Mamę :) hihi Ale mnie czułość dopadła ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu miałam kłucie i skurcze i twardnienie brzucha gdzieś tak co 10 min i puściło ;/ kurde a nic nie robiłam tylko siedziałam i tak mi pociekło jak bym okres mi zleciał bo miałam podpaskę i przeciekło mi ale to biało przezroczysty śluz... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe czemu ... wypytaj sie połoznej Tylko nie zacznij rodzic przede mna ;) ;) xx bede pózniej napisz mi na tel co Ci połozna powiedziała jak mozesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak mam ale jak cos robie chodze czy nosze czy pranie podnosze ale nie zdazyło mi sie jak siedziałam jak leze czasem i brzuch twardnieje xx PaPa ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka31 ble le ble
czesc dziewczynki ja tez tak czasem mam tylko ja jestem w 21 tygodniu ale to przewaznie jak sie wieczorem klade NA luzko to mine take spina:-) nie potrafie so ie przypomniec jak to bylo w 1 ciazy moze tez tak tylko wtedy niedoscwiadczona nie zwracalam NA to uwagi A jaka kawke pijecie? Ja rozpuszczalna z mlekiem ale boje sie ze to moze wywolac przedwzesny porod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka31 ble le ble
Sorry za bledy ale nie ogarniam klawiatury NA tablecie mojego meza:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :P ale zadyma znowu byla:D BRAWO Judys :PP hehe ale juz sie nie przejmujmy tymi glupotami :) Moj maluch tez kopal jak lezalam w wannie :) mam straszna ochote na taka ciepla kapiel ale wole nie kusic losu bo dzies czytalam ze to moze powodowac skurcze. Moj wczoraj mowi do mnie ze juz jestem jak male prosiatko :P tak w zartach a ja w zartach ze juz bym chciala sie prosic :D hehe a on teraz lazi za mna i mowi czy juz sie prosze czy jeszcze nie :D Glupol :p podlapie jakis tekst i caly czas tak bedzie gadala :P na weekend zamierzam tez wyprac posciel malucha ale zobaczymy jak to wyjdzie :) Ja jeszcze wogole nie kupowalam papmersow. Wlasnie zrobilam sobie maseczke z miodu na wlosy i leze sobie w turbanie, co robicie dzis na obiad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HinskiTurysta mi się widzi ta http://3.bp.blogspot.com/-2aAgqc2Tggo/UKlEPbct3YI/AAAAAAAAHMY/IuIsCIrPDJc/s1600/2012_04_21_ds_022.jpg hehe Była u mnie położna i powiedziała że mam brzuszek już taki jak do porodu i że duże prawdopodobieństwo jest że urodzę przed świętami bo te skurczę to są już takie przepowiadające :) hihi jupi jak ja bym chciała urodzić przed świętami to masakra każe mi leżeć dużo ale ja nie potrafię naprawdę czuję się źle jak leże za dużo... akurat dobrze się złożyło że miałam skurcz przy niej i widziała ale był lekki ale mówi że to jest to że to są właśnie skurczę teraz ma przyjść we wtorek bo za półtora tygodnia mam wizytę u gin ;p i mogę kąpać się w ciepłej wodzie ale 20 min max ;p hehe jak mi jest tam dobrze ;p ciśnienie mam duże cały czas po 160/80 albo 145/70 a serducho po 110 albo 120 ;p hehe Ale ogólnie to dobrze się czuję ;p Mój maluszek chyba bardzo lubi moją położną bo jak przychodzi to tak wariuje do niej jak tylko się odezwie tak przyjemnie fika :)i Ona do niego gada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja piłam kawę ale okazało się że mam po niej zgagę, i teraz piję capuccino i jest oki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka31 ble le ble
Judys002 dzieki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajna fajna :) Rozstępy mi na brzuchu wyszły :(:(:(:(:(:(:( !!! nie są grube te kreski ale jest ich sporo koło siebie one się zrobią grubsze ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, moja bratowa ma już 2 dzieci ta młodsza ma 10 mies. i mówi że żałuję że kupowała Pampersy te oryginalne. kupuje teraz cały czas w biedroonce Dada, mówi że nie przeciekaja w nocy tak jak pampers i są ogólnie lepsze więc i ja spróbuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×