Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Judys002

28 Tydzień Ciąży Poród na Kwiecień 2013r. Wejdźcie i popiszmy :)

Polecane posty

Judys nie przejmuj sie, taki urok ciazy ja pozniej moze zrobie fotke swoich jakie mam na bokach to zobaczysz jakie ja mam straszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisalam jakis czas temu ale widze ze post sie nie dodal. Judys nie martw sie taki urok ciazy, ja zaraz na emal wrzuce fotki brzuszka i rozstepow jakie mam z boku :( ja mam straszne wiec sie nie przestraszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana ja mam podobne na biodrach tylko takie paski zaraz zrobię i Ci pokaże ;p a dzisiaj rano jeszcze nie miałam na brzuszku za 3 godziny chce sie posmarować i są ;p KUPIŁAM WÓZEK !!! :):):):):):):) jupi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodałam i dodałam zdjęcie też takiej laski chcę sobie tak włosy zrobić co sądzicie:) mam naturalny blond teraz ;p hehe ale ciemny i chciała bym tak końcówki zrobić ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judys- OMBRE ŚWIETNA SPRAWA :D Mi też się takie rozstępy po pokazywały ze szok- załamana jestem- a smarowałam się i nic;/ ehhhh Seksu Seksu Seksu....... ehhhh w kwestii prania- ja już mam wszystko wyprane i wyprasowane. A co do łóżeczka- my składamy dopiero jak ja będę w klinice z urodzoną małą . Ja mu przygotowałam powleczone pościele- wszystko wcześniej mimo ze nowe- wyprałam i wyprasowałam- wsadziłam w specjalny pojemnik- a jak będzie łóżeczko robił to gotowe pościele już tyklko wsadzi do środka i baldachim zamontuje z pozytywką:P Wolałam, aby on mi tych pościeli nie ubierał w powłoczki- bo muszą być oh i ah:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie Ty masz kochana tam rozstepy ?:P moje to wygladaja jak rany jak by mnie pies pogryzl heh. a wloski faktycznie fajne. Jakiej firmy ten wozeczek kupilas? bo ja jeszcze sie do konca nie zdecydowalam ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelak
Judys mialam tak wloski zaraz wysle fotke jak wygladalo na ciemnych:) Kochane ja mam rozstepy po pierwszej ciazy straszne :( juz mi nic nie pomoze czy dojda nowe czy nie i tak jest masskara:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No super !!!!!! Ja mam taki ni ciemny ni jasny blond a na wakcje to na pewno będę miała jasne ;p hehe i tak myślę że nie chcę całej głowy farbować tylko te końcówki hihi i ściąć na ząb :) no ja mam takie jak widzicie... i na piersiach i na udach ;/ boję się że się powiększą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak wózek ?? Ma same zalety tylko jest ciężki ale ja mieszkam w domku na parterze więc mi pasuje i mojego bratowa też taki ma tylko siwy i zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie wybieram miedzy TAKO a Bebetto. i nie umiem sie zdecydowac ;/ Rozstepy mam tez na piersiach i tylku ale nie bede wam swieci :P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelak
wyslalam:) fajny wozek:)) ja mam coneco barracuda tez juz stoi i czeka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelak
Kochana na ostatniej wizycie trzy tyg temu mialam +15 kg :( sporo teraz to juz z 17 albo wiecej :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelak
wygladam jak słoń :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee tam nie jesteś sama :) hehe A na jakiej dzielnicy mieszkasz bo Ty z Piły jesteś prawda jak dobrze pamiętam chyba że mi się już pomyliło ;p hehe może gdzieś nie daleko mnie mieszkasz ;p hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelak
Kochane wpadlam na pomysl :) macie konto na facebooku lub nk? mozemy wyslac sobie linki na profile i bedziemy tez tam sie kontaktowac i przy okazji fotki ogladac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelak
Judys teraz jestem u rodzicow kawalek od Pily:) ale w Pile jestem bardzo czesto wiec napewno bedzie okazja na spotkanko w galeri w sniezynce :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam konta swojego na nk tylko swojego Pasa hehe bo tam piszę tylko z mamą jak jest w Niemczech a na FB siedzę u przyjaciółki bo tez nie mam bo mojego Była robiła mi jakieś chore problemy więc on nie ma to ja postanowiłam też usunąć ;p ale dawajcie linka to zawszę zajrzę co u was ;p hehe jak urodzę to chyba założę Sobie żeby pochwalić się synkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robię sobie pranko dla maluszka baldachim prześcieradło pościel do wózka :) hihi to wszystko takie uroczę :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem po pierwszym praniu dla malucha - upralam pokrowiec z lezaczka bujaczka, dzis moj syn go wyciagnal i jak zobaczylam te plamy to od razu poszedl do pralki, mamy taki http://allegro.pl/fisher-price-lezaczek-bujaczek-3w1-l0539-nowosc-i3012412366.html Ale pralam w normalnym proszku, w dalszym ciagu nie kupilam zadnego specjalnego zastanawiam sie czy Dzidzius czy Lovela? Za ubranka pewnie zabiore sie na poczatku marca, ale tez wypiore wszystko najpierw w zwyklym a potem w dzieciecym bo mam w wiekszosci uzywane. Judys002 fajny ten wozeczek, a fotelik masz w komplecie? Ja ogladalm ostatnio w sklepie wozki i juz jestem zdecydowana na ten http://allegro.pl/lupo-baby-design-4w1-wozek-fotelik-folia-sweety-i3022859332.html Ale zamawiac bedziemy pod koniec marca, zreszta mam po starszym w razie czego na pierwsze dni wiec moze nawet jak juz sie urodzi :) i lozeczko tej samej firmy http://allegro.pl/lozeczko-turystyczne-baby-design-dream-moskitiera-i3015824960.html A co do pieluszek - mysle ze ja wybiore albo Pampersy albo Bella Happy - one sa nawet chyba lepsze bo maja wyciecie na pepek a pampersy trzeba zawijac. I w zaleznosci od wagi dziecka kupie pewnie najmniejszy rozmiar te od 2 do 5 kg. Starszy syn mial 2,5 kg i nawet rozm 1 byl na niego przyduzy. Juz za tydzien bede wiedziala ile wazy maluszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam dziś wizyte, wszystko ok :) ale nie znam wagi kruszynki, poznam we wtorek jak pojadę na USG 4 D :) ale fajniutkie te wózeczki co wkleiłyście linki:))) Judys tez mam takie podejscie, ze jak po porodzie bede miała jakies rozstepy to jakis laser czy cos, usunie sie je. Zrobie wszystko, zeby czuc sie dobrze w swojej skórze. Pamietajcie: szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a macie koszyk mojżesza?? bo ja mam :D miałam na kompie zdjęcia ale posiałam wściekła jak osa jestem;/ a mam z niego teraz pościągane poszewki i budkę aby sie nie zakurzyły- w róży z żyrafką- moze się bujać i cacy jest:) będzie stał w salonie w razie popołudniowej drzemki:) Nie mam jeszcze takiego radia- aby słyszeć małą:) Pierwsze 2 tygodnie mamy w planie spać na materacu u niej- chcemy aby bya przyzwyczajona do miejsca swojego- a potem idziemy do sypialni tuż obok:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×