Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Saadee

Niskie AMH

Polecane posty

Gość Ooola2
Margaret a co lekarz na tą suplementacje? On Ci to zlecił, doradzil? Mój to chyba nic o ty nie wie, tylko ten ovarin i dieta bogata w oleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margaret33
Ola chodze na akupunkture do Eastmed w wawie i tu klada igly Mongolki. Najpierw jest wizyta u lekarza mongolskiego, ktory przepisuje ziola i zleca akupunkture, i u nich sie kupuje te ziola. Jest to tak zwana medycyna alternatywna. A co do suplementow to bralam DHEA, koenzym, femibion ze zlecenia lekarza, reszte suple zalecila mongolska lekarka te omega, wit c 1000, zeby uszczelnic naczynia kwionosne, mam problem z ukrwieniem macicy wedlug Mongolskiej lekarki, mam slabe krazenie tez, zimne rece i stopy caly czas, wiec musze to poprawic... ale co widze na forum to wiekszosc dziewczyn to samo lyka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ooola2
Margaret 33 masz łatwiej że w Wawie mieszkasz tam masz na wyciągnięcie ręki kliniki, lepszych lekarzy. A ja jezdzilam od Krakowa po Łódź i Warszawę. Jak korzystasz z tej alternatywnej to musisz w nią wierzyć. Moja znajoma leczył się w WW u Chinki i twierdzi że po jej ziołach niema już miesniaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maror
Ta suplementacja to jest jakiś szał, przez pół roku łykałam pełną garść tabletek 3x dziennie i do tego 2 razy po powiedzmy - pół garści. Mój lekarz kręcił głową i mówił „jeśli to pani poprawi humor…”, ale potem parę razy się zdziwił widząc moje wyniki, więc chyba jednak było warto. Pamiętajcie o kwasie foliowym, zaleca się nawet pół roku przed ciążą brać. Po pozytywnej becie kazał mi prawie wszystko odstawić, teraz za to faszeruję się progesteronem i estrogenem, ale i tak czuję ulgę nie spędzając 10 minut rano na przygotowaniu swojego "koszyczka" na cały dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maror
A jeszcze co do magnezu - Ola, jak Ci drga powieka, to lepiej łykaj, bo brak magnezu może powodować skurcze macicy po transferze, a to bardzo niewskazane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maror
Aaa Nusial, u mnie stymulacja szła od 3go dnia cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ooola2
Powieka drga mi zazwyczaj w okolicy okresu myślicie że to ma związek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Satsie
Ja biorę dhea,femibion, koenzym q10, melatonine i Omege 3.Te dwa ostatnie od dzisiaj po zaleceniu od dietetyczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margaret33
Satsie melatonina od dietetyczki? Co ona ma za zadanie oprocz dobrego snu? Ale tez chyba kupie, bo czasami sie nie wysypiam i juz mnie to meczy ... lekarz gin tez mi mowil o melatoninie jak mu powiedzialam o problemach ze snem ;) Satsie jak sie czujesz po zastrzykach z gonapeptylu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margaret33
Ola nigdy nie wierzylam w medycyne alternatywna, ale tonacy brzytwy sie chwyta ;) moja kolezanka akurat wierzy w takie rzeczy, I uwaza, ze Mongolki ja wyprowadzily na prosta z zaburzeniami tarczycy ...czula sie tak jakby miala umrzec, a po ziolach wszystko minelo i wyniki lab dobre. Mnie to bys ostatnia zaciagnela do zielarzy, ale w aku wierze, a teraz eksperymentuje z ozonoterapia :) nie wiem czy w Wawie najlepsi lekarze, slyszlam, ze odnosnie inf to rzadzi Bialystok ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nusial
Margaret melatonine bierze się na lepszą jakośc komórek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margaret33
Nusial dzieki nie wiedzialam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margaret33
Nusial u mnie stymulacja zaczela sie 5 dc ale sam gonapeptyl bralam jeszcze dwa tyg wczesniej co drugi dzien, miałam długi protokół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Satsie
Ta melatonina ma podobno dobry wpływ na komórki, więc stwierdziłam ze nie zaszkodzi. A na sen faktycznie działa bo wczoraj wzięłam i szybko zlapala mnie duża senność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nusial
Dzięki Dziewczynki, ja mam właśnie zrobić ten progesteron w 1 albo w 2 dc i jak wyjdzie ok to stymulacja od następnego dnia cyklu, dlatego tak się zastanawiałam czy któraś z Was zaczynała od 3 dc stymulację, bo ja przeważnie w 2 dc. Nie wiem jak to lepiej wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maror
Też brałam melatoninę, ale nie miałam pojęcia, że to ma coś wspólnego z jakością komórek, ja to stosowałam od lat, żeby spać. Przed stymulacją jeszcze popijałam kieliszkiem czerwonego wina dla wzmocnienia efektu, a i winko dobre na jajniki ponoć. Margaret - jak ta ozonoterapia? Nusial, trzymam kciuki za dobry wynik progesteronu, żeby już można było ruszyć. U mnie od 3go dnia i było ok. Nie martw się, na pewno lekarz ma na Ciebie plan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Satsie
Dziewczyny jak ze zwolnieniem lekarskim przy in vitro? Np na punkcje lub po transferze? Noe mam za duzp urlopu i boję się ze może być problem jak nie skorzystam też ze zwolnień lekarskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nusial
Satsie ja przy wcześniejszych podejściach zawsze brałam 2 tyg L4, od pukcji. Ostatnio nie brałam w ogóle bo jakos tak się udało to obejść, ale tym razem chyba będę musiała przynajmniej na kilka dni też mi szkoda urlopu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ooola2
A u mnie to się wszystko pokićkało byłam na usg w 9 dc i w 12 i małe pęcherzyki i cienkie endometrium lekarz mówił że taki cykl bezowlacyjny albo że się wydłuży a ja na kilka dni przed planowanym terminem miesiączki zaczęłam mieć przezroczysty śluz i test oeul pokazał 2 słabe kreski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ooola2
Myślicie że te testy są wiarygodne? Zaczęłam je robić od kiedy gin zaczął widzieć jakieś pęcherzyki,ale ostatnio test pokazywał mi 2 słabe kreski w 2 i 3 dc a później nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margaret33
Satsie, do punkcji widzielam jeden dzień wolny, bo nie chciałam zwolnienia zanosić do pracy. Po transferze planowałam na tydzień wziąć zwolnienie, ale do tego nie doszło. Nie ma problemu ze zwolnieniem, bo wypisują. Ola, robiłam testy owulacyjne, ale nigdy nie miałam pewności, ze pokazują dwie kreski, bo były słabe. Kiedykolwiek nie robiłam widziałam dwie słabe kreski, wiec przestałam testować. U mnie słabo było ze śluzem przezroczystym, wiec może w ogóle nie mialam owulacji. A ten śluz to dobry znak. Maror, ozonoterapia dodaje mi sił, lepiej sie czuje po niej. Ogólnie byłam cały czas przemęczona, po pracy czułam się wypruta, a mam prace biurowa. Tak przywykłam do tego stanu, ze uznawałam go za normalny. A teraz po ozono, czuje się jakbym dopiero sie obudzila :) dodaje sił witalnych, generalnie same starsze panie chodza na ten ozon, wiec moze faktycznie moj stan byl bliski do emerytki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Satsie
ja tez od punkcji bede chciala wziac o ile w ogole do tej punkcji dojdzie, ale mam nadzieje, ze tak zreszta nie wyobrazam sobie po punkcji isc do pracy zeby zaraz brac wolne na transfer co do testów owul to ja przestalam robic, bo i tak wiedzialam ze nic to nie da a pozytywne tez mi wychodzily ale wiele dziewczyn sobie je chwali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margaret33
Nusial ja miałam ta właściwa stymulację od 5 dnia cyklu, wiec jak zaczniesz od 3 dnia cyklu to będzie Ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ooola2
Dziewczyny a jak mialyscie monitoring usg to co lekarz mówił o waszych pęcherzyka, endometrium? Mówił że coś jest czy że jest pusto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margaret33
U mnie ostatnio mówił ze jest po 2 pecherzyki na każdym jajniku, śluzówka dobra ... dość lakonicznie... dziś idę na usg zobaczyć jak rośnie śluzówka :) a i jajniki niewielkie :( Zamówiłam sobie już koenzym q10 Swansona 200mg, jak przyjdzie będę łykać te 600mg, bo z tych moich 100mg dziennie to malutko przyswajalam.. Dziewczynki czy któraś z Was brała L-argininę ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ooola2
Ja zamówiłam ubichinol swansona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margaret33
Ola ja właśnie za późno zauważyłam ze maja ubiquinol w swansonie ... połykam ten koenzym zwykły teraz a później kolejna butelkę ubi zamówię ... a jak u Ciebie z pęcherzykami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ooola2
No właśnie pytam dlatego że jak chodziłam w ubiegłym roku do różnych gin to mówili że nic niema. A jak zaczęłam chodzić do endo giną i kazał barc ten ovarin to na usg zaczął widzieć pęcherzyki i skierował mnie na inseminacje 2 razy ale rezultatu brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ooola2
Ja to mu szczerze mówiąc nie wierzyłam i dopytywalam czy na pewno. Czy nie są puste ale tego przecież na usg nie widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ooola2
Jajniki też małe ale ja mam wszystko małe macicę też podobno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×