Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rengie

wrzesień 2013 :))

Polecane posty

włosy na brzuchu? hmmm ja nie mam :P pierwsze słysze że włosy wtedy tam rosną :P moje siostry były w ciąży i żadna nie miała włosów na brzuchu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabeczka śliczny jest :) A tak wcześnie zamawiasz? to ja może też już zacznę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki. nie zauwazyłam ja od rana myłam lodówkę bo zamrażakink cały w lodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabeczka bardzo fajna ta pościel i ogólnie sprzedawca ma jeszcze kilka fajnych innych rzeczy na aukcjach godnych mojej uwagi :D Dodaję do zakładek :D No tak, mi niestety zaczęły włosy na brzuchu rosnąć :o Najchętniej bym je depilatorem potraktowała ale boję się bólu :( Odkąd w ciąży jestem to nie mogę nawet nóg wydepilować depilatorem bo mnie tak boli, mimo że zawsze używałam właśnie depilatora, teraz tylko maszynka bo nie wytrzymuję z bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez na razie nie czuje sie dobrze bo ciagle zwracam mam nadzieje ze jak minie bede sie cieszyc stanem ciazy;) nie zebym sie nie ccieszyla ze jest dzidzia ciesze sie bardzo ale te wymioty mnie wykkkanczaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no troche wiem,że za wcześnie zamówiłam, ale cena mnie skusiła i obawiałam się,że potem nie będzie takie jak będę chciała, bo mnie interesował cały własnie zestaw. Czekam z dumą na męża żeby mu pokazać bo sama wybrałam bez jego wiedzy, choc mielismy razem wybierać , ale on taki zapracowany,że wyręczyłam go :) Do łóżeczka wybrałąm wzór nr 1 a do wózka wzór nr 9. Taki neutralny kolor, bo niby lekarz coś wspominał o dziewczynce na ostatnim badaniu, ale mi sie róż nie podoba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jak widzę okazję to wolę kupić wcześniej niż później żałować ;) Ostatnio wygrałam na licytacji śliczny dresik z adidasa na chłopca za grosze, mimo że jeszcze nie wiem czy będzie chłopak czy dziewczynka ale tak mi się spodobał, że musiałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie dziewczyny, że mi lekarz nie chciał wystawić L4, wymioty bóle głowy brzucha powiedział żebym w pracy robiła częstsze przerwy, a L4 nie da bo nie ma zagrożenia ciązy. Poszłam do innego oczywiście powiedział to samo. W dodatku próbował mi uświadomić że pracodawca musi sie dostosować do tego że jestem w ciązy (jak powiedziałam że u mnie w pracy nie mam możliwości przerwy co chwile lub wybiegania do toalety bo pracuje z klientami) Uświadamiał mnie jakie to prawa mam jako kobieta w ciąży. A mi L4 naprawde było potrzebne bo zatrudnili już kogoś na moje miejsce i chcieli mnie wywalić, więc w ogóle nie miałam już ochoty tam wracać. Nie pozostało mi nic innego jak udać się do swojego lekarza prywatnego lekarza który prowadził moje wczesniejsze 2 ciąże i dostałam L4 bez problemu. A musze Wam powiedzieć - napisać, że dzisiaj byłam na USG i widać, że coś sie majda między nogami i nie była to pępowina :) czyli prawdopodobnie chłopak - nie ukrywam, że się troche rozczarowałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe MARCOPOLO mówisz że siusiak? To będziesz miała chłopców opiekunów-synusie mamusi :* A w którym tyg teraz jesteś? A prawa ciężarnych hmmm niestety nie wszędzie można sie o nie upominać.Nie w każdej pracy...wiadomo jak jest w dzisiejszych czasach. No ale najwazniejsze że prywatny dał Ci zwolnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubicie kasie bosacka ? Wlasnie na tvn style jest program o matko ktory mowi o ciazy od poczatku. Super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubię...ale młody ogląda Mini Mini i nawet się nie pytam czy mogę przełączyć.Bo tego jego bajkowa pora ;) A z tym zimnem...ja mam wiecznie zime ręce i chodzę wyubierana. A czytałam że podobno w ciązy poprawia się krążenie i ciepło ogarnia ciężarną...nie wiem z której strony. No chyba że mnie ogarnie ciepło gdzieś koło lipca-sierpnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amy10 - jeśli dowiedziałaś się o ciąży tydzień po tym jak skończyła się umowa, to najprawdopodobniej byłaś już w ciąży w trakcie zatrudnienia.. coś mi się kojarzy, że w takim przypadku pracodawca powinien przywrócić Cię do pracy i przedłużyć umowę do czasu porodu! sprawdziłabym to na Twoim miejscu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny program Rarity obejrzyj sobie w wolnej chwilu na tvn player na necie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obejrzę napewno potem jak 'spacyfikuje' młodego ;) Muszę jutro zadzwonić do ZUSu od 10 marca oni zaczynają mi płacić chorobowe i chciałabym żeby przysyłali mi na konto a nie pocztą (tak jak w poprzedniej ciąży) Już się ciesze na myśl o czekaniu na połączenie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 marca zaczynam 12 tydzien. Swoja drogą to takie dziwne, że ciąża 1 tydzień ciązy jest liczony od 1 dnia ostatniej miesiączki a nie od poczęcia. My poczeliśmy maleństwo w noc sylwestrową a co jak szaleć to szaleć :) więc jest 9 tydz od poczęcia :) Ale jeszcze sie nie nastawiam 18 marca ide do innego lekarza moze to tego czasu płeć się zmieni. Choć przy moim "szczęściu" pewnie nie. Ale czytałam opisy lekarzy, że w tak wczesnych tygodniach jeszcze narządy płciowe się formują i zwłaszcza początkowo chłopcy mogą się zmienić w dziewczynę, bo wargi sromowe i łechtaczka są tak spuchnięte, że mogą przypominać narządy chłopców. Więc jeszcze trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARCO to ja trzymam kciuki za dziewczynke w takim razie mocno ! Myslałam że w "starszej ciąży" jesteś i dlatego tak Ci powiedział. Ja Jestem teraz praktycznie w 13tc i w tamtym tygodniu miałam usg i nic na temat płci nie pogadal.Powiedział że za wcześnie i nie ma co gdybać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarz do którego chodze prywatnie też przy wczęsniejszych ciążach mówił, że 11 tydz to za wcześnie na 100% stwierdzenie płci i woli nie mówić, żeby pacjentki się nie nakręcały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w sylwestra robiłam teścik ;) Ej dziewczyny jak myślicie?Bo zachorowałam na biustonosz i chce go mieć już natychmiast. http://allegro.pl/alles-mama-letizia-usztywniany-do-karmienia-65-e-i3002845544.html Z doświadczenia wiem że piersi już mi drastycznie nie urosną a i przy karmieniu też sa olbrzymie tylko na początku. No i myślę nad rozmiarem...i wymyśliłam że skoro tej firmy biustonosze teraz noszę 75E no więc jakbym wzieła 80F to chyba będzie gitowo? Jak myslicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo ładny :) jeśli wiesz z doświadczenia, że piersi nie urosną za bardzo to śmiało kupuj. Ja też już sobie kupiłam bo wiem, że troche tylko podrosną, po porodzie to raptem tylko kilka dni jak będzie nawał mleka i potem wróci wszystko do normy. Swoją drogą ja mam takie nawały dopiero w 3 dobie po porodzie. Po samym porodzie mleka nie mam :/ potem już tylko ściągałam i karmiłam z butelki. Ale po tyg dawałam sobie spokój. Bo dla mnie mimo już unormowanego ściągania mleka, przychodzące nawały to dramat, ból, pieczenie i płakanie. Teraz zastanawiam się czy nie poprosić lekarza przed porodem o tabletki na spalenie pokarmu. Chyba 3 raz nie będę próbowała karmić własnym mlekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja sie dzis czuje.masakra. jem zWracam. I tak w kolko i wogole najesc sie nie moge. Ciagle chce mi sie jesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja właśnie w ostatnich 30 minutach: zjadłam pyyyszną pomarańczę, pizze guseppe ( z piekarnika tak pyszna niczym pizza hut) miałam zostawić mężowi, ale tak długo szedł do piekarnika, że z 8 kawałków zostawiłam mu 2 :) przegryzłam kilka kwaśnych żelków, wypiłam 2 kubki herbaty i na dobicie się małą kiść winogrona bezpestkowego. Mam ochotę na pomarańczę, ale jestem pełna. obiore i zostanie na za 2 godziny bo chęć na nią nie da mi spokojnie spać. Przydały by mi sie jeszcze ogóreczki kiszone :D tym czasem ide się położyć bo cięzko już mi nawet siedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jadlam jablko poznie tosta ale nadal jestem glodna;/ ale jednoczesnie ciagle mi niedobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim ;) Ja ostatnio też jadłam pizze guseppe z szynką i pieczarkami, naprawdę pyszna, chyba najlepsza z mrożonych pizz jakich jadłam, mąż też się zachwycał :D Jadłam jeszcze z salami ale jak dla mnie była za ostra. Jakie plany na dzisiaj? Ja już wstawiłam pranie i obiad. Dzisiaj będę robiła porządki przedwiosenne więc postanowiłam obiad ugotować wcześniej a później tylko odgrzać a robię kwaśnicę z żeberkiem bo mam smaki na kwaśne :D I kapustę dostałam kiszoną swojską od szwagierki więc trzeba wykorzystać, chociaż połowę już zjadłam na surowo :D Pierwszy raz od 3 tygodni czuję się wyspana bo bo spałam od 22 do 6 rano, dla mnie to mega długo zwłaszcza, że ostatnio spałam po 2 godziny :( No i teraz pełna energii zaczynam nowy dzień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja juz od 8 na nogach, jem sniadanko i wracam do herbatki z imbirem bo wczorajszy wieczor to byla tragedia.. niech sie konczy ten 3miesiac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny podziwiam Was za siłe do działania, ja po powrocie z pracy jestem dentka, odbiore malego z przedszkola, podam obiad, cos ogarne i z malym popracuje i po prostu mam odjazd, zasypiam na stojaco, duzo z Was juz jest na L4? ja pracuje w prywatnej firmie troche boje sie powiedziec ale neibawem bedzie juz widac, poza tym jezdze w teren i mam problem z pecherzem, zaraz znow jade na cały dzien.Chetnie juz bym poszła na L4 moja lekarka mowiła ze jest przygotowana - nie wiem moze do konca maja popracuje. Obawiam sie upalow bo ciezko je w 1 ciazy przechodziłam. Staniczek bardzo ładny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny.. keiti..ja miałam tak samo,usypiałam na stojąco i rano jeszcze jako tako ale wieczorami to jakby powietrze ze mnie uchodziło.Godzina 17-18 i zalegałam na łózku..masakra..Na szczęście od paru dni jestem pełna energii,minęły mdłości,senność,mam humor,ogólnie czuję sie bardzo dobrze...moze to ta zmiana pogody tak działa.Brakowało mi słoneczka,dłuższego dzionka,wiosna mnie tak moze pozytywnie nastawiła.Jak wstaje rano i widze taką ładna pogodę jak dzis to aż sie chce żyć :-)) Ja też w prywatnej firmie pracuje,tydzień temu dzwoniłam do szefa(mój szef jest na centrali,a ja jestem kierowniczka na oddziale)poinformowałam co i jak i choć bałam sie tej rozmowy to okazało sie ze jest ok.Będzie na mnie czekał,mam isć na L-4 jak chce..żaden problem..mam tylko ustalić zastępstwo i powiedzieć jak to widze pod moją nieobecność.Już mu zakomunikowałam że na L-4 ide od lipca no i na rok macierzyńskiego..takze ogólnie wszystko jest pozytywnie załatwione:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko!! Ja dzisiaj od 7 na nogach. Przez to słońce młoda wstała juz o 7:15, chociaż mogła sobie kimać jeszcze godzinkę dłużej, bo do szkoły na 9 :) Ale dzięki temu mam już zrobione pranie, wstawioną zmywarkę, umytą podłogę, a obiad jest z wczoraj, tak więc będziemy się dzisiaj zajadać wołowiną z kaszą gryczaną i kiszonym :P Taka we mnie energia wstąpiła, że to jakaś niemożliwość :D Od jutra zaczynam 14 tydzień i dolegliwości poza bólem głowy punkt 17:00 brak :P tak więc współczuję i łączę się w bólu z Waszymi bolączkami ale jestem pewna, że miną Wam one tak szybko, jak mnie :) Keiti - ja pracuję u siebie w domu i na szczęście sama mogę wyznaczać sobie tryb pracy, ale mimo tego lekarka proponowała mi l4. Gdybym była na etacie u kogoś, na pewno bym skorzystała, bo do tej pory czułam się fatalnie. Jeśli masz możliwość, fajne szefostwo to bym się nie zastanawiała. Najważniejsze to teraz dbać o siebie :) No i ja też zamówiłam tę pościel dziewczyny!!! W sobotę, wiec kto wie, może dzisiaj przyjdzie :) Jak tak, napiszę jak wygląda na żywo i co to za jakość, ale jakoś mam zaufanie do faceta, bo ma świetne opinie na allegro. No niestety, jakoś finansowo trzeba sobie dać radę. My ustaliliśmy, że będziemy robić jeden albo dwa większe zakupy w miesiącu. Teraz rozglądamy się za nosidełkiem, w przyszłym mcu kupimy łóżeczko i akcesoria do kąpieli, potem jeszcze coś i jeszcze coś, więc mam nadzieję, że portwel jakoś strasznie mi we wrześniu nie zmięknie ;) Miłego dnia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×