Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rengie

wrzesień 2013 :))

Polecane posty

Melwa - miło Cię poznać, fajnie, że dołączasz do tematu :) Ja wyruszam zaraz na nieplanowane tournee po mieście - muszę wskoczyć do biura rachunkowego coś popodpisywać, potem do mieszkania, które wynajmuję stdentom, bo poszedł im bojler i muszę na to zerknąć, później do rodziców, bo koniecznie muszę odebrać jakieś pyszne mięso, które zrobił tata... A tak mi się nie chce 😭 Na szczęście wszystko jest w miarę po drodze, mam nadzieję, że do 21:30 się wyrobię :P Miłego wieczoru dziewczyny, ja zajrzę dopiero jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny, witaj melwa! ja niedawno z pracy wróciłam, zjadłam kolację i teraz odpoczywam :) dziś zapisałam się na badania połówkowe idę 23.04- moja doktor poleciła mi lekarza, może on potwierdzi płeć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisałyście o porodach.. ja jeszcze o tym nie myślę, ale raczej zdam się całkowicie na decyzje specjalistów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a, ewentualnie myślę o wynajęciu położnej.. ale nie wiem czy to dobry pomysł, bo podobno później inne położne taką pacjentkę olewają! słyszałyście jakieś opinie? macie jakieś doświadczenie w tym zakresie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W zasadzie od początku myślałam, ze będzie dziewczynka, ale po tym ostatnim usg już sama nie wiem... w poniedziałek mam połówkowe może wtedy lekarzowi uda się już doprecyzować co widzi między nogami :) Czołem majonez! Mam nadzieję, że ze wszystkim się szybko uwiniesz i wrócisz wcześnie do domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też oglądałam położne :) trochę mnie to przeraża, ale myślę sobie, ze wiele kobiet przede mną dało radę i wiele po mnie też sobie poradzi, więc dlaczego ja miałabym sobie nie poradzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Mel-wa:) Dziewczyny, a powiecie mi jak to jest z tymi położnymi? Powiedziano mi ostatnio, że trzeba sobie jakąś znaleźć, lub wybrać, lub wskazać. Myślałam, ze po prostu przydzielają kogoś jak już ląduje się w szpitalu, bo w sumie to obojętne kto, ważne, żeby lekarz był solidny i też przeżyję jak nie będzie mój. Dziecię ma być zdrowe i prawidłowo odebrane!:)) No i teraz nie wiem czy mam na tym etapie się nad tym zastanawiać, czy pójść na żywioł, bo szczerze to zrobiła bym to drugie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję,że już jestem, męczyłam sie głupia kilka godzin z bólem głowy a w końcu i tak kawę zrobiłam i wreszcie przeszło :P Witaj mel-wa wśród brzuchatek :) Skoro nas podczytujesz regularnie to jestes w temacie o czym rozmawiamy i jak pewnie zauważyłaś, rozmawiamy o wszystkim co komu na sercu leży :) Taki dość uniwersalny ten nasz topic :) Ja to mam sporo jeszcze w domu do zrobienia, bo przez ten ból pospałam trochę i mam cały zlew brudnych naczyń jeszcze :P Widze,że zapisałyscie się juz na prenatalne połówkowe, orientujecie się do którego tygodnia trzeba zrobić to badanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melwa miło cię poznać, to pierwsza dzidzia? Dziewczyny, ja teraz zapytam z innej beczki, bo mąż wraca z pracy, przynosi mi arbuza i zapas moich ulubionych gruszkowych jogurtów a przecież jak mu nie powiem, palcem nie pokaże to sam się nie domyśl i i o co w tym chodzi? A no środa. Liga mistrzów. Barcelonka gra.... A wtedy tylko mecz najważniejszy,ja się nie liczę, nie istnieje, choćby się waliło, paliło. Dodam że dla siebie wziął piwo i chipsy. Nie miałabym nic przeciwko,ale jak już ogląda tę swoją Barcelonkę i zachowuje się jak pajac, krzyczy skacze itp. i strasznie mnie to denerwuje. Czy wasi mężowie to też tacy fanatycy? Czy to ze mną coś nie tak, dodam że jak jego ulubieńcy gola strzelą to wrzeszczy i cieszy się jak dziecko, nawet z naszej dzidzi tak się nie cieszy jak z gola:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaja a takie info dostałaś w szpitalu? W szpitalu, który sobie wybrałam można "wykupić położną", ale nie jest to obligatoryjne. Jak przyjadę ze skurczami i rozwarciem to ktoś się mną będzie musiał zająć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem z Wami już od kilku tygodni, ale jakoś ciężko było mi do tej pory włączyć się do rozmowy. Nawet nie wiecie, jak sie cieszę, ze sie udało :) Moja Pani doktor mówiła, ze połówkowe najlepiej zrobić między 19 a 22 tygodniem. Graniska, to nie jest moja pierwsza ciąża, a trzecia. Niestety moi dwaj synowie nie żyją. Pisałam już na podobnym forum wcześniej i okazało się, że dziewczyny stanowiły ogromne wsparcie, szczególnie w trudnym czasie. Mam nadzieję, że z Wami będę dzielić tylko dobre chwile :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mel-wa witaj ;) Miło, że do nas dołączyłas :) Żabeczka usg połówkowe najlepiej wykonać między 18 a 22 tygodniem ciąży. Ja będę miała w 22 tygodniu bo tak lekarz ustalił, że będzie najlepiej. Ja niedawno wróciłam od rodziców. Brzuch mnie pobolewa, wezmę prysznic i pójdę się położyć, może przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ide do gin 22kwietnia musze sprawdzic ktoty to bedzie tydz moze bedzie juz polowkowe. Bo ostatnio.jak bylam to byl maz mojej gin i na wizyte umawialam sie telefonicznie wiec nie pomyslalysmy.o polowkowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co? odbiło mi :P pomyłam na błysk wszystko w kuchni i posprzatałam w domu łącznie z myciem podłóg :P Ale jakiej energii dostałam to byście nie uwierzyły jak sie krzątałam :P nawet mąż jak zadzwonił w trakcie mycia podłóg zdziwiony zapytał "coś Ty taka zdyszana?" :P Hmm mówicie że połówkowe do 22 tygodnia? Ja w 21 tc bedę miała normalna wizytę i lekarz coś wspomniał,że za 2-3 tyg od tej wizyty ustali mi kolejne prenatalne, no to już sama nie wiem... GRANISKA - mój mąż tez czasem lubi obejrzeć mecz, ale nie żeby to było najważniejsze, a na ewno nie stawia mecza ponad mnie czy teraz dziecko. Zreszta ja mam taki charakter,że w życiu nie byłabym z facetem, który stawia cos ponad mnie. Jakby był jakiś naprawde mega mecz to nie ma sprawy niech sobie ogląda, ale bez przesady, nieraz było tak,że zaczął jakis tam mniej ważny oglądać ale jak poprosiłam to zmienił kanał :) nie jest zreszta jakmś tam maniakiem futbolowym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie Gin powiedział, ze połówkowe gdzieś w 23 tygodniu. A mąż piłkarz odkąd się ze mną ożenił, bo teść jego, a mój ojciec go wciągnął. I teraz szykują wspólną kolację do meczu dzisiejszego. Piwko sobie kupili i będą się wydzierać jak tradycja nakazuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mel-wa a o położnej powiedziała mi znajoma w ciąży, w zasadzie to już dwie o tym wspomniały. Ale chyba odpuszczę przemyślenia na ten temat i po prostu dam sobie kogoś przydzielić, skoro to nie problem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melwa, z terminem jesteś o jeden dzień przede mną. Szukałam naszej tabelki żeby zobaczyć która jeszcze ma ten sam lub podobny termin ale tabelka została daleko z tyłu, no, nie źle się rozpisałyśmy:-) Żabeczka, to pewnie taki wiosenny przypływ energii porwał cię do działania,ja też dziś latałam w te i z powrotem aż padłam i od dwóch godz leżę odłogiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nigdzie nie pojechałam, bo okazało się, że wyładował nam się akumulator i nie można wsadzić kluczyka do stacyjki :o:o:o Także jutro rano przyjdzie znajomy mechanik i spróbuje coś z tym zrobić :o Wrrrrrr!!!!!!!!! Dziewczyny, aktualna tabelka jest na 93 stronie, nie wklejam, żeby potem nie przedłużać strony dwukrotnie :) Także wpisz się Melwa ze swoim terminem :) Mój też dzisiaj ogląda ten mecz, a w zasadzie oglądamy razem - ja uwielbiam piłkę nożną, więc mecze to dla nas wspólna rozrywka ;) I mój też się głośno drze, nienawidzę tego, ale cóż - raz na jakiś czas jestem w stanie to znieść :P Niech się zresztą teraz wykrzyczy, bo od września nie będzie już tak lekko :P:D Coś mnie przymuliło. Najchętniej położyłabym się już spać, ale po pierwsze mecz, a po drugie...P. robi domowe hamburgery, pachnie w całym domu i nie mogę zrezygnować z takiej okazji, żeby się najeść :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj zjadabym hamburgera :))))))))) ktos mi zrobił smaka. i WOgole teraz w ciazy to ciagle bym jadla fast foody a wiem ze nie wolno;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AgaT, wpadaj, mam ich 12 :D Ja połówkowe mam 26, a 24 wizytę u swojej gin (to dwaj różni lekarze), także popatrzę sobie na małą częściej niż zwykle :) No dobra, ja spadam już na mecz. Mam nadzieję, że Barcelona da czadu :P A do dziewczyn, które nie przepadają za piłką wyślę bardzo jasny komunikat: wcale nie trzeba patrzeć na piłkę (((:classic_cool:)))) :P Baj! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melwa to byłoby możliwe, tyle że tu są dziewczyny z całej Polski i nie tylko i spotkać to raczej mało podobne, chyba ze jesteś z Lubelszczyzny? Majonez narobiłaś mi smaka tymi hamburgerami, no po prostu muszę pójść coś zjeść.Dziś postanowiłam ograniczyć objadanie się jabłkami, szczególnie po południu ale nie mam żadnej innej zachcianki i nie wiem czym się tu oszukać. Co do piłki to i ja kiedyś uwielbiałam, miałam nawet ksywkę Roberto Baggio (Któraś go jeszcze pamięta?) ale odkąd poznałam męża to jego zapał mnie przerósł i nie mam cierpliwości,ale masz rację że od września wiele się zmieni;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos mam dzis zly dzien zwracalam juz kilka razy i caly czas mnie mdli:( uch .. bejrzalam Top Model i ide spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dzisiaj ja pierwsza Was przywitam :) Nie śpię już od godziny więc wstałam. U mnie potworna mgła, ale to dobrze wróży,że będzie słonecznie. Dzisiaj mnie nie bedzie cały dzień więc życzę wszystkm miłego dnia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) ja druga was witam:) ja tez juz wstałam musze pozałatwiac sprawy z mężem,a tak mi sie nie chciało ale trzeba:) życze miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry jak zawsze przy śniadanku. No dziewczyny pięknie mam do nadrobienia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim ;) Ale u mnie piękna pogoda, słonecznie, bezchmurnie, cieplutko, aż żyć się chce ;) Zjem śniadanie i zabiorę się za pranie i obiad a później lenistwo :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×