Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rengie

wrzesień 2013 :))

Polecane posty

hello, wstaje dziś rano, i efekt mojego przeziębienia - opryszczka na ustach.Masakra. Idę zaraz do apteki. Miałyście? Co stosowałyście ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CO DO POŁOŻNYCH...Ja nie widzę sensu w ich opłacaniu urodzić za nas i tak nie urodzą a jak idziesz na sale porodową to przydzielają Ci położną która naprawdę pomaga bo zależy jej żebyś urodziła jak najszybciej. Ja na pewno nie zamierzam nic opłacać niech się wszystko swoim rytmem toczy...a co jeżeli zaczniemy rodzić gdy nasza przykładowo opłacona położna będzie miała urlop??? MEL-WA witaj kolejna wrześnóweczko :* Jak Ci jest na zwolnieniu hehe? Ja uwielbiam to siedzenie w domu o dziwo ;) Znudzi mi się jakoś po macierzyńskim pewnie ;D KAJA wiesz co to chyba zależy od tego gdzie się rodzi. Np u nas trafiłam na porodówkę i był przy mnie lekarz akurat który miał dyżur i położna która też go miała.Nic nie wybierałam wcześniej. Pozatym jak nie lubie nic planować życie nauczyło mnie że nie warto.Idę na żywioł i moje ulubione hasło TO BĘDZIE CO MA BYĆ. GRANISKA co do meczy to mój owszem uwielbia oglądać ale Polska Ligę.Zresztą ja tak jak MAJONEZOWA uwielbiam oglądać z nim mecze i czasem sama krzyczę jak spierdzielą dobrą akcje ;) Tak połówkowe między 18 a 22 tygodniem należy zrobić.Najpóżniej podobno w 23tc Ja będe miała dokładnie w 21t6d.Ciekawa jestem czy mój lokator dalej wiekszy niż ustawa przewiduje... ŻABECZKA widze wylizała kuchnie...Tak kochana na mnie też tak wiosna działa.Sprzątam i sprzątam i jeszcze mnie to cieszy ;D RENI u mnie tak samo ciepło wspaniale bezchmurnie... PSZCZOLINECZKA ja nie pomogę NIE MIAŁAM i NIE MAM POJĘCIA NAWET CO SIĘ STOSUJE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Za oknem paskudnie, ja ziewam tak, że zaraz sobie paszczę rozerwę, a mam dzisiaj dużo papierkowej roboty i lekko mnie to przeraża. Pszczolineczka - strasznie współczuję, mi zawsze wyskakuje na nosie, ale na szczęście w ciąży ten wątpliwy zaszczyt mnie ominął. Ja używałam zawsze maści Oxycort - niestety na receptę, ale to najszybciej działający środek. Na ulotce jest napisane, że nie wolno go stosować w ciąży, ale na wszystkich tych środkach jest tak napisane. Moja siostra całą ciążę miała opryszczkę, najpierw ust, potem nosa - lekarz powiedział jej, że wchłanialność tych środków jest tak niewielka, że nie zaszkodzą dziecku. A ten Oxycort na prawdę polecam. Wprawdzie musisz się bujnąć do lekarza, ale po tygodniu będziesz miała z bani problem (albo i szybciej jeśli jeszcze nie zrobił Ci się strup, tylko masz swędzący, czerwony pęcherzyk). Miłego dnia dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie tam nic nie swędzi. Pęcherzyk na ustach się zrobił tylko. i mało ładnie wygląda Bać sie nie boję o dzidzie, bo jesteśmy już w połowie II trym więc niunio wszystko już ma , on tylko teraz rośnie. Ale lepiej to dziadostwo wyleczyć niż chodzić z paskudztwiem na ustach. ehhh ja to mam szczęście. A wczoraj pojechałam zawieść zwolnienie do pracy i dziewczynA miała na ustach już strupka, i tak pomyśląłam , że uciekam, bo przeziębiona jestem zaraz coś złapię . i dziś wstaję i masz tu los.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rarity - ja mam hamburgery z wczoraj, mogę dorobić do nich domowe frytki + surówka :P A jak komuś nie pasuje, mam jeszcze piersi z kurczaka i ziemniaki :P Zjadłabym do kawki jakieś dobre ciacho :( Ale nic mnie nie wypędzi z domu w tę pogodę, noł łej! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIDZIAŁYŚCIE WIELKĄ WYPRZ W ENDO??? Uwielbiam endo...młody ma troche koszulek jakość ich jest rewelacyjnie fantastycznia.Wspaniale się naciągają nie rozciągając ani grama nawet po setnym praniu. Czekam tylko na nagły przypływ gotówki z Zusu i zamówie dla dzieciorka: http://endo.pl/produkty/kategoria/4-dla-niemowlaka/grupa/115-pajac/10304-pajac-dla-niemowlaka.html?v=94212 http://endo.pl/produkty/kategoria/4-dla-niemowlaka/grupa/539-body-pajace-i-spiochy/10294-body-dla-niemowlaka.html?v=94143 I młodemu odrazu bluzkę bo kto jak kto ale on ma własne zdanie ;) http://endo.pl/produkty/kategoria/3-dla-chlopca/grupa/50-dlugi-rekaw/10693-t-shirt-dla-chlopca.html?v=97188&s=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAJONEZOWA zapraszam NA CIACHO w sobotę będzie u nas tort z masą karmelową i dużą ilością bitej smietany. Młody ma czwarte urodziny i moja mama mu piecze ;) Ja dziś wymyśliłam jarzynową zupkę na podudziach i wyciągne je wcześniej i wypanieruje i usmażę do tego ziemniaczki i surówka z pekinki ;D Ja wczoraj o 21.00 sobie odsmażałam ziemniaczki w plasterki na patelni z przyprawą do ziemniaków bo któraś ostatnio o tym napisała i chodziło za mną ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mialam ale moja kolezanka miala jakies zimno to jej lekarz niczym nie kazal smarowac bo mowil ze nie stosuje sie tych masci w ciazy ja sie nie znam nie wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, czytam was od samego początku i chciałabym dołączyć bo miło tu u was :) Jestem w pierwszej ciąży, a termin mam na 28 września. Bierzecie mnie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Ja mam połówkowe-genetyczne usg pierwszego dnia. 21 tc - mam nadzieję, że poznamy wtedy płeć Na obiad planuję dziś zrobić zupę neapolitańską - pierwszy raz więc nie wiem co z tego wyjdzie :P A problem opryszczki nie jest mi niestety obcy ale od początku ciąży nie miałam jeszcze (odpukać). Najczęściej mam na ustach ale ostatnio kilka razy pojawiła się w nosie - boli bardziej ale przynajmniej nie widać jej tak bardzo ;) często stosuję plasterki Compeed ale nie wiem czy są bezpieczne w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! U mnie słońce i niebo bez jednej chmórki, a widzę że nad Łodzią znów pogoda nie dopisuje, Majonez może wiszą nad wami resztki zimy? Pszczolineczka, ja też miałam opryszczkę niedawno i tez się przeraziłam, ale nie ma co się bać jeśli to nie pierwsza w życiu, ja używałam plastrów COMPEED, bo wtedy nic prawie nie widać, nie boli i o wiele szybciej się to paskudztwo goi. Dziś u mnie pierogi z kapusta i grzybami:-) Uwielbiam, ale robić to już troche mniej, tym bardziej że moja mama zjawiła sie i powiedziała że pomoże mi i zrobimy większa ilość to będzie też dla siostry do akademika. No tak,najmłodsza siostrzyczka często dostaje kontyngenty żywnościowe i prowadzi sobie przyjemne studenckie życie a mnie bolą plecy, piersi i nikomu nie zawracam gitary. Idę na dwór, zobaczę czy moje tulipany wylazły już spod sniegu. Miłego dnia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zazdroszczę Wam tego zapału do sprzątania - mi jest na razie obcy ale wielkie wiosenne porządki zbliżają się wielkimi krokami - zanim brzuch nie urośnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas ogólnie ponuro ale chwilami są przejaśnienia...może się jeszcze niebo pokaże...nie mogę się już doczekać ładnej pogody i jazdy na rowerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie za oknem też pochmurno, a ja łaknę słońca i tęsknię za wiosenno-letnimi spacerami i zielenią. Podobno wiosna ma byc krótka, czyli że szybko upały a my z tymi brzuchami się będziemy pocić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już od kilku sezonów nie ma okresów przejściowych tylko od razu z kozaków w sandały...a szkoda lecę na zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Graniska no niestety nie Lubelszczyzna :) pozostaje nam telepatyczne spotkanie :) Dzisiaj od rana pracuje z kanapy :) Dziewczyny czy odkąd poczułyście lokatora to codziennie jest jakiś sygnał? Bo ja od kilku dni nic nie czuję, a lekarz dopiero w poniedziałek. Może to przez przeziębienie, może za dużo kaszlam. W ciąży kompletnie odrzuciło mnie od mięsa, mam dziecko wege :) Dziś na obiad makaron z pesto i suszonymi pomidorami :) Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, śniło mi się że lekarz mi gratulował i mówił że będzie dziewczynka:) Fajny to był sen, bo w dalszej części śniło mi się jak pływałam z córeczką gdzieś na jakimś basenie. NO a wracając do rzeczywistości, wczoraj miałam koszmarny dzień, dobrze że się skończył. miałam nerwy od rana, w pracy pokłóciłam się z M i nawet mi powiedział że się wyprowadza, wyłam pół wieczoru. Oczywiście to jego gadanie że się wyprowadza to chyba go troszkę poniosło ale mnie wyprowadziło z równowagi. Spałam dziś do 10 i w nocy nawet mnie przytulał więc chyba zawieszenie broni:) Dziewczynki u mnie dziś spaghetti i już nie mogę się doczekać. no i oczywiście o 13 muszę wyjść z domu żeby zdążyć na 14 do pracy, byle do jutra do 20 , bo sobota wolna. Mel-wa mój lokator zapukał raz wieczorem w ostatnią sobotę i do dziś cisza. Wczoraj naskrobałam do was baaaardzo długą wiadomość i nie mogłam jej wysłać, oczywiście nie pamiętam wszystkiego co tam napisałam, więc nawet nie przytoczę. Miłego dzionka Wrześnióweczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baskaaaaaaaa
dziewczyny mam termin na 7 sierpnia ale gdzies mi się obilo ze któras tutaj z Was miała zastój moczu w nerce- może by mi napisala jakie miała objawy i jak duzy ten zastój i jakie zalecenia ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rarity - miło wiedzieć, że jestem inspiracją dla Endo :classic_cool::P jakie to kotlety z jajek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się że jestem:) Od wczoraj nie zaglądałam, ale dziś zajrzę jak się obrobię. Wróciliśmy z długiego spaceru i liczę że synek zaśnie a ja zrobię obiad i porządki. U nas cudna pogoda. Słoneczko i ciepło:) Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baśka ja mam zastój w prawej nerce wielkość 5,2 + 2,2 tylko nie wiem czy to mm czy cm... Objawy to silne bóle podbrzusza i nerek, głównie po prawej stronie. Oprócz tego często boli mnie pęcherz, biegam do toalety co 5 minut, nieraz tylko oddając kilka kropli moczu. Brałam antybiotyk ale chyba nic nie pomógł bo nadal mnie boli i jest bez zmian. Rarity super te bodziaki, przestań kusić bo mnie mąż pogodni z domu :D Ja ugotowałam rosół z makaronem a później zrobię placki ziemniaczane. Tak się rozpisałyście, że nie nadążam czytać wszystkiego :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam właśnie w aptece, Pani powiedziała, że leczone czy nie i tak się zagoi. Więc nic ni e kupiłam na tę przeklętą oprychę. I że to efekt przeziębienia. W końcu 2 tydzień już mnie dręczy. ALe przechodzi na szczęscie. Ale dla pocieszenia kupiłam kebaba i właśnie go jem :) Na cienkim cieście z łagodnym sosem. Mój niuniuś też w sobotę (chyba on bo nie wiem) miźnął mnie od środka, wczoraj drugi jak szybko wstałam do telefonu bo spałam. I jak na razie nic. Cola czy czekolada na niego nie działają. :) Idę jutro do internisty na konsultacje przedporodową, niech wpisze w kartę co tam uważa. Już stomatolog zaliczony, jeszcze tylko okulista. Ja też myślałam o położnej przy porodzie. Zdecydowana byłam do nie dawna że wolę położną niż znieczulenie w kręgosłup. Oczywiście nadal o znieczuleniu myślę że nie, ale co do położnej zmieniam troszkę zdanie, bo tak jak właśnie piszecie, ona po to w tym szpitalu jest że ma się zająć. A któraś z was pisała że jakby była na urlopie. to co. Z taką indywidualną opieką położej sposuje się normalnie umowę i jak się zaczyna akcja, to już wtedy zależy od warunków umowy, albo po nią jedziesz i ona z tobą spędza czas w domu i jak już wie że trzeba do szpitala to się z nią jedzie. To jest ta full opcja +opieka na sali poporodowej nad Tobą i dzidzią. Ale Zastanawiam się czy tak na prawdę warto. Pomyślę w czerwcu/lipcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubraniaaaaa

×