Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rengie

wrzesień 2013 :))

Polecane posty

Dziecko sprzedane dziadkom, panowie od krat pojechali, idę do łóżka, zimno mi jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo widzę w końcu kolejne wpisy posiedziałam na Allegro - pooglądałam te wszystkie zestawy pościeli i innych dupereli i mnie dynia rozbolała :O kwiatki, misie, serduszka bleee sama nie wiem już na co się zdecydować...mam jeszcze taki problem, że mi wszystko musi pasować kolorystycznie i deseniowo - więc jak kupię ochraniacz w jeden wzór to pościel w inny będzie mnie drażnić :O a z kolei nie chcę wszystkiego w ten sam wzór...co za dylematy 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie. bylam dzis na pobraniu krwi z zyly z moją coreczką. to byl jakis horror. całą reke mala zakrwawioną :( biedactwo sie naplakało a dotego jest chore i ma katar:( na 18 jade na prenatalne. trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jupila mam podobnie ;) U mnie akurat wszystko musi pasować do naszej sypialni bo maluch będzie z nami przez 2-3 lata więc też szukam łóżeczka kolorystycznie dobranego do mebli w sypialni i pościeli dobranej do naszej i ogolnie kolorystycznie pasującej do wystroju :p AgaT86 biedna mała :( Ja niedawno byłam na pobraniu krwi i aż mi było żal tych wszystkich dzieci, tak płakały, że mi samej się smutno robiło. Powodzenia na badaniach i daj znać czy wszystko jest w porządku ;) Dziewczyny odczuwacie może kłucia w pochwie? Ja od wczoraj czuję takie pojedyncze a dzisiaj jak mnie zabolało to musiałam sobie usiąść :o Jakby mi ktoś gwoździe wbijał. Nie wiem czy to normalne czy może być to powód do niepokoju? Wizytę u lekarza mam za tydzień dopiero więc pytam Was, może któraś ma lub miała podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam do Was pytanie, jak się ma wielkość waszego maleństwa z usg do jakiś tam norm z internetu albo wg lekarza? Bo moje jest mniejsze od tych przyjętych norm i trochę mnie to martwi, np pod koniec 10 tyg miało prawie 2,5 cm a niby powinno już z 4 mieć. Trochę mnie to niepokoi, jak jest u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do kłucia w pochwie to nie odczuwam - jak masz namiary to zadzwoń do lekarza żeby się uspokoić ;) co do wymiarów Pasażera to nic lekarz nigdy nie mówił więc zakładam, że jest w normie ale na pewno wiek płodu z CRL jest niższy niż liczony z LMP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :* GR@NISKA super brzusio ;) I dzidzia jaka fajna ;) ŻABA Antoś jest cudny!!!Jaki ma uśmiech nic tylko wycałować :* A Hanusia...to już wogole ;) I widze podobieństwo do mojego brzuszkowego lokatora hehe ;D Ja Wam wyslałam mojego łobuziaka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAMIiRA wydaje mi się że jeżeli coś niepokojącego by było z wymiarami Twojego maleństwa to lekarz by Ci powiedział. Ja w sumie się nie znam.Wiem tyle że moje jest większe wymiarowo niż powinno o tydzień. RENI z tego co pamiętam to z młodym miałam takie kłucia własnie.A pod koniec ciąży to już konkretnie.Raz myślałam że rodzę hahaha :) Teraz mi się zdarzyło 2 razy tak leciutko. Myślę że powodów do niepokoju nie masz...ale powiedz lekarzowi to Ci wyjaśni ;) Ja dziś już 2 razy mojego lokatora czułam...coraz bardziej mi się to podoba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamiira.. moje maleństo też jest małe, lekarz mówi "mała ciąża". ale jak wchodzę na ciazowy.pl to jest w tych widełkach co podają, na mamazone są większe rozmiaty dzidziusia jak na moje tyg, Nie martw się , jakby coś było nie tak to lekarz by Cię przygotował. Dla pocieszenia, powiem że między 12 a 15 tygodniem mój synuś zaczyna nadrabiać. Teraz czekamy do 19 tygodnia na ponowne usg :genetyczne (18-22tydz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzięłam nospę i to kłucie ustało, dziwne... Oczywiście wspomnę na wizycie lekarzowi. Wcześniej mu mówiłam, że odczuwam czasami bóle w pochwie i nic nie powiedział. Mam nadzieję, że to chwilowe. Rarity ślicznego masz synka a Żabka chrześniaka ;) Fajne maluchy ;) Kamiira.. mój miał na usg ostatnio 6.20cm ale to był 12 tydzień i 3 dzień. Wydaje mi się, że jeśli coś byłoby nie tak to lekarz by Ci powiedział i nie masz się czym martwić. Ja będę miała wizytę za tydzień, ciekawa jestem ile od tego czasu maleństwo urosło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kochane Witam wszystkie nowe koleżanki na forum. Ja właśnie wróciłam od znajomego ginekologa z usg, bo mój prowadzący wyjechał i przynajmniej na spokojnie mogłam sobie pooglądać moją żabkę, z każdego zbliżenia wydrukował mi fotki do albumu. Widziałam: nóżki, rączki, główkę (ma 2,8 cm) i ma widoczne dwie półkule. Serduszko biło po mało, bo niunia ras tylko nam machnęła i zasnęła. taka słodka mam na pamiątkę nawet fotkę jak macha. Co do wielkości, bo to 12 tydz. 3 dzien, wielkość 4.3 cm. Przziernosć ok, ja tam się na tym nie znam. Dalej mam brać luteinę i tyle. Dowiedziałam się, że wszystko w jak najlepszym porządku.Tylko dalej nie wiem czy chłopak czy dziewczynka, bo to mała kruszynka, ale już mi się podoba. Badań prenetalnych nie robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na chwilkę, lezę zlana potem z temperaturą prawie 38 stopni. Byłam u lekarza, nie dał mi antybiotyku, ale jakieś inne leki i mam leżeć. Łatwo powiedzieć, ale staram się. Muszę jutro zadzwonić do ginia bo mam USG prenatalne, chyba bedę musiała przełożyć na inny termin. Zmykam, trzymajcie się ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ja caly dzień cos.. od rana u siostry wrócilam po 16, sprzatalam, gotowałam obiad..jak usiadam zeby napisac przyszla kolezanka i dopiero poszla;) wiec pisze dopiero teraz;)) ale widze ze dzis slabo sie rozkrezalo forum;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gr@niska
Hej! Koniec świata.... Takiej zawiei dawno nie było, moja wioska jest odcięta od cywilizacji. A ja wczoraj miałam usg i już wiem że moje maleństwo to chłopczyk, więc wyszło na moje że będzie Aleksander:-) Wszystko w porządeczku, dziecko jest dobrze rozwinięte,znów się potwierdziło że ciąża jest starsza 5-6dni niż wynika z OM. Wiec wychodzi że owulację miałam ok.8dc- dobrze że byłam wtedy odpowiednio zapobiegliwa;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gr@niska
nick...........wiek.....termin porodu.......miejscowość.....płeć dziecka reni89..............24......23.08.13..........Bielsko-Bia ła...............?.... brzuchatkaXX.....26.........03.09.13..........Warszawa... ... ............?.... Blanka1980........33...... 04.09.13..........Wars za wa...............?.... gr@niska..........32........05.09.13...........Lublin................synuś.. żabeczka1982....31...... 07.09.13..........Krosno........ .............?.... MajonezKielecki..27...... 08.09.13..........Łódź....... .................?.... rybalopika.........29...... 08.09.13..........Poznań..... ................?.... pszczolineczka...29...... 11.09.13..........Stare Babice..........synuś.... Rarity.............27.......11.09.13..........Kraków.... ..................?..... Zabka092..........28...... 14.09.13..........Koło(wlkp).. raczej cora jestemfit..........25...... 15.09.13..........Dębica..... .................?... martucha878787....25.....15.09.13..........Wrocław...... .............? keiti78.............35......OM 22.09.USG 14.09.......Zielona G..........córcia?? agi1984............29...... 17.09.13..........Hertford UK...............?.... asiula74..............38....18.09.13..........Łódź... ..................?..... kamiira.............29......18.09.13...........Nowa Sól.................?.... justinaaa.............30....20.09.13.........Białystok.. ..............? Agatka.09.2013........34....21.09.13..........Wrocław... .... .............?... arttella............ 28.....21.09.13..........Katowice....chciałaby córkę agulagagula..........29 ... 23.09.13.........Głogów..... .................?.... kokoszka 0207......27......26.09.13.........Wrocław................. .?..... kad....................21...27.09.13.......Dębica... ................?..... Marcopolo.............31....27.09.13..........Legnica.... ..............?...... Carolajna87..........26....27.09.2013........Gdańsk..... ...?.......... jupila...............30.....28.09.13..........Białystok ...................?.... Amy10..............32.....26.09.13..........Łódź...... ...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ;) U mnie tak samo, śniegu z metr nasypało, mąż od godziny odśnieża przed domem. Drogi nie widać. gr@niska gratuluję syneczka!!! ;) U nas jak będzie chłopczyk to również Aleksander :D Chyba, że coś się zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja szybciutko przy sniadanku Zasypało nas konkretnie...normalnie koniec świata. A ja musze wjazd odśniezyć i jakimś cudem wyjechać...dziś jade do kuzyna pomóc w przyotowaniach do roczku. GR@NISKA gratuluje supeeer :* Ja córeczkę będe miała na 100% Aleksandrę ;) To już dawno postanowione. Gorzej bo już mi się odwidziało z Szymonem... Łukasz...Dominik...hmmm będzie ciężko.Ale mam nadzieje że to chłopak jest! No nic zyczę miłego dnia i uciekam...muszę jeszcze mojego spiocha obudzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka witam po sniadanku kurka obudzilam sie z bólem głowy ;/ a musze umyc glowe zeby wyjsc z domku.. u nas chyba nie padalo w nocy ale i tak jest duzo sniegu Groniska fajnie wiedziec jaka plec co?ja sie ciesze bo nie musze mowic bezosobowo tyko juz do niej mowie Hania;)) milego dnia ja tu jeszcze troche pobędę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agulagagula
hej :* Marcopolo1982 widze, ze podobnie jak u nas zaszaleliście w Sylwestra, ja miałam monitorowany cykl i wiem napewno, że moje malenstwo wtedy sie poczeło :) a wiec witaj w klubie, co do Twojego samopoczucie, to nie przejmuj sie-duzo czytałam na ten temat i na poczatku cąży hormony płataja figle, tez miałam rózne odczucia nt ciąży pomimo , że była planowana i długo oczekiwana-nie martw sie to minie, a widze, ze jestes z Legnicy, czy moze orientujesz sie czy w naszej okolicy jakas prywatna klinkia, typu była Femina? Gdzie zamierzasz rodzic? Ja narazie czytajac ocpinie zdecydowalm sie na szpital w lubinie na Bema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oglądałam właśnie program na polsat cafe o 6raczkach mają teraz 20 miesięcy masakra ogarnąć taką grupe;) cały dom w dzieciakach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wyobrażam sobie tego! ale jak człowiek stanie przed faktem dokonanym to daje radę bo nie ma innego wyjścia ;) my nie mamy jeszcze imion - zrobimy burzę mózgów jak poznamy płeć. Tak przy okazji - mówicie już do swoich Lokatorów? ja na razie nie bo mimo wszystko nadal to wszystko jest dla mnie trochę abstrakcyjne :P jak brzuch mi urośnie to pewnie zacznę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja koleżanka urodziła 2 miesiące temu trojaczki ;) Dwóch chlopców i jedną dziewczynkę, takie maleństwa śliczne :) Ale póki co daje radę i nie narzeka :p Sześcioraczki to dopiero wyczyn :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jupila jeśli u nas będzie dziewczynka to raczej Liliana :) Ja do swojego brzucha zwracam się póki co bezimiennie :p Jeśli maluszek w przyszłym tygodniu pokaże co ma między nóżkami to wtedy nadamy mu imię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja należę to osób niezdecydowanych i wybrednych więc czeka mnie gehenna z wyborami imion, wózków, łóżeczek itp.itd. 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś nam się ostatnio topikowe towarzystwo wykruszyło...jakoś mały ruch na topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie. na prenatlanych wszystko ok, dziecko roziwja sie prawidlowo , nie ma wad. plec nieznana bo nie bylo widac. ale dzis sie cos zle czuje. gardlo mnie boli i kosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w sumie na razie nie mam tego problemu pewnie gdybym miala wiecej kaski i kupowala wszysko nowe to bym sie dlugo zastanawiala ale ja czesc rzeczy dostane a czesc odkupie tez od kolezanki wiec nie mam tye dylematow nio a z imeineim to w sumie tak bylo u mnie ze chcialam Lenke, Blanke albo Pole a pozniej nagle mnie olsnilo ze bedzie Hania i tyle Marcin sie zgodzil i tak zostało;)) rodzinka juz wie ze jak cos to Hania i juz raczej nie bedziemy zmieniac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz wczoraj o tym mowilam ze malo nas ostatnio nie raz jak weszlam po jakims czasie to kilka stron nadrabialam a teraz:( malooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×