Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rengie

wrzesień 2013 :))

Polecane posty

Reni gratulacje synka:) wczesniej pisałam i calego posta mi zezarło:/ Ja dzis upiekłam 5 ciast i zrobiłam marynate do indyka i przygotowałam farsz do jajek i mam totalnie dosc:/ Jutro jedziemy wiec przy okazji składam Wam zyczenia Spokojnych Swiat Bozego Narodzenia :P ( zart hehe, ale snieg i te jajka wielkanocne czy zajace ze sniegu rozwalaja) , Smacznego jajka, Mokrego Dyngusa .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reni siusiak ewidentny, taki mały a juz prawie stoi:P zartuje:)) słodziak:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wpadam jak po ogień. Od wczoraj kroję,pieke,sprzątam ale jest cudnie...i już prawie kończę jeszcze tylko podłogi i będziemy leżeć i NIC NIEROBIĆ ;) Dziewczyny kochane chciałam Wam życzyć spokojnych wesołych i radosnych (mimo tego co oknem!) ŚWIĄT WIELKIEJNOCY :* Buziaki :* PS. RENI gratuluje siusiaka . Niesamowite!!!Pierwsze co zoabczyłam to taki siusiak wielki!!!Bezwstydy synuś hahaa boski! Mąż może być z siebie dumny GRATULUJE :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczyny za gratulacje ;) Majutka napisz na wrzesniowki@o2.pl i dostaniesz hasło, też się pochwal swoim brzuszkiem i usg ;) Keiti właśnie nawet lekarz się śmiał, że taki mały a już mu sterczy interes :D 5 ciast, to zaszalałaś nieźle ;) U mnie w te święta lenistwo :p Ciasto kupne, dzisiaj zrobię barszcz biały i upiekę indyka, nie wiem czy w całości czy zrobię z niego pasztet z pieczarkami, jeszcze się zastanowię ;) A jutro jedziemy do rodziców :) Życzę wszystkim Wesołych Świąt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rarity dziękuje ;) No tatuś dumy, w końcu synuś się na kogoś podał :p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, chciałam wam życzy zdrowych, spokojnych świąt. Odpoczywajcie, nie przejadajcie się, a przede wszystkim cieszcie rodzinną atmosferą. A jak znajdziecie oznaki wiosny to proszę da znac na forum:) Ja zajrzę na dłużej jutro po powrocie od rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reni - ogromne gratulacje, chłopak jak malowany :D Bardzo się cieszę, że wszystko w porządku, a tym niskim łożyskiem się nie martw, mam (miałam) to samo, a już się ładnie podniosło, będzie dobrze :) Kochane, życzę Wam zdrowych, radosnych Świąt, uważajcie na siebie, nie latajcie z talerzami i garnkami, odpoczywajcie i cieszcie się z chwil spędzonych z rodziną :) A po Świętach wstawiajcie swoje zdjęcia z wielkanocnego obżarstwa, pewnie każda z nas będzie 8cm większa w pasie :D Ja odpoczywam, pierze się właśnie obrus, cały dom lśni, w garnku bulgoczą jajka na sałatkę... I ta piękna pogoda za oknem.....Wesołego Alleluja! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny, Chciałabym Wam życzyć zdrowych i pogodnych Świąt, smacznego jajka i mokrego Dyngusa. Buziaki dla Was moje kochane ciężarówki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie oglądałam wasze brzuszki i maluszki, jeeeejjjjjj jakie cudowne:) Nie mogłam przestać:) Sama też dodałam kilka foteczek. Lece piec sernik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majonez dziękuję ;) FranekczyMaja śliczny brzuszek i widać jak rośnie ;) Dopisuję synka do tabelki ;) Mam nadzieję, że sie nie poprzestawia coś jak skopiuję. nick........... wiek.....termin porodu.......miejscowość...........płeć reni89..............24...... 23.08.13.........Bielsk o-Bia ła..........synek kwiatówka.........33......30.08.13..........Łódź ..... ..............synek? brzuchatkaXX.... 26......03.09.13..........Warszawa... ... ............. Blanka1980.........33......04.09.13..........Wars za wa.................. gr@niska...........32.......05.0 9.13.........Lublin......................synuś żabeczka1982.....31.......07.09.13..........Krosno...... ....raczej córcia MajonezKielecki...27.......07.09.13..........Łódź..... .................córka rybalopika..........29.......08.09.13..........Poznań... .. .................... Dagna1988.........24.......11.09.13..........Szczecin ek... .......córcia?? pszczolineczka....29.......11.09.13..........Stare Babice.............synuś Rarity................27.......11.09.13..........Krak ów.... ..................... Ewelurkak...........27.......12.09.13..........Bielsk o-Biał a.................. KAJAmosia...........27.......13.09.13..........Śląs k............................. Zabka092...........28........14.09.13..........Koło(wlkp ).......raczej córa jestemfit............25........15.09.13..........Dębica. .... .................... martucha878787...25........15.09.13..........Wrocław. ..... ................ keiti78...............35........17.09.13..........Ziel ona G................syn?? agi1984..............29........17.09.13..........Hertf ord UK................... asiula74..............38........18.09.13..........Łó dź... ........................ kamiira...............29........18.09.13..........Nowa Sól....................... justinaaa............30........20.09.13...........Bia ystok.. ................... Amy10................32........20.09.13...........Łó dź......................syn? Agatka.09.2013....34........21.09.13...........Wrocła w... ................... arttella.............. 28........21.09.13...........Katowice....chciałaby córkę agulagagula..........29 ...... 23.09.13...........Głogów.......................... kokoszka 0207......27........26.09.13...........Wrocław.......... .............. kad....................21........27.09.13............Dęb ica... ...................... Marcopolo............31........27.09.13............Legnic a....................syn Carolajna87..........26........27.09.13............Gdańs k......................... jupila..................30........28.09.13............Bia łystok ...................... majutka129..........23........31.08-1.09.13......Ruda Śląska.................... FRANEKczyMAJA.....25........13.09.13............Doncast er UK..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majutka129
Dziewczyny chciała wam życzyc Pełnych miłosci radości i nadziei Swiąt Wielkanocnych z radnosnym Alleluja:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny spaliłam sernik:( Wściekłam się poszłam do sklepu kupiłam składniki na drugi, ten pierwszy wyrzuciłam do kosza. Drugi wyszedł już przepiękny i mam nadzieję że smaczny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Franek czy Maja mi tez nie wyszedl sernik pierwszy raz w zyciu, dlugo myslalam czemu ale sie zorientowalam pozniej jak zobaczylam budynie ktore lezaly na blacie- nie dodane;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabka 092 to widzę że nie tylko ja miałam nie do końca udany wypiek:) Ten drugi wyszedł naprawdę bardzo dobry dziś wzięłam do pracy 1/2 blachy i poszła jak świeże bułeczki. Reni i Keiti gratuluję chłopców a Majonezowej córeczki. Żabeczka bardzo mi przykro z powodu chrzestnej Twojego męża:( Moje Kochane brzuszek mi coraz bardziej rośnie:) Jutro mam dzień wolny, cieszę się jak dziecko, śpię do oporu:)Buziaczki dla Was:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAJAmosia
No i właśnie dlatego w tym roku nie piekłam nic osobiście...bo też bym pewnie spaliła i czegoś zapomniała dodać:P zamówiłam więc ciacho, pyszniutkie z kremem. Zabko! zdrówka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laseczki, a w przypadku grypy czy przeziębienia próbowałyście Prenatal Grip Care?? Ja kupiłam na wszelki wypadek, gdyby coś zaczynało mnie brać. Zabko wracaj do zdrowia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj M. Byl w aptece i kupil mi prenalen taki syrop moze pomoze..oby bo mam juz 37stopni i sie boje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie kiepsko, czyms sie zatulam wczoraj i biegunka mnie meczy i bole brzucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to topik nam się rozchorował. FranekczyMaja ten Prenatal Grip Care jest niezły, ja go brałam i ładnie mnie przeszło. Żabko marsz do łóżka, zresztą wszystkie chore marsz do łóżka, trzeba to wyleżeć. Ja zmykam z dzieckiem do koleżanki na małą kawkę. Całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a czy was tez bolą brzuchy jak przy okresie? uzywacie no spe? jak ten bol mi nie minie to chyba pojade do szpitala jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie czasem boli mocno brzuch, trochę kojarzę ten ból z okresowym, muszę się wtedy położyć, bo bywa, że robi mi się też lekko niedobrze. Ale mój lekarz powiedział, że to rozciąganie więzadeł i rozpychanie się malucha, bo przecież tam na wszystko naciska. Do tej pory nic złego się nie działo, miałam w prawdzie w 7 tygodniu ciąży plamienia i krwiaka, ale one akurat były bezbolesne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pocieszylas mnie troche ale nic mi nie lepiej. na noc wzielam no spe i noc przespalam ale przeciez ciagle tego uzywc nie mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!! Jak tam po świątecznym obżarstwie? Brzuchy większe? :P Dziewczyny, kurować się szybko, leżeć, odpoczywać... Bo nas tu jeszcze pozarażacie! :P Zdrówka Wam wszystkim życzę 🌼 Mnie czasami podbrzusze pobolewa, ale nie jakoś specjalnie mocno. Za to kręgosłup - szkoda gadać... Wkroczyłam w 18 tydzień i to jest jakaś masakra z tymi plecami, wystarczy, że 5min postoję czy pospaceruję i już mnie naparza jak szalony, ból wchodzi mi w pośladki.. No ale cóż, nikt nie mówił, że będzie lekko ;) Ja zabieram się za herbatę z cytryną i pyszną sałatkę jarzynową :) Miłego dnia dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam poświątecznie... Jestem przejedzona i przeleniuchowana. Od dziś się biorę za moje odżywanie bo do tej pory pochłaniałam jak śmietnik. Odwiedziłam juz sklep.Zaopatrzyłam się w ciemne pieczywo,serki topione,warzywa i owocki oraz MIENRALKĘ. Mam w planie też nie jeść po 19.00 bo wczoraj stanełam na wadze i jak tak dalej pójdzie to do porodu mnie będą dzwigiem wyciągać z domu. No i nieśmiało stwierdzam że mimo śniegu to wyszło słoneczko...więc zjadamy z młodym sniadanko i koło 11.00 idziemy na długi spacer. Jutro też nas czeka spacer bo dziś oddalam auto do mechanika i muszę jutro drałować na nogach z M do przedszkola... Dziś jeszcze mają WOLNE ale od jutro nie ma zmiłuj. Ja nie mam takich okresowych...czasem tylko mi się stawia macica taka twarda jak kamień i wtedy się kładę i przechodzi. Nospy jeszcze ani raz nie łykałam w tej ciązy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny;-) Nawet nie wiecie jak się ciesze że już po świętach... Posiadanie licznej rodzinki niestety oznacza bieganinę i raczej pracowite święta, szykowanie , gotowanie, podawanie a na koniec sprzątanie całego bałaganu po rodzinnym spędzie.Jak ja zazdrościłam tym które pisały o leniuchowaniu i nicnierobieniu w święta... Ale najważniejsze że w końcu powiedziałam rodzinie o dziecku, a tremę miałam jak nastolatka;-) Niestety, zmęczenie świąteczne i u mnie się odezwało i od niedzieli łykam nospę, tyle dobrego że dziś mogę poleżeć. Majonez, doskonale rozumiem twoje problemy z kręgosłupem, też cierpię z tego powodu. Reni, gratuluje synka,to już siódmy chłopak w naszej tabelce:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamusie ;) Mnie dzisiaj też zaczęło boleć podbrzusze i musiałam wziąć nospę, chociaż niewiele pomogła bo dalej boli :( Biegam do toalety dosłownie co 5 minut na siku, piję dużo ze względu na ten zastój w nerce a w nocy budzę się co godzinę z pełnym pęcherzem i później boli mnie jak się wysikam :( Aga ja mam w ciąży od samego początku silne bóle brzucha i łykam nospę nieraz 2 razy dziennie. Jeśli się bardzo niepokoisz to jedź na izbę przyjęć, zbadają Cię i będziesz spokojniejsza. Graniska dziękuję za gratulacje ;) Ja chyba sobie kawę zrobię bo mi głowa pęka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej witam po świętach. Wiecie jak bardzo nie chce mi się wstać;-) dopadło mnie lenistwo totalne. Zjadłam już w łóżku dwa śniadania:) a do tego mocno zakłuwa mnie w prawym boku brzucha . Rano ruszać się nie moglam:-/ nie wiem co to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie się chce spać. Przeziębione mamuśki jak tam zdrówko - leżycie? Widzę że wszystkie mamy problem z bolącym brzuchem, niestety ja też, no spę wzięłam do tej pory raz, ale cały czas mnie boli podbrzusze. Mnie dziś wzięło na suszone owoce i podjadam sobie orzechy, ananasy itp. Usypiam Mińka bo muszę potem z nim wyjść do lekarza, mówi że go boli siusiak i dziś zamierzam to sprawdzić. Idę na drzemkę z synkiem:) Trzymcie się dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×