Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rengie

wrzesień 2013 :))

Polecane posty

Spoko dam sobie radę Mam już ŁOBUZA Mateusza i drugi mi wlaśnie potrzebny do kompletu więc IDEALNIE ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt z tymi Szymonami, ja też znam samych łobuzów!! Ale imię bardzo ładne :) Ja mam połówkowe 26., za niecałe 3tyg i mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku. I już pół ciąży zleciało.... Ale szybko czas zachrzania, co? Ok dziewczyny, zostawiam Was na jakiś czas, idę wykombinować coś na obiad. Wczorajsze zrazy miały być na dwa dni, ale nic z tego nie wyszło :D Nie wiem, może na szybko zrobię kluski śląskie? Idę zobaczyć co mam w szafkach, kompletnie brak mi dziś weny na gotowanie. Do później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaraz wskakuje pod prysznic i potem do gina.Mam nadzieje że nie będzie szału bo w sumie go nie było dwa dni. Potem odbiorę młodego z przedszkola i zabiorę na krótki spacer. Ja teraz zjem sobie bigos z wczoraj a jak już wórcimy ze spacerku to zrobimy zapiekany ryż z jablkami. ;) Męża nie ma to może być coś bez MIĘSKA ;) Uciekam Do później...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczynki! No widzę,że u Was a zwłaszcza RARITY sporo śniegu,bo bałwan jak sie patrzy :) u mnie zaledwie lekka powłoka ze śniegu na szczęście :) PSZCZOLINECZKA- a o tym że moczenie nóg na katar może zaszkodzic nie słyszałam, raczej sądziłam,że faktycznie gorąca kąpiel i siedzenie w gorącej wodzie może źle wpłynąć na ciążę, ale moczenie nóg?No nie wiem, wymądrzać się nie będę bo nie słyszałam :) Trochę rozpisałyście sie o swoim mężulkach, więc i ja dodam parę groszy do tego, bo nie mogę narzekac na mojego mężusia :) Jest czuły i kocha mnie, a odkąd dowiedział sie że będziemy mieli dzidziusia to oszalał normalnie. Zawsze się śmiejemy,że my to jak ogień (ja) i woda (on). Ja jestem bardziej szalona i jak przyjdzie z pracy to nie daję mu żyć :P Siedzenie na kolanach i mizianie mnie dosnu to normalka każdego dnia :) Taka z nas myslę,że dobrana para :) A dzisiaj i jutro spędzę z Wami sporo czasu bo mąż w dlegacji i zostałam sama w domu :( ale cóż taka praca. AGAT - one chyba w tej pracy Twojej oszalały,niech sobie teraz radza same jak kierowniczka taka mądra a te pseudo koleżanki co nawet tel. nie odebrały to teraz będa niby to miłe dla Ciebie? Bez sensu ich zachowanie, a Ty kochana odpoczywaj i miej ich daleko gdzieś :P Piszecie o kawce, ja czasem wypije, ale takiej fusiastej to nie wypiłam ani jednej od poczatku ciąży, jakos nie ciągnie mnie do niej :) Zapisałam siew końcu na wizyte na 19 kwietnia. Musze zrobic jeszcze tylko badania morfolgie i mocz, a tak nie chce mi się,ze szok. Wrzuce zaraz na maila mój brzuch bo zaczyna ładnie rosnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koncze temat z pracą bo szkoda nerwów. :) martwi mnie jednak to czy znajde prace po macierzynskim? chcecie isc na krótki czy długi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i napiszcie ile mialsycie narazie usg. Bo ja mialam 2 w tym jedno prenatane i msyle czy jutro dostane skierowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DAGNA - trzymaj sie tam Kochana, do poniedziałku będziesz miała na pewno dobrą opiekę :) A właśnie napisz co dają do jedzenia w szpitalu. Zawsze mnie to zastanawiało, że raczej w ciąży to powinno być lepsze jedzenie, bogatsze w składniki odżywcze i bardziej zróżnicowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fotki poszły już :) AGAT - ja pójde na dluższy urlop, bo nie mam z kim małej zostawić, a potem juz tylko niania. Ja miałam już 5 usg z prenatalnym do tej pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się rozpisałyście:) Ja miałam 2 usg, dziś 3, nie mogę się już doczekać. Kawy nie piję, też mnie odrzuciło a wcześniej piłam 2 dziennie. Teraz przerzuciłam się na inkę na mleku. Staram się zdrowo odżywiać od dziś :p bo wcześniej raz wychodziło raz nie, ale waga zaczyna mnie niepokoić więc powiedziałam basta bezsensownemu jedzeniu. Męża mam kochanego tylko mało domyślnego, ale mamy krótki staż bo dopiero rok małżeństwa i wspólnego mieszkania, a jesteśmy już ze sobą 5 lat. Wiem że czasem, zwłaszcza teraz jestem upierdliwa i czepiam się byle czego, ale on to rozumie na swój sposób i póki co cierpliwie znosi, a tez mam humory, zwłaszcza płacząco milczące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mam jeszcze pytanie do dziewczyn na zwolnieniu lek. Czy dostajecie zasiłek chorobowy równy waszemu średniemu wynagrodzeniu czy jest to jakoś pomniejszone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny ale się rozpisałyscie:) Ja miałam tylko dwa USG teraz będzie trzecie też mi się jakos wydaje że mało chciałabym częsciej podglądac co tam dzidzia robi i jak sie czuje no ale cóż...U mnie z humorami to różnie bywa ale zazwyczaj mam dobry nastrój,a jak to mąż to też czasami mnie drażni ale ciesze się że go mam:) ale czasami mam ochote mu przywalic z byczka w nosek:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamiira - ja jakos dostałam teraz mniej ale to może dlatego ze zwolnienie było do 20 marca a potem jest do 18kwietnia i jakos to dzielą że końcówka marca była na innym papierku, ale zobaczę bo sporo za mało dostałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mi sie chyba wydaje, inaczej to bede dzwonic żeby wyjasnili jak to jest obliczone, bo niby licza średnią z 12 mies. a co jeśli ja u tego pracowdawcy nie przepracowałam 12 mies. a wcześniej pracowałam gdzie indziej od marca 2011r.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wy dużo piszecie, ale dobrze będę miała co czytać:) Ja już obiadek zrobiłam, dziś barszcz ukraiński - jest pyszny, dziecko się najadło, ja za chwilę będę jeść. Pranie się pierze, jak Minik pójdzie spać to trochę poprasuję bo się uzbierało. Zmykam, zajrzę w międzyczasie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AMY - czasem tego prasowania to sie jednak nazbiera :) Ja nie mam co robić bo sama przez 2 dni to obid tylko dla siebie, posprzatane mam, wyprane też :) błogie lenistwo tylko :) Dziewczyny a Wy coś ćwiczycie? Własnie przeglądałam u siebie jakieś ćwiczenia w wodzie dla ciężarnych, ale nie mam żadnej znajomej w ciąży i nie wiem czy się zapisać. Tylko z drugiej strony kasa na basem a za chwile na szkołe rodzenia to trochę wyjdzie + dojazd :O już sama nie wiem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rarity bałwan świetny, a synuś zabawnie wyszedł:) Żabeczko jaki Ty masz mały brzuszek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AMY - wydaje mi się że jednak jest większy niz wyszedł na zdjęciu, ale faktycznie nie jest jakis mega wielki. Zdjęcie robione było dzisiaj rano przed śniadaniem to może tez mniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AMY - wydaje mi się że jednak jest większy niz wyszedł na zdjęciu, ale faktycznie nie jest jakis mega wielki. Zdjęcie robione było dzisiaj rano przed śniadaniem to może tez mniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do ćwiczeń to ja chodzę na kijki kilka razy w tyg po 1 godz. Staram się codziennie ale praca i inne obowiązki nie zawsze pozwalają. Na basen gdybym miała blisko to bym chodziła, no ale ni ma :( pozostają kijki i rowerek stacjonarny ale to baaardzo rzadko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamirra-- ja dostaje tylko l4 co moja wyplata ale mam dzis dola. jeszcze mnie tesciowa zdenerwowala bo byla zobaczyc jak brat meza ma urządzony ,,slicznie" dom. Ehhhhhhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do świadczeń zus, dostałam 1/3 wypłaty, a wczoraj na liście pisali o przydzieleniu mi pełnej kwoty, więc nie wiem o co chodzi. Może o tzw "procedury wyjaśniające w toku", bo przecież mnie sprawdzają. Tylko z czego żyć??? z tego co dostałam rachunków nie popłacę wszystkich:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny ja własnie wróciłam z wizyty u położnej. Cisnienie w normie, 1 kg do przodu i serduszko dzidzi bije jak nalezy :) kolejna wizyta 30 kwietnia usg połówkowe :) już nie mogę się doczekać. Raity widzę, że mamy podobny gust co do imion ja dla dziewczynki tez myslę Ola dać a dla chłopczyka Tomaszek lub Kuba bo Szymonków mamy duzo w rodzinie i u znajomych ale długo też chciałam dla chłopca Szymon dac :) I wszystkie moje Szymonki Ktore znam to słodkie dzieciaczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie było mnie tu od południa bo obiad poszłam podszykować( dziś po włosku-pizza), wracam i co widzę? Mamy już 100stron naszego topiku! Gdy was wynalazłam to było coś ok.60, pare stron pózniej dołączyłam a teraz jak nie zajrzę tu chociaż raz na dzień to nie wiem co z sobą zrobić. Kamiira większość mężczyzn to niedomyślne gapy. No nie chciałam znowu obsmarowywać mojego ale może humor się mi poprawi;-) Mi ostatnio M na imieniny kupił wkładki i to tylko dla tego że wspomniałam z tydzień wcześniej że mi się kończą.A ponieważ tego samego dnia jest dzień babci babcia dostała kwiaty. Zemściłam się w walentynki- kupiłam mu pumex i mydło Biały Jeleń.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×