Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rengie

wrzesień 2013 :))

Polecane posty

Hej :) jak tam samopoczucie?? Ja dzisiaj od samego rana latam i dopiero usiadłam,żeby was poczytać. Jestem odcięta od świata normalnie, mąż zabrał wszystke ładowarki ze sobą (jedna pewnie w samochodzie mu została, jedna w pracy, a kolejna pewnie w walizce) i telefon mi się akurat dzisiaj rozładował :O ehh jak pech to pech :) ale co tam wytrzymam jakoś do jego powrotu, najwyżej zrobi mi niespodziankę bo nie będę wiedziała kiedy wróci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi1984 i KAJAmosia ja też problem z utrzymaniem moczu, ćwiczenia mięśni Kegla niewiele pomaga, ale ja odkryłam super wkładki które nawet jeśli coś popuścisz to i jak pozostają względnie suche, to Tena Lady, są drogie, bo ok 6 zł kosztuje opakowanie, 14 wkładek, ale teraz są dla mnie niezawodne. Ja kupuję w aptece, ale podobno w Rossmannie też są. Ja dziś piję sok z grejfruta, pycha:) Nawet nie przeszkadza mi mycie sokowirówki, poza tym grejfrut doprowadza moją sokowirówkę to ekstra czystości:) nawet ślady po marchwi schodzą. Dominik wypił świeży jabłkowy. Jeszcze jem żurawinę - szczerze jej nie znoszę, ale pomaga na moje dolegliwości pęcherzowe, mojego synka też nauczyłam ją jeść i zamiast cukierka jemy suszoną żurawinę, suszone banany i takie tam. Ruchy czuję, właściwie łaskotanie :) Zazwyczaj jak mu jest dobrze, czyli przeważnie jak prowadzę auto, albo jak Dominika kołyszę na rękach, to wtedy też mnie łaskocze. Zmykam robić jakiś obiad - może kopytka i surówka z kiszonej kapusty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majutka - u mnie z seksem tera jest lepiej niż w I trymestrze, ie miałam wtedy ochoty, a teraz jest super, aż mąż zdziwiony :P Agi - no to ładnie mały dał opalić tatusiowi :P hehe usmiałam się z tej historii :P Agat trzymaj sie kochana, będzie dobrze napisz jak tylko wrócisz z wizyty co lekarz powiedział :) kamiira - super,że dzieciaczek zdrowy i taki ruchliwy :) szkoda tylko,że nie było widac płci, ale wkrótce sie dowiecie :) KAJAmosia - nietrzymanie moczu? nie u mnie nie ma czegos takiego. Dziewczyny piszecie dużo o bólach brzucha, a mnie nic nie boli, czasem tylko lekko jakby mała nacisnęła na coś w środku, ale to zaraz przechodzi, nie mam tak jak Wy że boli i boli, ale nie miałam też żadnych plamień ani krawień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze się Wam pochwalić czymś :) Wczoraj malutka dość mocno się wierciła w brzuszku i waliła mi pewnie piąstkami , bo czułam uderzenia o ściankę macicy :) Pomyslałam,że przyłożę rękę do brzucha,że może poczuje coś i wiecie co, kilka razy wyczułam te uderzenia swoją dłonią :) jaka byłam szczęśliwa, szkoda tylko,że mężusia nie było, bo ostatnio przykładał i nic. Moja malutka nawięcej sie wierci ok.godz. 20 jak sie położę do łózka i odpoczywam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dziewczynki ja idę na spacerek :) u mnie dość ładnie chociaz słońca nie ma, ale za to mało śniegu (prawie wcale) i temp. +9 :) Do później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opowiedzcie więcej o tych ćwiczeniach mięśnia Kegla ? Położna mi mówiła ostatnio, ale nie powiedziała na czym to polega ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja sobie radze z przezieebieniem? nie radze sobie;) ja nie znosze czosnku wiec nie zjem pilam syrop dla kobiet w ciazy on jest z czosnkiem i modlilam sie zeby go nie zwrocic;) pije duzo herb z cytryna siedze w domu( dzis wyszam na chwile mamie cos tam zalatwic i sie przewietrzyc ) ale od pon nie bylam na dworzu i mam wode morska do nosa bo mnie juz caly od wewnatrz bolal;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z seksem u nas dobrze jakos na razie nie mam oporow bo wszedzie pisza ze wskazany;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amy ja też używam wkładek, ale carefree i w sumie są w porządku:) No i chciałam Wam się pochwalić jakiego dzielnego męża mam! Byłam z nim w sklepie dziecięcym pooglądać ceny i mile mnie zaskoczył. Był taki zaangażowany, zadawał pytania, kazał mi się nie martwić pieniędzmi, że damy rade i on się o to już postara. Normalnie jestem z niego dumna:))) Zwykle dawał mi popalić i robił mi sceny publiczne, a tu taka odmiana:) Dostał w nagrodę dobry obiadek i oby tak odpowiedzialny był już zawsze:) A mięśnie kegla ćwiczy się zaciskając je i puszczając i tak co jakiś czas - tyle wiem, tyle robię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pszczolineczka ja zazwyczaj jak siedzę to rozluzniam mięśnie tak jakbym chciała zrobić siusiu a później zaciskam mocno jakbym chciała zatrzymać i tak po kilka kilkanaście powtórzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My po obiedzie, nie wiem czemu ale moje kopytka są takie rozlazłe. Nie wiem czy robię coś nie tak? Ja dałam tylko mąkę szymanowską, jajko i ziemniaki i to ciasto jest miękkie mimo że dałam sporo mąki. W sumie wyszły smaczne i żółte, u nas można kupić przeważnie żółte ziemniaki. Suma sumarum okazało się że trzeba jechać na większe zakupy, wszystko się kończy albo kończyło, mąki brak już, cukru też i masę innej spożywki. Do chemii jeszcze nie doszłam, ale już wiem że brak nam proszków do prania i innych rzeczy. Czy u was też tak jest, że wszystko na raz się kończy? PSZCZOLINECZKO poczytaj ten link: http://www.miesniekegla.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrócilam i pierwsze co do do Was biegnę... lekarz mnie badal i powiedzial ze wszystko jest dobrze a wiec te bole brzucha to nic groznego jesli nie ma plamien i krwawienia.Dostalam magnez bo mi drętwieją rece i 26 kwietnia ponowna wizyta:) buziaki lecę cos gotowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z młodym grzecznie ćwiczyłam mięśnie Kegla i co? Tak jak większość z Was jak mocniej kichnę to trochę popuszczam.Nawet pomyślałam że coś ze mną nie halo...ale poczytałam i to całkiem normlane w ciązy jest. AGAT widzisz A NIE MOWIŁYŚMY hehe? ;) ŻABECZKA wyobrażam sobie jaka byłaś szczęśliwa ja dziś poczułam że dzidzia mi się wypycha w jednym miejscu i nacisnęłam reką i była to albo dupka albo głowka ewidentnie i jak tak nacisnełam to uciekło...i tak się smiać zaczęłam że przygniotłam dziecko i się obraziło ;) Ale cudne to było... Kurcze takie mnie zmęczenie dopadło.Przez to że ponuro za oknem... Mały koloruje a ja się chyba położe pod kocem bo czuje że oczy mi się zamykaja. Obiad zjedzony a na podwieczorek skoncze wczorajsze LODY ;D (Tak w ramach zdrowego odżywiania w ciązy ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim ;) U mnie dziś leniwy dzień, na nic nie mam ochoty. Ja już mocno czuję małego, jak zaczyna kopać to tylko brzuch mi sie podnosi a wczoraj wieczorem mi zasadził takie mocne kopniaki, że aż mnie zabolało. Dzisiaj cały dzień się wierci, z tym że ja bardzo nisko czuję ruchy i zastanawiam się czy to normalne? AgaT Widzisz, a tak się martwiłaś niepotrzebnie ;) super, że wszystko dobrze. Tak się rozpisałyście, że znowu muszę nadrobić czytanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pieczecie same chleb? u mnie siedzi w piekarniku zobaczymy co to wyjdzie. jak sie uda napisze przepis. narazie pachnie jak w piekarni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za linka. Przydała się lektura :) Dziewuszki a do szkoły rodzenia się zapisujecie? U mnie jest tak: W Warszawie często w warszawskich szpitalach jest tak, że są bezpłatne szkoły rodzenia, ale dla tych którzy są zameldowani w Warszawie. Reszta płatna. ehhh. U mnie na "wsi" nie ma . Z jednej strony średnia cena za szkołę rodzenia jak dziś patrzyłam to ok 600 zł. Ja pierworódka jestem i nie wiem czy mi to potrzebne czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wróciłam, to był długi spacer hehe :) ale się zmachałam aż kolki dostałam :P AGAT86 - super,że wszystko ok :) a chlebek ja już od dawna zamierzałam upiec sama, jak Ci wyjdzie dobry to podaj jak najbardziej przepis :) RARITY - jej to dopiero fajne uczucie musiało być :) przestarszyłaś maluszka i uciekł :P RENI - no to teraz trzeba szykować sie tylko na coraz mocniejsze kopniaczki :) fajnie jak kopie przynajmniej wiadomo,że jest ok :) PSZCZOLINECZKA- dużo u Ciebie za szkołe rodzenia, u mnie 180zł i też płatne :O nie ma darmowych niestety. Czy się zapisuję? Chyba tak, ostatnio z mężem ustalone było,że się zapiszemy, ale ja tak planuję ok 25tc zapisać się :P My chcemy rodzić razem, bo ja sobie inaczej nie wyobrażam. Chcę żeby mąż mnie wspierał i trzymał za rękę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chodzilam do szkoly rodzenia w 1 ciazy, gdybym rodzila naturalnie przydaly by sie te ,,złote " rady ale przy cc nie. Za to bez problemu nauczylam sie opieki, kąpania , przewijania dziecka. TAkze ogolnie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RENI- a ja nie mam ruchów narazie.Polozna obliczyła dzis 16 tydzien a ja liczylam ze 17.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was-ja praktycznie cały dzien spędziłam u siostry,bylismy na spacerku potem w plaza center,a potem znów u siostry,i teraz mnie wszystko boli bo nosiłam jej malutką bo dziecko ma kolki i praktycznie ciagle płacze, jednym słowem MASAKRA, a chciałam jej troszke pomóc!potem jej poprasowałam a teraz nawet nie mam siły trzymac kubka z herbatą:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pszczolineczki
weszlam na ten temat przypadkiem, przeczytalam wpis z 11:42-wez sie kobieto ogarnij!!!! rece opadaja, ale jak sie ciebie czyta!!! brwi nie da rady wyrwac w 4 mies!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!Zajrzałam tu ok. 22 ,nudziło mi się bo M wyjechał ale wszystkie już spały no to i ja w kimę.Ale widzę że po północy ktoś tu się pojawił wielce oburzony, szkoda gadać i komentować. Sobota dziś, można poleniuchować,to znaczy można by było gdyby był ktoś kto przyniesie małe co nie co do łóżka.... Też tak macie że was aż skręca rano z głodu? Ja aby oczy otworzę to jeść chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana :) Przede mną pracowity dzień, jutro mam gości.. Ech, moje drogie wczoraj skończyłam 30 lat.. Nie świętowałam w jakiś specjalny sposób, ale był to miły dzień :) Przede wszystkim miałam zamiar krócej pracować, ale udało mi się wyjść dopiero ok 16:15, więc niestety nie byłam wypoczęta.. ale pojechaliśmy na Stary Rynek w Poznaniu na kolacje, później wróciliśmy i ja już na nic nie miałam siły! Dziś muszę ogarnąć mieszkanie, a jest co robić ;) Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×