Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gusia09

Ciąża 2013 ... długo wyczekiwana cz.2

Polecane posty

hej, dziewczyny pomocy! Przypadkiem zrobili mi dzisiaj badanie TSH, wyszło mi 5,1 norma podana na wyniku 0,55 -4,78 mlU/L. Wiem, że w ciąży są jeszcze inne normy. Porządnie się zmartwiłam, nigdy z tarczycą problemów nie miałam. Co to może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marietanka- taki wynik świadczy o niedoczynności tarczycy, szybciutko do endokrynologa lec, przepisze eutyrox bo za wysokie, mi utrzymuje lekarka od 1-2 góra edzie - dzięki za kciuki :* odebrałam wyniki i dziwna skala w tym moim laboratorium ale tak : glukoza na czczo 5.03 norma 4,11-5,89 glukoza po 60min 6,62 glukoza po 120min 5,92 prawidłowa tolerancja glukozy po 120min przy obiążeniu 75g glukozy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcieło mi pół posta :/ wiec prawidłowa tolerancja po 120 min jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcieło mi pół posta :/ wiec prawidłowa tolerancja po 120 min jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeny dziękuję, a czy wyrwanie zęba które miałam wczoraj mogło mieć wpływ na ten poziom? Kurcze nigdy nie miałam problemu, przed ciąża miałam 1,75.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marietanka ja przed ciążą miałam 0,96 po miesiącu wzrosło do 3,46 bo dziecko ciągnie wiec trzeba było zbijać, co do zęba to myslę ze nie ma to wpływu ale mogę sie mylic.. najlepiej poradzic sie lekarza kurcze wcina mi posty i nie umiem dopisac mojej normy wiec jest ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki ;-) Edzia masz rację ja też wolę zobaczyć wszystko na żywo . po dotykać itp ale wiadomo że nie zawsze tak się da i wygoda przez internet i oszczędność czasu. Ja robiłam też tak , że oglądałam coś w sklepie a potem zamawiałam przez internet razem z innymi rzeczami. Wiesz jesli chodzi o branka to ''najmniej'' mam takich na 50-56 . Ale to nie oznacza że jest ich mało , tylko w porównaniu z resztą rozmiarówki . Więc średnio mam po 10-15 szt bodów z krótkim z długim rękawkiem , śpiochów . pajacyków . półśpiochów , rajtuzek , bluzeczek , koszulek i kaftaników itp. Więc nie jest tego mało. Jak segregowałam te ubranka to wyciągnęłam sobie na pierwsza turę wszystko do prania , tylko do rozmiaru 68 , bo potem w międzyczasie będzie już rotacja , jedne będziemy wykładać inne chować bo dzidzia wyrośnie szybko. Dlatego więc komodę potrzebuję dużą , wygodną i przestronną a najlepiej to dwie ;-) Bo dojdą jeszcze ręczniki , kocyki , pościele , pieluszki itp. Ja wybrałam taką: http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/S09888711/#/S49888709 lub taką : http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/70219694/ białe oczywiście ale jeszcze myślę nad modelem. Do tego systemu STUVA można skompletować szafę i fajne szuflady na zabawki tzw ławeczki także napewno będzie to któras z tych. W przyszłości dokupię szafę itp. zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz keyt ja ruchy poczułam późno ok 2-21 tyg , myślę że to wszystko jest uzależnione od umiejscowienia łożyska i predyspozycji organizmu każdej z nas ;-) Ruchy najpierw delikatne , później się nasilą i nie pomylisz ich już z niczym innym ;-) zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Jeny Twoja komoda i szafa też piękne ale ja potrzebuję więcej przestrzeni żeby to wszytsko upchać ;-) Poza tym z doświadczenia wiem , jak byłam nianią ile rzeczy i ubranek jest w pokoju dziecięcym i ile trzeba się nagłowić żeby to wszystko schować ;-) Na szczęscie ikea sztukę kamuflażu ma opanowaną do perfekcji ;-) Faktycznie dziwna ta Twoja skala tych wyników u mnie w diagnostyce podają w dwu i trzycyfrowych, ale najważniejsze że mieścisz się w normie. Ty cwaniaro miałaś dobrze bo lubisz słodkie a mnie zmuliło już po 3 łykach ;-) buziaczki Mamusie 😘 zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Marietanka spokojnie, zapotrzebowanie na hormony tarczycy w ciąży jest zmienne więc tsh może Ci wzrosnąć bo narazie dzidzia korzysta z Twojej tarczycy. Idź do endokrynologa już najlepiej z wynikami ft3 i ft4 bo napewno każe Ci zrobić i może dostaniesz niewielką dawkę euthyroxu. Nie denerwuj się , ja przed ciązą miałam 1.3 teraz ma 3 więc poziom jest zmienny. Wyrwanie zęba nie ma absolutnie żadnego znaczenia w tej kwestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kini Śliczne są te komody! Ja tez myślę o dodatkowej szafie, bo tego wszystkiego się nazbiera, a wiadomo, przy dizecku musisz mieć wszysko pod ręką. Wczoraj kupiłam też płyn do prania dziecięcych ubranek, a w weekend shooping (mam nadzieję).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem po wizycie, mała wazy 800g :) szyjka długa, twarda, zamknięta, wody płodowe w normie, wszystkie pomiary odpowiadają dacie ostatniej miesiączki wiec termin dalej na 16.6 :) buzia juz taka jak u niemowlaczka, zaczynam widziec podobieństwo do siebie naprawdę, usg 4d to jest cud techniki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeny79 Super, że wszystko w porządku. Rzeczywiście to USG 4D to cud techniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jajku..Jeny.. juz 800gr. Alez duza ta Twoja córa..Czyzby moje za mc tez mialo byc juz takie duze?! NIesamowite... Chyba musze zaczac wiecej jesc.. :-P Gratuluje i sle buziaki .. xxx Kini..spapuguje po Tobie chyba tę jedną komodę.. Tę wyzszą. U mnie problem z miejscem w sypialni. Juz jedna nasz stoi, wiec na drugą miejscanie za wiele. Stąd wybór wyższej, a wezszej. xxx Muszę jeszcze popatrzec za lozeczkami. Zrezygnowalam definitywnie z lozeczka turystycznego na rzecz zwyklego, drewnianego. Przekonala mnie ilosc mozliwosci poziomow, na ktorych mocuje sie materac. W Turyst. są tylko dwie. Jestem niska, wiec jak tylko trzeba bedzie przellozyc Malego na dól, to ja do Niego nie sięgnę :-D I stąd decyzja.. Choć te turyst. są takie kolorowe... Kupie najwyzej jakies obicie na boki ladne. Poscieli chyba nie bede kupowac. Sprobuje ukladac Malego do snu w spiworku, przynajmniej sie nie bedzie wykopywal. Najwyzej dokupię. Odejdzie mi posciel i wkład. W sumie tylko jakis porzadny materacyk. xxx Pozdrowionka P.S. Zapomnialabym...Lekarz moj mnie odeslal z kwitkiem. Zdecydowalismy sie rodzic w szpitalu na przeciwko nas, bo w tym, w ktorym on pracuje i tak nie moglibysmy skorzystac z najwyzszego ubezp., tym samym i jego "uslug" (za pozno wykupilismy dodatk. ubezp.), wiec mu sie nie "kalkulowalismy".. Poza tym nie wiedzielismy, ze musowo jest miec lekarza prowadzacego, ze szpitala w ktorym decyduję sie rodzić. I tak oto w polowie ciąży przechodzę pod inne skrzydla. Z nazwiska wynika, ze bedzie jakis Azjata. Ja juz sie smieje do M., zeby tylko dziecko czarne nie bylo.. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! Nabyłam właśnie nianię elektroniczną z monitorem oddechu i chcę się Wam pochwalić co myślicie :-) Długo szukałam , zależało mi na tym żeby miała kamerę bo moje mieszkanie jest bardzo rozciągnięte i np łazienkę mam daleko od sypialni. http://allegro.pl/niania-elektroniczna-cyfrowa-motorola-mbp20-i3030772715.html zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Jeny gratuluję , kawał babki ;-)Tak usg to zbawienny wynalazek , mój mąż się śmieje że gdyby było na allegro usg domowe to by mi kupił ;-) zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Edzia j kupiłam żel do prania JELP i płyn do płukania LOVELLA , prawie nie pachną i są antyalergiczne. A moja Mama pracuje w DE i przywiozła mi płyny do prania PERSIL SENSITIVE dla niemowląt z dzidzią na butelce, u Ciebie w drogerii też na pewno jest , bardzo delikatny wypróbuj . Miałam Cię jeszcze zapytać czy orientujesz się czy ten sklep Askot jest czynny w niedzielę? bo nie wiem czy pojadę w sobotę czy w niedzielę na zakupy , wszystko zależy od tego czy pan od remontu będzie u nas pracował w sobotę. zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Loniu , papuguj kochana ;-) a komoda jest fajna bo wąska i wysoka (szersza wersja też jest) i ma hamulce i amortyzatory w szufladach , solidnie zrobiona dotykałam osobiście ;-) Co do łóżeczka to masz rację , drewniane ma poziomy i zaczynasz od najwyższego ,będzie Ci wygodnie , ja mam 158 cm i kiedyś wpadłam w pracy do kojca taki był głęboki ;-) Poza tym trochę Ci posłuży bo ma wypinane szczeble jak dzidzia jest większa. Możesz kupić też bardziej ozdobne z kolorowymi bokami , ostatnio dziewczyny zamieszczały linki , śliczne te łóżeczka. A jeszcze możesz dokupić baldachim , ochraniacze i też będzie kolorowe ;-) Ja turystyczne to zamierzam kupić dopiero jak podrośnie a może odrazu już kanapkę dziecięcą do spania z zabezpieczeniem , zobaczymy ;-) Loniu powinnaś mieć chociaż ze dwie zmiany pościeli tak na wszelki wypadek , bo wiesz nie każda dzidzia chce spać w śpiworku , moja siostrzenica nie chciała ani rożka ani śpiworka , płakała, wściekała się bo miała skrępowane ruchy. Poza tym jak zrobi się ciepło i będzie wiosna to przykryjesz Małego kołderką i jak będzie Mu gorąco to sam się w nocy rozkopie , będziesz wtedy wiedziała czy temperatura jest odpowiednia. Ładne i niedrogie pościele kupiłam też w IKEA już z poszwą , poszewką , prześcieradełkiem i podkładem w komplecie. Tak samo jak podusie i kołderkę na ten sam wymiar. No i materacyk też , mają duży wybór, jak będziesz to pooolądaj. Wkład pod prześcieradło też grosze kosztował , z jednej strony bawełna z drugiej ceratka. Jeśli chodzi o lekarza to widocznie wszędzie tak jest że należy mieć lekarza ze szpitala w którym będziemy rodzić. Nie jest to łatwe bo czasem lekarz nie spełnia naszych oczekiwań ale przynajmniej w szpitalu zajmą się Tobą bo jesteś jego pacjentką a nie obcą anonimową. To ważne , bardzo dobrze że się zdecydowałaś , wiele Ci to ułatwi spraw a poza tym lekarza możesz zmienić na każdym etapie ciąży nawet przed porodem , to Twoja decyzja. No ale tak już jest że lekarze traktują to jak zdradę stanu ;-) Jeśli to Azjata to uważaj i nie rodź między 4 a 6 rano bo wtedy się modlą , no i w czasie Ramadanu ;-) zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz dobrej nocki dziewczynki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kini ta niania elektryczna wygląda interesująco. Ja mam też kamerkę, do tego dołączę większy monitorek i to do komputera i będzie działało, ale jest jeden minus -nie ma monitoru oddechu. W Niemczech poradzę sobie bez tych urządzeń, bo pomimo 3 pokoi, to mam super rozłożenie pomieszczeń, ale w Polsce to już konieczność czegoś takiego, ba mamy dom 2 kontygnacyjny, w sumie 300 m2, także byłoby trudno, żebym biegała i będąc na górze zastanawiała się co dzieje się z dzieckiem na dole. Ja kupiłam płyn do prania - mleczko Lovella, a ten Persil też znam, jest super. Niestety ten sklep Askot jest czynny tylko od pn do sob. Może dzisiaj tam jeszcze zdążę pojechać, jeśli mój Mąż nie będzie miał dużo pacjentów (zwierzątek), a jak nie zdąrzę - to jutro. A przewijak też bęziesz kładła na komodzie czy na łóżeczku? Loniu Myślę, że łóżeczko turystyczne jest dobre na wyjazdy, czyli po prostu od święta, ale nie do codziennego użytku, po prostu jest niepraktyczne. A wśród łóżeczek tradycyjnych też są kolorowe, tylko musisz poszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam do was pytanie mam ostatnio cały czas na czekoladę czy to normalne i niezaszkodzi dziecku, to moje pierwsze maleństwo i się martwie żeby mu krzywdy niezrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Keyt checi na rozne rzeczy sa normalne, i jezeli podjesz wiecej czekolady to na pewno dzidzi nic nie bedzie jedynie tobie w boczki moze pojsc :-) 🌻 kini kupilam dokladnie taka sama nianie, wiec jak wrocimy do domku bo niestety nadal jestesmy w szpitalu bo Alunia w drugiej dobie dostala zoltaczki i podwyzsylo jej sie crp czyli jakas infekcja okoloporodowa i dostaje od 3 dni antybiotyk :-(, ale podobno dziala wiec w weekend moze nas wypuszcza to bede testowac nianie i dam znac co i jak. 🌻 Pozdrawiamy wszystkie ciocie i brzuszki, widze ze dzieciaczki rosna wam jak na drozdzach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gusia09 Życzę szybkiego powrotu do domku i oby ta infekcja Alusi jak najszybciej minęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Keyt.. z tego co wiem, to czekolada nie jest wsrod produktow niedozwolonych w ciazy ;-) Jedz na zdrowie... xxx Kini... Dzieki sliczne za rady. Moze faktycznie kupie choc jeden komplet, tak zeby miec w razie co.. Ale na poczatek uparlam sie na ten spiworek. Ja rodze w lipcu, wiec bedzie cieplo, powinno byc przynajmniej, takze kolderka bylaby mi potrzebna najwyzej w pozniejszych miesiacach.. No zobaczymy... Co do "niani", to wiem, ze na pewno monitor oddechu.. Ale te kwestie zostawiam M. Dzis jedziemy do Ikei. Biore M. ksiazke i usadzam Go przy kawie, a buszuje sama. Inaczej musialabym stopppery w uszy wlozyc, ze za dlugo, ze nogi Go bola, itp. Takze komoda bedzie kupiona. Moze i lozeczko od razu, bo w sumie po co jezdzic tam po raz kolejny za 2 miesiace. Zbyt tloczno, nawet jak dla mnie. xxx Gusiu.. Jak sobie radzisz..? Nie masz obaw przed wzieciem Malej na rece..? Ja mysle, ze dla mnie to bedzie pierwsze do ogarniecia. :-) Zeby tylko nie skrzywdzic, nie uszkodzic.. Do tej pory zawsze mialam na rekach w sumie malenstwa w rozkach... xxx POzdrawiam wszystkie Kolezanki p.s.. Tez Wam sie wlosy wzmocnily? MOje są jak nigdy dotąd.. I prawie wcale mi sie nie przetluszczają. Kiedys musialam myc co drugi dzien, teraz jeszcze po 4. są ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gusiu, wracajcie szybko do domu, czekamy na relacje z porodu i opowieści o Twojej córeczce :) Co do włosów to u mnie wręcz odwrotnie, przetłuszczają się bardziej. Muszę myć co 2 dzień. Byłam u lekarza, wyniki są super, prócz tego TSH ale to kazał mi za 3 tygodnie powtórzyć razem z FT3 FT4. Pytałam już o proszek do prania. Co kupujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam teraz takie badanie nie wiem czy dobrze rozczytałam pismo lekarza TOG7 miałyście podobne badanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
keyt jak wpisałam to w google to wyskoczyło tog75 i to jest badanie na glukoze które teraz wszystkie wykonujemy czyli krzywa cukrowa przy obciążeniu glukozą 75g kini- fajna ta niania, ja nie mam i nie kupuję wiec nie doradzę gusiu- dużo zdrówka dla alusi i szybkiego powrotu do domu życzę loni- owocnych zakupów w ikei, kurcze juz kupujesz łózeczko ? ja jeszcze czekam tak za miesiac wyslę zacznę z mebelkami i wózek, póki co akcesoria zbieram..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamuski... Ja juz po zakupach od jakichs dwoch godz. Teraz troszkę patrzelismy za wozkami w necie... Tak Jeny.. Juz sobie pozwoliłam na dokonanie pewnych zakupów. Jechalismy po komodę, więc czemu by łózeczka nie kupic od razu. Maz moj chory jak ma tam jechac, wiec na pomysl, pt., ze sam pozniej pojedzie kupowac, zrobil mine: "Zartujesz?", i kupilismy od razu.. ;-) Materacyk tez. Na razie bedzie stalo w pudlach, komode tylko rozlozymy, zebym miala gdzie upychac nowe nabytki.. Kupilismy od razu (jednak Kini.. :-) ) i posciel i kolderke z podusią, druga zmiane zamowie przez neta w Pl wraz z oslonką na szczebelka. Śpiworek tez wzielam, i reczniczek jakiś z kapturkiem. Zaraz pododaję linki. Jutro wybieramy sie ogladać wózki. Mamy dwa jużw sumie upatrzone. Musimy się wokół tego rozejrzeć, żeby wiedzieć, czy w Pl troszku nie zaoszczedzimy w razie co.. A jak nie, to bedziemy kupowac tutaj, ale oczywiscie jeszcze nie teraz, bo nie ma gdzie tego trzymać... Linki... http://www.ikea.com/be/fr/catalog/products/10214557/#/10214557 http://www.ikea.com/be/fr/catalog/products/70208370/ http://www.ikea.com/be/fr/catalog/products/10150292/ http://www.ikea.com/be/fr/catalog/products/20172279/ http://www.ikea.com/be/fr/catalog/products/80150552/#/00150551 http://www.ikea.com/be/fr/catalog/products/10124731/ Co do wózkow.. Hmm, ciezka decyzja, ale chyba stanęlo na dwóch na te chwilę.. http://www.tosia.pl/maxi-cosi-mura-4_p248# https://www.google.com/search?q=easywalker+june&hl=pl&client=firefox-a&hs=ers&rls=org.mozilla:pl:official&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=BRMxUZ_FKYGr0AWo2IDYAg&ved=0CDgQsAQ&biw=1143&bih=551 Ale ten easywalker nie wiem, czy jednak nie za maly... Oblookamy jeszcze po sklepach.. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loniu- gratuluję super zakupów ! śliczne rzeczy i komoda fajna też nad nią pomyslę ;) łóżeczko śliczne, sama kupuję prawie identyczne a wózek też wybrałam mure 4 !! choć na żywo nie oglądałm to jestem zdecydowana wiec z niecierpliwością czekam na Twoją opinię jak go jutro zobaczysz, fajnie juz miec łóżeczko dla dzidzi co ?? ja sie juz tego doczekac nie mogę bo pomimo prawie 25tyg ! 800g córeczki ! pięknych fotek jej buzi w 4d na których widzę juz podobieństwo do nas to ja nadal nie wierzę ze za 3i pół miesiąca będę miała dziecko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeny.. dla mnie to tez wszystko jak jakies "czary z mleka" :-) Ale te nasze marzenia w koncu sie urzeczywistniają... Widzialam dzis mure 3, na tych dwóch zbieznych kolkach i wydaje mi sie taki szeroki. Ogolnie jest ok i opinie w necie ma naprawde pozytywne. Mam nadzieje, ze ta "czwórka" bedzie troszke miala wezej rozstawione kolka tylne, bo trojka przez chyba te zbiezne przednie, jest dosc szeroka z tylu. Minusem jest waga i to, ze nawet po zlozeniu jest dosc duzy. Pisze o 3ce,... No ale kolka sie sciagaja w sumie jedna reka. Do malego bagaznika zmiescic, plus jeszcze jakies gratki, to moze byc wyzwanie. Jutro jeszcze przyjrzymy sie dokladniej tej 4ce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 😘 Edzia jak tak zakupy byłaś? Ja przewijak mam wolno stojący biały http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/20045205/ na to dopiero idzie taki dmuchany materacyk i podkład z ceratką. zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz keyt jedz to na co masz ochotę, widocznie Twój organizm potrzebuje np magnezu , potem najwyżej zapiszesz się na zumbę ;-) Bój w pępku może się pojawić bo macica się powiększa i idzie w kierunku pępka ;-) zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Gusia kochana , myślę o Tobie co tam u Was Dziewczynki ❤️ Nie martw się , to napewno nic groźnego i szybko wrócicie do domku. Nie chcemy Cię męczyć bo masz teraz pilniejsze rzeczy na głowie ale jak tylko będziesz mieć chwilę to prosimy o szczegółową relacje , jak się wszystko odbyło ;-) I czekam na opinię odnośnie niani, ciekawe czy zda nam egzamin ;-) zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz marietanka , cieszę się że jesteś spokojniejsza , tak myślałam że każe Ci zrobić ft3 i ft4 , napewno się wyreguluje ładnie. Co do proszku to ja kupiłam JELP żel do prania , PERSIL SENSITIVE i płyn do płukania LOVELA zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Loniu widzę ze wpadłaś w zakupowy wir tak jak ja ;-) łóżeczko cudne a resztę rzeczy kupiłas takie jak ja ;-) To dobrze że kupiłaś większość za jednym zamachem , przecież i tak musisz to potem i tak kupić więc po co zwlekać, a mój M cały czas też uważa że mamy czasu jak lasu .. Co do wózka to chyba mój największy dylemat , kompletnie nie mam koncepcji , bo albo mi się nie podoba albo jest śliczny ale ma kosmiczną cenę... :-( W niedzielę chyba wybiorę się na jakieś zakupy i po komodę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana. Alunia juz nie ma zoltaczki, na szczescie przeszla. czekamy na wizyte to sie okaze jak tam antybiotyki dzialaja. Z rana gwiazda przespala sobie 4 h w pamperze mega kupa i taka glodna byla ze jadla 40 min, a z reguly 20 min wystarcza :-) 🌻 Loniu najgorsza byla pierwsza doba po porodzie, bo musialam zatrybic zeby sprawdzac pampersa regularnie, nauczyc sie ja trzymac dobrze bo tez nigdy golutkich maluszkow nie bralam na rece, ulozyc dobrze do cyca, czyscic pepek, zmieniac pieluche ... ale wiekszosc rzeczy prrzychodzic automatycznie. A w 3 dobie juz zajarzylam liedy chce jesc kiedy polezec czy kiedy zmienic pieluche bo zataz widac to po minkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×