Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gusia09

Ciąża 2013 ... długo wyczekiwana cz.2

Polecane posty

No wlasnie Kini powiem Ci, ze ja tez jestem zalamana tymi zylakami. To jakies straszne schorzenie, nie wyobrazam sobie, ze ludzie z tym normalnie zyja latami! Dostalam masc Avenoc od ginekologa i smaruje, ale pomaga tylko troche, bo tez dziala tylko zewnetrznie. Do tego czopki hemorectal, ale tych boje sie stosowac w ciazy, wiec na razie czekaja na po porodzie. Zalamka totalna, z praktycznie zdrowej i tryskajacej zyciem ciezarnej zamienilam sie w marude,, ktora nie bardzo moze posiedziec wsrod ludzi, bo ja za przeproszeniem nieustajaco boli pupa. Straszne cholerstwo. Wczoraj bylam na imprezie u znajomych, byla jeszcze jedna ciezarna w 39. Tygodniu. Normalnie nie moglam wyjsc z podziwu dla niej. Przesiedziala w jednej pozycji przez 4 godziny! A wygladala pieknie. Ja to na siedzaco to max 30 minut, a potem musze zmieniac pozycje, bo juz nie wyrabiam, A jej brzuch jednak byl wiekszy. Szczesciara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morganna rozumiem Cię , ja pomimo że czułam się w ciąży świetnie i to prawie do samego końca to jednak to mi dokuczało.Niestety rosnący brzuch napiera na jelita robi się cieśnia i tak powstają hemoroidy , dodatkowo parcie w kibelku też im sprzyja. Czopki hemorectal możesz brać jak najbardziej działają miejscowo tylko w jelicie a działają ściągająco i działąją cuda. Powiem Ci że po porodzie może być gorzej poprzez parcie , więc tym bardziej musisz to zaleczyć najbardziej jak się da , żeby po porodzie skupić się na dziecku niż zmagać się z tym. Widzisz ja rodziłam przez cc a i tak mi wylazło jak mała miała 2 msce od jej noszenia z wysłku. Poszłam do chirurga , musiałam zrobić rektoskopię , zapisał mi kurację (karmię piersią) i jest ok póki co , zapomniałam o tym cholerstwie . Nie bagatelizuj bo to potrafi bardzi uprzykrzyć życie. Trzymaj się jeszcze troszkę ;-) xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Monik80 to córeczka będzie Nicola czy Wktoria bo już zgłupiałam ? ;-) A co do córeczki Tatusia to Twój mąż przepadnie i to będzie jego druga miłość zobaczysz ;-) Ja już się prawię nie liczę ;-) Gratuluję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula współczuję z tym zębem , na przeziębienie na pewno mozesz rutinoscorbin a co więcej to nie wiem ja się ratowałam mlekiem z miodem i masłem .Życzę szybkiego powrotu do zdrowie. 🌻 Monika Gratuluję córci ;) 🌻 Morganna wiem co czujesz ,żylaki staszna sprawa ja w ciąży co prawda nie miałam ,ale ujawniły się po porodzi.Bolało jak cholera smarowałam jakimś kremem i przestało bolec ,ale wchłoneło się po ok 3 -4 tygodniach, więc pewnie i u ciebie przejdzie .Hemoroidy to częsta choroba u ciężarnych jedz duzo błonnika powinno pomóc. 🌻 Kini no szybciutko nagrywaj filmik z chichrającą się Emilką ,uwielbiam takie dzieciaczki 👄 🌻 Teraz trochę o nas mój Nati tez śmieje się juz w głos ,krzyczy ,piszczy ,zaczepia jest taki kochany że bym go schrupała.Niestety nie odwraca się jeszcze na bok czy brzuszek,widze czasami jak bardzo chce i juz prawie prawie i rezygnuje bo nie wie co zrobic z ta jedną rączką hehe.Poza tym w nocy ciągle lipa budzi się co 3-4 godziny zje 90-120 i jedzie spać .Mamuski czy wasze dzieciaczki w wieku 4 mc teznie chciały leżeć??? Nathan chciałby być tylko na rękach ewentualnie w bujaku,tylko że on waży 7.5 kg więc troche juz ciężko.A leżaczek do 9 kg tak samo jak fotelik juz mysliy nad kupnem nowego ,zastanawiam sie jaki wybrać podobaja mi sie maxi cosi ,niestety cena tez jest ładna.Siostra namawia mnie na używany ,ale jakos nie jestem przekonana. Buziaczki dla mamusiek i ciężaróweczek. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monik - super :) Przybędzie troszkę dziewczynek dla naszych chłopaków. Kini - mój doktorku - katar mnie łapie - zaraziłam się chyba od męża. Co radzisz dla kobiety karmiącej? Pewnie domowe sposoby. Kurcze - boję się by małego niezarazić. A te odparzenia nadal ma :( Dziś już 3 godz miał wietrzoną pupkę. Smaruję alatanem, często zmieniam pieluszki. Już widzę że jego siusiak też ma pryszczyki. Co robic? Obwiniam siebie, ale staram się dbać o jego pupkę. Pieluszki zmieniałam (noo prócz nocek - chyba że się budził a tak żal mi buło go zaczepiać) , pupkę zawsze rano wietrzyłam godzinkę i w ciągu dnia po parę minut. Czuję się bezsilna :( Jak myślisz? Boli go to? Pewnie tak, choć nie daje po sobie poznać. A może pójść jutro do lekarza? A dzis też kąpać go w tym potasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanapko ja się za bardzo nie znam na odparzeniach ,ale synek mojej koleżanki tez ma z tym problem doradziłam jej sudocrem i do tego myje mu pupkę woda a nie chusteczkami,kupiła tez pampresy sensitive i troche pomaga.Jesli jest az tak zle to najlepiej by było wybrac się do lekarza.Ostatnio czytałam o tym całym rumieniu pieluszkowym masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejko - właśnie też już kupiłam pampersy te białe. Chusteczkami nie myję - wodą i wacikiem lub jak większe zabrudzenie pupki to pod kranem myję. Wydaje mi się że dbam o pupkę. Chusteczkami wyciera mąż, czyli raz od wielkiego dzwonu. Ja chusteczek używam jak jestem u kogoś lub mam zimną wodę w kranie - szczerze to może w tym tygodniu chusteczki użyłam raz czy dwa. Nie wiem - chyba pójdę do lekarza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny za wsparcie, zwlaszcza Kini, Twoje porady sa bezcenne! Z innych ciekawych rzeczy, to miwczoraj poradzila kolezanka, zeby zaczac krocze masowac mascia nagietkowa. Ponoc to powoduje, ze jest bardziej rozciagniete i nie peka tak czesto lub nie trzeba nacinac. Ktoras probowala? Ja juz postanowilam, ze sprobuje, bo przeciez nie zaszkodzi, a pekniecia lub naciecia krocza boje sie bardzo. Poza tym dzis mialam sesje zdjeciowa robiona. Fajne zdjatka wyszly, najladniejsze z golym brzuchem. Paula, zawsze pytasz o model wozka, moj to urban rider Mutsy, mam z tego podwozie, gondole i spacerowke, mozna do niego zamontowac tez nosidelko. Dostalam go od siostry, ale ona byla zadowolona, przede wszystkim dlatego, bo kola ma porzadne. No i ostatecznie zdecydowalismy sie na imie. Bedzie Wojtek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kanapko jezeli moge Ci poradzic,to na odparzenia tip od mojej babci...wymieszaj oliwe z oliwek z woda i tym przemywaj mu pupe i gwarantuje Ci,ze za kilka dni bedzie po problemie:) Te wszystkie kremy bardzo wysuszaja skore. U mnie oliwa sie sprawdzila.A mielismy odparzenie jakby na ognisku siedzial. Jezeli krem,to calkiem niepozorny,ale cudownie dzialajacy krem Hippa z cynkiem.Naprawde polecam. Wyprobuj i czekam na dobre wiesci za kilka dni:) calusy dla synusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanapko-zgadzam się z postem powyżej,oliwa z oliwek zmieszana z niewielka iloscią wody na pewno pomoże:-)Lenka tez miała wielkie odparzenia na wakacjach.Nasz pediatra daleko i zanim dostałam się do lekarza na miejscu smarowałam oliwą.Pomogło:)Po powrocie,nasz pediatra powiedział,że w takich ciężko gojących się odparzeniach (gdy oliwa nie łagodzi)można stosować Tormentiol. Ja również czekam na dobre wieści:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja, zdjec jest sporo, musimy teraz je przebrac, obrobic, ulepszyc w niektorych miejscach i dopiero wtedy beda gotowe :) meczaca taka sesja, ale tez i fajna pamiatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monik80 przepraszam za pomyłkę przeczytałam Edzi posta jako Twojego a ona ma przecież Wikusie sorry ;-) zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz LisaPanda gratuluje zakupu wózka , bardzo fajny oglądałam w google ;-) i jak ciesza takaie zakupy nie? A z tym cukrem to trochę uważaj żebyś nie miała problemów ;-) więcej owoców ;-) zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Nadziejka jak mi się uda uchwycić tą akcję przed lustrem to wrzucę ;-) Co do odwracania to spokojnie , on ma jeszcze przecież na to czas , każde dziecko rozwija się w swoim tempie , i tak jak Edzia pisała to wg schematu rozwoju to dzieci się odwracają dopiero w 5 czy po 5 mscu także ma jeszcze na to czas , wiem że byś już chciała żeby chodził ale musisz jeszcze poczekać ;-)Powiem Ci że moja Emilka jak chyba większość dzieci nie lubi być długo w jednej pozycji i miejscu ale ja jej nie noszę..Przynajmniej nie tyle co na początku , biorę ją po jedzeniu wiadomo , jak jest mąż to on nosi. Jak jestem sama w domu to często zmieniam jej pozycję i miejsce np trochę na macie , a to do huśtawki a to do bujaczka albo do wózka i na spacer. Nie chcę jej nosić ze wzgl na problemy jakie miałam z hemor.. dlatego że ona waży juz 7 kilo a co będzie jak będzie ważyć 10..12...itd ;-) ale też dlatego żeby się nie przyzwyczaiła bo potem koniec ;-) I narazie zdaje to egzamin nie domaga się aż tak bardzo , zobaczymy;-) Ostatnio jak byliśmy na szczepieniu to wiadomo kolejka i czekają matki w holu z dziećmi. Moja Emilka jak gościówa grzecznie siedzi w foteliku guga sobie i przygląda się tym ludziom bo to coś nowego a te matki gimnastykują się z tymi zniecierpliwionymi maluchami , prężą się wyginają a one biedne na rękach góra-dół góra-dół ... masakra..mokre były one i dzieciaki od płaczu też. No fotelik to prędzej czy później będziesz musiała zmienić , wiesz w używanym nie ma chyba nic złego jeśli jest np od kogoś z dobrego źróda , może odkupisz od znajomych np? zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Kanapka pisałam na fejsie Gusi co można brać jak łapie przeziębienie. Oprócz domowych sposobów jak miód ,czosnek , cytryna , malina możesz jeśli masz gorączkę brać Apap co 6 godzin maksymalnie przez 3 dni. A na katar to woda morska do nosa , inhalacje i ewentualnie krople Euphorbium. Co do opdparzeń to cierpliwości , jego to raczej nie boli , musiałby mieć ranę i wiedziałabyś o tym wkłądając go do wody bo by bardzo płakał. Kąpiel w potasie musisz robić regularnie conajmniej przez 7 dni. Możesz spróbować z tą oliwą też o tym słyszałam , jednak kremów z tlenkiem cynku bym nie używała bo bardzo wysuszają skórę zwłaszcza sudocrem. smaruj Alantanem naprzemian z tą oliwką a jak nie pomoże to faktycznie idź do lekarza , może trzeba zadziałać czymś silniejszym Pisałam Ci też kilka dni temu że maść Tormentiol też pomaga na takie sprawy. zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Morganna cieszę się że mogę być pomocna ;-) dziękuję.Słyszałam o masażach krocza i ćwiczeniach pomagających uelastycznić krocze. Maść nagietkowa powoduje ujędrnienie skóry , poprawia elastyczność i poprawia gojenie można jej tez używać po porodzie , blizna szybciej się goi. A do masażu możesz też użyć olejku naturalnego np ze słodkich migdałów. Moja koleżanka masowała sobie konsekwentnie od połowy miesiąca chyba i powiem Ci że poszło jej ''gładko'' pękła co prawda ale minimalnie i nie trzeba było nacinać , więc chyba warto spróbować nic Cię przecież to nie kosztuje. A co do zdjęć to nadziejka ma rację - zapraszamy na fejsa do nas jeśli masz ochotę ;-) Obejrzysz nasze sesje ;-) zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Miłej nocki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kini kurde wystraszyłaś mnie tym że sudocrem tak wysusza ,a ja go używam czasem jak widzę jakies zaczerwienienia ;( teraz martwie się bo młody od dwóch dni na pleckach ma wysypkę kończy się na tyłeczku.Smaruje specjalną maścią zobaczymy jak będzie.Myślę że to może byc uczulenie bo przestałam prasować ubranka.No to teraz muszę się przeprosić z żelazkiem heheh 🌻 Millka ostatnio rozmawiałysmy o Tobie gdzie sie podziewasz??? mam nadzieję że wszystko u was dobrze ,odezwij się czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejka gdzież bym śmiała Cię straszyć ;-) Prawda jest taka że tlenek cynku, ma działanie przeciwbakteryjne, łagodzi podrażnienia skóry i pomaga wyleczyć jej stany zapalne ale jest też druga strona medalu taka że jeśli skóra jest bardzo podrażniona to krem wysuszy ją i podrażni jeszcze bardziej i koło się zamyka. Pomaga na sporadyczne krótkotrwałe odparzenia ale jeśli dziecko ma wrażliwą skórę to lepiej użyć czegoś innego o działaniu nawilżającym i kojącym. A to uczulenie może faktycznie od ubranek a może zmieniłaś żel do prania albo jakiś kosmetyk? Millka no właśnie gdzie się podziewasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Mamusie obecne i przyszle :) Podczytuje Was czasami /tylko czasami bo maly Wojtuś nie daje mamie zbyt dużo czasu/ bo i ja ponownie zostane mama- bliżniakow :) xxxxxxxxx Kanapeczko mysle ze jesli nadal to nie bedzie przechodzilo to warto odwiedzic lekarza, ja z Wojtusiem mialam podobnie, wygladalo to jak odparzenia ale potem tez na siusiaku pojawily sie krostki i to mnie zaniepokoilo. Poszlam do lekarza i okazalo sie że zlapal jakies drozdzaki :( lekarz dal masc i przeszlo migiem. ps. a jeszcze kiedys ktos radzil Kulfonikowi na forum ciaza dlugo...cz 1 ze na duze odpazenia dobry jest tormentiol. Ja nie testowalam, ale kto wie ? Kini ekspecie co Ty na to ? xxxxxxxxxxxxx Pozdrawiam Was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy ogromnie ci gratuluje kolejnej ciazy i to blizniaczej.super. Mi coraz bardziej daja we znaki zatoki: ( ja przed ciaza chorowalam na nie przewlekle, choc laryngolodzy ciagle powtarzali ze nie sa one bakteryjne i nie ma co brac antybiotykow.myslicie ze moze to zaszkodzic dziecku?robie inhalacje z soli fizjologicznej.w dzien jest spoko tylko w nocy mi splywac po gardle i spac nie moge i gardlo wysuszone i w nocy boli.zastanawiam sie czy do lekarza nie isc,choc mi to pewnie nic nie da bo jak mowie wiekszosc przerobilam w ostatnich latach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy ogromne gratulacje!!!! Sledziłam Twoje losy na inseminacji i potem jak już był Wojtuś. Podczytuje Was czasem na ''jedynce'' ale tej wiadomości o ciąży nie zauważyłam! Bardzo się cieszę że los oddał Ci wszystko z nawiązką :-D Spokojnej ciąży i rozwiązania . A Kanapce pisałam ze dwa razy o Tormentiolu ale może faktycznie niech idzie do lekarza jeśli wysypka się rozprzestrzenia. I żaden tam ze mnie znawca , pozdrawiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam u doktora. Powiedziała że tak jak robie to robić dalej bo ona nic więcej nie zdziała. Niby te odparzenie to pikuś. Mówiła że są pupy gdzie jak się je widzi to myśli że zaraz odpadną. Daisy wystraszyła mnie z tymi drożniakami i pogoniłam do dr. Poczułam się jak matka - panikara, ale lepiej dmuchać na zimne. Gościu - chwilowo nie mam oliwy z oliwek, a mąż w pracy, do sklepu daleko. Może być oliwka dla dzieci lub taka z omega3? Narazie smarowałam oliwką dla dzieci. I pytanko - ta oliwka ma pewnie wyschnąć zanim założę pieluchę. Już próbuje wszystkiego ... Chcę mu pomóc choć jak pisze KINI - racja - nie widzę by go to bolało. Milka mi nieodpisała - sprawdzałam meila. Miałam telefon do niej, ale kurcze wymieniali mi oprogramowanie i skasował się. A z katarem walczę. Dziś w nocy wstawalam - 2 razy wyparzałam nogi, robiłam sobie herbatkę, inhalację, wygrzewałam się pod kocem, kołdrą i nic. teraz tez piszę z wami i wyparzam nogi a z boku herbatka. Poradzono mi by kupić maseczkę by nie chuchać na małego - mąż kupił i chodzę jak zorrko - dziecko sie ze mnie śmieje co za mama. Doktor powiedziała że dobrze że noszę maseczkę i ze jak karmię piersia to organizm wytwarza przeciwciała więc mały moze sie nie zarazi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula, Kini dziekuje :) xxxxxx Kanapeczko widac synek ma wrazliwa d*pke :) a lepiej byc matka panikara niz potem żałować że czegos sie nie dopilnowało. xxxxxx Kini mow co chcesz ale dla mnie jestes ekspertem :) :) :) i w zwiazku z tym mam pytanie ;) co stosowac na rozstepy ? /poprzednio uzywalam mustelli - rozstepow nie mialam :) ale moze jest cos innego dobrego, skutecznego a tanszego ? / xxxxxxxx Jutro mam usg genetyczne- trzymajcie kciuki, bo boje sie...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daisy ja Musteli nie używałam i nie polecam jej bo zawiera bardzo ''niedobry'' toksyczny składnik Polyacrylamide który jest podejrzewany o działanie cancerogenne. Nie chodzi tu o to, że jednorazowa aplikacja takiego preparatu już zaszkodzi, problemem jest, używanie regularne a przecież wcieramy go w brzuch dwa razy dziennie..Nie rozumiem działania firmy :-( Chociaż słyszałam ostatnio że nowe serię kosmetyków już go ponoć nie zawierają , ale cena nadal zbójecka ;-) Przede wszystkim musisz używać takich preparatów które uyrzymują wilgoć w skórze (najlepiej z mocznikiem) , bo rozciągająca się skóra traci wilgoć i swędzi i tak powstają rozstępy. A brzunio przy bliźniakach może być większy więc warto o to już zadbać ;-) Ja przez całą ciążę używałam 3 preparatów. Oliwkę i balsam Babydream z rossmana - naprzemiennie (oliwkę lałam do wanny) a potem już jak brzuszek zaczął szybciej rosnąć emulsji do ciała Balneum Optiderm (jest tez olejek pod prysznic) właśnie z mocznikiem (urea) Najtaniej na allegro , kupowałam w takich sporych opakowaniach z pompką po 500 ml. Chyba 25 zł za opakowanie. Te kosmetyki praktycznie nie zawierają szkodliwych substancji. A po ciąży , bardzo pomógł mi Bio oil bo jednak ze 3 rozstępy zostały mi na pamiątkę , stosowałam go regularnie przez 3 msce i nie ma ani śladu - naprawdę polecam (najtaniej allegro) :-) Daisy trzymam kciuki za połówkowe , napewno wszystko będzie dobrze to tylko formalność ale naturalne że się denerwujesz , każda to przeżywa. Daj koniecznie znać jak maluszki i napisz czy to chłopaki czy dziewczynki a może parka ? cieszę się bardzo i pozdrawiam całą 4-kę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do BioOil, to ja tez kupilam za namowa Kini i przez dwa tygodnie stosowalam w polsce i zakochalam sie w tym specyfiku. Roznych juz probowalam, ale zapach i konsystencja BioOil sa nie do przebicia. Na opakowaniu pisza, ze prewencyjnie tez mozna stosowac w ciazy, takze ja polecam calym sercem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ciązy też można ;-) To prawda , ja uwielbiam ten zapach i ma tę jedyną cudowną właściwość jakiej nie mają inne olejki że się wchłania niemal całkowicie i nie jest tłusty ;-) Jest też bardzo wydajny mimo że ma 50ml , ja zużyłam 2 buteleczki jakoś jedna wystarcza na 1,5 msca.Także jak dla mnie też ''number one'' ;-) zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz Kanapko to dobrze że poszłaś do lekarza ale myślę że jednak to nic poważnego , musisz być tylko bardziej cierpliwa , stosować maść , wietrzyć a wszystko wróci do normy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanapko - to i ja dodam coś od siebie, bo moja Julka ma bardzo wrażliwą pupkę i jako niemowlak - alergik często miała jakieś odparzena, dwa razy o miała rany do krwi. Po prostu miała takie kwaśne, żrące kupki, że jak zrobiła ich np 5 w ciągu dnia, to mimo, źe natychmiat zmeniałam pieluchę, to problem i tak był. Oczywiście bardzo pomogła zmiana mleka, ale to inna kwestia. U nas najszybciej pomagało: 1. mycie pupki wodą przy każdym zmenianiu pieluchy, a szczególńie po kupce - odstawienie na kilka dni chusteczek tych mokrych do mycia pupy 2. Kąpiel w rumianku tzn. Zaparzasz 4 torebeczki rumanku ekspresowego i to wlewasz do wanienki z wodą i kapiesz malca - poprawa już po pierszej kąpieli gwarantowana 3. Krem alantan plus KREM nie maść bo maść jakoś nie przepuszcza powietrza i u mnie się nie sprawdzała 4. Pieluszka pampers Powodzenia:) A ja już odliczam dni, za tydzień mam cc:) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monik- gratuluje coreczkie, a imie sliczne. Jestem pewna, ze tatus straci dla niej glowe:) wwwwww Daisy- ja rowniez sledzilam Twoje losy na "jedynce", cudnie, ze beda blizniaki, gratuluje z calego serca. wwww Emmi- dla Ciebie rowniez gratulacje, bedzie syn czy corka?? wwww A mnie dzisiaj pol dnia cmi podbrzusze, czasem mocniej zakluje, ale to chyba jeszcze nie to?? Skurcze chyba sa bolesniejsze, prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi82-to wszystko stosuje prócz rumianka. Muszę kupić. Już dziś widzę lekką poprawę. A swoją drogą Emmi daj potem znaka jak urodzisz. Życzę powodzenia :) Ogólnie dziekuję wam dziewczyny że zaaregowałyście i dawałyscie rady. Wiadomo że każda z nas chce by jej dziecko niecierpiało. Wczoraj wieczorkiem złapał mnie dołek - popłakałam się przez katar. Chodzę przy małym w tej masce, nie mogę go pocałować i dla mnie to jest smutne. No ale wiadomo - lepsza maska niż jakby miał się zarazić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję wszystkim za gratulacje-mąż jeszcze cały czas nie dowierza,że dziewczynka ponieważ się bardzo ruszała na usg i my żeśmy nie widzieli jej malutkiej,a na koniec badania pan dr nam oznajmił ,że dziewczynka-super. Powiedzcie czy to usg w 30 tyg opłaca się robić w 3 d czy lepiej 2 d. Tamte 2 badania mieliśmy w 2 d i nic nie płaciliśmy,ciekawa jestem czy teraz warto bo i tak za nie płacimy,tylko czy dziecko już nie za duże. Pozdrawiam mamusie i ciężaróweczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny:) Tym razem będzie chłopczyk- chyba. Bartuś. O Julkę staraliśmy się prawie 3 lata, a teraz udało się za pierwszym razem, ciąża naturalna, normalnie złoty strzał;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos nam sie Sanders nie odzywa czy ktos wie czy juz urodzila??? kanapko ja sie zaczelam meczyc z zatokami,robie sobie inhalacje z soli fizjologicznej a ponadto tak jak kini radzila gotuje garnek z sola , majerankiem i wdycham. na noc to sobie stawiam w pokoju niech paruje. Dzis czuje poprawe.Dobry jest burak na przeziebienie tylko tam sie czosnek tez dodaje a jak sie karmi piersia to chyba nie bardzo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×