Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gusia09

Ciąża 2013 ... długo wyczekiwana cz.2

Polecane posty

Paula- kawal chlopa z Twojego synka;) ile on ma 3 tygodnie? Faktycznie troszke duzo przybral, ale jak lekarz nic nie mowil to chyba ok.. Dla porównania moja mala 15-go skonczyla dwa miesiace a wazy niespelna 5100 i ma 55cm.. Widocznie apetyt mu dopisuje i niechaj je na zdrowie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetka synek skonczyl wczoraj 5 tygodni. Nikt mi nie wierzy ze tyle wazy bo wyglada na kruszynke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula- sugerowalam sie Twoja stopka, a Ty przeciez wczesniej urodzilas:) jak na 5 tygodni to wcale tak duzo nie przybral, srednia w miesiac jest bodajze 700-1300 gr takze sama widzisz, ze jest dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula, super rosnie Mateuszek. Z kolkami juz lepiej? Ja dostalam od pediatry taki lek na gazy o smaku bananowym, moze to pomoze mu latwiej zasypiac i sie nie budzic, choc najchetniej, to bym mezowi to podala, a nie synowi :) Poza tym, to wczoraj zaliczylam pierwszy sukces macierzynski, to zaczy ululalam Wojtka w jego lozeczku. Do tej pory zasypial w pokoju i byl przenoszony, albo zasypial z nami, ale nie chce go tego uczyc, wiec wczoraj sie zaparlam i uspalam go w jego lozeczku. Zajelo mi to godzine, ale bylam bardzo szczesliwa, jak sie udalo. Co prawda, w nocy juz nie mialam tyle cierpliwosci i po 40 minutach usypiania o 3.00 nad ranem uleglam i wzielam go do lozka do siebie, ale nad ranem o 6.00 znow zasnal w lozeczku, takze 2:1 dla mnie tej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny dawno mnie nie było Julcia niedługo zacznie ząbkować bo już trze dziąsełka. Z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia chciałam życzyć spokojnych i wesołych świąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula, no jakos przezylismy ten czas.. a tak na serio, to podobno dzieci w nocy tak nie ulewają( podczas snu), tak zasłyszeliśmy i powiem Ci, że potwierdzam.. tzn. my go zawsze po kazdym jedzeniu odbijamy, w sumie do tej pory. Zwykle jeszcze mu sie uleje troszke (teraz bierze leki), odbije, i go kladziemy. Nie boje sie, ze sie zadławi, bo tak jak pisalam wyzej, jest to male prawdopodobieństwo.. A jesli kladziesz go na boczku, to tym lepiej. Pozdrawiam. x Morganna.. jak nastawienie do Świąt? ;-) ja juz troszke lepiej.. x Równiez składam wszystkim Mamusiom i ich Dzieciaczkom oraz Ciężaróweczkom wesołych świąt... Spokoju, radości i miłości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loniu, ja jestem tradycjonalistką i kocham święta w każdej postaci. Udekorowaliśmy już choinkę, prezenty przygotowane... Jestem pewna, że to będą piękne święta, mimo że z dala od rodziny. A Wy jednak zostajecie na obczyźnie? Nie zdecydowaliście się jechać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morganna..zostajemy.. Juz tez powoli czujemy atmosferę.. już mam posprzatane w sumie, jeszcze tylko jutro podłogi i będzie glanc.. Jedziemy po choinkę i prezent dla Michasia.. ;-) Będzie huśtawka, jesli uda się tu cos dostac fajnego. Dla M juz mam.. Od niedzieli biorę się za kucharzenie.. Pozdrowionka.. I wesołych.. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo widzę że tutaj już świątecznie się zrobiło :-) ja w 12 tyg byłam na prenatalnych i wszystko jest w porządku z moimi dzieciaczkami :-) kamień spadł mi z serca bo bardzo się bałam tego badania, a dzieci mają już ponad 5cm :-) powiedzcie mi kochane czy robiłyście test Pappa? jeśli prenatalne z usg wyszło ok, mam niski procent ryzyka wad, ale jednak to nie jest 100% tylko 80, wyczytałam że test daje 95%, musiałabym zrobić prywatnie bo nie refundują, a to trochę drogie ok. 550zł.Nie wiem czy robić, doradzcie mi proszę. pozdrawiam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamała... witaj.. ;-) Gratulacje 5ciu centymetrów szcześcia.. a ze to razy dwa, to aż 10ciu... :-) Ja bym nie robiła... Skoro badanie wyszło ok, to raczej nie ma wskazań...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamala, za taka kase moim zdaniem nie warto, zwlaszcza, ze Ty i tak bedziesz miala podwojne wydatki :) Ja robilam, ale mialam za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamala- ja tez mysle, ze szkoda Twoich pieniedzy.. Nie masz wskazan, wiec nie ma sensu zebys robila... Ja robilam tylko dlatego ze tak jak Morgana mialam za darmo, inaczej bym sie nie zdecydowała. Gratuluje dzieciaczkow, jeszcze troszke i z tych 5-ciu cm zrobi sie 50:) wwweeww Dziewczyny - chcialam życzyc Wam Pogodnych Swiat w rodzinnej atmosferze. Niech te Święta beda magiczne!!!!:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamala ja rowniez gratuluje 5 cm to juz kawał chłopa/kobitki i to podwójniea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamala to pięknie!Ja tez mialam badania ok i nie robiłam testu pappa jakby coś było nie tak to myślę, że lekarz już by dojrzał, wiec chyba nie ma sensu tracic kasy na ten test:)Beda zdrowe i sliczne nic sie nie martw chociaz wiem ze to sie latwo mowi! zzzzz Dziewczyny a przt okazji życzę Wam Wesolych Swiąt spędzonych w cudownej atmosferze ze swoimi upragnionymi Maluszkami albo Brzuszkami ;p dużo zdrówka dla Was a przede wszystkim dla Dziedziaczków, spokoju, radości i samych pyszności:) Buziaki dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rowniez chcialam Wam zyczyc zdrowych i spokonych Swiat Bozego Narodzenia. Bedzie to szczegolny czas dla nas wszystkich dla tych z brzuszkami i dla tych ktore w koncu tula juz do serca swoje pociechy. W koncu bede miala udane Swieta, bo ostatnie lata nie byly mile bo kazy mi zyczyl w koncu dziecka i az sie odechciewalo chodzic do rodziny. Zamala gratuluje 5cm szczescia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamała ja też myślę ze nie ma potrzeby abyś robiła ten test skoro usg wyszło we wszystkich normach. Ja robiłam ale tylko dlatego że NT wyszło mi 2,4 i chciałam się upewnić. W Twoim przypadku nie ma takiej potrzeby , no i ja miałam tez za darmo , lepiej kupić coś dzieciaczkom ;-) buziaczki i wesołych świąt {kiss]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Załama - ja też nie robiłam. Ale swoją drogą gratuluję każdego podwójnego centymetra. Dziewczyny - w wigilijny wieczór dostawia się talerz więcej na wędrowca. A że moje święta są w dniu waszych 3 króli to piszcie co każda przygotowuje i ja tam gdzie najsmaczniej wpraszam się, bo i tak mam wolne ;) A tak serio życzę wam smacznych świąt, zdrowych kilogramów podczas zajadania tych smakowitośc****ięknych prezentów (choć uważam że najpiękniejszy prezent spędzi z nami te święta) no i .... po kolędowaniu wracajcie szczęśliwe na kafe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech, rozchorowalam sie. Wraca przeklenstwo ze szkoly, wtedy tez zawsze w swieta chorowalam :( strasznie drapie mnie w gardle. Kini, czy moge brac polopiryne albo cos mocniejszego typu Coldrex czy inne Gripexy, jak karmie piersia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MORGANNA absolutnie nie wolno polopiryny bo przenika w calosci do mleka.coldrex i gripex tez raczej nie...co ci wolno to apap 2 tabl co 8h ale jeżeli bedzie Cie bardzo bolało to wez ibuprom bo działa przeciwzapalnie ale wtedy apapu juz nie nie wolno łączyć.a na gardło to tantum verde syrop z cebuli i domowe spodoby.kuruj się :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, doszla mi goraczka 38.4. Czuje sie kiepsko :( Z lekow mam apap, ibuprom i paracetamol, co najlepiej wziac? O 20 bralam paracetamol, ale to juz duzo minelo czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas bez zmian, nadal w dwupaku, szyjka skrócona, mamy leżeć i trzymać się do stycznia, tak też robimy :) --- Również życzę Wam wszystkiego najlepszego z okazji Świąt! Zdrowia, spełnienia marzeń oraz cudownej atmosfery w rodzinie i żeby ten najbliższy rok był dla Was pełen wyłącznie szczęścia i pozytywnych wspomnień, aby jak najmniej było w nim tego, co złe i trudne :) WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA DZIECIACZKÓW, MAMUŚ i CIĘŻARÓWEK!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morganna jak masz gorącZke to bierz apap 2 tabl co 8 godZ to to samo co paracetamol.na noc zawsze wzrasta gorączka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak zrobiłam, dzięki Kini, Twoja pomoc jest zawsze nieoceniona! Noc miałam trudną, od 1.00 do 6.30 w ogóle nie spałam, ale potem nad ranem mąż się zajął Wojtkiem i pospałam do 13.00. W dzień się czułam lepiej, a teraz znowu gorzej, ale ogólnie wydaje mi się, że najgorsze za mną. Żeby tylko nie zarazić małego :( LisaPanda, wielki dzień już niedługo. Czujesz podekscytowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę Wam dziewczynki cudownych Świąt spędzonych w gronie rodziny wszystko czego życzyliśmy sobie w zeszłym roku się spełniło.Ciężarókom szybkiego i w miare bezbolesnego porodu, a mamusiom zdrowych dzieciaczków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morganna nie ma za co , przepraszam że tak pozno odp ale w tym ferworze mam urwanie głowy ;-) wez sobie na noc 2 paracetamole i wit c a jutro powinno być już lepiej :-) Wieczorem jest najgorzej , mały nie powinien sie zarazic bi karmiac go juz mu podajesz przeciwciala na swojego wirusa. Kuruj sie i daj znać jutro jak sie czujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja również życzę wam wszystkim mamusiom,dzieciaczkom i z brzuszkami : Zdrowych i wesołych świąt spędzonych w miłej i ciepłej atmosferze. U mnie wszystko ok,jestem już dawno po ostatnim usg wszystko w porządku,jeszcze troszkę i mała będzie z nami.Ale dopiero powiem wam mamy wózek zamówiony a wyprawkę będę kompletować po świętach,mam nadzieję ,że zdążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guśka39
Zdrowych, pogodnych, pełnych uśmiechu świąt Bożego Narodzenia ,aby radość w święta nie opuszczała was przez cały rok, a dzieciaczki które śą i które się narodzą obfitowały w zdrowie tego życze wam kochane w te święta:):) kanapko- ja już jestem po operacji ,leżałam w szpitalu 3 dni . czuje sie dobrze szwy tylko ciągno miałam robione laparoskopowo.miałam ze 20 kamieni małych. powiem ci ,że im szybciej tym lepiej dla ciebie. strachu było ,ale naszczęscie po wszystkim. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim Mamusiom oraz Oczekującym na narodziny życzymy razem z Mikołajem dużo radości, spokoju, pozytywnej energii i bliskości osób, które kochacie :-) No i nie spinajcie się tak z przygotowaniami, wszak nie kolejna potrawa jest najważniejsza ale bliscy, którzy są obok nas... Pozdrawiamy świątecznie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guśka - oj fajnie ci ... zazdroszczę. Piszesz że im szybciej tym lepiej dla mnie. Wiem. Ale nie mogę teraz zostawić synka ... niemogę. Osiwieję. Narazie uważam i nie jem smażonego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×