Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nati_84

Inseminacja - walka o upragniony cud :)

Polecane posty

Pomarańczko muszę Ci powiedzieć, że masz zajebiste poczucie humoru :) :) :) Nie chcę oczywiście wyjść na wroga ale jak czytam tą waszą polemikę, to mam taki ubaw, że już prawie dochodzę do siebie po ostrym przeziębieniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wiecie jak wyczesać pudla to nie krępujcie się i piszcie ... Ja mam okropnie skołtunionego spaniela. Pudel to to nie jest, ale też 4 łapy ma, a jak widzi szczotkę to gryzie holera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żałosne jest takie "targowanie się" które forum jest lepsze, a pomarańcza cały dzień siedzi na kafeterii i śledzi jak detektyw dwa wątki jednocześnie, ale dziecinada, przecież wiadomo że dziewczyna co leczy się powiedzmy 10 lat ma większa wiedzę i doświadczenie w leczeniu niepłodności bo po prostu więcej przeszła w życiu niż ta która leczy się rok i być może jest dopiero na początku swojej drogi w walce o cud, pomarańczo dorośnij i miej odwagę pisać pod czarnym nickiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce nikogo obrazić, ale tak się nie da żeby cały czas gadać o plemnikach i owulacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja dalej też poklepie o byle czym:) Wróciłam z zakupów i niestety nie dostałam tego co chciałam.Ale wiecie co wam powiem? Że jak tylko dłużej nie sprawdzę forum to zaraz się zastanawiam co moje kokoszki tu wypisują :) Widzę że dzisiaj pół dnia nauka robienia kwiatków itp :) hehe Dziewczyny odpisywanie jest bezsensowne,mi to lata co wypisuje to pomarańczowe coś :) Co do badań genetycznych toi ja pytałam :) powiem ci szczerze że myślałam że to będzie jeszcze droższe,znaczy nie mówię że to tanio,ale jak my chcieliśmy wcześniej zrobić samo badanie DNA plemnika to ono kosztuje 400zł. Dziubas ty to masz teksty hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Endi bravo zgadzam się :) dobrze powiedziane trudno żebyśmy wszystko wiedziały ja też nieraz siedzę na necie i czytam o różnych badaniach itd. żeby więcej się o tym wszystkim dowiedzieć lekarz też za dużo nie mówi tylko zrobic to tamto siamto także trudno abyśmy były alfą i omegą komus sie po prostu bardzo nudzi. A co u Ciebie??? Dziubas ja mam małego yorka ale ta mała cholera nie chce się czesać jedynie mój m może :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Endi ale mnie
się podoba pomarańczowy :-P Przecież same mówiłyście że każdy może pisać to co chce , a czy ja siedzę na dwóch czy 10 forach jednocześnie to przecież nie jest zabronione :-) Bawi mnie to po prostu , że rozpętałyście aferę że dziewczyny nie trzymają się tematu inseminacji a tu proszę : śledzie , pudle i berety ;-) Tylko po co trzymać się tej inseminacji ? No ale powaga musi być ;-) Anka79 pozdrawiam serdecznie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Giziula no jak dla nas w tej sytuacji w której teraz jesteśmy to jest to drogo naprawde ja mam prace tylko dorywczą narazie a juz wydaliśmy łacznie 6 tyś, na wszystko a tu kochana jeszcze tyle drogich badań przed nami :( No właśnie ile można gadać o samej IUI chociaż jest to temat rzeka. Giziula , Nati jak wy się czujecie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie nie da sie caly czas pisac o jednym wszystko trwa czy IUI czy leczenie nie da sie nic przspieszyc a walka z Nieplodnoscia jest ciezka trudna i bardzo zmudna czasem trwa i trwa na inne tematy tez mozna pogadac ignorujmy pomarancze nie ma co sie szarpac z kims kto i tak nic nie wnosi do tego tematu o bez sensu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula życzę udanej zabawy dzisiaj , i daj nam znać jak wrócisz w poniedziałek od gina buzka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj beti niestety to sa koszta leczenie badania leczenia badania ale to tak tylko w PL moze byc my z m juz wydaismy mase i co:o dziubas jeszcze nie wiem na jaki zobaczymy;) gizula a zakupy chociaz udane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!! Melduję się na tym forum także. Trochę was poczytałam ale ja niestety nie mam nowych wiadomości bo miałam miec 7 iui w tym cyklu ale pojawiły się dość poważne komplikacje po wyrwaniu tzw. ósemki i ból nie do zniesienia . Dostałam antybiotyki i muszę odczekać ten cykl i oczywiście zero mówienia i jedzienie tylko w płynie bo inaczej nie dam rady. Mówię wam....masakra. Trzymam za was kciuki. Odezwę się jak dostanę kolejny okres i może wtedy dojdzie do tej 7 iui. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki kobitki moje kochane:D beti dam,dam znac ale nie usmiecha mi sie jechac:O a teraz odmeldowywuje sie pozdrowionka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja niestety czuję się dobrze :) Kochana dla mnie w tym momencie te z to jest dużo,ja chwilowo :) ( od około dwóch lat :)heh ) nie pracuję.Jakoś tak zluzowałam z poszukiwaniami od momentu starań o dziecko.Myślałm sobie że zaraz będę w ciąży więc i tak musiałabym zrezygnować z pracy.A tu taki zonk i wszystko się trochę odbiegło w czasie na dwa lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam " Niemożliwe" piękny, wzruszający film. Natomiast na typowo babski wieczór " Narzeczony mimo woli " z Sandrą Bulock i Rayanem Raynoldsem napradwę nizła komedia romantyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Cię Syl , to nizbyt dobra wiadomość :( co do 8 to wiem coś o tym nikomu nie życzę ja miałam usuwaną chirurgicznie tydzień z głowy. Od razu przepraszam za pytanie żadna IUI nigdy się nie udała??? Na razie brak przyczyn?? Pozdrawiam Cię serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti uspać
to można psa , a raczej uśpić :-) każdy wie że do histeroskopii nie usypiają tylko dają głupiego jasia ale Tobie chyba nie trzeba :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syl przyblizysz mi zabieg, powiem tak nie boję sie samego zabiegu bo miałam HSG i to bez żadnych leków na żywca masakra :( ale ja mam bardzo duży prog bólu ja tylko nie chcę być znowu uspana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA też stałej pracy nie mam i tak myslę że jak będe po nast.iui to zrobie sobie z tydz.przerwy:) Bo ja mam dość nerwową prace (dorywczą) a po drugie to muszę dźwigać a po iui to nie wskazane;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak każdy wie to ok mądralo szkoda że moja lekarka powiedziała że zabieg odbędzie się przy znieczuleniu ogólnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
syl mnie troche zasmuciła bo ja mam też wyrywać zęba z 3 tyg.przed iui i boję sie teraz,tzn.nie wiem co mam robić. IUI planuję na koniec lutego a do dent.chirurga to mam na 1-go lutego, mam nadzieję że nie będe miała komplikacji z tym zębem. Porazka! A może by lepiej nie wyrywać ale potem w razie wu to jak z bolącym zębem funkcjonowć? Jestem na 90% że nie zaciąże ale wole jak co usunąć bo ileż mozna z bólem zęba chodzić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
syl8209 mnie czeka rwanie ósemki 5 lutego, zdecydowałam się na znieczulenie ogólne bo jak to chirurg szczękowy określił " będzie się Pani dusić krwią i ciężko się współpracuje z pacjentem przytomnym " ale muszę bo mam cały czas zawyżone OB i to mnie blokuje żeby zrobić HSG. Pomarańczko na tamtym topiku też nie piszą dziewczyny w kółko o inseminacji. Życzę Ci aby twoje marzenie też się ziściło, widzę że jesteś teraz w bardzo złej formie psychicznej i po prostu przemawia przez ciebie gorycz i żal, często się to zdarza, każdy tak ma tylko nie wszyscy plują jadem na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marunia29 wyrwać i nie czekać będziemy się razem wspierać w bólu :) ale czego się nie robi dla fasolki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×