Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

karimata83

Dla mam ktore przeszly cukrzyce ciazowa, 2012/2013

Polecane posty

Polopolo duzo zdrowka dla malego i buziaczki :-) Co do wozka parasolki szukam takiego do 300 zl chce aby byl lekki i mial regulowane siedzenie oraz podnożek :-) A co do remontu to juz prawie skonczony zostalo kilka poprawek a z czasem wiadomo jak beda pieniazki to kupimy nowe meble mieszkamy skromnie ale jestem zadowolona z tego co mamy zaraz wrzuce kilka zdjec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomidorek, super, że to "tylko" ząbki :) Trzymam kciuki za "wybicie" :) Kacperek ma na razie 6 :) Polopolo, na wyświetlonej przeze mnie stronie cena wynosi 409 zł, ale na ceneo widziałam też poniżej 400 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egrewagra i to najważniejsze! Luksusy są niepotrzebne do szczęścia, choć ja dziś gram o 25 mln ;) Najważniejsze, aby się cieszyć z tego, co się ma- :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I to najważniejsze, że jesteście zadowoleni i dobrze się czujecie w swoim domu. Mnie też czeka remont ale nie wiem kiedy...Próbuję go wymusić na moim mężu ale na razie się nie daje... Kalamburka, i Astra i Corsa to benzyniaki. Kurcze nie mogę wymóc na teściach, żeby mi Antka kład nie potrzebuje tyle spać, zwłaszcza, że sam nie usypia w dzień, tylko go bujają w bujaczku. Wieczorem idzie sam, bo ja nie pozwalam bujać. A jeśli chodzi o wózek, to ja mam po starszaku, o dokładnie taki: www.klumba.ua/articles/reviews/graco-new-mosaic bardzo fajny i na razie nie zmieniam. Siostra miała identyczny i też sobie chwaliła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś mi tekst urwało... chciałam napisać, że teście mi Antka bujają i śpi 2 razy dziennie, dzisiaj 2,5h i potem jeszcze 1,5 h...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egrewagra, czyli tam, gdzie była kuchnia teraz macie pokoik dziecięcy? A kuchnia gdzie, bo fajnie to wszystko wygląda, ale nie umiem sobie tego wyobrazić :) Malakaka, trochę współczuję sytuacji z teściami-gdyby mi Kacper tyle spał w dzień, to wieczorem szedłby chyba spac 24.00-1.00. To pewnie dlatego tyle palą, że są na benzynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tam gdzie była kuchnia teraz jest pokoik dziecięcy a kuchnie mam w duzym pokoju stoi w rogu na przeciwko kuchni jest lozko rogowe i stol zdjecie gdzie julia je obiad a z boku na przeciwko okna jest ściana z telewizorem ogolnie mieszkanie ma 31m2 wiec jakoś trzeba bylo pokombinowac,a pewnie ci zmylila sciana z telewizorem bo tam jeszcze jest inna tapeta ale to chwilowe na dniach ja potapetujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egrewagra, powiem Ci, że jestem pod wrażeniem Waszej pomysłowości :) Fajnie to wygląda i super, że Dzieciaczki mają swój kąt :) Znowu mi się dziś śniłaś-tym razem byłam już u Ciebie z wizytą :) Pewnie dlatego, że oglądałam przed nocą zdjęcia mieszkania :) Kacperek kończy dziś roczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalamburka hehe chyba za duzo o mnie myślisz :-) ale to miłe :-P Dla Kacperka wszystkiego najlepszego dużo zdrowia i radości,ucałuj go od nas :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa bardzo fajnie zrobiliscie w mieszkaniu,i tak jak pisza dziewczyny najwazniejsze ze jestes zadowolona z tego co masz i ze dzieci maja teraz swoj pokój,a remont całkiem sprawnie wam poszedł. Miłego dnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny :) Kochane polecicie jakąś dobrą maść na odparzenia? Dominik ma strasznie odparzoną pupę przez tą biegunkę którą miał tydzień czasu ale taką maść bez recepty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egrewagra,polecam maść Metanium- naprawdę dobra na ciężkie odparzenia pieluszkowe- 25 zł plus przesyłka na allegro. Używam jej tylko wtedy, gdy linomag- puder zawodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rinoxi
ja polecam masc Bepanten baby.jest rewelacyjna.i co najwazniejsze nie zatyka porow,wiec skora oddycha i szybciej sie regeneruje.cena to ok 40 zl duza tubka,jest wydajny i ciagle sa jakies zestawy ze do tej masci jest np.mela tubka w prezencie albo smoczki w tej samej cenie. mialam Linomag i niestety nie sprawdzil sie u mnie. u nas w koncu przelom i przebila sie gorna 4.Nareszcie bo strasznie dlugo sie przebijaly co najmniej 4 miesiace.teraz mysle ze reszta tzn 3 i droga 4 gorna pojda szybciej. malo sie odzywalam ostatnio bo rodzice wyjechali do sanatorium i ja mam urlop do konca tyg,zeby zajmowac sie mala,potem maz ma urlop a potem nie wiem jak to bedzie.rodzicow nie bedzie 3 tyg,wiec troszke czasu to jest.jakos dajemy rade,balam sie ze bedzie gorzej.choc wieczorami jestem padnieta. mam caly dom na glowie,psa,kota,dziecko i jeszcze chlopa,oszalec mozna czasami... bardzo fajny pomysl zeby kuchnie poloczyc z salonem i dzieciakom zrobic pokoik:)czekam na fotki koncowe:) co do wozka to mamy spacerowke ale taka bardziej sportowa choc lekko,ktora sklada sie jedna reka.nie chcialam typowej parasolki gdzie nie bede mogla dac zakupow,a mala nie polozy sie jak bedzie zmeczona.ta sie calkowicie rozklada,ma pojemny kosz na zakupy,wygodna kieszonke z tylu budki na smakolyki czy picie.ogolnie jestem zadowolona.mysle ze jak mloda skonczy 2 latka to calkiem zrezygnujemy z wozka.ona lubi chodzic i czasem ten wozek po prostu przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rinoxi, fajnie ,że się odezwałaś:) Ja też miałam cały dom na głowie, ale na szczęście mąż dziś wrócił i odciążył mnie w znacznym stopniu. Kalmburka, miałaś racje- to była trzydniówka- małego wczoraj wysypało, a ile Kacperkowi utrzymywała się ta wysypka? To chyba nie boli, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egrewagra
Rinoxi fotki juz wczesniej wstawilam :-P Dzieki dziewczyny jeszcze sie zastanowie i kupie jakas maść poczytam na necie o tych masciach co poleciliscie i sie wtedy zdecyduje :-* Rinoxi oj ciezko twoja cora przechodzi te zabki domisiowi sie kilka dni temu przebil to 7 zabek ale on na szczescie prawie bezbolesnie zabkowanie przechodzi tobie tez tego zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomidorek, Kacperka wysypało w sobotę w godzinach popołudniowych, a w niedzielę już nie było śladu :) Ja również, tak jak Rinoxi, polecam Bepanthen-u nas sprawdza się rewelacyjnie. Nic innego nie działa. Trzymaj się, Rinoxi! Jestem przerażona Ukrainą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja Ci polecę domowy sposób, na Antka zadziałał. On miał odparzenia, bo przez te uczulenia miewał często wolniejsze kupki i wtedy smarowałam, a raczej obsypywałam pupkę mąką kartoflaną. Pupę wcześniej myłam w wodzie z dodatkiem kilku ziarenek nadmanganianu potasu (taki fioletowawy roztwór - do kupienia w aptece, uwaga na białą umywalkę-barwi, polecam miskę do tego), wysuszyłam i mąka. Nic innego nie pomagało, sudokrem, Bepanthen, linomag. Mąż chory, mnie i Antka zbiera, Jaś po chorobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malakaka, współczuję-Łukasz miał wczoraj jednodniową niedyspozycję-taki wirus u nas panuje: gorączka, wymioty i biegunka, łamanie w kościach. Kacperek miał roczek, mieliśmy plany i niestety-Tata w łóżku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×