Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

karimata83

Dla mam ktore przeszly cukrzyce ciazowa, 2012/2013

Polecane posty

hej, wiem że niezupełnie na temat, ale jakie są dolne granicie przy obciążeniu glukozą 75? może ktoś wie, bo wszędzie tylko piszą, że poniżej 140. Ja miałam na czczo 93 a po 2h 84... martwić się czy nie? (po 1h mi nie robili, od razu po 2h).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, no też się zastanawiam gdzie są dziewczyny które tak intensywnie pisały a teraz cisza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sawa, raczej nie, to ok wynik, ja jak nie jadlam w ciazy za dlugo to mialam duzo nizszy po 2 h... spadalo mi do 60.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karimata a jaki miałaś nick na forum cukrzycy ciążowej :) mój mały zaczyna pić to mleko nutramigen :) zaskoczona jestem bo dobrego mleka nie chciał a to paskudne pije :) mimo że nie wiele to nie protestuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
egrewagra- moj to od razu upodobał sobie mleko modyfikowane.Słyszałam własnie,że Nutramigen strasznie śmierdzi, wiec tym bardziej trzeba sie cieszyć,że Twój skarbek pije to mleko bez większych protestów. Dziewczyny odzywać się, bo coś tu cichutkoooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No powiem ci pomidorek ze sama jestem zaskoczona :) ale ciesze sie bardzo chociaz moglby wiecej wypijac bo pije tylko po 30 ml i juz wiecej nie chce na szczescie nie pije raz dziennie tylko kilka a potem dopelnia cycusiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja heja jestem jrstem :mialamegs intesywne kilka dni ale jux spokoaczkolwiek bedzie mi sie dosc cirzko eyrwac na forum bo niedlugo zaczynam prace zarobkowa :) na szczescie zdalnie z domu i bede mogla sie mala zajmowac :) Egrewagra-karimata i mamucha to jedna i ya sama osoba :) normalnie korzydtam z mamycha ale na kom nie wiem dlaczego loguje mnie jako karimata ja mialam okres juz 2razy nie jestem tym zachwycona no ale zycie moglam sie tego spodziewac bo mala na mm jest Probowalam dzis na nia nowej metody i butle dostala ok 30 min przed kapiela a pozniej dojadanko w efekcie zjadla 100pozniej 150 obrzygala sie i poszla spac bez smoka :) i spi z 30 min Arze bala przesypiala nocki jak na razie dupa bo o 3 pobodka butla i dalej spac a mnie to wybija bardzo Ja rodzilam sn i nie ma przeciwskaxan co 1h mietza cukier i jak cos podsja glukoze i pozniej ew maluchowi Jak z lrzeniem na brzu hu u waszych maluchow? U nas sa postepy juz sie tak nie drze jak ja klafe na pladkim tylkp sie rozglada :) jesy zakochama w dwoim bujaku i zabawkach mam nadzieje ze watek nie padnie bo fajne babeczki ja sie postaram poprawic :) Egrewagra- ile wazy/mierxy twoj maly? Bo ja zaczynam byc xslsmana bo moja 7500 i 66 cm i zrobila sie pulpet sorry za byki ale to przr kom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej karimata ja to jestem podlamana z waga synka jak mial 9 tyg wazyl 4400 a jak mi go lekarka zwazyla tydzien temu to wazyl 4700 jak mi to powiedziala podlamalam sie tzn ze w ciagu miesiaca przybral tylko 300g a byl na samej piersi lekarka zwazy mi go w srode na wadze elektronicznej a nie takiej zwyklej. Dziewcyny jestem happy moj maly pije mleko z butelki zmienilam mu smoczek i o dziwo pije mleko nutramigen dzis wypil na raz 60ml poza tym dalej karmie piersia. a wy juz podajecie cos innego zamiast mleka moj synek ma skonczone 3 miesiace a ja od 4 dni daje mu po lyzeczce plaskiej startego jabluszka bardzo mu smakuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja tylko na mm mi lekarka powiedzila by jej jak skonczy 4 to juz wrzucc normalne regularne zarcie (mm cla rozpiske)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja jest starsza, ma 5.5 miesiaca, wiec juz je. Szpinak, ziemniak, jablko, banan, morela, sinlac. Marchewka i dynia - alergia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz juz daje po pol sloiczka i 90 ml kaszki. Oczywiscie nie na raz. Jak wprowadzam nowa rzecz to daje po 2-3 lyzeczki. Co 3 -5 dni cos nowego. Tak czy siak np jak zje pol sloiczka jablka to za godzine dojada cycem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hickary - byłam dziś z wynikami u gina, ale nie u swojego bo go nie było więc mnie przepisali do innego i kazał mi powtórzyć badanie :o I jeszcze wyskoczył do mnie z tekstem że niektóre kobiety przed badaniem stosują dietę itp i żebym tego nie robiła. No to mu mówię że u mnie było odwrotnie, bo przed badaniem był tłusty czwartek i się najadłam pączków i faworków (w tym 1 pączek po godz. 22) a on coś tam zabełkotał i wypisał mi skierowanie na badanie mówiąc przy tym że jak się zdecyduję to żebym zrobiła ponownie :o Jakiś dziwny gościu, badania nie będę znowu robić, tzn. u mojego mam wizytę na samym początku marca i jeśli on też mi każe powtórzyć do dopiero wtedy to zrobię. ehh.. a myślałam że nie mam się czym martwić z takim wynikiem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie nie iwiedzilam jk dawkowac :) my za ok tydzien zaczynamy dawac inne jedzenie glupie pyt= jak bardzo sie zmienia kupa malucha ktory je stale zarcie? nie mowie o przypadku jakiegos zatrucia albo nie strawienia itd tylko w wersji standard :PPP???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, 84 po 2 h od glukozy to wg mnie dobry wynik... nie powinien byc nizszy niz 50 - wtedy jest hipoglikemia, ktorej nieraz ja doswiadczylam. Trzuystka zrobila wyrzut insuliny i mialas cukier ladni, nie wiem o co mu chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W wersji standard jest taka jakby... musztarda o kolorze tego, o dziecko zjadlo - np po marchewce pomaranczowa, po kaszce zolciutka, po szpinaku zielonkawa. Taka konsystencja wlasnie papki. ;) ale czy u dzieci na mm tez tak jest to nie wiem,moja je piers procz tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko bo myslalam ze jakos bardziej wplywa heheeh i zaczyna przyominac kupsko doroslego czlowieka ale jak to ma badziej wplyw na kolor to luz, szpinak bede mogla od 4-tego miesiaca podac? jak nocki? u ns standardowa pobodk o 3 a poziej to o 8.30 i teraz znowu kima

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas zasnela o 1, 2 pobudki, wstala o 6, wiec lipa :P tak, szpinak od 4miesiaca :) moja zajada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktyczne lipa? zawsze tak spi? ja nie moge mojej odzyczaic tej obodki o 3 w nocy a marze o tym by calkiem nocki przesypiala a co jako pierwsze podalas? tak calkiem z 1-szym razem, bo ja nie wiem czy jabluszko czy marchewke no i jakis kleik ryzowy albo tego typu kaszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, czasem spi ciutke lepiej, ale ponizej 3 pobudek nigdy nie schodzi, a w rekordowej nocymialam ich... 11. Pozniej wzielam ja do lozka, jak sie co chwile budzila. najpierw wprowadzilam marchew i od razu alergia. Pozniej jablko i bylo ok. Pozniej dynie,znowu alergia. Pozniej szpinak z ziemniaczkami - ok, pozniej banana - ok, pozniej sinlac - ok, pozniej morele - ok, pozniej brzoskwinie - alergia, pozniej sok jablko - malina - alergia. Teraz gluten w postaci kaszki mannej dodanej do jablka - poki co ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko, a nie myslals b twoja mala (jak ma wogole na imie? ) na noc dawac mm? wiele moich kolezanek tak robi ze normalnie na cycku ale zeby przespac nocke to daja im butle mm i maja z glowy zawsze tak miala ze ze 3 lub wiecej pobodki w nocy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze tak miala. Mm nie rozwiaze kwestii, bo mam strasznie duzo mleka i jak piersi mi nie oprozni najpozniej co 3 h to robi sie zapalenie... wiec bym i tak musiala wstac i odciagnac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym ona nie umie pic z butli, nie chce i koniec, nawet mojego mleka... soczek pije z kubka niekapka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hickary zazdroszcze tego pokarmu z piersi ja mam na bierzaco ale chyba maly nie dojada. Twoje dziecko tez ma alergie? skaze bialkowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja swoja na poczatku przebialkowalam - bo kocham nabial a przy cukrzycy to wiadomo. I pojawily sie objawy skazy. Jak zjem za duzo to ja wysypuje - ale np jak zjem 1 nalesnika z serem to ok ;) moja uczula marchew,dynia i maliny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak u wsazych maluchow ze saniem w ciau dnia? bo moja od kilku dni przesypia cale dnie i nie ma to zadnego wplywu n spanie nocne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale fajne dzieciaczki! :) co do domagania sieo jedzenie, to calkiem mozliwe, gdzies czytalam, ze maluchy czasem tak wlasnie robia gdy chca doroslego jedzenia - domagaja sie swojej porcji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×