Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość porodówka jak marzenie

Poród w Myszkowie

Polecane posty

Gość gość
basiabe33 szczepicie teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiabe33
Tak. Ale nie wiem jeszcze jak :-/ mam dylemat. Syna szczepiłam 5w1 plus pneumo. Wszystko było ok. Reakcji zero. Co do córki mam ambiwalentne odczucia. Po przeczytaniu wielu art. definitywnie odrzucam rotarix. Poza tym Mała nam ulewa więc może wyrzygać 310 zł w minute ;-) 5 czy 6 w 1 mają sporo konserwantów choc są lepiej oczyszczone od tych tradycyjnych. Male dzieci szczepi się fajnie - jedno kłucie czy trzy - dla nich bez znaczenia bo zaraz zapominają, bardziej cierpią rodzice gdy maluch płacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my pierwszą szczepionkę braliśmy 5w1 i mały dobrze ją zniósł nic mu się nie działo,teraz po niedzieli mam tez szczepienie i tez szczepie 5w1 mam nadzieję że też będzie ok.no właśnie małe dzieci szczepi się łatwo ale ja przy nim prawie sama sie rozpłakałam chociaz nie było tak żle ale jednak to sie przezywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka25
Hej dziewczyny:) My już po! Urodziłam 25.06 - terminowo. Niestety córcia nie chciała się od 6 rano wstawić w kanał i skończyło się cesarką o 22.15 :( Jak dla mnie masakra dochodzenie po... Chociaż same skórcze trwały 10 h i w dodatku ostatnie 4 h miałam z kręgosłupa. Boli jak sam sku... :) Porodówka naprawdę na medal. Opieka rewelacyjna jak i dla mamy tak dla dzidziusia. Wszystko tłumaczą i nie ma krępacji. Jeśli chodzi o formy łagodzenia bólu wypróbowałam wszystko. Szczerze polecam gaz! Na początku czułam się jak pijana, ale jak zdążysz przed szczytem skurczu działa dość fajnie. Wiadomo czuć ból, ale łagodniej dużo. Jak macie pytania chętnie odpowiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiabe33
Milka25 gratulacje :-) Dzielna byłaś...wiem co to bóle z kręgosłupa - ja w takich od 8smej do 23ciej :-( maaaaasakra Najważniejsze że już po ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mika a kożystałaś z wanny, jaka jest różnica bólu?? boli mniej jak to oceniasz w skali od 1 do 10. A jak wygląda sprawa z gazem??? Dają kiedy chcesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka25
Z wanny nie można korzystać na złagodzenie bólu. Tylko wtedy, gdy deklarujesz poród w wodzie. Gaz dostałam jakieś 2 h przed końcem, ale trzeba poprosić. U mnie poprosił mąż , bo ja nawet nie myślałam o tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakies nowe info na temat lekarzy z porodowki? Który najbardziej warty uwagi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupie pytanie. Wszyscy mili. A jacy przystojni ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka25
Na wszystkich , na których trafiłam byli mili. Ordynator też ok :) Lekarze są przede wszystkim rzeczowi. Ja rodziłam przy dr Surówce i byłam zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiabe33
Ja leżałam na gin tydzień przed porodem. Przewineli się wszyscy lekarze. Finalnie rodziłam u ordynatora, bo byłam jego pacjentką.I on i Kobos dzięki niesamowitemu humorowi potrafią świetnie rozładować napięcie. Pozostali tez ok, akurat Surówka trochę dziwny jak dla mnie :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka25
Zanim na dyżur przyszedł Surówka do 10 rano był dr Dewor. Jak wychodził przyszedł mnie "ostrzec " przed Surówką , że jest specyficzny i żebym do serca nie brała sobie jak palnie jakąś głupotę :) No ale problemu nie było, bo naprawdę zachował się profesjonalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiabe33
Hahaha no to nieźle ;-) Po takim ostrzeżeniu też miałabym inne podejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Basiabe33 Trafilas na dyzur ordynatora czy udalo Ci sie jakos wczesniej ustalic by byl przy porodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny.,.spokojnie Jesli nie cesarka tylko poród sn to tekarz tylko haftuje Położne grają pierwsze skrzypce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiabe33
Po prostu był w szpitalu ;-) Nie na dyżurze, ale z tego co wiem nie przyjeżdza do pacjentek normalnie, bo i po co. Chyba zaden z lekarzy nie przyjezdza, chyba ze na cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny mam pytanie jakie metody stosują w Myszkowie na wywołanie porodu. Ja miałam przy pierwszym porodzie masaż szyjki okropny ból gorszy od porodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka25
Oksytocyna i masaż szyjki też. Ja miałam robiony chyba 3 razy i ból jest okropny :( u mnie i tak nie pomógł....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiabe33
Ja mialam podane relanium na złagodzenie szyjki. Generalnie nie polecam. Mialam masaz przy pierwszym porodzie. Dlatego teraz podziekowalam na dzien dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka25
Ja w wypisie też mam napisane relanium ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Relanium podają właśnie po to by ruszyć trochę akcje U mnie skurcze byly o rozwarcia niet więc relanium trochę ruszyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, gdzie wykonujecie wymazy w kierunku GBS??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiorek89
wymaz pobrał mi lekarz na ostatniej wizycie i zawiozłam próbkę do laboratorium w szpitalu. chyba 25 zł kosztuje to badanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka25
Ja chodziłam do lekarza w Brudzowicach, dał mi skierowanie i pobrał wymaz. Na miejscu jest laboratorium , więc miałam nieodpłatnie zrobione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej ;) mam pytanie może nie koniecznie na temat porodu ale dokladnie lekarza. Miła ktoras z was do czynienia z ginekolog Judyta Kubas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy w Myszkowie można zapłacić za znieczulenie bo nie wyobrażam sobie rodzić bez ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. W tym szpitalu nie można skorzystać ze znieczulenia zewnątrzoponowego bo zapewne o takowe pytasz. Na Parkitce jest bezpłatne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem z Myszkowa,więc chciałabym rodzić w Myszkowie bo warunki dobre i mam na miejscu. Zapłaciłabym za znieczulenie skoro za darmo nie dają ale żeby się dało. Aż nie chce mi się wierzyć że nie można dostać znieczulenia. Czy to średniowiecze ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież nawet lecząc zęba ma się wybór czy ze znieczuleniem czy bez (oczywiście za opłatą), przy wyrywaniu zęba znieczulenie jest obowiązkowe a rodzić każą bez znieczulenia ? Czy oni na głowę upadli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To pytanie do ordynatora zapewne ;-) Jednak jesli jestes z Myszkowa możesz podjechac na oddzial i zapytać sióstr na gin, dlaczego nie daja znieczulenia, nawet za kasę. Kochana, ja rodzilam od 8.30 do 23.45, w bólach z krzyza, od 14.30 mialam skurcze co 5 min. wczesniej co 7. płakałam z bólu, dostalam relanium ok16stej,nie dostalam nic ponad to, O 23 na kolanach przeczolgalam sie na dyzurkę skad skierowano mnie na porodowke , ledwo sie polozylam na lozku poszly mi wody, i 5 min pozniej urodzilam. Masakryczny dzien ale przed polnoca juz nie pamietalam o bolu. Uszy do gory. Dasz rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×