Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość porodówka jak marzenie

Poród w Myszkowie

Polecane posty

Gość gość
no to sumie dobrze jak niewiele trzeba zabierac bo wiekszosc rzeczy maja... Moniula85 czekamy na Twoja opinie po porodzie i trzymaj sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniula85
Dzięki :)to mój drugi poród i póki co to o dziwo wogóle nie mam stracha,wręcz przeciwnie nie mogę się już doczekać malutkiej:) mam termin 1-4 luty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiabe33
Dla maluszka wystarcza pampersy i chusteczki Położne od noworodków w kolejnej dobie pytająrano zabierając na mycie, czy chcesz ubrać maluszka w swoje czy w szpitalne ubranka. Jeśli decydujesz się na.zmianę to dajesz swoje, oddają brudne razem z dzieckiem. Wiadomo, Prada to nie jest, ale wygodniej im w szpitalnych, bo nie muszą się martwić i one i ty ze coś ci zginie Moja córa dostała wysypki po tych ich płatkach do prania wiec korzystam ze swoich Wtedy zabierasz 3 kpl śpiochów z bodziakami lub 3 pajace, 3-5 pieluch tetrowych i rożek Wiadomo ubranko na wyjście Żadnych kremów, maśc***aści nie trzeba Dla zimowych maluszkow zalecalabym krem na mróz na wyjście Thats all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rodziłam tydzień temu. Jestem zadowolona. Lekarze sympatyczni. Położne miłe. Panie z noworodków "różne", Mnie bardzo pomogła taka pani młoda blondynka, miła w nocy ciagłe zaglądała, pomagała mi przystawiać dziecko do piersi. Pani ordynator rzeczowa kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A rodzi się w swoim ubranku czy w szpitalnym, chodzi mi o jakiś fartuch ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cc rodzisz w ich fartuchu a sn-nie wiem ;) moze podpowiedza kobietki, ktore rodzily. Ogolnie dobre wrazenia, a wlasnie Pani Ordynator-widać, że z powołania, od razu poznac, że lubi swoją pracxe, przy czym jest miła i bardzo sympatyczna. Typowy pediatra z powołaniem do zawodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam !! jestem już w 40 tygodniu. Dzidziuś w 37 ważył wg USG 3500! Aż boje sie myśleć ile teraz. Moim lekarzem prowadzącym jest dr.Typel. Wspominal że jeśli synuś bedzię za duży poprostu wyjdzie "górą" czyli CC. Strasznie się tego boję, to jest jednak operacja, ale powoli się zaczynam do tej myśli przyzwyczajać żeby później nie spanikować gdy okaże się to koniecznościa. Ile średnio po CC pozostaje sie w szpitalu w myszkowie? I czy miałyście jakieś problemy poźniej z raną pooperacyją? z laktacją? jak długo nie można jeść po CC ? I czy dzidzia po operacji jest ze mną czy zabierają do opieki? Boje się że nie dam rady się zajmować maleństwem w pierwszysch chwilach po porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw się, o dzidzie jeśli trafisz na miłe panie od noworodków to we wszystkim ci pomogą a zwłaszcza jest taka bardzo miła młoda pielęgniarka blondynka człowiek anioł, bardzo mi pomogła pokazała jak masować piersi, przystawiła mi małą do piersi i taka pani starsza z kasztanowymi włosami bardzo miła. Poza tym położne czasem ofochane jak by Ci łaskę robiły, a przecież to ich praca i powinny pomagać. Ogólnie polecam Myszków. Po cieciu leżysz 5 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiabe33
Przy porodzie SN pytają czy chcesz w swoim ubranku czy w ich fartuchu ;-) Waga dziecka niestety nie jest wskazaniem medycznym do cc chyba ze np głową jest mniejsza niż brzuszek Tłumaczył mi to Sosnowski Nawet ponad 4 kg można wg niego normalnie urodzić Tu chyba bardziej obwód głowy jest ważny a nie waga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rodziłam w Myszkowie 2 tygodnie temu jestem bardzo zadowolona. Z opieki Pań położnych, jeśli poprosiłam o pomoc bardzo mi pomagały zapisałam sobie nawet imiona najlepsza z pan położnych to Pani Kasia i Małgorzata. Był to mój pierwszy poród bałam sie czy sobie poradze z dzieckiem ale panie od dzieciaków tak mi pomogły dziekuje Pani: Ani, Ali, Danucie i Agnieszce, za to że wytłumaczyły mi wszystko. Jeśli zdecyduję sie na drugie dziecko to napewno wrócę do Myszkowa. Dziewczyny Szpital godny POLECENIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem niezadowolona!!! Chodziłam do doktora Wysokowskiego, poród odbierała położna Michalik jakoś poszło. Ale pani od noworodków okropna taka czarna zołza gdy chciałam oddać dziecko na noc pod opiekę to się oburzyła ,że sobie nie umiem poradzić a jak wrócę do domu to co będzie? Z innymi Paniami nie miałam problemu wytłumaczyły, pomogły. Warunki bardzo dobre leżałam na nowej częsci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniula85
O może się spotkamy z koleżanką która pisze że jest w 40 tyg.:)ja zaczynam 40 tydzień teraz pojutrze w niedziele,póki co czekam i czekam i się doczekać nie mogę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackhill
Dziewczyny a jak jest z CC ? Lekarz wyznacza mi termin konkretny na dzien? Niestety moja dzidzia za nic nie chce się obrócic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniula85
Tak na konkretny termin lekarz umawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rodziłam w listopadzie 2014 i mega pozytyw naprawdę opieka super z tego co mi wiadomo to w tym momencie najlepsza porodówka w okolicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a nie wiecie jak to jest z cc przy wiekszej wadzie wzroku? mozna rodzic normalnie czy jest to jakas przeszkoda i musi byc cc? bo sa rozne opinie i nie wiem... mialam zapytac ostatnio lekarza ale zapomnialam i zrobie to przy nastepnej wizycie ale moze ktoras z was miala podobny dylemat i cos wie na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 19:02. Hej, ja tez bylam po cc i ciezko mi bylo dojsc do siebie, zwlaszcza przy nocnej opiece. Nie nalezalam do kobiet, ktore po 2 dniach smigaly. Nie mialam sily i musialam sie zajmowac, na szczescie tylko 1 noc- tak wyszlo, bo ublagalam o jeszc ze jedna noc opieki nad synciem. Mialam problemy ze wstawaniem, syn sie darl a ja nie moglam sie po propstu zwlec do niego, lzy sie cisnely - niestety to nie jest prywatna klinika..... dziewuchy to szpital i jesli nie macie sil to proscie, niby to poloznych obowiazek, ale, no wlasnie ale..... teraz sa takie czasy - odwiedziny (okropność) i opieka nad dzieckiem, gdy naprawde nie mozesz. Panie po sn tez sa czesto niedysponowane3 od razu....przeciez to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiabe33
Ja jechalam z Częstochowy Toc tu nie bardzo chcialam rodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez bede miala cesarke... boje sie wlasnie ,ze nie dam rady opiekowac sie małą, ze poprostu nie bede mila siły wstac :( i nikt mi nie pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny :) ja rodziłam w styczniu..był to moj pierwszy poród więc byłam pełna obaw. Teraz gdy jestem juz po...mogę śmiało powiedzieć że wybór szpitala w Myszkowie to był b. dobry wybór...czasy gdy kazdy omijał to miejsce dawno minęły..... Lekarze położne naprawdę super....wiadomo gdy rodzisz po raz pierwszy wszystko wydaje Ci się nowe i trudne....i wtedy wazne jest zeby ktoś konkretnie i rzeczowo wytłumaczył Ci jak postępować z maluszkiem......cały personel oddziału noworodków jest bardzo dobry....szczególnie sympatycznie wspominam dwie starsze Panie tj P Sabine i P. Krysie.....które ze spokojem tłumaczyły i pomagały....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniula85
A ja nadal czekam i czekam,dziś minął termin porodu ...40 tydzień...może jest jakaś dziewczyna która też czeka i jest po terminie?:)P...najgorsze tel.czy już:/ chciałabym już,ale cóż ....mała się zasiedziała i nie spieszy jej się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaGor
Fajnie dziewczyny że dzielicie sie opiniami na temat szpitala i porodu. Ja mam termin na 23 marca...wszystko sie okaże jak to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A orientujecie się kiedy dr Typel ma dyżur w szpitalu, żeby to on był przy porodzie? Chciałabym trafić na niego :-) W ogóle to w jaki sposób oni tam ustalają grafik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi dr Dewor powiedział ,ze bedzie mnie "kroił" czyli z góry wiedział ze on bedzie miał wtedy dyżur tj 9-11marca , musisz zapytac swojego lekarza, jesli jest to dr Typel oczywiscie, a jesli rodzisz sn to nie przewidzisz przeciez kiedy maluch bedzie chciał wyjsc i kto bedzie mial akurat dyzur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniula85
Hej dziewczyny,ja już po ;)do czekałam się wreszcie:)miałam termin na 4 lutego urodziłam 6 lutego poród sn.Nawet szybo poszło,teraz już z malutką w domku:).Co mogę napisać,jeśli chodzi o lekarza to trafiłam akurat na dyżur mojego,ale był oczywiście na szyciu tylko potem,bo po co wcześniej skoro poród odbiera położna.Położne ok,cała reszta personelu również.Jak macie pytania to piszcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystki gratulacje!! Ja czekam , czekam doczekac się nie mogę :) A jesli chodzi o pytania to : Jak warunki w szpitalu? Pomagają przy dzieciaczkach? Mialas swoje ubranka czy dostalas szpitalne? I czy rzeczywiscie z odwiedzinami taka tragedia ,ze wlazi po 10 osob do sali i nawet nakarmic dziecka sie nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmamuśśka
Witajcie! Czy są tutaj mamusie oczekujące na narodziny swojego maluszka? Widzę, że tak :-) Serdecznie zapraszam na konkurs, w którym do wygrania są nowoczesne klemy pępowinowe firmy BOKA. Słyszałyście już o nich? Chronią przed HIV i WZW, a dodatkowo zapamiętują datę przecięcia pępowiny i co roku przesyłają życzenia urodzinowe dla dziecka :-) Myślisz, to niemożliwe? Wejdź i sprawdź: http://dumnamama.pl/konkurs/ - zestaw o wartości 159zł może być Twój! :-) Pozdrawiam i życzę szczęśliwego rozwiązania! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniula85
Warunki bardzo dobre,faktycznie sprzęty wszystkie nowoczesne,łóżka itp.Ja akurat leżałam na sali n1 czyli pojedynka:)tak chciałam i akurat była wolna ta sala,dla mnie ok bo właśnie w tym przypadku nikt mi nie przeszkadzał i miałam luzik,łóżko na pilota,łazienka na wyłączność:)a nie wiem jak na innych salach bo nie byłam.Ubranka hmmm,można mieć swoje ale nie trzeba bo mają,chociaż takie no....niezbyt.Jak kto chce po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniula85
Aha dziękuje:))),o dzieciaczki dbają i pomagają,pytają,zaglądają często.Ja miałam w drugiej dobie tyle pokarmu że laktator do odciągania pokarmu mi oddziałowa pożyczyła,z mlekiem do dokarmiania w razie czego też nie ma problemu.Ja osobiście nie trafiłam na żadną zołzę:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×