Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość młoda mamusia.;)

młode ciężarne/mamusie. macierzyństwo przed 20rokiem życia. jest ktoś?

Polecane posty

Gość młoda mamusia.;)
Oj jak to jest u cyganów to ja wiem bardzo dobrze bo miałam przyjemność przez prawie dwa lata mieszkać w bloku gdzie w podwórku stanowili oni połowę mieszkańców..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
Witam czarna i gratuluje.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka truskaweczka
Mój synciu buszuje w kartonie właśnie. Tatuśko zabrał nas na zakupy i pózniej bedziemy robić pizze.. nie wiem czy mały będzie chciał iść spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka truskaweczka
To jak to jest u cyganów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
A ja dalej sprzątam. W sumie to zostało mi tylko umyć podłogę ale już mi plecy wysiadają.. Co chwilę robię przerwy bo nie daje rady. Nie wiem jak moje plecy wytrzymaja dzisiaj jeszcze robienie chrustów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka truskaweczka
My wczoraj wszystko na błysk posprzataliśmy.. pączki kupiliśmy... a później tą pizzę zrobimy. jutro jedziemy z małym do mojej siostry.. może tam będzie grzeczny. zobaczymy. narazie ogląda bajkę. wilk i zając

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
Ja wczoraj nie mogłam sprzątać bo jeszcze tam robili. No ale przy remoncie to ciągle sprzątanie.. A ja nie mam pączków...:( mój może kupi jak sie domyśli... Ale zapewne jakieś niedobre i i tak nie zjem.. Młody bajkę ogląda to masz trochę spokoju.. Hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka truskaweczka
Nawet telezakupy lubi oglądać. zaraz spróbuje go położyć spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
No próbuj, próbuj.. Ja zaraz Ide robić chrusty. Nie chce mi sie, z chęcią bym sie przespala chwilę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka truskaweczka
No to położ sie spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
Jak pójdę spać to już mi sie wogóle wstać nie będzie chciało.. Pewnie wogóle nie usne ale będzie mi sie tak dobrze leżało... A już obiecałam że te chrusty zrobię.;/ najgorsze będzie to smazenie bo zrobić to szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka truskaweczka
Ja wlaśnie rozpalam w piecu... bo chłodno sie zrobilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sasandra
jeszcze godzina i do domu :) ja nie piekłam pączków ale w pracy mam ich pod dostatkiem każda koleżanka przyniosła , wracając do domu pewnie kupie kilka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka truskaweczka
My kupilismy parę pączków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka truskaweczka
Zimno dzisiaj na dworze... a wczoraj taka piękna pogoda była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
No i smażenie skończone... Piesek pierwszy w kolejce sie ustawił do degustacji. A konkubent przyszłej teściowej zaraz za nim. Hehe.. Teraz chyba zrobię jeszcze bezy bo nie mam co zrobić z białkami.. ;) U nas dzisiaj w miarę ciepło i słońce świeci ale śnieg ciągle pruszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) pracowity dzień miałyście :) zaczęłam brać Centrum Materna :) mój chce zacząć starania już ale ja jednak muszę przygotować organizm :) cieszy się baaaardzo :) JA DZIŚ BEZ PACZKA :D jakoś źle się po nich czuje... żołądek już takich rzeczy nie toleruje:) mój w sobotę przyjeżdża :) walentynki musimy wcześniej sobie zrobić bo we wtorek wyjeżdża znów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
Ja też bez paczka..,;) Kurcze wreszcie można tak naprawdę odpocząć bo już nie ma nic do roboty...;D Ale mi malutka daje popalic... Wierci sie jak oszalała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
Ale to kafe już jest denerwujące.. Nie chce mi pokazywać postów..;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
Mnie już bolą zebra od tych kopniaczków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka truskaweczka
My własnie z mężem zrobiliśmy pizzę. a teraz już się piecze. młody szaleje łobuz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
Ja na szczęście mam już spokój. Jeszcze tylko prysznic i można sie położyć... Wysiadam już. Jutro o 5 pobudka bo mój po 6 do pracy wyjeżdża..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sasandra
no w końcu wolna :) mieszkanie ogarniete dziecko wykąpane pozmywane cisza w mieszkaniu jak nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
A ja już po prysznicu. Właśnie siadłam i pije sobie herbatke. Kurcze jak wcześniej bardzo rzadko ja piłam to teraz minimum 4 dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sasandra
dzisiaj podjeliśmy z mężem decyzję o tym że sie przeprowadzamy do większego miasta . w sumie niedaleko bo 50 km od miejsca gdzie mieszkamy obecnie . bylismy obejrzeć wstepnie 2 mieszkania na początek wynajmiemy potem pomyślimy co dalej . to już 4 przeprowadzka więc chyba dochodze do wprawy w tych sprawach . teraz jeszcze sprawy organizacyjne przedszkole Dominika itp . troche się obawiam ale jak to się mówi jak nie spróbujesz to sie nie przekonasz . padam już na twarz jestem wykończona ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
Sasandra dopiero 4? Ja dopiero skończyłam 18 lat a przeprowadzałam sie 6 razy. Tylko w zeszłym roku 3 przeprowadzki.. Kolejnych już nie planuje.. Mam nadzieję że tutaj zostanę. No ale wam życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze was nie zlinczowały
Te czarownice? Młode głupie puszczalskie? Aż dziwne na tym forum. Chyba dlatego,że się uwzięły na biednych rodzinach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
Już tu były... Chyba im sie znudziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×