Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość młoda mamusia.;)

młode ciężarne/mamusie. macierzyństwo przed 20rokiem życia. jest ktoś?

Polecane posty

Gość Sasandra
4 razy w ciągu trwania małżeństwa czyli srednio raz na rok .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
Ja nie cierpię przeprowadzek...;/ stąd już nie zamierzam sie ruszać... Chyba że będzie taka konieczność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sasandra
my mamy taką konieczność . mieszkany obecnie w mieszkaniu teściowej ona mieszka we włoszech ale wraca na stałe a nie mamy zamiaru siedzieć z nią pod jednym dachem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
Taka straszna ta teściowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sasandra
straszna to mało powiedziane .widziałam ją 4 razy w życiu . a syn widział ja tylko raz . telefonicznie próbuje dyrygować naszym życiem , my jej cierpliwie słuchamu a i tak robimy swoje . wychodzimy z założenia że najlepiej to zdala od jednej i drugiej mamusi w niedzielę na obiadek i tyle ... zresztą nie mam zbyt dobrego kontaktu z własną matką więc w domu rodzinnym bywam sporadycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
No to faktycznie lepiej sie przeprowadzić.. Ja na szczęście z przyszła teściowa dobrze sie dogaduje.., przynajmniej Narazie... Kurcze ale mam zgage!;/ chyba za szybko zaczęłam sie cieszyć że to już minęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka truskaweczka
Na kimś się muszą wyżyć. ja swojego szantażystę uszykowałam do spania i teściowa się z nim położyła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
A ja swoje duże dziecko właśnie położyłam spać. Musiał być bardzo zmęczony bo ledwo sie położył a już zasnął.. Hehe... Przynajmniej nie marudzi..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sasandra
ja zaraz kładę się spać , jutro z młodym idę do dentysty mam nadzieję że nikogo nie pogryzie tak jak ostatnim razem , więc Dobranoc Mamuśki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
Dobranoc Sasandra..;) spokojnej nocy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka truskaweczka
Ja chyba zachorowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
Oj Truskaweczko to zdrowiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka truskaweczka
Siedzę i szukam pracy na internecie. ale wszystko z wykształceniem średnim a ja go jeszcze nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj maly daje w kosc :) ne wiem jak wytrzymam przy takiej dwojce :) ale chcialabym miec drugie :) od 20:00 spokoj :) uwielbiam to i komedia romantyczna na polsacie przed przyjazdem mojego Lubego :) i do spania:) moze juz jutro go zobacze :) jak nie to w sobote :) prawie miesiac go nie widzialam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka truskaweczka
Często tak twój luby wyjeżdża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piereszy raz i pojedzie jeszcze jeden i koniec bo nie chce tak... W najgorszym wypadku do slubu tak moze, w poniedzialek powinnam znac termin :) tylko cywilny bierzemy. Normalnie pracowal na wyjazdach ale sobota popoludniu i niedziela wolna a tu juz 3,5 tygodnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka truskaweczka
rozumiem... ja już w łóżku. zaraz idę spać bo coś mnie odbiera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnej nocy :) tez uciekam :) choc w tym temacie to jestem troche nocnym markiem :) ale zaczynam o siebie bardziej dbac :) spijcie dobrze Mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka truskaweczka
rozumiem... ja już w łóżku. zaraz idę spać bo coś mnie rozbiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnej nocy :) tez uciekam :) choc w tym temacie to jestem troche nocnym markiem :) ale zaczynam o siebie bardziej dbac :) spijcie dobrze Mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka truskaweczka
Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka truskaweczka
Dzień Dobry Kochane Mamusie.... Jakie plany macie na dzisiaj? Patryk wstał o 7 żeby się jeszcze do taty przytulić troszkę... nie chciał jeść wcześniej śniadania, więc zaraz zrobię drugie podejście. może koło 10 mały pójdzie spać a jak wstanie to pójdziemy na spacer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaonono
Hej mamuski :) chciałabym do was dołączyć w maju kończę 21 lat a moj Kubuś 13 lutego kończy 8 miesięcy:) ciekawe rzeczy tu piszecie:) pozdrawiam cieplutko was i wasze anioleczki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
Hej kobietki!;) ja dziś wkoncu sie wyspałam... Wstałam o 5, wyprawiłam swojego do pracy a jak pojechał to poszłam dalej spać.. I dopiero co wstałam.. Tylko leżałam jakoś krzywo i teraz tak mnie boli kark że nie mogę głową ruszać... Zaraz jakieś śniadanko i porządki... Jutro jade po wózek!;D Witaj onaonono!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam :) do mnie kolezanka przychodzi dzisiaj... Jest w 8tc... Posiedzi pomarudzi :) ale przynajmniej spedze jakos czas a nie sprzatajac tylko gotujac czy ogldajac tv (poza zabawa z dzieckiem) niestety na spacer nie pojde bo maly wczoraj kaszlal jak rozplacze sie na mrozie jak go choroba zbiera to go moment rozklada... A pogode mam ladna. Tak od 9 slonce tak piekne ze az chcialo sir wyjsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
No i znow problem z kafe..;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka truskaweczka
Witam nową koleżankę. Mamo 2 latka xD a twój synek ma wszystkie ząbki? mojemu wychodzi i chyba nie chce jeść przez to. ja zaraz muszę ogarnąć trochę dom a tak mi się nie chce. jeszcze nie mam pomysłu na obiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamusia.;)
A u mnie pogoda właśnie beznadziejna. Tak szaro i ponuro.. Nawet nie zaglądam na termometr ile jest stopni bo chyba wolę nie wiedzieć zwłaszcza że nie lubie zimy. Już nie mogę sie doczekać pięknej, cieplej wiosny. Mamo dwulatka we dwie zawsze weselej. Ja to całymi dniami w domu sama jestem. Nieraz to szału można dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka truskaweczka
Ja też nie lubie być sama w domu nawet nie mam się do kogo odezwać. nie wiem czy starania o dziecko nie podłożyć aż znajdę pracę. ale z 2 strony będzie wtedy między nimi duża różnica wieku.. i tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×