Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OLA.D

DIETA DUKANA -STARTUJEMY JUZ 11.02.2013 - KTO STAJE NA MECIE ZE MNA ??? :-)

Polecane posty

U mnie w domu zawsze jak ktoś miał gorączkę nie mógł jeść serków, pić mleka i wgl. Od zawsze mówiono u mnie, że to po prostu może się zważyć w żołądku... Może gadanie starych ciotek ale psychika działa na placebo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niepewna :) przeciez przy większości antybiotyków wskazany jest nabiał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie śniadanie to ciężko, po prostu nie mam ochoty na żadne jedzenie. Kiedyś na śniadanie papieros i kawa od jakiegoś czsu tylko herbatka. A dziś zjadłam ... Nie wiem po co. Jak robiłam Adrianowi kanapki do pracy stwierdziłam, że będzie mi brakować pieczywa i z samej zasady zrobiłam sobie śniadanie. Może niepotrzebnie. Kolacji jako takiej też nie jadam. Zawsze były te cholerne przekąski .... Wgl jeśli o dania chodzi to tego nie pilnowałam. Raczej jedzenie w biegu, jakaś drożdżówka, baton, orzeszki i wgl. Same śmieci jak do śmietnika :( :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie nigdy tego nie słyszałam. Jakieś probiotyki z tym l casei i tyle. Muszę o tym poczytać bo jak od dziecka człowiekowi całą rodzina tak samo mówi to nawet nie wpadnie do głowy żeby to sprawdzić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mojemu małżowi :) robię oddzielne jedzonko, do pracy też mu coś zawsze szykuję i powiem Ci że już się odzwyczaiłam od pieczywa. Jak już mam kryzys to upiekę sobie placki z otrebów i zjem z szyneczką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od pierwszej fazy, tak samo jak i placki, ale w małej ilości, chleba to dwie kromki dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro do mnie przyjeżdża babcia. Ona na tej diecie schudła 15 kg w 3 miesiące i do dziś utrzymuje już od 2 lat proteinowy czwartek :) Zrobi ze mną większe zakupy i pokaże co z czym łączyć bo mamy podobne gusta smakowe :) Mam spore oczekiwania tej wizyty. Mam mega młodzieżową ale elegancką babcie i to właśnie z Nią z rodziny praktycznie o wszystkim gadam i to Ona mi daje zawsze kopa w dupę :D zaraz muszę lecieć po ciastka lody i czekoladę bo przyjeżdża do mnie koleżanka w ciąży ze smakami. To dopiero będzie wyzwanie .! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiołek ja kręcę hula hopem i uważam że jest to rewelacja na zgubienie oponki i NIE wyrobienie mega mięśni. 15min dziennie i efekt widoczny po tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję :) Pewnie piwa też mi nie wolno co .? :D anrobek2 : zwykłym takim hula hopem dla dzieci .? Poważnie .? a oprócz tego masz jakieś ćwiczenia sprawdzone na brzuszek .?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za pierwszym razem jak byłam na tej diecie to pia napiłam się po 3 tygodniach, później akurat wypadły świat i sylwester to i winko i wodeczka tez były, ale w umiarze i schudłam 20 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania i tak z racji stanu % nie może , więc przy herbatce a jej facet cóż albo sam albo herbatke na figurke :) kurcze stresuje się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dasz radę :) Ja kończe pracę i śmigam na miasto, w domku będę późno więc ani obiadku ani kolacji dziś nie będzie niestety Miłej reszty dnia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niepewna musi to być hula hop dla dorosłych bo to dla dzieci jest za lekkie, ja za swoje dawałam 35 zł i ma specjalne wypustki masujące, i jest składane, mówię rewelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeśli chodzi o brzuszki to nie robię pełnych tylko półpełne tyle ile dam rady, oczywiście seriami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie takie samo...nieźle przepłaciłam widzę, ale kupowałam w sklepie sportowym :( z resztą nie żałuję bo jest superowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda że nie jest napisane jakie duże, bo moje jest o przekątnej 100 cm czyli dość duże a tu na aukcji nie ma danych na ten temat, a moim zdaniem im większe tym lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FIOŁEK32
CHĘTNIE SKORZYSTAŁABYM Z HULA-HOP ALE PRAWDĘ MÓWIĄC NIE BARDZO POTRAFIĘ TYM KRĘCIĆ:) NO ALE MOŻE Z CZASEM SIĘ NAUCZE?? :) NA RAZIE ZAMÓWIŁAM SOBIE PAS DO ELEKTROSTYMULACJI. ZACZNĘ STOSOWAĆ REGULARNIE + ŻELE WYSZCZUPLAJĄCO I ZOBACZYMY. OCZYWIŚCIE TAKIE PÓŁ BRZUSZKI TEŻ ZACZNE ROBIĆ ŻEBY NIE IŚĆ CAŁKIEM NA ŁATWIZNE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam zapytanie do sprzedającego :) no tak im wieksze tym wiekszy zamach biodrem trzeba zrobic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiołek jak zdobędziesz hula hop, ciężkie dla dorosłych to nauczysz się w mig, bo dziecięcym próbowałam ale nie dało rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FIOŁEK32
NO WŁAŚNIE MOŻE Z TAKIM WIĘKSZYM BYŁOBY ŁATWIEJ :) CZAS POMYŚLEĆ JUŻ O KOLACJI BO NIE DŁUGO 18-TA :) DZIŚ WARZYWA WIĘC ZROBIĘ SAŁATKĘ Z KAPUSTY PEKIŃSKIEJ, KORNISZONA I CEBULKI. DO TEGO ŁYŻKA SERKA WIEJSKIEGO I JEST PYSZNA KOLACJA:) NAPRAWDĘ POLECAM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już po jodze. Teraz pośpie trochę i na całą noc do pracy. Nienawidzę nocek. Na to hula hop mi narobiłyście smaka. Pamiętam, że w dzieciństwie potrafiłam tym kręcić godzinami. Bo ja z tych (daaawnych) czasów jestem, kiedy po szkole biegło się na podwórko, a nie do komputera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FIOŁEK32
Tak było hula, skakanka i gra w klasy... A na pewno było mniej dzieci z nadwagą. Bo niestety często teraz już kilkuletnie dzieci powinny być na diecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulipanik
witam fajnie że dołączyły do nas nowe dziewczyny 5 kg mniej ważyłam się na wadze mechanicznej i elektronicznej:):):):) a myślałam że się poddam..... Mika twój cel to taki jak mój:):0 do końca marca chcę wytrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tulipanik i mika-mój cel tez 68kg;) ja właśnie zjadłam dwa cistka dukanoskie z masłem czekoladowym też dukana;) i wkońcu czuje się dobrze;)jutro na sniadanie żurek z jajkiem. na obiad leczo a na kolacje pomidor a może dwa;) witam nowe dukaneczki;* kochane damy rade;* mam taka nadzieje;) a i dziś jadłam kostke czekolady i poszłam na 3 godz spacer żeby spalić;) dobrej nocy kochane;* a miałam pisać że u mnie po rozmowie z męzem na temat diety to bedzie ze mna w każdą sobote jadł moje jedzonko. i zaczyna odchudzanie ze mna ;) to znaczy wszystko normalnie tylko nie kupuje słodyczy owoców i paluszków, które uwielbiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tulipanik gratuluję to dziewczyny ile teraz ważycie, bo niektóre z was nie mają stopki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Laski ! Szalony dzień dzisiaj był jak dla mnie! Ale miło że przez cały dzien słoneczkoooo pięknie nam świeciło :-) Pisałyscie o sporcie ruchu itd , ja nie mam czasu zbytnio na chodzenie na siłownie poza tym nie lubię , ale staram sie do takiego babskiego klubu chodzic na Body Space co tydzien i na zumbe co jakis czas . A teraz namawiam mojego kochanego mężczyznę żebyśmy kupili bieżnie,juz sobie nawet fajną upatrzyłam w Decathlonie bo rowerek stacjonarny jakos mnie nie kreci :-) Jest to spory wydatek ale zawsze mozna ja sprzedac pozniej jak juz nie będzie potrzebna . Bieganie na bieżni to chyba najlepszy sport na zrzucenie kg - przynajmniej dla mnie. Oczywiście do tego dieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×