Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OLA.D

DIETA DUKANA -STARTUJEMY JUZ 11.02.2013 - KTO STAJE NA MECIE ZE MNA ??? :-)

Polecane posty

Witam w czwartkowy poranek. Wczoraj zakończyłam fazę I i przechodzę do następnego etapu diety. W sumie na I fazie schudłam ponad sześć kilogramów. Oby tak dalej. Co do serków to ja w większych opakowaniach kupuję President 0% w Biedronce, Emilki chudy w Intermarche, a w mniejszych MenuB - homogenizowany 0%. Wiejskiego na pierwszej fazie nie jadłam. Jejku jak tęsknię za sałatą! Wiecie co? Czytałam, że wolno jeść rabarbar, bo to warzywo. Więc jak będzie sezon rabarbarowy, można będzie ugotować kompot, czy dodać do ciasta (dukanowego oczywiście).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Alicja. Ale dziś przymroziło... Bardzo się cieszę z tego rabarbaru już mam w zapasie przepis na kruche pierożki z rabarbarem. Zrobiłam je kiedyś bez farszu i są smaczne, takie chrupiące. U mnie nadal 90 kg ale spadło bo miałam 90,9 a mam 90,4, więc coraz bliżej do ósemeczki z przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Brrr...zimno dziś:/ Uparłam się dziś i pierwszy raz odkąd jestem na diecie nie stanęłam na wadze:) Teraz postanowiłam wykazać się silną wolą i warzyć się raz w tygodniu, w poniedziałek. Mam pytanie? Jakiego kosmetyku używacie żeby poprawić wygląd skóry? I jak oceniacie ich skuteczność???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Ja właśnie po śniadanku jestem :) zjadłam trzy placuszki otrębowe z jajem, parówką i korniszonkiem :) Nawet dałam radę się nie zważyć :) poczekam do poniedziałku z tym...to nie będzie trudne bo wagę mam tylko w pracy. Fiolek jak nie używam żadnych kosmetyków ujęrniających, jedynie balsam do ciała nawilżający i biorę regularnie skrzyp. Na szczęście moja skóra jest w całkiem niezłej kondycji nawet przy tym jak chudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mika, no ja właśnie też tylko balsamu używam ale zastanawiam się czy to nie za mało. Moja skóra jest co prawda dość elastyczna nie mam rozstępów po dwóch ciążach (mimo że brzuch miałam ogromny). Ale myślę, że może jednak jakiś krem ujędrniający też by się przydał??!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ja zauważyłam że po poprzednim odchudzaniu mam minimalne rozstępy więc może faktycznie by się coś przydało. Tylko że ja niestety na 3/4 balsamów do ciała mam alergię i boję się używać czegoś nowego. Muszę zobaczyć czy Ziaja ma jakieś balsamy ujędrniające. Najlepsze do tego byłyby bicze wodne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Dominiko jak znajdziesz jakiś balsam z ziaji to daj znać bo ja też mam uczulenia na balsamy i żele i jajoś tylko tej firmy mogę używać . Zmieniam stopkę na wagę taką jaką pokazuje nowa waga. Pomimo tego iż wg tego przez te 8 dni nic nie stracilam a nawet mi przybrało dalej to koontynuje. Hula hop mi przyszło i po złożeniu to chyba jednak nie to bo jest za małe sięga do pół biodra i lekkie pomimo tych wypustek to jest to chyba dzieciece. Ale ja i tak nie umiem kręcić więc jak nauczę się na tym to kupię sobie kolejne i to już chyba w sklepie sportowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Daria :) ja właśnie skończyłam moje kręcenie, 20 minut wytrzymałam, może dałabym radę dłużej gdyby nie mega krwiaki na biodrach i mąż mi w ogóle zabronił używać hula hop To dziwne że mówisz że za małe jest to Twoje, bo z wypustkami są tylko dla dorosłych. Aaa co do Twojej wagi to może za mało pijesz i woda Ci się zatrzymała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku Dominika długo Cię te siniaki trzymają...kobietko może spróbuj kręcić co drugi dzień? Daria to koło właśnie ma sięgać do pół biodra ok 100 cm na pewno jest ono dla dorosłych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Nie było mnie chwilkę, ale siedziałam w kuchni :) Udało mi się nie grzeszyć, minimalnie waga spada, co daje mi motywację, do tego jak nigdy nie piekłam ciast, bo nie mam ręki, to od dwóch dni piekę i piekę :) więc głóg słodyczowy mam zaspokojony!!! Po za tym, okazało się, że podoba mi się pieczenie ciast, to mnie relaksuje ;) Nie wychodzą mi jakieś rewelacyjne, ale robiłam to po raz pierwszy w życiu, bez jakiejkolwiek pomocy:) Od soboty zaczynam FAZĘ 2!!! Miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje hula hop ma 80cm i nie wazy nawet 100 g . Ale mimo to i tak wiecej sie schylam jak krece ale to tez ruch :) Moze rzeczywiście za mało pije trzeba to nadgonic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co? Dopiero zauważyłam, że pomyliłam miesiąc w stopce. :-D Mam nadzieję, że do kwietnia będzie już mniej. Ale gapa ze mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczęta:) Zawzięłam się i jak na razie drugi dzień się nie zważyłam. Lekko nie było, ale powiedziałam sobie, że skoro mogę na diecie wytrzymać to i bez wagi dam radę do poniedziałku:) Trzeba ćwiczyć silną wolę:) Co do tego kremu to tak: Ziaja REBUILD TERMO WYSZCZUPLENIE, ŻEL ROZGRZEWAJĄCY. Wygodna butelka 270ml z pompką, cena ok 17zł. Kiedyś używałam po ciąży i powiem że byłam całkiem zadowolona:) więc polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Nareszcie już piątek, tak się cieszę na ten weekend bo może się w końcu porządnie wyśpię Aniu, to nic nie da że będę kręciła co drugi dzień, mi się bardzo szybko robią siniaki i bardzo długo trzymają. te na biodrach całe szczęście tak nie bolą ale wyglądają paskudnie, Daria nie przejmuj się mi tez na początku cały czas spadało, a wczoraj kręciłam przez 20 min tylko z jednym schyleniem się :) Jem właśnie śniadanko i walczę z sobą żeby nie wyciągnąć wagi z szafy. Miłego dnia Wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulipanik
hej dziewczyny mam problem gdyż spóźnia mi się okres zawsze miałam regularny....... czy to przez dietę czy ciąża ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może być przez dietę, ja tak miałam wcześniej...No ale na wszelki wypadek zrób test :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogłam się powstrzymać i zjadłam batonika, kurcze kopa w tyłek powinnam dostać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane ! Edyto to nie przez dietę to na pewno ciąża :-P hihihhihi Pamiętam jak opowiadałaś że mąz stęskniony wrócił . :-P :-P :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od wczoraj mam P+W dzisiaj na śniadanko zrobię sobie jakas dobra sałatke ,na wage nie wchodzę bo od kilku dni mam mega zastój w jelicie , moje naturalne sposby nie działają - nie wiem dlaczego tak sie dzieje , chyba dlatego że w tym tyg miałam mega mało ruchu, bardzo duzo w biurze siedziałam i moze perspaktyka jelit spadła. Dzisiaj piekne słonce do tego piątek az miło isc do pracy :-) Wszystkim zycze miłego dnia :--)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Edyto, lepiej zrób test bo jak to jednak ciąża to dieta może zaszkodzić maleństwu. Kasiullla21 witam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny . Dominiko taki batonik może być krokiem do przepaści , pamiętaj. Jeśli nie zauważysz negatywnych zmian możesz zacząć częściej podjadać a potem szok. Oczywiście mówię, czysto teoretycznie a wszystko zależy od Ciebie. Mi właśnie najgorzej idzie się do pracy w piątek i poniedziałek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam wyrzuty sumienia że go zjadłam więc dla swojego spokoju już więcej tak nie zrobię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co ?...ostatnio zauważyłam pijąc jakikolwiek kefir że strasznie mi mlekiem zajeżdża , nigdy tak nie miałam tzn nigdy tego tak nie wyczuwałam Może mam już przesyt ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możliwe , ja już powoli na serki patrzeć nie mogę , no a kefir to przecież zsiadłe mleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serki też mi już ledwo wchodzą, muszę coś pomyśleć co by tu jeszcze móc jeść i nie mieć obrzydzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziweczyny;* potem was poczytam teraz to tulipanik-ja okres miałam pónziej dwa tyg;) tez myślałam ze to ciąża;) ale okres przyszedł. jak sie martwisz to kup test ale czytałam że u poru kobieta tez się tak przytrafiło przy diecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do diety w ciązy czy może zaszkodzić to my kochane dobrze jemy;) ja do 16 tyg ciazy jadłam banany i frytki bo tylko to organizm przyjmował;0 i schudłam jakies 2 kg;) witam nową dukanke moja imienniczke;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha ...chyba mamy weekend bo taka tu cisza zeżarłam dziś zupę pomidorową z ryżem...aaaaaaaaaaaaaaaaa ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KILKA CIĘŻKICH GRZECHÓW naszej diety :-) ;-) heheheh - a to zjadłam cukiereczka ,batonika, zupkę z ryżem ,ciasteczko , itd Jak widać każdy miewa chwile słabości , nie tylko ja czasem mam pokusę na cukiereczka Michałka lub czekoladowe ciastko :-) ale powiem wam kochane że nawet czasem jak cos podjem , to i tak mam wielka satysfakcje ze nie najadłam sie chleba do syta czy jakiegos fast fuda nie zjadłam , poza tym nawet jak sobie pozwolę na 1 cukierka to reszte dnia pilnuje zeby juz scisle było z dietą wszystko , i duzo wody pije i jakies karne brzuszki nawet zrobie :-) Ja juz szczęśliwa - moje zaparcie pokonane , az mi na wadze spadło :-) A najważniejsze że aż lepiej sie poczułam . Jutro wybieram sie do Decatlona to kupie sobie tez Hulaj Hop i bede kręcić :-) Skoro tak zachwalacie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×