Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielonaolivka

Ćwiczę, kto ze mną???

Polecane posty

Witam, u mnie wczoraj było wiosennie a dzisiaj już deszczowo więc nie wiem czy wyjdę na spacer. Po południu będę ćwiczyć zabójce pośladków i ud z Jillian ;) level 2 40min może dodam jeszcze 15min ćwiczeń na brzuch jak będę miała siłę. A wy dziewczyny jakie plany na dziś? a może już coś macie za sobą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Doberek moje Chudzinki;* coś tu u nas pusto ostatnio... ja mam dzis dzien wolny od cwiczen;p Musze sie wam pozlic... od kad zaczelam cwiczyc gorzej sypiam;/ znow mam problem z zelazem ,musze zrobic morfologie;( zasypiam o 1-2 w nocy... na poczatku nie zwracalam uwagi bo myslalam ze to przez pusty brzuszek,ale wczoraj meczylam sie do 3 godz;( mialam tak juz kiedys i musialam brac sorbifer ...;/ pojawiaja sie mroczki przed oczami...jeszcze brakuje zeby mi zaczela leciec krew z noska;(...cwiczyc nie przestane ! mam to gdzies ! niech mi cos Pani doktor przepisze i lepiej niech mi to pomoze... Zielona ja po treningu zazwyczaj nie jem, ale chyba zaczne . Chociaz jakies jablko czy cos...;*** dziekuje Kochana;) Malena*_* spoko;) jak po basenie? nie wysusza Ci sie skora? cialko bd jedrniejsze po takim wycisku;* nom wlasnie z ta woda smiesznie;D ja mam najfajniejszy brzuszek tak ok 21 , to juz 3 godz po kolacji i robi sie mega plaski;D Moj Ukochany jak wieczorem za niego zlapal to mowi'' O kurcze jaki on fajniutki;D'' heh az sie chce zyc;D czuje ze zlecialo ze mnie;D boczki mam jakby mniejsze;D Tygrys mowi zeby tak sie codziennie juz nie ważyła he wiec postanowilam ze tylko w niedziele bd sie wazyc;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Zielona;D powodzonka zycze;** nom ja to mam dzis lajcik;D U mnie taka pogoda drugi dzien ,snieg sie topi a my z Malym czekamy az sie wkoncu roztopi;D Powiem Wam Kochane ze tak tu nas malo,ale dobrze mi z Wami;D he mysle ze nie dalabym rady bez Was;p podjadalabym pewnie albo odpuszczala cwiczenia;) a tak zawsze mam Was ! Moge sie pochwalic , przeczytac jak wasze zmagania z wyrzeczeniami i cwiczeniami;D Dzieki Laski;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej cwiczace :) Mania, zbyt intensywne cwiczenia moga zaklocac sen, ale tez pelnia byla, moze to na ciebie wplywa. Ja juz po akupunkturze spie lepiej, dzis do 6.30- czyli calkiem normalnie. Poprosilam lekarza zeby mi na cellulit igly wbil- dzis zobacze jak bedzie :) No i teraz zmiany w pogodzie zachodza, zawsze wiosna nasilaja sie rozne zaburzenia zdrowotne. Jesli kolacje jesz o 6 to po 3 godzinach mozesz mala przekaske bialkowa zjesc, podkreca metabolizm w nocy- nawet o 23 polecaja sportowcom cos takiego, np 30 gram piersi, albo 50 gram twarozku wiejskiego, albo 1 jajko.. Dzis dopiero wieczorem pocwicze, wyczerpana po basenie jestem.. i glodna jak wilk od rana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania jakie pustki ja tu jestem ;) Idź do lekarza albo sama coś kup w aptece żeby Ci nic nie brakowało, ja zaczęłam łykać magnez z potasem, morfologię zawsze mam dobrą i czuję się ok więc na razie to mi wystarczy. Jedz 3 posiłki główne i 2 przekąski to się zawsze sprawdza, ja nigdy głodna nie chodzę dzięki temu, a po treningu zjedz coś małego i potem normalnie kolacje jak ćwiczysz po południu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wy spać nie możecie a ja ostatnio chodzę spać razem z synem o 21 albo wcześniej ;) jakaś zmęczona jestem i głowa mnie ostatnio często boli przez te zmiany pogody, do tego choroba mnie bierze i odpuszcza, teraz mam katar a tydzień temu bolało mnie gardło. Malena jak ty znosisz te igiełki? dobrze piszesz białko można jeść godzinę przed snem i nie zaszkodzi diecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malena moze masz racje z ta pelnia... ;) ale zawroty glowy? ;( czasami mam ochote isc do lodowki i cos przekascic wlasnie otej porze ,ale tak mysle ze jak dojde do 63 to sobie pozwole . Juz nie duzo mi zostalo ;) Zielona - wiem Kochana;* pojde ,pojde;p tak za dwa tyg bo teraz nie mam jak sie ruszyc z malym;( Ukochany bd mial luzniej w pracy to sie za to wezme. Musze bo widze ze jest nie za dobrze... Wlasnie u mnie ostatnio tak wychodzilo ze cwiczylam po poludniu albo wieczorem . ;p Ktos sie wazyl dzis?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się ważę jutro a ostatnio się ważyłam 10 lutego to do mnie nie podobne tyle czasu się nie ważyć ale nie chciałam się wkurzać wzrostem wagi bo przed okresem nieźle podjadałam ;) zresztą ten czas przed okresem i w czasie nie jest dobry na ważenie bo zawsze będzie więcej ;) Zwykle ważę się raz na tydzień ale teraz nie jestem na diecie to nawet nie mam po co wchodzić bo wiem że nie chudnę ;) wolę się mierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania, ale nie zaszkodzisz diecie przekaska bialkowa, wrecz przeciwnie- metabolizm pobudzisz w nocy. Igielki dobrze znosze , sa tak cienkie ze ich nie czuc prawie, czasem sama sobie wbijam- lekarz mi pokazal gdzie na noge i kregoslup sa punkty- na dloni, znaczy sie. A na zelazo rob sobie herbatki z pokrzywy, ja dzielnie pije codziennie, ale na cellulit :) Zielona, szukajac info o bezsennosci poczytalam troche o jonizacji ujemnej i znalazlam sposob na katar miedzy innymi. Jak masz wiecej soli to mozesz podgrzac w garnku , przesypac do poszewki albo woreczka i okalad na zatoki sobie zrobic. Ja wczoraj kg soli kupilam i wlasnie trzymam na karku podgrzana od rana bo mnie szyja pobolewa :) Fajne ciepelko, juz 2 godz trzyma. I wietrzyc trzeba czesto i roslinki jak fikus, dracena, paproc dobrze miec w mieszkaniu. Albo kota :) Kot jest prawdziwa elektrownia korzystnych dla nas jonow ujemnych :) Ide wietrzyc i placki z maki grochowej z cukinia robic :) Mania, mleczko przed snem pij cieple, pomaga. I jedz normalnie, zdrowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, jestem, ćwiczę ( ajak ! ) i wspieram duchowo :-) na chwilkę zajrzałam. wczoraj banish dziś NMTZ, czasem wymiękam normalnie.... zajrzę i odpisze jak się obrobię :-) buziaki kochane :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam Killera z Jillian normalnie taki mi wycisk dała koszulka mokra, włosy też ehh dawno się tak nie napociłam przy ćwiczeniach :) ćwiczenia z Mel B to przy niej pikuś ;) na brzuch nie mam siły już ćwiczyć może wieczorem, byłam na spacerze godzinkę teraz czas na odpoczynek :) Kapijonka Ajj tam wymiękasz te ćwiczenia z Jillian dają niezły wycisk ja też nie raz ledwo łapię oddech ale one działają rewelacyjnie warto się pomęczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie odkryłam nowy trening Jillian :) Killer ABS super! szykuje się nowe wyzwanie :) są 3 levele po 30min niestety nie ma na YT trzeba ściągać z Chomika albo innych stronek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek :) Ale wy dajecie czadu, ja chyba nie mam takiej kondycji :) Wyciagnelam z kata stepper dawno nieuzywany, planuje po posladkach z mel troche na nim polazic. Wczoraj cwiczylam brzuch , nogi, posladki - razem 40 min, dzis zamierzqam posladki , ramiona i aqua-aerobic (i sauna :) } Lekarz postawil mi igly na cellulit i z jedna w tylku wyszlam:) Dobrze ze sie zorientowalam zanim do auta wsiadlam heh Przykleil mi tez jakies klipsy na zmniejszenie apetytu, bo wczoraj to co 2 godz glodna bylam, szok normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne getry masujaco - wyszczuplajace widzialam rano w tv, zastanawiam sie nad kupnem- http://www.mango.pl/odziez/bielizna_modelujaca_sylwetke_mass_slim# -one maja wszyte koraliki z turkmalinu, ktore masuja i ogrzewaja skore. Ja mam takie zwykle, i tez dobrze dzialaja, lub dzialaly- moze juz sie rozciagnely, ladnych pare lat nosze, ze 4 chyba. na razie maja tylko rozmiar XL, czyzby sie tak dobrze sprzedawaly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasjopejka123
Hej dziewczyny:) Nie było mnie kilka dnia - ale jak to powiedziała Brodka ostatnio - MAM ZAPIERDZIEL - JESTEM HARDKOREM:) Podejrzewałam, że jak się tylko zima troszkę odpuści zacznie się masakra - ale dawałam sobie jeszcze jakiś tydzień - ale nie gdzie tam - zapierdziel i to już:(( No ale to nie znaczy, że ja z czegokolwiek zrezygnowałam:)W poniedziałek fitness a wczoraj wróciłam z pracy...poszykowałam wszystko do projektu i na 19 na basen:) Postanowiłam, że choćbym miała roboty na pół nocy - godzinkę na ćwiczenia muszę znaleźć:)No i sukces - od dawna czekałam na to, żeby na wadze zobaczyć 63 - i dzisiaj rano - 63,8:)ehhh teraz już będzie tylko lepiej:) Pozdrawiam serdecznie i miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja już po mierzeniu i ważeniu niestety tak jak się spodziewałam waga wzrosła o prawie 1kg :( obwody po staremu choć w talii jakby 0,5cm więcej, tak się tą wagą troszkę zaniepokoiłam więc jadę za chwilę do biedronki po zapas kefirów i serków wiejskich ;) zrobię sobie kilka dni bardziej warzywnych i białkowych. Z obwodów nic nie spada pewnie przez to przed okresowe obżarstwo. No nic ćwiczę dalej bo chcę mieć mniejsze obwody! tylko dietę muszę bardziej pilnować ;) Dzisiaj pewnie zaliczę godzinny spacer plus NMTZ z Jill też prawie godzinka. Malena Wygodnie Ci w takich getrach? ja to się rozglądam za jakimiś majtkami wyszczuplającymi z wysokim stanem, mój brzuch wystaje i też bym to chciała jakoś zamaskować bo głupio się czuję wszędzie jestem szczupła a z przodu mam brzuch. Kasjopejka gratuluję spadku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasjopejka123
Pływam - 100 długości:) Ostatnio namówiłam tez męża, żeby się troszke poruszał:) Ehhh czytałam, że też troszkę gorzej się czujecie...no właśnie ja od kilku dni tez - dzisiaj rano to miałam takie zawroty głowy, że myślałam, że z łóżka nie wstne..mąż twierdzi, że to przez to że taki rygor ćwiczeniowy sobie narzuciłam:)Za nic nie chce odpuścić - a jeszcze w sobote na maraton zumby się wybieram:) jakieś witaminy musze sobie kupić...może czegoś brakuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielona, wygodnie, codziennie nosze- ale mam te bez koralikow na razie. Zima nawet pod spodnie wkladam, a latem np pod spodniczke jak do lasu rowerem jade lub na rolki. Wylukalam cos takiego- Olejek Odchudzający (REDUCTOR) Sklad: Olej ze słodkiego migdała tłoczony na zimno. Olejki esencjonalne: cytryny jałowca cyprysu geranium drzewa cedrowego mięty Cena na str masakryczna, ale znajac sklad mozna sobie zrobic. Sa tez na cellulit i ujedrnienie, na biust- http://www.alqvimia.pl/kategoria,2,107 Z lenistwa nie zawijam sie w blotko tylko w krem wyszczuplajacy z dodatkiem olejkow.. Boli mnie dolna czesc kregoslupa, chyba krzyzowa sie nazywa i nic mi sie nie chce. Zielona, nie przejmuj sie tak, to woda w organizmie raczej. Zreszta nabieranie wagi powoduja miesnie- one w ponad 70 % z wody sie skladaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane;*** Ja to wczoraj zgrzeszylam i to wiele razy;( Moj tesciu mial male swieto i tesciowa przygotowala ekstra kolacje... nom i nie wytrzymalam ...kielbaska duszona z cebulka, jajaka z majonezem,salatka gyros ,3 rodzaje ciast i tort....uuuuu...a na koniec z moim Love przed snem po piwku wypilismy...;( a dzis jak sie wzielam za cwiczenia to szok...brak sil totalnie...ale dalam rade ;D Jillian l1 z trudem ale zaliczylam . Maly sie zbudzi to ide z nim na spacerek ,katarek go bierze ale musze bo u nas wkoncu fajna pogoda;) wieczorem moze zrobie sobie cos jeszcze np brzuch z Mel czy cos tak za kare za to wczorajsze;) Kupilam sobie wczoraj witaminki na wzmocnienie wlosow,skory i paznokci zeby troche sie podreperowac;p nom i herbatke z pokrzyw ;) Nom ale co wam powiem to po tym piwku i obżarstwie wieczorem to spalam jak susel ;D juz o 22 bylam w objeciach Morfeusza i mojego Love;) Malena tez kiedys mialam okazje cwiczyc na steperze;) fajna sprawa tylko troche nudy na nim... hehhe mialas fuksa z ta igla!!;D hehe a co to za plastry? Ksjopejka no hejo;D kobieta pracujaca ma zawsze przekichane . Dzielna jestes! po tym jak zapierniczasz jeszcze masz moc cwiczyc,ale za to jaka nagroda!;D ja to sie nie moge doczekac jak tez u mnie na wadze sie pojawi 63 ;D ah .. Zielona ale czym Ty Slonko sie przejmujesz ? Chuda jestes! A waga klamie! ja sie czuje jakbym warzyla z 60 kg a ona pokazuje mi ze nie,ze 64,7;( he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po zakupach i spacerze, zapomniałam zjeść drugiego śniadania i na spacerze tak zgłodniałam że po 30min byłam w domu a pogodna u mnie świetna ale może jutro będzie też tak ładnie i wyjdę na dłużej. Zaraz będę ćwiczyć. Dziewczyny wiem że ta moja waga to właściwie nie poszła w górę aż tak żeby się przejmować ale ja nie chcę przekraczać 61kg bo wiem ile każdy stracony kilogram mnie kosztował, kilka razy już miałam wahania wagi od ćwiczeń ale teraz wiem że ten wzrost to od jedzenia. W marcu chciałabym zrzucić jeszcze kilka centymetrów musi się udać! chciałabym już sobie na spokojnie ćwiczyć tak 3 razy w tygodniu i trzymać formę oraz wagę może miesiąc wystarczy żeby osiągnąć cel ostateczny, nie wiem kusi mnie żeby zrobić kolejny program na 30 dni z Jillian i dodać do tego Killer ABS. Jillian ma za dużo tych treningów wszystkiego bym chciała spróbować ;) Mania ale sobie poluzowałaś ;) Kasjopejka jak się źle czujesz to kup witaminki, najlepiej magnez, potas, żelazo to przy ćwiczeniach i diecie najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielona, jak Cie to pocieszy to mi dzis ta malpa (waga) pokazala 63 kg. A kurde jem normalnie. Cwicze za to wiecej.. Po trochu sie nastawiam na 5 dni ketogenicznej od poniedzialku, zobaczymy .. Mania, niezla wyzerka :) Ten plasterek to taki z plastikowym czubkiem, ten czubek ma uciskac jakis receptor i faktycznie, nie musialam 2 h po sniadaniu znow jesc :) Znacie ,,Im sexy and I know it,,? Wlaczylam sobie do steppera i ubaw mialam, potem dorzucilam inne ale chcialabym cos w tym stylu- do cwiczenia i do smiechu, moze znacie takie kawalki? Wracajac do getrow, obiecuja utrate 2-3 cm w obwodzie, kuszace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, już czwartek więc zostało mi tylko 2 dni ćwiczeń i przerwa ;) niestety po wczorajszym NMTZ z Jill bolą mnie kolana chyba z niego zrezygnuję i zamienię na inny trening, wydawało mi się że ten trening tak nie obciąża kolan ale jednak :( trudno najwyżej będę robić Killery Jillian i też będą efekty :) na dzisiaj planuję właśnie Killer Buns&Thigs. Z Chomika ściągam level 1 Killer ABS i od przyszłego tygodnia pewnie zacznę, ten trening trwa tylko 30min to może dorzucę 15min hula hop na początek. Co u was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! przepraszam, ale nie mam czasu narazie nadrabiać tego co tam wypisałyście. Kasiopejka- gratuluje. Zielona- waga się nie przejmuj, sama wiesz. hmm dziwne, że od nmtz bolą Cie kolana... hmmmmmmmmmm no ale każdy jest inny. Ja myślę, ze spokojnie mozesz się katować killerami :-P mnie bola kolana po banishu, wogóle ten trening jest dla mnie dosyć cięzki, ale nie poddaję się. Wczoraj kolejna osoba powiedziała mi, że ładnie "spadłam" i nawet zaraziłam ją pomysłem na te ćwiczenia z jillian. jutro mierzenie.......wogóle rozpisalam sobie treningi do 22 kwietnia ...1 dzień-ripped1/6week6pack1; 2-banih fat metabolism, 3 dzień- ripped1/6week6pack1, 4 dzień- no more trouble zone, 5 dzien- ripped1, 6wee6pack1, 6 dzien- banish, 7- odpoczywam i tak dalej, z tym, że co drugi dzień własnie banish i NMTZ, a co drugi ripped i 6weeks 6pack- zgodnie z zaleceniami jillian i zmiana leveli. wczoraj zrobiłam bez problemu ripped i 6w6p, także mam nadzieję, że plan zostanie zrealizowany :-) pamiętam jak na początku shreda próbowałam zrobić 6w6p- nie dałam rady, a teraz proszę :-) jednak troszkę kondycja się poprawiła ;-) dziewczyny, ćwiczymy, ćwiczymy!!! Wiosnę już czuć w powietrzu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kapijonka ja mam problem z kolanami od czasu ciąży, jak za dużo ćwiczę coś co obciąża kolana np. przysiady klękanie podskoki itp to potem mnie bolą a w NMTZ jest trochę takich ćwiczeń do tego robię Killera a tam też większość ćwiczeń skupia się na pracy nóg i pośladków więc w efekcie muszę z czegoś zrezygnować żeby sobie nie szkodzić, wydawało mi się że NMTZ mogę sobie spokojnie ćwiczyć ale na razie odpuszczę i jak zrobię level 2 i 3 Killera to do tego wrócę i nie będzie problemu :) Bardzo ładnie sobie rozpisałaś treningi ;) efekty powinny być rewelacyjne! Mi się bardzo podobał 6w6p level 1 ale 2 jakiś dziwny. A Ripped jaki jest? bardziej dla początkujących? zastanawiam się nad nim ale nie wiem czy nie będzie za lekki dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej cwiczace! Jakos tak pusto tu bylo od wczoraj :) Zielona, ja tez mam slabe kolana, pije sobie Flex it- glucosamina, kolagen, kwas hiauloronowy- przy okazji na skore dziala. Podliczylam ostatnie 5 dni cwiczen i wyszlo 240 minut, czyli 48 na dzien, to calkiem niezle. Dobry pomysl z tym hula - hop- u mnie tez stoi i sie kurzy. A jakie masz, zwykle czy masujace? Ja mam zwykle, ale powinno tez dzialac..hmm Stepper mi sie calkiem spodobal, wlaczylam sobie wieczorem odcinek serialu- taki 20 min i zlecialo szybko. Zaraz na niego znow wskocze :) Wczoraj mialam aqua-aerobic i super mi sie cwiczylo, jakbym kondycji nabrala. Potem byla sauna , nasmarowalam sie miodowym kosmetykiem do sauny i wysiedzialam pol godziny liczac na usuwanie cellulitu. Niestety plasterkow na opanowanie glodu nie mam- bo by sie odkleily w basenie- i znow glodna jestem, aaaaa Zjem banana i za tylek z Mel sie biore :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielona, no mam nadzieje, że efekty będą super :-) Ripped wg mnie nie należy do najłatwiejszych. To taki sredniak, bym powiedziała. spróbuj, zobaczysz jaki jest dla Ciebie. ja się po nim bardzo pocę, ale nie jestem zmęczona na tyle, żeby potem lekko nie poćwiczyć 6w6p. wogóle spodziewałam się, że 6w6p jest jakies trudne, a to po prostu zestaw ćwiczęń na brzuchol, choć pośladki mnie wczoraj po nim paliły. banish zaliczony! poki co, ten mnie najbardziej męczy. jednak z tą kondycją nie jest tak super. ale nie poddaję się, walczę ;-) malena, co o za plastry na niejedzenie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malena ja kupiłam sobie Glukozamine z jakimiś tam dodatkami, łykam tabletki dopiero od kilku dni i mam nadzieje że to mi pomoże na kolana bo chęci do ćwiczeń mam ale trochę mnie te bóle ograniczają :( Dobry pomysł z tym podliczaniem czasu, jakbym miała pulsometr to bym podliczała ile kalorii spalam to by dopiero było motywujące ;) jak będę miała czas to sobie z ciekawości podliczę swoje wypocone minuty w ostatnim czasie ;) Jeżeli chodzi o hula hop to mam takie z kulkami masującymi, kupiłam je ponad rok temu ale mało używałam, to hula hop robi straszne siniaki na początku i trochę boli brzuch od tych kulek ale z czasem nie czuć nic jak się kręci więc na pewno warto trochę pocierpieć. Hula hop dobrze działa na talię i bioderka ale wiadomo trzeba regularnie kręcić. Na stepperze nigdy nie ćwiczyłam, jedynie na rowerku stacjonarnym i też z włączonym telewizorem bo inaczej bym z nudów padła ;) zresztą codziennie ćwiczę przy tv czasem oglądam a czasem bardziej skupiam się na ćwiczeniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kapjonka właśnie szukam czegoś do tych 30min Killera ABS albo będę kręcić hula hop albo spróbuję Ripped. Dla mnie 6w6p to była łatwizna i sama przyjemność ćwiczyć trochę męczyło ale też nie na tyle żeby czegoś jeszcze nie dodać do tego ;) Banish rządzi jednak cardio najlepiej działa ale też najbardziej męczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kapijonka, bylam na akupunkturze i jak powiedzialam ,ze ciagle glodna chodzie to mi taki maly plasterek z klujacym plastikowym koncem lekarz przykleil. Dzis na drugie ucho dostane :) A ten turmalin z getrow to sie okazuje przeboj wielki, do suszarek uzywany, do filtrow wodnych, do bizuterii ,,ochronnej'', szok normalnie- jak chcecie poczytac to tu np - http://www.qs-polska.pl/1-77/turmaliny_a_jony A ze rozgladam sie za kolczykami, to czemu by nie z turmalinu :) Mierzenie i wazenie odpuszczam na czas nieokreslony, znaczy sie do ery pookresu:) Nie bede sie stresowac glupia woda !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×