Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WomanInTheFog

mam ochotę na chwileczkę zapomnienia......

Polecane posty

Czarny Rycerz- Pałatka to nie namiot ciulu, dokształć się z wojskowości, to będziesz wiedział jak żołnierz śpi w terenie, jak nie ma namiotów wojskowych. Widać że ciebie mamusia nawet pod namiot nie puściła, bo gdybyś spał w terenie, to byś wiedział że się śpi na karimacie, ale pewnie nawet nie wiesz co to jest, wiedział byś że namiot nie grzeje a jedynie śpiwór, karimata powoduje że wilgoć się nie przedostaje pedale, a plandeka ma ten plus, że jest przewiew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety mają sposób myślenia leminga, że przymilają się agresywnym idiotom. Ale ty nie jesteś idiotą. Ty po prostu jesteś debilem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarny Rycerz- Komunizm i Ślonsk sam w sobie się wyklucza, żaden prawdziwy Ślonzak nie był w PZPR, za to polacy masowo się do partii zapisywali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Debilu, a skąd ona ma wziąść plandekę, zajebać z pomocy dla powodzian? Nie każdy grzebie po śmietnikach tak jak ty śląski upośledzeńcu lewacki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarny Rycerz- Ty za to jesteś ciotą, co w życiu w wojsku nie był i nigdy w lesie nawet nie nocował, zwykła ciota z ciebie, a teraz idź bo pora karmienia nadeszła, mama ci mleka z cycuszka da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarny Rycerz- Wyobraź sobie że w każdym sklepie budowlanym ją kupisz, nowe z fabryki, na allegro też pełno plandek debilu, ale jak nie znasz się na surwiwalu, to stul dziób cioto pospolita!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ślązacy kochali komunistów, bo dzięki nim mieli pseudoprzywileje. Mogli jeździć na wakacje, dużo zarabiali i szybko szli na emeryturę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po chuj jej plandeka jak ma swój namiot? Ja wiem, że ty najchętniej śpisz na ławce w parku, ale nie każdy ma takie niskie wymagania. A o cyckach mojej matki nie pisz, bo nie każdy ma takie marzenia jak ty i nie musisz się wstydzić, że fantazjujesz o cyckach swojej matki, bo wszyscy wiedzą że jesteś niedojebem. Produktem niedokończonej aborcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarny Rycerz- no jasne, a przed komunistami to na ślonsku była bieda.... Facet, skończ pierdzielić jak nie znasz historii Ślońska, gdybyś znał to byś wiedział co komuchy robili na ślońsku, ci komuchy to byli albo żydzi, albo polacy, w sumie to jedno i to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarny zaskoczę Cię ale mam plandekę :) JA mam wiele rzeczy, nigdy nic nie wyrzucam, bo kiedyś mogą się przydać. Nie przymilam się nikomu, i nie jestem lemingiem. Już Ci powiedziałam dlaczego nie pokażę Ci fotki, ten temat już chyba możesz uznać za zakończony, bo już mam dość tematu fotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do podlizywania, to gdyby tak było, to chyba bym się nie kłóciła ze zwiadem. A była ostra kłótnia, więc trafiłeś jak kulą w płot. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WomanInTheFog, widocznie masz gen o którym mówiłem, bo skoro dajesz takiemu pojebowi zdjęcie, a mi nie, to widocznie masz jakieś tam pragnienia. Mogłaś wysłać jeszcze Tomeczkowi z Sopotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarny nikomu zdjęcia nie wysyłałam, było wstawione na forum. Więc daruj sobie te teorie z genami, bo skoro takie wysnuwasz, to może boisz się, że sam go masz? W końcu prawiczkiem nie jesteś to chyba też Cię to dotyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja potrafię kochać, bo potrafiłem półtora roku uganiać się za tą samą dziewczyną. Nie mam genów kurestwa. A ty może masz? Jak jesteś ładna i po 30stce, to może masz taki gen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WomanInTheFog- Nie gadaj już z tym zjebem. Swoją drogą ja też mało co wyrzucam, zawsze wyznaje zasadę "wszystko może się przydać". Widzę że pomysł z spływem ci się spodobał, twoim celem będzie wisła czy mniejsza rzeka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WomanInTheFog- Oczywiście że tak, ostatnie lata to tylko w ten sposób podróżuję, kiedyś pieszo, potem na rowerze a odkąd odkryłem dmuchany kajak, to nie ma lepszego transportu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wom to ja
ak nie masz dzieci i jesteś informatyczką, 1 pojebalo cie studenciku ona jest bezrobotna i bez zawodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super dodam do mojej listy tego co o mnie wiecie. Czyli wychodzi na to że jestem: Mężatką ale dziewicą, puszczam się, jestem bezrobotna, i nie mam zawodu, no i mało bystra :) Chyba skocze z mostu, bo moje życie jest beznadziejne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wom to ja
nie powtarzaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WomanInTheFog- Dla ciebie to idealna była by Wisła na początek. Podobno Wisła to ładna rzeka. Natomiast jeśli idzie o Polskę to krainy Biebrzy, nie wiem jaki rejon cię interesuje, zresztą wpisz sobie w you tube chasło "spływ kajakowy" i zobaczysz jak to wygląda okiem kamery. Ja tam preferuje rzeki zachodu, jak Odra, pod tym względem ciekawy jest Breslau z swoimi rozbudowanymi kanałami, od razu widać że tam kiedyś byli Niemcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×