Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jestemszeptem

Mój chłopak arab nalega na ślub! Nie daje mi spokoju;(

Polecane posty

Gość ojswhsdgfhfodwshsgds
Dziewczyno on chce wyjsc za ciebe dla wizy. Nie popelnij bledu i nie ufaj! Nie zmarnuj sobie zycia! Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak jestes samobojczynia
to bierz ten slub. Jezeli masz jakikolwiek instynkt samozachowaczy, uciekaj od niego jak najdalej, zanim cie powaznie skrzywdzi. Dla nich kobiety sa jak psy - nieczyste i ponizej ludzi. Byc moze ten twoj nadaje sie do seksu i tak go traktuj, ale w zadne bajki o jego milosci nie wierz. MILOSC TO JEST SZACUNEK WOBEC DRUGIEGO CZLOWIEKA, a wywieranie presji i szantaz jest czyms przeciwnym. Nie dalo ci to do myslenia? Czy ty potraktowalabys osobe, ktora kochasz tak jak on traktuje ciebie??? To zly czlowiek i nie chce dla ciebie dobrze. Chce cie ubezwlasnowolnic i posiasc, po to by zaspokoic swoje ego. Ty sie dla niego nie liczysz, twoje dobro jest jego zlem. A jakbyscie nie daj boze mieli dziecko, masz przerabane. Poczytaj sobie w necie historie kobiet, ktore wyrwaly sie ze zwiazku z arabem. I nie rob glupot, jezeli chcesz przezyc szczesliwe zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SeriousOne
Bez obrazy, ale jeśli zdecydujesz się na kontynuowanie tej znajomości to będzie znaczyło, że jesteś niesamowicie głupia i naiwna. Dziewczyno! Ogarnij się! Wiem, że jesteś zauroczona, facet jest zapewne przystojny, miły, wali słówka o miłości a Ty najwyraźniej tego potrzebujesz, ale pomyśl - kto NORMALNY planuje ślub po dwóch miesiącach znajomości? Kto lata do ambasady papiery załatwiać? Jak widać BARDZO mu zależy na tym, aby zostać w Polsce. Dobrze wie, że wyleci z tych studiów, więc znalazł sobie pierwszą naiwną z którą się ożeni i dzięki temu będzie mógł zamieszkać w Polsce na stałe. Poza tym, facet już narzuca Ci swoje zasady typu "nie jedź wieprzowiny" "nie pij wina" itp. Po ślubie dojdzie setka kolejnych. Zrozum, że jeśli za niego wyjdziesz to będziesz miała w życiu BARDZO ciężko. W ich kulturze kobieta nie ma absolutnie żadnych praw i mąż może sobie robić z nią dosłownie co chce. Daj sobie z nim spokój. Jeśli Polscy faceci Cię nie pociągają to zainteresuj się mężczyznami z innych krajów, ale na miłość boską - nie Arabami! A tak na marginesie, to wydoroślej. Jesteś po 20-stce, a myślisz jak 14-latka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicho sza
na yutubie jest kanał gotkoran w islamie nie ma kłamstwa to sie nazywa podstep i machomet im pozwala na oszykiwanie i okłamanie chzescijan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemszeptem
Właśnie wróciłam z siłowni. Paskudnie jest na dworze. Co do moich rodziców, to tak do końca nie wiedzą. Moja mama nie wie o jego parciu na ślub, nie wie też ,ze ma 29 lat i zaczyna studia. Nie jest to facet marzeń,ale jakoś go akceptuje.Powiedziałam,ze ma prac itp,bo się bałam jej reakcji. Ojciec nie wie, gdyby wiedział to by poszedł i go chyba wcisnął siłą do samolotu,żeby czasem więcej się ze mną nie kontkatował. Mój ojciec nie jest jakimś wielkim rasistą. Mają w pracy czarnoskórego mężczyzne, nawet go lubi,czasem razem wyjdą na bilard,ale wiem,że nienawidzi arabów. Jak by wiedział,to by bylo źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poioi
prowo! i po co ci ja tak produkowalam o tej wizie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemszeptem
niby dlaczego prowo? zazdroscisz,ze ktoś mi odpowiada? nie mam czasu na wymyślanie durnych prowokacji,nie chcesz mi pomóc i doradzić to nie wchodz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miodzia0999
autorko czy Ty masz coś z garem? facet chce wizy i nic poza tym nie bądź naiwna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjajajaja
Bezpszedasy, ze nie mozna zyc w zwiazku z muzulmanienem. Ja zyje od 8 lat i jakos nie jestem bita, poniewierana i wszystkie te brednie co tutaj piszecie i media. Ale historia nie o mnie. arab jak kazdy czlowiek. Sa zli i dobrzy. Ty raczej trafilas na tego nie do konca uczciwego. Wyrzucenie go ze studiow jest rownoznaczne z powrotem do kraju. Malzenstwo moze Go uchronic od tego, a dziecko daje gwarancje wizy szengen. Daruj sobie chlopaka. jest na prawde wiele fajnych wyznawcow islamu, ale ten raczej ma interes w byciu z Toba. P.S. Niegdy nie rezygnowalam z alkoholu ani wieprzowiny. Widzialy galy co braly i nikt nie jest w stanie zmienic moich nawykow smakowych. Razem obchodzimy swieta chrzescijanskie oraz jego. Ramadam sobie daruje, bo nie mam takiej motywacji jak oni i nikt mi nic nie zarzuca :) kompromisy nie oznaczaja, ze nagle musisz zmieniac swoje zycie o 180 stopni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LEBORK
Najpierw dowiedz sie niekoniecznie od niego czy jest jeszcze na studiach i jakie ma rokowania by sie utrzymac poczytaj o kulturze arabskiej, zwiazkach polek z arabami widzialam fajny film, ale nie wiem gdzie on jest - tam wypowiadal sie arab ,mowil o sposobach by utrzymac sie w europie, dla nich to ogromne marzenie byc tutaj, tam maja pieklo, wyucza sie kilka sztuczek, ktorych polacy nie potrafia i porywaja damskie serca a pozniej bez skrupulow zostawiaja. Oni sa kochani na poczatku potem bedzie tragedia, walcz o siebie i napewno nie daj sie namowic na ten slub! powiedz szczerze ze chcesz zaczekac kilka lat jak bedziesz miala pewnosc, wtedy sie przekonasz czy Cie kocha czy chce tylko ta wize

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjkkkjhg
Ludzie ci pisza a ty dalej swoje..samo to wystarczy ze po 2 miesiacach naciska na dlub...czarno na bialym dlaczego...opanuj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vŁadek pAlownik..
...czy wiesz autorko że koran dopuszcza stosunek udowy z niemowlakiem płci żeńskiej bo kupił je sobie jako przyszłą żonę...i allah na to pozwala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjajajaja
daj sobie sokoj z tym chlopakiem, On JEST jakis dziwny. od samego poczatku oklamujecie sie na wzajem. Zrob jak chcesz, ale to nie rokuje nic dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynka726496354
Jeżeli Ty nie chcesz brać ślubu tak szybko, to nie ważne jakiego wyznania jest Twoja połówka, chociaż przy muzułmanach trzeba być dodatkowo ostrożnym. Wszystko pięknie i ładnie, dopóki nie poznasz prawdziwych różnic kulturowych na własnej skórze. Uczucie i chemia swoją drogą, ale pomyśleć trzeba. Co więcej, jeśli już teraz zaczyna się sytuacja, że Ty okłamujesz swoich rodziców co do niego, nie mówisz im całej prawdy - a także chcesz okłamać Jego w związku ze swoim ojcem - moim zdaniem nie wróży dobrze. Zaplączesz się w tym wszystkim, a potem będzie to bardzo ciężko odkręcić. Wydaje mi się zresztą, że już mu w pewien sposób uległaś. Nie wyprowadziłaś go z błędu, nie zaprzeczyłaś, nie skonfrontowałaś w sytuacji, kiedy on swojej rodzinie JUŻ oznajmił, że bierze ślub z Tobą i jesteś gotowa! To już poważny błąd. On ustawia tutaj scenariusz. Nie daj poprowadzić swojego życia tempem, które nie odpowiada Tobie samej. To tylko zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakie to żałosne!
Mojej sąsiadki córka wyszła za mąż za Araba,wyjechali do Libii.Było to 10 lat temu, od tamtego czasu nie zobaczyła swojej córki.Najgorsze było to że zmarł ojciec tej dziewczyny i nawet nie mogła przyjechać do Polski na pogrzeb swojego ojca! Zaniepokoiło to moja sąsiadkę i pojechała zorientować się w sytuacji. Na miejscu również nie było możliwe widzenia własnej córki.Fortem dowiedziała się że jej córka kilkakrotnie poroniła, po prostu nie mogła urodzić dziecka.W związku z tym mąż Arab sprzedał swoją Polska żonę do burdelu.Obecnie ma dwie żony, po tamtej wszelki słuch zaginął. Moja sąsiadka dostała rozległy zawał i zmarła z rozpaczy! Oni mają inna kulturę,radzę zastanowić się zanim podejmiesz decyzje o ślubie.PAMIĘTAJ gdy wezmiesz ślub nie masz już nic do powiedzenia, nie masz żadnych praw!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubuntu zielona papuga
zenic sie mozesz ale nigdy nie mozesz miec z nic dzieci mozliwosc porwania on moze sie zenic wielokrotnie bo dla niego nasze prawo sie nie liczy najlepsze sprawdzenie podeslij mu kolezanke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tharia
on po prostu szuka polki z mieszkaniem, do sexu, żeby jeść mu dała reszta się nie liczy a to,że maja temperament w łóżku, to nie zakochuj się dziewczyno, więcej wyobrażni oni i z 50-mi polkami na sex turystyce są zakochani..i ..traktują kobiety jak dziury do wyruchania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kogo to obchodzi????
Może to dziwne ale arabusy przyjeżdżają do Polski na polowanie,taka jest prawda!:D.Najłatwiej zbajerować głupiutkie Polki a one są takie naiwne, nie ujmując autorce tego postu.Kocha, kocha, a potem sprzeda do domu publicznego w swoim kraju.Dziewczyno czy ty oczu i rozumu nie masz?????? Nie zauważyłaś jak facio Tobą manipuluje? Ogarnij się bo czarno to widzę.Nie okłamuj swoich rodziców, zwłaszcza swojego taty! Gdy się dowie co to za koleś przepędzi chłystka na cztery wiatry, uważam że dobrze zrobi! Radze dobrze, olej tego faceta zanim będzie za pózno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tharia
a i ślub z polką , to dla niego przepustka do lepszego świata cała wieś się złożyła na łańcuszek dla ciebie, u nich złoto jest tanie ale bieda! nie bądź głupia, rzuć go! sprzeda cię potem do burdelu i będzie bogaty! poślubi arabkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tharia
Miał z angola jakiś ważny test. Jesli go nie zdał,musi poprawić swoj wynik i zaczac studia za rok. Ma 29 lat i jest na pierwszym roku. :P polak ma 25 lat i tytuł mgr robi cie w balona o wizę mu chodzi, bo stary dziad i pobyt tu się kończy dlatego śpieszy się ze ślubem jak będzie żona, zostanie i wtedy ma lepsze zycie ale jesttes naiwna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tharia
z tego związku to on miał mega orgazm po 8 H ty przeżyłaś odlotowy sex i radzę rzuć go jak najprędzej i nigdy do tej przygody się nie przyznawaj, nikomu nie opowiadaj dobrze ci radzę moja koleżanka spier..a sobie życie takim związkiem nie chce mi sie o tym gadać jak ją gwałcił! płodził dzieci! była po ślubie zerem, szmatą,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vŁadek pAlownik..
...nie jesteś zbyt grzeczna ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vŁadek pAlownik..
..mało prawdopodobne by miał uczucia w w naszym rozumieniu tego pojęcia.. jesteś dla niego zwierzyną łowną.....świeże mięsko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytrynka16749393
jestemszeptem - więc jesteś już zdecydowana na ślub z nim? Po zaledwie kilku spotkaniach w ciągu 2 miesięcy? Czy to aby nie zbyt pochopnie? Jak grzecznie powiedzieć, że chcesz zaczekać ze ślubem? Prosto, zwyczajnie, bez ogródek. Że to nie jest Twój czas, że nie możesz tak szybko. Jeśli on ma jakikolwiek szacunek do Ciebie i nie kryje się za tym jakaś nieszczera intecja, powinien spokojnie to uszanować. Jeśli byłoby inaczej, dla mnie byłby skreślony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NADIECIEEEEEEE
nawet nie myslk ze cie to nie spotka!!! KAZDA Z TYCH KOBIET TAK MYSLALA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×