Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jestemszeptem

Mój chłopak arab nalega na ślub! Nie daje mi spokoju;(

Polecane posty

Gość ales naiwna aa
Powodzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kÓgel FoN tzFancisH
...zerwij ten kontakt całkowicie i natychmiast....bo będzie w finale....bo on taki Łaaaaaadnyyyyyyyyyyyyyyy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam kobietę której Arab wywiózł dwoje dzieci i ona nie ma nic do powiedzenia ,to rtagedia obyś Ty kiedyś nie miała tak jak ta znajoma ,takiego dramatu nie życzę nawet wrogowi ,uciekaj jak najdalej bo szkoda też Twoich rodziców jeśli nie o sobie to pomyśl o nich ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ales naiwna aa
Gratuluje :) No i jak tam dalszy ciag z chlopasiem, dalej chce sie bawic w Romeo i Julie ? Przypomnij mu ze oboje marnie skonczyli, polykajac trucizne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ales naiwna aa
Powiem ci szczerze, ze ja osobiscie nie rozmawialabym z nim, ani na skypa ani na zywo, karty odkryte, czego sie jeszcze spodziewasz uslyszec ? Nastepnych klamstw ? Przeciez wszystko jasne. Malo masz na uczelni fajnych chlopakow bez cisnienia na wize czy cokolwiek ? A z tym gamoniem daj sobie spokoj, zmien nr kom, skypa wylacz, niech sie odwali od ciebie. Wiem ze bedzie cie naciskal na bajer, bo mu malo czasu zostalo do wyjazdu, a drugiej takiej naiwnej nie znajdzie tak szybko, w maju konczy mu sie chyba wiza, nie ? To gdzie znajdzie w tym tempie nastepna zeby ja na szybko rozkochac i zeby sie zgodzila na slub do maja ? :D Ciebie ma jeszcze w reku i nie popusci bo dla niego to kwestia zycia i smierci,ale tobie po diabla ci desperat z trzeciego swiata ? Urwij kontakt, nie dawaj mu zludzen dziewczyno, no chyba ze chcesz byc dalej adorowana przez zwyklego oszusta wizowego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ales naiwna aa
No i to ze na sile staral sie ciebie zaplodnic ... ohyda, podlosc sk.synstwo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość htc02
Zastanow sie co ty robisz chyba masz malo problemow i chcesz ich wiecej. Zerwij to wszystko jak najpredzej nie warto marnowac zycia dla araba. Czym dluzej ta znajomosc trwa tym bardziej bedzie jego zemsta wieksza nawet jak wezmiecie slub wezmiecie. Powinnas to wszystko zakonczyc jak najszybciej. Piszesz ze jestes latna dla tego to co widzi ale mozesz zostac z twzrz oblana kwasem i byc bez oka i pol twarzy. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polosvena
Jestemszeptem brawo za zdany egzamin!!!!!nie latwo jest sie skupic majac na glowie takie zmartwienie wiesz dla mnie facet nawet gdyby mial najczystsze intencje to po tym "strzale"bez gumki juz bym go skreslila......nie daje mi spokoju ze sie nie polapalas???no wiesz trudno przeoczyc sperme!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mlode kobiety rozumuja
hormonami. Cwani faceci wiedza o tym i robia z nich niewolnice. Coz taki jest swiat. Wazne zeby sie nie mscil na tobie bo to tez jest mozliwe. Z ta gumka to ostsatnie swinstwo. :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do cate cate
jakby sie z toba hajtnal, po otrzymaniu wizy schengen czmychnalby do zach. Europy, czy do Anglii, Niemiec, Francji, czy Holandii, obojetnie. Polska dla niego jest tylko tranzytem a ty mialas mu tranzyt ulatwic. Jakby wyjechal z Polski zostalabys mezatka ze spaskudzonymi papierami, nie moglabys tez sie rozejsc z nim bo delikwenta nie wiedzieli by gdzie szukac. Czyli sumujac bylabys mezatka bez meza bez szansy wyjscia ponownego za maz, bo rozwod niemozliwy. Super, prawda ? to ci szykowal palant Romeo od siedmiu bolesci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mlode kobiety rozumuja
hormony odbieraja rozum niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość icoicoicoicoico??
jestem szeptem? i co z nim? napisz nam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gut-baj
autorce znudzila sie juz ta bajeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ixyyyyyyyyyyy
jakby chciala to zakonczyc to juz dawno by to zrobila a nie pisze z nim i czeka jak sie rozmowa potoczy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra nowina
nie trzymaj nas w niepewnosci - jak ci sie znudzilo to napisz czy bylo to - provo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ?????????????????????????
no olala nas :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ales naiwna aa
Witaj, ciesze sie ze napisalas :) Chyba zmienie nicj na ales madra ;) Takich przypadkow jak Twoj jest tysiace, podalam wczesniej link na niem. forum, tam codziennie jakas nowa sie wpisuje na temat Beznessu (tak to nazywaja) i jak zostaly wyrolowanepo uzyskaniu stalego pobytu mezulka. To jeden muster, rozkochac, kuc zelazo poki gorace, zaplodnic lub wziac blyskawiczyny slub a potem porzucic z zimna krwia dla swojej krajanki dziewicy, najczesciej kuzynki z ktora jest w narzeczenstwie od dziecka. Czesto biora tez pozyczki na zone (bo zony pracuja a oni sporadycznie na czarno) wiec splata zostaje tylko zonie. No i kilkoro dzieci ktore na tym cierpia, tatus ma gdzies je i na nie placic, bo z nowa zona-kuzynka juz staraja sie o wspolne. Smutne ale prawdziwe. Urwij z nim calkowicie kontakt, niech splywa do Ameryki, na materacu dmuchanym albo wplaw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksjaUK
Ja byłam z Hindusem. Też nalegał na ślub. Kończyła się karta pobytu. Koleżanka doradziła mi,żeby go sprawdzić sposobem "na wschodnią dziewczynę". powiedziałam mu,że jestem z Mołdawii. Zniknął z prędkością światła,a wcześniej naubliżał mi,że zabrałam mu czas i nie jest on w stanie być z osobą,która buduje związek na kłamstwie. Przez moment czułam się winna, ale potem doszło do mnie,że tak naprawdę chodziło o wizę. Ja bym zamknęła granice,żeby się to ciapate dziadostwo nie rozpleniało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dopuki sama nie przezylam tego
na wlasnej skorze nie wierzylam w opowiesci kobiet jak postepuja ciapaci z polkami moj ciapak zdobyl moje serce niestety szybko. bylam po ciazkim zwiazku pelnym nienawisci i zlych emocji. bardzo podobalo mi sie jak moj o mnie zabiegal, jak sie staral, ile czasu mi poswiecal. potrzebowalam tego. zaczelismy sie spotykac, on dawal mi prezenty, kwiaty.. ogolnie bylo jak w bajce poszlismy do lozka, zrobil mi kilka zdjec, jak twierdzil, zeby mogl mnie ogladac gdy poczuje sie samotny po tym wszystkim sielanka nie trwala juz dlugo najpierw zaczal przebakiwac o tym ze potrzebuje pare groszy na to czy tamto, ze wyplata mu sie opoznia. pozyczalam. nie oddawal nigdy, ale w sumie ja nie myslalam o tym, zeby go prosic o zwrot jednego dnia przyjechal i powiedzial, ze potrzebuje na szybko 700 euro, niby ze musi zaplacic jakis czynsz czy inne oplaty. pozyczylam. ocywiscie nie oddal mi za to przyjechal z kolejna prosba o pozyczke. tym razem potrzebowal 1500 euro. powiedzialam, ze nie mam takiej sumy. a on - ze mam jakos skombinowac inaczej wszyscy zobacza jaka jestem niegrzeczna w lozku. bardzo sie przerazilam. on to mowil serio. chcial porozsylac moje zdjecia po znajomych. te zdjecia ktore mi zrobil podczas naszych wspolnych nocy pozyczylam te cholerne pieniadze, dalam mu. ale to nie byl koniec. przyjechal z kolejnym zadaniem. tym razem zamarzyl sobie 3000 euro. blagalam prosilam mowilam, ze nie mam od kogo pozyczyc. ze musze jeszcze oddac za tamta pozyczke. on powiedzial, ze jak mi zalezy, to cos wykombinuje. zalamalam sie okropnie. przestalo mi juz zalezec na wszystkim. postanowilam isc na policje. najadlam sie strasznego wstydu, ale zlapali go. czeka teraz na proces o zastraszanie i wymuszanie. pieniedzy nie odzyskalam, rzecz jasna. boje sie tez o siebie bo jego rodzina mnie straszy, jego koledzy. :( nie chce wyjezdzac z miasta, mam tu dobra prace, piekne mieszkanie. ale chyba bede musiala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksjaUK
ales naiwna bardzo bądra z Ciebie babka. Autorka jest aż kolejną uratowaną przed podłym ciapusem dziewczyna. Ja też wyrwałam się prawie o ostatniej chwili. Planowałam ten ślub. Omotał mnie. To jest okropne jak oni porzucają potem te żony. Autorko, nie wiem czemu miałabyś mieć wyrzuty,że "zabrałaś mu czas i nie chcesz mu go zabierać". Porzuć to myślenie. On by się Tobą nie przejmowął,tylko po 3 latach wyśmiał się w twarz. Sama widzisz, nie pójdzie w EU to może w USA. Wiecie co mnie zastanawia najbardziej? Dlaczego tacy ciapaci nie uderzają do dziewczyn z poza eu? rosjanek,ukrainek,białorusinek,mołdawek, czy nawet brazylijek w uk? Bo im się to nie OPŁACA. Mieszkam tu już 4 lata i NIGDY nie spotkałam takiego związku. Ciapaci wiążą się z mieszkankami EU a potem ze swoimi ciapatymi krajankami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinowoTruskawkowa
droga autorko od poczatki sledze wpisy pod Twoim tematem i dobrze ze sie w pore opamietalas nie chodzi o to ze wszyscy sa tacy ze zalezy im na kasie czy papierach ale Twoj ewidentnie do tego dazyl jestes mloda zdolna szkoda byc sobie zmarnowala zycie dla niego to juz chyba koniec historii skoro nie jestes z nim w ciazy to pewnie bedziesz szukac kogos innego i zapomnisz o calej sprawie on z czasem tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dopuki sama nie przezylam tego
to jest turek urodzony w niemczech nie potrzebowal zadnej wizy, tylko pieniedzy zeby nie musial za ciezko pracowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksjaUK
Ale masz jakies dowody na to,że Ci grożą? to ONI powinni sie bać a nieTy. Zgłoś to na policję. Będzie miał jeszcze większe problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dopuki sama nie przezylam tego
to sa gluche telefony z zastrzezonego numeru, czesto kilka pod rzad, lisciki zostawiane w mojej skrzynce pocztowej typu - uwazaj na siebie, dorwiemy cie, juz teraz cale zycie bedziesz sie bala pokazywalam to policji, no ale oni niewiele moga zrobic skoro nie wiadomo kto to robi, ale ja wiem ze to jego rodzina i znajomi, chociaz dowodow niestety nie mam jestem juz strzepkiem nerwow, prosilam o pomoc policje, zgodzili sie na jakies tam dodatkowe patrole mojej dzielnicy ale co z tego jesli akurat mi sie cos stanie a ich nie bedzie w poblizu? to jakis horror po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinowoTruskawkowa
mieszkasz sama? nie mozesz liczyc na pomoc kogos bliskiego przyjaciol sasiadow ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksjaUK
bardzo Ci współczuję, to jest jakiś koszmar:( co dalej zamierzasz zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dopuki sama nie przezylam tego
przepraszam,bylam troche zajeta nie moglam odpisac mieszkam sama, z sasiadami nie mam kontaktu jakiegos takiego wielkiego, wymieniamy tylko zdawkowe grzecznosciowe zwroty zreszta tutaj jest tak ze ludzie, sasiedzi nie interesuja sie prywatnym zyciem innych. owszem jesli cos zlego by sie dzialo to zainterweniuja, ale tak, kazdy zyje swoim zyciem nie wyobrazam sobie opowiedziec obcym ludziom o tym co mnie spotkalo i poprosic zeby zwrocili uwage czy cos zlego sie nie dzieje. tak to troche glupie, ale mimo wszystko nadal sie wstydze tego co zrobilam i robie co moge zeby nikt sie nie dowiedzial mieszkam sama bo moja rodzina zostala w polsce, ja wyjechalam do niemiec za chlebem. nie mam tu nikogo poza gronem znajomych, kolegow z pracy. z nikim nie zamierzam sie tez wiazac. mam dosc facetow i tego jacy sa podli co zamierzam zrobic? tak jak mowilam, nie chcialabym sie przeprowadzac ani zmieniac pracy bo trafilam na naprawde dobra. mieszkanie tez mam piekne. ale wiem ze dluzej tak psychicznie nie wytrzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ales naiwna aa
Mieszkam tez w Niemczech, napisz w jakim miescie jestes, moze bede mogla ci pomoc, te dupki sa silne w grupie ale grupy tez sie boja, naklej na swoj dzwonek na dole w drzwiach inne nazwisko obok twojego. Zobacza ze sama nie mieszkasz to stchorza, oni boja sie facetow, ty jako samotna jestes dobrym celem zeby straszyc. Naklej prosze inne nazwisko obok swojego ! POMOZE !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinowoTruskawkowa
jesli nie masz bliskich osob to znajomych zapraszaj do siebie zeby widzieli ze ktos jest jesli podrzucaja wiadomosci do skrzynki to kreca sie co jakis czas kolo domu nie musisz mowic znajomym o co chodzi nie musisz sie zwierzac ale sam fakt ze nei bedziesz siedziala sama i czekala na kolejne pogrozki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ales naiwna aa
wystarczy nowe nazwisko przy swoim Sprwawdzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×