Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jestemszeptem

Mój chłopak arab nalega na ślub! Nie daje mi spokoju;(

Polecane posty

Gość ales naiwna aa
forsa z handlu narkotykami jak 2+2. Araby sa mistrzami w tym handelku, rusz tylkiem poza Polske, tylko araby i murzyni tym sie paraja na wielka skale. Sa za leniwi do roboty wiec wola ryzyko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyKafeKrytykant
dziewczyno jest tyle niespojnosci, watpliwosci a ty dopiero teraz sie zastanawiasz? odetnij sie calkiem od niego, przestan odpisywac, utrzymywac kontakt, tlumaczyc sie z czegos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pappa razzi2
Naine to jestescie wy moje panie. Autorka jest tylko zalosna, bo podnieca ja ze ktos jej odpsuje na jej prowokacje, a to oznacza ze zyciesiegnelo dna. x Po pierwsze wyglada mi na bezrobotna emigrantke, rzuca slangiem typu lol, UK x po drugie to napisala wczoraj: "Kilka tyg. temu spóźniał mi się okres. Powiedział,że jesli jestem w ciazy musimy wziąć ślub. Nie chciał,żebym mówiła rodzicom.O ciązy,bo zmuszą mnie do aborcji. Ale dostałam okres. On chce,żebym powiedziała rodzicom o nim,ale żebyśmy nie rozmawiali z nimi o ślubie, tylko go wzięli i im powiedzieli. Pyta mnie czemu nie powiedziałam ojcu o nim. " x ale dzisiaj juz zdazyla wyprodukowac kolejny dramat i przypomnialo sie jej, ze 15 lutego miala owulacje, a on specjalnie zrzucil gumke... i telenowela sie kreci, co to bedzie, co to bedzie.. hahaha i komu te bzdury??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiorii
Rozwodzę się właśnie z arabem. Nie popełniaj mojego błędu i daj sobie spokój. Te słynne różnice kulturowe, tak często przez wszystkich (w tym i mnie) bagatelizowane, to bariera nie do przeskoczenia. Im dłuższy związek to zamiast maleć, to rosną. Uciekaj póki możesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ales naiwna aa
oczywiscie, pokaz mu srodkowego palca, napisz fuck you i to wszystko !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ixyyyyyyyyyyy
hahaha facet nie pracuje, pochodzi z biednej rodziny, mieszka w akademiku ale oplaca sobie prywatne studia i jeszcze stac go na hotele i prezenty dla dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvbbb
zresztą jak on taki pracowity, że z angielskiego egzaminu na prywatnej uczelni nie potrafi zdać, to gdzie on pracę znajdzie? Polskiego tez mu sie uczyc nie chce pewnie... ktko go zatrudni w polsce? Bedziesz miała tylko pasożyta na utrzymaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszędobylska aniaaaa
Brawo, brawo,brawo. Wreszcie przyzwoita prowokacja. Sporo jeleni nabralaś, choć z tą domniemaną ciążą przesadziłaś, ale rozumiem,że chciałaś podgrzać atmosferę. A jak twój sparaliżowany chłopak z poprzedniego prowo? :D 8/10. :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ales naiwna aa
A jak twój sparaliżowany chłopak z poprzedniego prowo? 8/10. xxx pisasla taki watek ? podaj linka, bo szkoda mi sie udzielac jesli to provo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ixyyyyyyyyyyy
nigdy nie zainteresowalas sie z czego on zyje, skad ma kase na to wszystko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ales naiwna aa
pytalam @wszędobylska aniaaaa bo ona twierdzi ze taki watek mialas Ja osobiscie ci wierze, tych dupkow jak szaranczy, poluja na naiwne ze strachu przed deportacja. Wlasnie, nie pytalas skad bierze pieniadze na oplacenie studiow, akademika, jedzenie, prezenty ? No chyba z domu mu nie posylaja, tam bieda az piszczy...raczej oni sie spodziewaja kokosow od niego z Europy mlekiem i miodem plynacej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszędobylska aniaaaa
Droga autorko. Ja to ja a inne nicki to inne nicki. Nie mam rozdwojenia jaźni i nie mam potrzeby pisania z kilku nicków, natomiast widzę,że nie tylko ja mam podobne odczucia. :D Nie pamietam tytułu słynnego prowo o sparalizowanym chłopaku i tak ad hoc go nie znajdę. Pisz dalej, autorko, chętnie sie posmieję dalej. Jesteś coraz lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ixyyyyyyyyyyy
zapytaj go wprost, jak sobie wyobraza wasze zycie, z czego bedziecie zyc? pracy nie ma dla polakow a co dopiero dla cudzoziemcow czyli jednak ta jego rodzina taka biedna nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 36 i jedna trzecia
Autorko powiedz mi skąd go wzięłaś i dlaczego arab?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla mnie
to na pewno nie robisz 2 fakultetów, gdyż jesteś za bardzoooo wulgarna. Chyba, że to domena wszystkich pseudo licencjatów i mgr:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleopatra9
Facet, który po 2 miesiącach znajomości chce się żenić, próbuje cię zapłodnić by przyśpieszyć ślub i jeszcze ma problemy z wizą (w planach) to dla mnie jednoznaczny sygnał by uciekać od niego jak najdalej. A że do tego arab... to już na 100% przekręt w jego wykonaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleopatra9
Poza tym spójrz z boku na was - jak on cię traktuje. JEsteś dla niego inwestycją, przepustką do lepszego życia. Sorry, jak też mogę powiedzieć, że cię kocham i nie wyobrażam sobie życia bez ciebie, no i jeszcze poroocham sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla mnie
zi o świętość, poczytaj swoje wpisy , w niektorych miejscach ociekają chamstwem. Piszesz na forum, wiec powinnaś z autopsji przyjąć, że narażasz sie na krytykę. Rozkręcasz temat, który jest bardzo drażliwy. Ze względów kulturowych, cywilizacyjnych, społecznych. Czego więc się spodziewasz?, mamy ci przytakiwać, czy o co ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla mnie
nikt tu nie mowi, że jest święty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ales naiwna aa
czyli szabrowal po randkowych zeby znalezc naiwna na wize, zaloze sie ze te angielke tez stamtad wylowil, tylko ze ona nie w cienie bita, od razu rozpoznala oszusta wizowego. 29 lat i kawaler ? to u nich niepodobne, daje sobie paznokcia uciac ze ma zone i dzieci w jemenie, oczywiscie ze sie nie przyzna, w paierach tez nie ma bo oni biora wylacznie religijne sluby, nie cywilne, trzy zony jeszcze sa mu dozwolone, nawet z blogoslawienstwem tej pierwszej, bo jak dostanie staly pobyt to sciagnie cala rodzinke w celu laczenia rodzin. Napisz mu juz teraz zeby sie od ciebie odczepil, bez podania przyczyn, krotka pilka , naucz sie dbac o siebie, badz asertywna, to twoje zycie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ales naiwna aa
dajcie dziewczynie spokoj, nigdy nie slyszalyscie o oszustach wizowych ze was tak temat dziwi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ixyyyyyyyyyyy
wybacz, ale masz to na wlasne zyczenie sama pozwolilas, by tak ciebie traktowal juz dawno powinnas powiedziec dosc dopiero teraz zaczelo cie to zastanawiac? i jaki to wielki i trwaly zwiazek moze byc po dwoch miesiacach widywania sie od czasu do czasu? zapewne on takich zwiazkow ma kilka w tym samym czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleopatra9
Bardzo możliwe, że nie tylko ciebie bajeruje na małżeństwo. Pisałaś, że rzadko się widujecie, kontakt głównie przez neta. Może na miejscu mieć inną naiwną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleopatra9
Powodzenia na egzaminie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ales naiwna aa
Rozkręcasz temat, który jest bardzo drażliwy. Ze względów kulturowych, cywilizacyjnych, społecznych. @jak dla mnie - to twoje slowa. Czys dziewczyno oszalala ? To temat o oszuscie arabskim, nikt nie krytykuje tu jego kultury, cywilizacji czy spolecznosci, tylko oszusta lecacego na wize w europie, otrzezwij troche, bo widze ze temat to cie boli z innych wzgledow. Sama wpadlas w arabskie raczki i nie jestes pewna jego prawdziwych celow i prawdziwej twarzy, mam racje ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla mnie
do ales naiwna aa- nie ja mam meza polaka. Studiowalam kierunek na ktorym zajmowalam sie kultura i swiatem arabskim. Coz wstyd sie przyznac ale ja osobiscie jestem rasistka. Jak widzialam jak traktowali biale kobiety to myslalm , ze takiemu osobiscie wtluke. Nigdy arab, czy inny nawet kijem mnie nie dotykal:)) a pisalam tak autorce bo to sa kolosalne roznice, o ktorych czlowiek nie ma bladego pojecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ales naiwna aa
roznice sa, owszem ale nie o tym tu mowa, pisalas ze to drazliwy temat ze wzgledu na kulture czy spoleczenstwo, a to w zadnym stopniu nie dotyka tego tematu bo chodzi tu o zwyklego marnego oszusta, bez wzgledu na to skad by pochodzil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla mnie
no kurcze ale oni tacy sa. Poza tym tak jak ktos wczesniej pisal, on na pewno ma juz zycie ulozone. Szuka naiwnej ktora da mu przepustke do lepszego zycia. A drazliwy temat dlatego ze wiele bylo historii o zyciu bialych kobiet i arabow. Drazliwy temat bo polacy zle reaguja na arabow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___________O L O____________
..pelikany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___________O L O____________
..tak ŹLE.....to znaczy prawidłowo ,zgodnie z instynktem samozachowawczym...cieszmy się ,chcemy żyć bez uciążliwego sąsiedztwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×