Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jestemszeptem

Mój chłopak arab nalega na ślub! Nie daje mi spokoju;(

Polecane posty

Gość slowik w zielonym gaju
hee he he - to dosc precyzyjnie ujete sedno sprawy - to zupelnie tak samo jakby mowil ciasto rodzynkowe z rodzynkami !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfghjsadfghjsadfghj
nie dotyczatalam sie z jakiego on jest kraju ale w wielu tych krajkach automatycznie zostajesz obywatelka jego kraju po slubie i wiele tracisz praw - wygladasz na bardzo glupia osoba naiwna taka jaka targetuje tego typu faceci co po prostu maja cis zaplanowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ariados
To nie jest śmieszne, islam w przerażającym tępie zwiększa swoją ludność w Europie, a w efekcie mniejszości zaczynają dyktować warunki - takiej Polski bym nie chciał. Także jak już macie chrapkę na ciapatego, to każdego oprócz araba, bo inaczej niszczycie nas, oni dostają tu prawo pobytu i robią co chcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiec chwalmy Pana
jw. wiec chwalmy pana konstruktora INTERNETU, bo dzieki niemu taka niedouczona blond lala z duzym biustem i tytulem mg. - ma szanse dowiedziec sie co to islam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiec chwalmy Pana
cewkaa -a to dobra nowina, nie mam pojecia o niczym -nie jestem w pol. -musze poczytac,mozesz cos powiedziec wiecej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jamysleze
autorko napisz co słychać, jak tam Twój arab, odzywa się? nalega? grozi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w zyciu bym sie nie zadała z
brudasem podbijało do mnie 3 asfaltów: hindus, czarnuch z nigerii i arab kazdego pogoniłam w cztery dupy w zyciu, ale to przenigdy nie zhanbilabym sie BRUDASEM! juz nawet nie chodzi o ten sraczkowaty kolor skóry ale o ich mentalnosc! przyjdzie ci potem taki do pracy i obleje twarz kwasem! oni traktuja kobiety jak smieci! gorzej niż zwierzeta! marnie widze europe za 30, 50 lat! starch miec córki w takich czasach! grozi nam globalna islamizacja!!! ogolnie, to mam poglady lewicowe, ale nie w kwestii brudasów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka900
udało mi się ha ha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam do murzynów nic nie mam,uważam ich za spoko wyluzowanych ludzi :) Natomiast od arabów zawsze trzymałam się z daleka. Na początek jak wyjechałam do innego kraju to byłam w szoku jak faceci świrują do mnie,prawią komplementy dosłownie na każdym kroku. Poczułam się kimś wyjątkowym i stwierdziłam że w polsce faceci nie wiedzą jakie bóstwo obok nich przechadzało a tu mnie doceniają :D Dopiero po ok 3 miesiącach wyczaiłam o co tak naprawdę chodzi. A że ja cycata blondynka z niebieskimi oczami to nie szło się odpędzić. Strasznie żal mi było jak widziałam takie stare naiwne baby po 50tce idące za rączke z młodym przystojnym arabem. Ale cóż,ich wybór. Ja poznałam się z wieloma murzynami (od razu zaznaczam że nie obracali mnie :D ) i uważam ich za super ludzi. Do życia podchodzą na luzie,nie przejmują się niepowodzeniami bo w swoim życiu gorsze rzeczy niejeden przeżył. Fakt faktem że dużo handlowało dragami no ale co mieli robić jak nikt ich do pracy nie chce zatrudnić, policja prześladuje i za byle co zamyka. Wcale się im nie dziwie. Żal mi też czarnoskórych kobiet że muszą tyłkiem zarabiać. Wogóle to świat jest tak popieprzony. Wkurza mnie że nikt nie chce dać szansy takim ludziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ixyyyyyyyyyyy
autorko a skad wiesz, ze placze do telefonu? po co odbierasz? w ten sposob szybko tej znajomosci nie zakonczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spass
autorko - no to jak tak cie boli to idz do niego,bo widac ze bardzo cie rozkochal w sobie - czy to tylko takie cudowne dopasowanie w lozku ?od razu widac ze facet ma odpowiedni instrument do ... sikania - hee he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spass
hee he - placze do telefonu - bo sie nie wywiazal z obietnicy danej ojcu -ze zlapie jelenia ! a tu kasa poszla a jelen ... uciekl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stull
weź się za te książki i nie tęsknij, pomyśl sobie" jaka jestem mądra" że nie dałam się oszukać".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ales naiwna aa
klina klinem wybij, zakochaj sie w jakoms normalnym z ktorym po polsku bedziesz rozmawiac a nie wyginac sie po angielsku, szkoda czasu na dupkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SALATERKA
oooo h ! -naiwny - naiwny - naiwny !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak z innej beki....
zdegustowana, za kilkanaźcie lat będziesz się cieszyć, że jest tu tyle rasistów bo nasz kraj ma szanse uniknąć islamizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jejka
sledze temacik, a tak wogole to ja nie rasistka nawet nie katoliczka choc duzo ich mam w rodzinie, ale mniejsza o to- w Boga wierze, ale wczoraj ogl co sie dzieje w Iraku i tych rejonach, chrzescijanie maja przestane i muzulmanie tam akurat maja pretensje do nich i do ameryki, ciezkie zycie maja tam ludzie wszystkich wiar, a UE sie nie interesuje wschodem i jest agresja rewolujace w egipcie np tez co sie wyprawia i pozniej to sie odbija na ludziach taka moja rozkmina. dzieki za uwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurna chata
bo prawda jest taka ze prawie 99% z tego to HIENY !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blockhead
Nie, nie i nie. Kazda inna religia ok, ale nie muzulmanin. Przeczytaj sobie ksiazki Tanii Valko Arabska Zona, Arabska corka itp... W zasadzie historia podobna do Twojej, student, zakochany, po slubie wyjazd do jego kraju i zabrany paszport.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulejka1
aidann wiedz że zycie nayczlo ludzi tak sądzic i sie bać tej religi.. nie skreslamy ludzi ale fakt jest taki ze fanatyczni muzulmanie są nie dobrzy dla kobiet.. maja klika zon itp no sory ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktostam neutralny
Aidann po co sledzic zrodla, wystarczy zobaczyc kto zabija bezbronnych ludzi DZISIAJ W IMIE ALLACHA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktostam neutralny
Bog kazal zabijac ? nasz nie wasz tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uciekaj i to szybko !!!!
Jestem przerażona ,że następna głupiutka Europejka chce się związać z Arabem.....to nie ma prawa się udać.Jestem na bierząco w tym temacie.....moja siostrzenica wyszła za Araba...miłość,zauroczenie.......urodziła dwoje dzieci i się zaczeło.sama musiała wszystko robić i o wszystko zabiegać...długa historia-koniec tragiczny.Zakochany mężuś uprowadził dzieci -już trzeci rok idzie jak matka nie ma prawa do dzieci.Nie ma na nich siły..dzieci żyją w strasznych warunkach -ona biedna siedzi tam w pobliżu wynajmuje mieszkanie i może widziec dzieci raz na 2 tyg przez kilka godzin.Nie pomagaja żadne sądy,żadne wyroki...ten kraj rzadzi się swoimi prawami.A ona postrzegana jest jak ladacznica...koszmar jakiś.Nie będę opisywała szczegółów -bo to nie o sensację chodzi.Uciekaj dziewczyno i nawet nie myśl o takim związku...o takim mężu !!!!!!!Zmarnujesz sobie życie a potem ewentualnie życie swoich dzieci.Na nic nie bedziesz miała wpływu !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ales naiwna aa
Uciekaj i to szybko !!!! mam nadzieje ze nie jestes po studiach, poza tym ze mowisz madrze - ale twoja ortografia ... zlituj sie Boze nad nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiem ciebie
ten arab zrobil ci juz wode z mozgu, jesli mozesz to uciekaj poki czas, juz teraz zneca sie nad toba a co bedzie po slubie??? szkoda gadac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uciekaj i to szybko !!!!
:)....wiem,że na bieząco .....byk :)) Ale to chyba nnie jest najważniejsze w tym temacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 099
Jemen o mamo.. gorzej byc nie moze, przeczytaj ksiazke SPRZEDANE zana muhsen - Twoja historia bedzie podobna jesli tam wyjedziesz ( historia zwiazku angielki i jemenczyka ) opamietaj sie poki jeszcze mozesz, radze Ci posluchac mojej rady i rad innych kafeteriuuszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia zalatwila ci salowego
12 stron. przeczytałem tylko 1. słuchaj ciapek stawia cie prze d faktem dokonanym. obudzisz sie z reka w dupie czyli ze slubem ktorego nei chciała a w ktory zostałwa wmanewrowana i to sprytnie bo ciapek widze nie przebiera w srodkach. wszystkim oznajmił ze sie ze nicie a tobie na koncu . eheheh pytanie czemu ... odpowiedz prosta. nie idzie mu na uczelni, zostanie z niej wyrzucony i czeka go deportacja do lepianki z gnoju. jednya szansa to uregulowac swoj status czyli zrobic dziecko jakiejs naiwnej polce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powinnas
po rekach calowac aales nawna ty dziwko i szmato, kobieta ci doradzala, tracila czas dla ciebie ty kocmoluchu a ty dalej nadstawiasz dupy ciapakowi z 3 swiata, ma racje mowiac zebys spierdalala a najlepiej do jemenu szmato arabska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×