Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jestemszeptem

Mój chłopak arab nalega na ślub! Nie daje mi spokoju;(

Polecane posty

Gość ___________O L O____________
...nie chcę by jakiś ,,muslim,,patrzył na moją córkę jak na mięso..z permanentnie,, wzwiedzionym fiutkiem....,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość detektyf R
szybki egzamin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kormoran_86
jasne, niech szuka kolejnej, naiwnej ofiary - czasu ma coraz mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spalam się tatataraturum
Sama nie wiem, czy to takie trudne wyzbyć się uczuć do kogoś w takiej sytuacji... Mnie kiedyś mój były pobił razem ze swoim kumplem, uwierz mi, od razu zakochanie mi przeszło. Wiadomo, że to są dwie sytuacje o różnym kalibrze, ale... Chyba jednak kobiety to masochistki, które lgną do mężczyzn traktujących je przedmiotowo. Co Ty rozpamiętujesz? Wywal go ze swojego życia TERAZ. Swoją droga, czy ktoś może mi powiedzieć, co kobiety widzą w ciapatych? Nie mówię, że to brudasy, ale toż to brzydsze od chińczyków nawet jest :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ales naiwna aa
bajabonko . nie ma jej zdjecia na FB, czytajcie starajac sie zrozumiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyKafeKrytykant
"ozenil sie z nia, a potem ew byl ze mna" :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ales naiwna aa
Krytykant tez zwrocilam na to uwage, to zart jakis ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annia.....................
Bez komentarza.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spalam się tatataraturum
"Powiedziałam mu,że się nie pobierzemy,żeby kogos znalazl tylko dla wizy,ozenil sie z nia, a potem ew byl ze mna" Autorko, Ty się...dobrze czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciocia samo zło
to oszust, chciał cię wykorzystać, zniszczyć ci życie a ty chcesz jeszcze z nim być? baby są porypane na maxa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyKafeKrytykant
ty to powiedzialas w formie zartu a on za jakis czas bedzie sie dopytywal o zwiazek :o MYSL TROCHE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość merylka
powiedz, że rodzice nie godzą się na ślub wcześniej niż za 3 lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ales naiwna aa
nie ma innego sposobu na wize, dostal warunkowo na studia, rzucil je wiec bedzie mial wypad w podskokach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyKafeKrytykant
przeciez autorka pisala, ze jej mowil zeby w takim razie nic nie mowila rodzicom, bo sie nie zgodza na slub :o najlepiej jakby sie calkiem od niego odciela a nie jeszcze nadzieje mu robi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona syryjczyka...,
hej nie mam czasu na czytanie całego topiku, przeczytalam tylko post autorki i sie wypowiem, jako ex żona, a właściwie żona araba(dupek nie chce dac mi rozwodu). Poznałam go w niemczech, gadał po niemiecku i angielsku, był młody, normalnie ubrany, wygladał troche jak włoch, jak model... wydawał mi się europejski... mowil jak teskni za Syrią,ale że tam wojna,bieda... Polubiłam go, potem był koleżenski seks, jego zaloty, kwiaty, wielka milosc, wzielismy slub... a dalej nie bede pisac, ale dziewczyno odradzam ODRADZAM CI !!! urwij kontakt z nim najpredzej to psychole są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ales naiwna aa
zono syryjczyka da ci rozwod jak bedzie mial staly pobyt, na razie jestes jego wiza na dwoch nogach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GUJANA
zona syryjczyka napisz cos wiecej, tu duzo ludzi siedzi juz na tym topiku, sama jestem w niemczech juz dlugo i nigdy nie widzialam ciapatego by zadawal sie z "biala" kobieta,ja sama omijam TO szerokim lukiem ,wiec troche ciezko mi pojac taka decyzje, a jesli tam u nich bieda to na co liczylas ? tylko seks ? to troche malo ,a masz jeszcze moze dzieci ? no i kto teraz bedzie na to robil ? on ci pomoze ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GUJANA
az ciezko pojac ze te ich kobiety nie spierdalaja gdzie sie da, bo takie zycie to nie zycie, heeh !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po 1,2i3
ja tam lubie kafe mozna sie usmiac po pachy.Jakby autorka byla bardziej inteligentna od kota to by nie pisala ze jest studentka uniwerku.Robi wstyd studentkom ktore nie sa puszczalskie tak autorko puszczalskie i glupie.Jak mozna sie pytam jak poznac faceta w necie i na drugiej randce isc z nim do lozka (no tak dal zloty lancuszek).Wątek ze slubem to juz jazda na maxa gdzie niby studentka dwoch fakultetow nie jebnela sie ze facet jest z nia tylko dla wizy :DI dowodow chce :D:D Mamy tu albo gimgowno z wybujala fantazja albo malo rozgarnieta laske co to wierzy w milosc od pierwszego wejrzenia. :D:D:D I jeszcze jedno facet 29 lat i pierwsza dziewczyna tak :D:D:D Niektore dziewczyny to naprawde glupie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krasnopiura
Nie jestem kobietą i niewiem co to przyjemnosc miec penisa w pochwie,ale dziwię się Tobie,ze Ty pozwoliłas sobie papudrakowi wejsc w ciebie na gołego tłumacząc że zdioł gumkę i Ty tego nie czułas.Przecież ten ptaszek jest też tak delikatny jak Twoja myszka i kobieta to czuje,bo ma czułe te miejsca,a po drugie pompuje w Ciebie spermę może juz zarażoną.Potem czekasz i myslisz czy Cię nie zaprawił.Idz do łóżka z osobą Ci zufaną i kochaj się do woli,bo poto jest sex,a nie z bajerantem popapranym.Arab to jak perz w polu który trudno wytepic.Zgłos na policję,ze Cię napastuje i bedziesz go miała z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorycka
ja miałam araba jak pracowałam w UK nic specjalnego w łóżku, tyle tylko, że chciał często :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damrocka
autorka pisała,że robili testy na hiv więc nie pompował w nią zarażonej spermy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barabas
i co autorko, pisz dalej co porabiasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ixyyyyyyyyyyy
jakby cie kochal to by cie szanowal, nie nalegal na slub a wize zalatwil w inny, legalny, sposob odetnij sie od niego, bo po tym co piszesz wystarczy jego jedno slowo a ty zaraz do niego pobiegniesz, mimo, ze teraz zarzekasz sie, ze tego bys nie zrobila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terajapisze
jestemszeptem - Koleżanko i tak sama zrobisz to co uznasz za słuszne. Nic to nie da iż piszemy że on taki siaki nijaki ale przecież Ty i tak zrobisz po swojemu. Więc po co nasze rady. Ja Cie rozumiem, tez postąpiłabym po swojemu. serce kocha , my tego nie wybieramy. Najgorsze w tym wszytskim jest to iż nigdy nie poznasz prawdy i jego intencji. Jedynym wyjsciem jest efekt po wzięciu ślubu. jego słowa nic nie znaczą bo facet jest podejrzany. Jedynie ślub pokazałby Ci prawde. Tylko może sie potem okazac , że na ucieczkę nie ma juz czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ales naiwna aa
pytalas go czy swoja siostre by tez namawial do wziecia slubu po kryjomu przed rodzicami ? Nie ? to zapytaj, jestem pewna ze od rodziny by dostal pozwolenie zeby jej wlasnorecznie leb ucial i zrobilby to bez zmruzenia oka. Poczytaj o mordach honorowych". A namawia cie do tego co sam by ukasral i to smiertelnie, pieprzony hipokryta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipak
nie ufaj mu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to niebywale
- ciebie ciezko przekonac do czegokolwiek, ty nie potrzebujesz rady ani dowodow, bo ty wiesz ze znalazlas ta wielka milosc zycia, wiec nie czekaj, uciekaj z nim, wpierw wezmiecie slub, a pozniej to bedziesz tylko w 7-dmym niebie, bedziesz go miala noc i dzien do usrania, bedziecie zyc tylko MILOSCIA -tego tak naprawde pragniesz prawda ? radze ci zapytaj go gdzie bedzie pracowal ? a moze nadal utrzymywal sie bedzie w ... niewiadomy sposob ? moze rodzina go bedzie sponsorowac do konca zycia ? to dowiedz sie z czego ? a wlasciwie powinnas wiedziec z czego ci ludzie zyja , skoro masz byc jego zona to dowiedz sie , a moze to oni licza na twoj SPONSORING ! ale jaja !!!! no to bedziesz miala rece pelne roboty do konca zycia ! - tak mi sie przypomnial ten filmik (dodany dla ciebie )- jak ciapaci roochaja te glupie baby z europy i to za ich kase,nawijaja im o chorej matce aby wyrwac kase ! --a slowa kocham i slub nic dla nich nie znacza !!! - licza tylko kase !!! - czy naprawde jestes typem kobiety na ktorej to nie robi wrazenia ? piszesz o sobie ze jestes ladna , inteligentna-studjujesz z reguly to takie kobiety wymagaja wiecej niz " norma" a ty ... masz" mazenie" pierdolic sorry - sie jak darmowa suka , spierdolic sobie zycie na swoje zyczenie ? i zapierdalac na niego i moze jeszcze na nich ,to mezczyzna powinien zapewnic ci byt i utrzymanie, a on ci to da ? zapytaj sie go ? za jeden lancuszek nie da sie wyzyc, oddaj mu to co ci dal, jak spodkasz mezczyzne kupi ci takich kilka, zarobi na ciebie, kupi ci dom, mam syna, moze jest troche starszy od ciebie, skonczyl studja, konczy budowe pieknego domu w duzym miescie ,jeszcze nie ma dzieci, zony - swiat jest pelny niespodzianek a w tym wspanialych mezczyzn ,ale skoro tak kochasz to musisz sie przekonac jak jest naprawde, bo widze ze az cie korci do tego i zadne zakazy nie pomoga !!!! zycze ci tylko powodzenia i ...... twardej doopy heeh!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ales naiwna aa
jestemszeptem i co slychac ? tylu ludzi zaangazowalas a teraz milczysz. pewnie wrocilas do niego, dalas sobie wcisnac kit, ze to milosc. Odpowiesz ? Tyle pytan tu bylo do ciebie. Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×