Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jestemszeptem

Mój chłopak arab nalega na ślub! Nie daje mi spokoju;(

Polecane posty

Gość NADIECIEEEEEEE
nooo popisz sobie tu troche bo za araba to tylko dzieci bedziesz rodzic i dupy jego matkom opszatac, A DO KOMPA SIE NIE DOPCHASZ CHYBA ZE PO ARABSKU SIE NAUCZYSZ PISAC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spalam się tatataraturum
Nie przeczytałam wszystkich wypowiedzi, ale stwierdzam Autorko, że powinnaś się mocno zdystansować do tej sytuacji. Nie bój się, że go stracisz, bo na mój gust to on chce Cie wykorzystać. Podejrzewam, że zależy mu na wizie/polskim obywatelstwie. 2 miesiące i ślub? My z moim facetem po 5 latach zaczynamy dopiero sie nad ślubem zastanawiać!! I to, że jemu sie to nie podoba, jak wyglądają związki w Polsce, to powinno Cie najmniej obchodzić!! Ty możesz mu powiedziec, że Tobie sie nie podoba, jak wyglądają muzulmańskie związki. Ty się powstrzymujesz przed jedzeniem wieprzowiny przy nim? A z jakiej okazji? To tak samo jak ja bym miała nie jeść mięsa przy mojej cioci, bo ona jest wegetarianką i mięso kłóci się z jej światopoglądem. Błagam Cie, chyba oszalałaś, że w ogóle idziesz z tym gościem na kompromisy. Fakt, jestem uprzedzona do muzułmanów, ale nie pisałabym tego, co piszę, gdyby jego intencje wydawały się czyste!! Wielu muzułmanów to mentalne śmieci (są wyjątki, nie zaprzeczam!!) i ten Twój na takiego mi wygląda. Po co niby starałby się rozkazywać Ci z tym mięsem (bada teren??), po co nalegałby na szybki ślub (pewnie niedługo będzie musial wracać do kraju). Teraz Cie okłamuje. Ty mu sie nie musisz tłumaczyć, ze ojciec ma Twój akt urodzenia, Ty po prostu mówisz, że o ślubie nie ma mowy, bo go nie znasz i kropka!! Skoro już teraz musisz mu się tłumaczyć, to co będzie potem, skoro już teraz sie boisz mowić mu prawde?? POMYŚL DZIEWCZYNO!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulejka1
autorko uciekaj póki kwasem nie oblał.. podziekuj za rady ludzi obcych n kafeterii bo Ty rozumu nie masz.. mądra laska studiuje a tu takie hece? zeby po 2mscach slub.. ;/ ło ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak,dostanieszjw
wspolczuje ci autorko. widac,ze go kochasz,zauroczylas sie itd. wspolczuje ci jednym slowem, bo nie da sie ukryc, ze nie chcesz go stracic. mieszkam w niemczech. mam tu kolezanke. wyszla za maz za araba, podobno :taki on europejski:. zygac sie chce. rozwiodla sie z nim,po wielkiej walce. ma z nim 2 dzieci.opieke nad nim sprawuje on. nie wiem dlaczego,nie wnikalam. byla upokarzana, bita... itd. niczego ja to nie nauczylo. jest w zwiazku z kolejnym arabem. on tez taki europejski. autorko, rob jak chcesz. ja ci pwiem tyle-na 1000 par, udaja sie moze 2. reszta to typowe... nie dokoncze. zcze ci powodzenia, bo bedzie ci potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spalam się tatataraturum
a co mnie by jego dokumenty obchodziły?? Ja znałam pesel, nr dowodu i prawa jazdy mojego faceta już po miesiącu znajomości i patrz, zaczynamy mowić o ślubie dopiero po 5 latach związku. Jak dla mnie to ten Twój ukochany pokazuje Ci swoją desperację, nie widzisz tego? Facet jest zdesperowany na maxa!! Człowiek poznaje drugiego po krytycznych sytuacjach. Ja poznałam się na moim facecie po tym, jak siedział przy mnie od rana do wieczora przy szpitalnym łóżku, poznaję go teraz jak mam chory kręgosłup i mogę tylko lezeć i siedzieć i widzę jak o mnie dba, robi mi cieple okłady, gotuje obiady, biega do sklepu, włącza ulubione filmy i je ze mną ogląda chociaz wiem że za nimi nie przepada. On się poznał na mnie po tym, jak miał wypadek w pracy i biegalam wokół niego przez 24h bo nie mógł chodzić. Co nagle, to po diable, zapamiętaj to sobie. Teraz ulegniesz i do końca życia będziesz żałować. Przez 2 miesiące to Wy nie zdążyliście jeszcze nic razem przeżyć!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulejka1
moze autorka chce byc poniewierana i bita tak jak ta rihanna ze z krisem z nowu sie bzyka. proste niektóre lubia adrenaline.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak,dostanieszjw
autorka slubu raczej z nim nie wezmie. chyba liczy sie ze zdaniem rodziny, a ojciec, nie trawi arabow, z tego co pisze. jej chyba chodzi o to,jak to rozegrac,ale nie stracic ukochanego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wywalił ci czarno na białym
a Ty sie jeszcze zastanawiasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peneloope223
Kochana nie czekaj, taki fajny chlopak ci sie trafil, wyjdz za niego, a bedziesz miala zycie uslane rozami:) Widac, ze chlopak uczciwy, i chce zyc w czystosci i ma do ciebie powazne zamiary. 2 miesiace to nie jest malo, takze smialo mozesz za niego wychodzic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spalam się tatataraturum
No jak dla mnie chłopak chyba przedstawił Ci dość jasno swoje intencje. Facet potrzebuje wizy/obywatelstwa!!! A Ty jesteś ofiarą, a będziesz jeszcze większą jeżeli dasz się w to wciągnąć. W ogóle zakończ z nim rozmowę, powiedz mu że go przejrzałaś że chce Cie wykorzystać, że nie chcesz go znać i do widzenia. Wiem, że to może cholernie boleć, ale ,koleżanko droga, potem będziesz cierpieć jeszcze bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polosvena
Ahhhh ci Arabi oni naprawde potrafia namieszac polce w glowie!!!!Dokladnie wiedza czego polka pragnie najbardziej!!!!Czulych niekonczacych sie slowek,zapewnien o wielkiej czystej milosci.,prezentow......do tego sa czest przystojni,uroczy i fajnie ubrani..........tak tak latwo sie w takim zakochac kiedy to na codzien ma sie doczynienia z polskimi facetami ktorzy w wyrazaniu swoich uczuc i podziwy nad partnerka sa tacy oszczedni!!!!!!! Mieszkam w Szwecji i juz nie raz nie dwa bylam swiadkiem wielkiej milosci,takiej cywilizowanej i szczerj ze az sie rzygac chialo.......moje kolezanki TAK OOOO niby same z siebie rzucaly palenie,alkohol i wieprzowine co by tylko sie przypodobac swoim arabskim SUPERBOHATEROM:P Arab potrafi w bardzo subtelny ale jakze konsekwentny sposob zmanipolowac polke(choc nie tylko polke) Sama tez kiedys uwiklalam sie w krotki romans z Turkiem niby takim super cywilizowanym.Ohhhhhhhhhh jak on mnie kochal jak szanowal jak bardzo wazny byl dla niego sex dopiero po slubie ...........a to ze pod moja nieobecnosc obracal jeszcze kilka innych polek to takie tam male nieznaczace COS Na szczescie w pore sie opamietalam i zostawialm dziada. Na poczatku podbudowal moja samoocene,choc nie ukrywam zawsze uwazalam sie za kobiete atrakcyjna.....hmmmm przy nim oczywiscie poczulam sie jeszcze bardziej atrakcyjna.Wydawalo mi sie ze musze sie starac,bardzo starac aby go nie stracic!!bo gdzie ja znajde takiego drugiego????? Po kilku miesiacach sprawil ze poczulam sie podle,jak smiec brrrrrr bylam jedna z conajmniej jego 4 polskich dziewczyn!!!!! Oczywiscie kiedy mowil ze mnie kocha bym taki przekonywujacy,kiedy prosil mnie abym nigdy go nie oklamywala bo on gardzi klamstwem wierzylam mu!!!!!kretynka........ pisze haotycznie,przepraszam ale dziecko mam chore i co chwile przerywam... czy dwa miesiace to za malo?????w twojej sytuacji droga autorko zdecydowanie TAK ja po rozstaniu z tym draniem poznalam polaka,czlowieka wartsciowego,i juz po 2 miesiacach znajomosci zdecydowalismy sie na dziecko:) teraz mamy juz 2 !!!!!!I kocham mojego polskiego faceta z kazdym dziem bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyjdź za niego :)
przecież widać że kręci Cię bycie NIKIM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spalam się tatataraturum
To jest jego problem, że się już wszystkim pochwalił!! Ty mówiłaś mu, że ślubu nie będzie, a on tego nie słuchał, więc niech sam to odkręca. Poza tym wcale nie byłabym tego taka pewna, że już się wszystkim pochwalił - ten text mógł być tylko formą presji/szantażu. Chyba sama widzisz, że gość nie jest wobec Ciebie w porządku!! Poczytaj sobie o tym, jak oni wykorzystują Europejki!! Taki pierwszy sygnał to jego niechęć do powrotu/pozostania w swoim rodzinnym kraju. Mając ślub z Tobą ma przepustkę do Europy, a potem nagle...zniknie z Twojego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spalam się tatataraturum
No, to skoro tak bardzo chce sie pobrać w sekrecie, to go nieźle przycisnęło. Mówię Ci, facet jest absolutnie zdesperowany i chce Cie wykorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś głupia! Wyjedziesz do kraju będzie kazał zmienić Ci wiarę lub nie będzie się liczył z twoją wiarą. SPRZĄTACZKA DO ŚMIERCI ZA DARMO + LALA DO RUCHANIA za free . Nie rób tego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulejka1
broń go dalej, niech Cie wywiezie, ja to nie zaluje juz Cie i nie wchodze tu wiecej, Twoj los Twoj arab.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krasnopiura
Wiem że w Polsce jest mniej męższczyzn od kobiet ale pamiętaj Polska Kobieto ,,,zeby ten papadruch był złoty i był zabójczo przystojny to uciekaj od niego jak najdalej,bo ucieknie Ci zycie które nigdy nie dogonisz.Ostrzegam bo znam to srodowisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baaa !
ten arab nie jest taki glupi jak znalazl takiego "jelenia" i to w 2 miesiace ! heeh -doby psycholog z niego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baaa !
i jeszcze seksu nie mial --haa ha ha ! -29 -letni arab nie roochal !!! BOZIUUUUU ! wul by sie usmial !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baaa !
wol -mialo byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ales naiwna aa
aaaa, powiedz mu co by zrobil gdyby jego siostra chciala wyjsc w tajemnicy przed rodzicami, zobaczysz jakiego szalu dostanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ales naiwna aa
uwazaj z ta ciaza, bo nawet jak go kopniesz w dupe to moze zostac "na dziecko", bo bedzie mial prawo widywac sie , dlatego zaciera raczki, jestes srodkiem do celu, nawet po twoim trupie czy dziecku splodzonym podstepem. on dobrze o tym wie, koledzy juz go dobrze nauczyli, sprobuj na milosc i szybki slub, a jak nie wypali, to zapladniaj az do skutku, to ich stary sposob, nazywaja to wiza na dwoch nogach. Zycze ci zebys z tym zacofanym fajfusem w ciazy nie byla ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vŁadek pAlownik..
..jaja sobie robisz a pelikany łyknęły....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja........
Nie musisz mu nawet mówić o ciąży. Powiedz,ze nie jesteś i tyle. To sa chorzy ludzie i trzymaj sie od nich z daleka. Nawet jak jesteś (choć mam nadzieje,ze nie) to nikt Cie nie zmusi aby z nim wychowywać dziecko. Masz przecież rodzinę która Ci pomoże. Tak samo pomyślałam jak ktos tu wyżej napisał żebyś spytała go co by bylo gdyby jego siostra lub kiedyś córka wyszły za mąż pokryjomu bez zgody ojca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ales naiwna aa
takich historii bedzie coraz wiecej, tych na wize studencka zatrzesienie w calej Europie niestety. Kazdy z nich probuje zlowic w czasie studiow zone, bo inaczej deportacja a bronia sie przed tym jak przed ogniem, tonacy sie brzytwy chwyta. Nie po to cala wies czy rodzina skladala sie na bilet lotniczy do Europy zeby wracal jak dziad im na leb. A zony tam kosztuja majatek, i kazda tez ostrzy zeby na narzeczonego z wiza w Eu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja........
Ludzie popełniają różne błędy.... Nie bądź juz tak krytyczna wobec siebie. skup sie na tym jak sie pozbyć dziada, który nie ma.żadnych skrupułów aby osiągnąć śwoj cel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja........
A pozniej tacy plodza dzieci na potęgę u rozpowszechniają sie jak grzyby po deszczu i wprowadzają swoje rządy w krajach w których powinni miec gowno do gadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ales naiwna aa
czytam fora niemieckie, szwajcarskie, austrackie gdzie powstala oficjalna fundacja ostrzegajaca przed tym procederem, bo dzieje sie to na masowa skale. Nazywa sie to BEZNESS. tutaj masz link, gdzie kobiety opisuja swoje przypadki i nawzajem ostrzegaja, takie fora sa tez po angielsku i francusku. To znane jest na zachodzie Europy od kilkudziesieciu lat, Polska dopiero raczkuje, bo jest niedawno w EU, no i ... nie ma takiego socjalu :) http://forum.1001geschichte.de/index.php?sid=0e21519cbdd5c02b072785bc7fdd4fe8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chodzisz na solarium
a ci goscie kategoryzyja do swej ligii takie laski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyKafeKrytykant
a kto placi za te hotele? ten biedny studencina? skad ma kase na prezenty dla ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×