Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jestemszeptem

Mój chłopak arab nalega na ślub! Nie daje mi spokoju;(

Polecane posty

Gość hehue hue
nastepny spermiany worek dla arabusow z tej jestem, hahahahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehue hue
zostawcie ja, niech dalej opowoada ze szczegulami jak sie od tylca wystawia arabusowi bez gumy, jedyna koorwa tutaj ktora sie nie wstydzi opowiadac jak lubi byc ruchana przez bronzowego kutasa :D dobry ubaw ten wontek LOL:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jguyg
Arab nie wie co to milosc, pamietaj ! Chyba, ze od zawsze mieszka w cywilizowanym kraju i jest pol arabem , to jeszcze z takim mozna probowac :) Chyba, ze lubisz byc niewolnica no to zalatwiaj slub :D Ewidentnie w Twojej sytuacji widac postep , nie ma tu sie co zastanawiac ! Obudz sie , on Cie kzywdzi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jguyg
Podstep mialo byc ! A postep nedzie jak go zostawisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kÓgel FoN tzFancisH
...jestemszeptem --teraz przygotuj się na następny chwyt twego adoratora. ...będzie taki......powie że popełni samobójstwo może nawet coś zaaranżuje ....tak byś na to niespodziewanie dla siebie weszła......a ty popędzisz na ratunek.....ciekawe czy dasz się wmanewrować i czy zachowasz odrobinę instynktu samozachowawczego by wykopnąć mu stołek z pod nóg jak się będzie wieszał ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kÓgel FoN tzFancisH
...więc trafnie przewidziałem....możesz się spodziewać więcej niespodziewanych atrakcji......zablokuj jego nr...zmień zwyczaje które on zna....i nie bierz odpowiedzialności za niego....uratuj siebie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kÓgel FoN tzFancisH
..i zastanów się kto rządzi twym umysłem i emocjami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeee......................
po 2 miesiącach ślub!!!!!!! No puknij się!!!!!! on potrzebuje karty stałego pobytu......... tat tak miłość...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kÓgel FoN tzFancisH
..wydzieliny układu endokrynologicznego zwane eufemistycznie ,,chemią,, nie są miłością....tak myślę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehue hue
kogel to nie chemia, to zwykla zdzira lubiaca byc ruchana przez ciapaka, trafilby jej sie rumun spod dworca tez by nie odmowila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehue hue
zreszta co za roznica, ciapek czy rumun smierdzacy - byle mu pyta stanela, to jej myslenie, studentka z Kielc musze tam meila napisac i podac ten watek, bedzie ubaw na jej uczelni co niemiara, ile jest tych uczelni w kielcach ? 1, 2 ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zsdcv c
bankowo boi sie emigracji bo to go czeka po zakonczeiu edukacji. a ty tamka naiwna biała idiotka moze łykniesz to wsztystkie farmazony i dasz sie zaciazyc. zobacz on juz biega pop urzedach i organizuje se pobyt stały ze niby sie zeni ... nie widzisz o oc tu chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ixyyyyyyyyyyy
ile razy jeszcze bedziesz konczyc ta znajomosc? moda na sukces sie z tego robi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam ciebie nie rozumiem
jesli to nie prowo to zycze tobie abys siegnela po rozum do glowy i zerwala z nim na 100 % nie zaluj go! jesli on osiagnie co bedzie chcial tez nie bedzie mial dla ciebie litosci :( zobaczysz i wspomnisz moje slowa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmazynowy
Pisalas,ze poznalas go na necie,wiec ciapak pewnie polowal od dluzszego czasu. Nawet jesli on naprawde cie kocha 10%szans to i tak nie ma szans się udać. Odejdz lepiej teraz niz pozniej. Piszesz,ze obawiasz sie ciazy,wiec mozliwe,ze juz sobie przesr alas zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studęt już 8 lat
a na co ty liczylas? ze ludzie beda cie glaskac po glowce i zalowac, ze taka biedna jestes, bo naiwna? skoro normalne odpowiedzi do ciebie nie docieraja to widocznie ktos musial toba wstrzasnac, zgnoic cie, zebys sie opamietala ale tobie ciagle jest zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..//..
no to sie wyzalilas i spier.-dalaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..//..
wiesz co ? jak ja sie chce pozalic to nie wchodze na popieprzone forum z gownazeria tylko ide do kumpeli i tam jej rycze i oczekuje pocieszenia. Czego sie tu spodziewalas ? Psychologow ? Nianki ? Telefonu Zaufania ? Kazdy ci radzil odejsc, zgodzilas sie z tym a po tygodniu juz przed nim nogi rozkladalas. Nikt tu dlatego szacunku do ciebie nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaa
do autorki powyzej WIELKIE BRAWA !!!!!! Arab polujacy na wize - wezmie i 70 latke aby miala polski dowod a ta sie chwali ze dostala pierscionek od taaaakiej partii :D Faktycznie sukces ;) Nic, tylko wszyscy jej tu zazdroszcza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak widać to temat napisał
Muzułmanin, który sobie szuka kobiety do wizy. Czyli, innymi słowy - prowo. 29 lat i dopiero studia to oznaka lenistwa lub oszustwa. Mogą się tam kształcić, zwłaszcza mężczyźni i to w normalnym wieku, czyli już powinien być od kilku lat absolwentem, a zatem chodzi o wizę i to wszystko wymysł. Kłamstwa. Nie odpisujcie już w tym temacie, nie ma sensu, bo będziecie pisać do jakiegoś Muzułmanina, który chce Polakom przerobić mózgi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jelonekbronek
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat dość ciekawy, czytałam większość wpisów......tylko to, że masz tak mało lat usprawiedliwia twoją wielką głupotę i naiwność . Zrozumiałam też, że nie masz dobrego kontaktu z rodzicami, bo pewnie ktoś z rodziny potrafiłby ci wytłumaczyć,że robisz błąd a tak nie masz nikogo takiego kto by przemówił ci do rozumu.....Dziewczyno rozumiem, iż trochę mogło ci zaimponować, że zainteresował się tobą przystojny obcokrajowiec ale jaki obcokrajowiec..... Arab?? przecież to jakiś koszmar...gdybyś znalazła sobie fajnego: Niemca, Holendra itd. to miałabyś się czym chwalić...ale że jesteś się z Arabem to wstyd się przyznać, bo przecież cały świat wie, że dla Arabów kobieta to: jedno wielkie zero i to dla wszystkich Arabów!!! Dziwi mnie też jedno, iż tyle ludzi tu się produkowało dla ciebie i próbowało cię z tego koszmaru wyciągnąć a ty dalej brniesz w to bagno.....Kobieto jak ty studiujesz dwa kierunki studiów i pracujesz, to mi kaktus na ręce urośnie....nie ma ludzi na studiach wśród studentów tak nierozwiniętych emocjonalnie, ludzie którzy studiują to w większości bardzo inteligentni ludzie,chyba że dopiero zaczęłaś studia....to wiele tłumaczy... współczuję twoim rodzicom takiej córki, która się nie szanuje wcale i z obrzydliwym Arabem chodzi do łóżka...jak można się zakochać w takim facecie?? na sam jego widok ze strachu każda normalna kobieta uciekłaby....jak z nim nie skończysz definitywnie,twoje życie zamieni się w koszmar ale nie chce mi się za bardzo produkować bo tu masę ludzi się już produkowało a ty masz ich w dupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska !
Rano bylo 14 stron, teraz jest 8, autorka zglasza do usuniecia, wstyd ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość La Princessa
no właśnie, gdzie te strony? U mnie w miwjscowości niedaleko facet musiał wykupywać swoją własną córkę bo wyjechała z arabem. Szczęście, że ją wykupił i wróciła do domu bo się mogło o wiele gorzej skończyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemszeptem
niczego nie zglaszalam.Najwyrazniej nie tylko w moim odczuciu. niektore komentarze nie powinny pasc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyno spieprzaj od niego póki jeszcze nie jest za późno. Kto normalny bierze ślub po 2 mieś związku na odległość....?! Miłość to on czuje do wizy a nie do ciebie. Otwórz oczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polczynka/szkaradynkaa
hehe http://youtu.be/1PQ670sfFXU http://pokazywarka.pl/g5blci/ http://www.msfera.pl/gdzie-wypoczywa-twoja-zona.html Darling.I Lowe.Ju... http://youtu.be/Ah8dhqQvZ8E . Obca / Die Fremde (2010) http://youtu.be/WPzYmxz6Ga0 "Jezdza do Turcji szkaradne Polki Przezyc milosna przygode z ksiazki. Prosza "klam mi" jak Eurythmics I dostaja niedrogo farmazon szybki. "exodus na wyspy moze jestem niekumaty dlaczego Polki tam daja d**y tym ciapatym"??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _____________ÓÓ_______________
Poczytajta se gÓÓpie dÓÓpy..... ...http://konflikty.wp.pl/kat,1020223,title,Poga rsza-sie-sytuacja-Syryjek-na-uchodzstwie-Padaja-ofiarami-sut enerow-i-handlarzy-ludzmi,wid,15465881,wiadomosc.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemszeptem
Rozstaliśmy się na dobre. Dzięki za wszystkie komentarze. Nawet te wulgarne,bo dopiero teraz widze jak mną manipulował. Próbował zrzucać na mnie winę " to co my teraz zrobimy". " czy to znaczy,ze mam wrocic do jemenu"? Teraz widze,ze rzucil szkole,po tym jak mnie poznal,bo liczył,ze dostanie inną wizę. W międzyczasie kombinował wyjazd do US,ale podarł przy mnie papiery. Nie powiem,ze nic do mnie nie czuł. Naprawdę coś było, ale przede wszystkim wiza. To jak latał i załatwiał papiery, ze mi sie wtedy nie otworzyly oczy. Dzięki. Nie mamy kontaktu, czasem do mnie pisze na fb,ale ja nie odpisuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×