Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Brava

Nowy temat dla staraczek :) Zapraszam!!

Polecane posty

hej dziewczynki! jak mnie tu dawno nie było :( mam do Was pytanie bo tak się zastanawiam czy nie zmienić mojej gin... Ostatnio rozregulował mi się okres choć zawsze miałam co 26-27 dni... Jedenk ostatnimi czasy miałam w 31,38,48 dniu @ a teraz jest już 57 dzień a @ jak było tak nie ma... testowałam 8.03 wprawdzie po południu i wyszła jedna kreska... Jak byłam u mojej gin początkiem stycznia to mi powiedziała, żebym się niczym nie przejmowała bo wszystko jest w jak najlepszym porządku i mamy się starać dalej... już sama nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro test wyszedł negatywny, to zapewne nie jesteś w ciąży. Ale przecież nie masz już @ 2 miesiące, więc coś jest nie tak. Ja bym chyba zmieniła gina, skoro obecny Ci nie potrafi pomóc. Nie zwlekaj z tym- zdrowie najważniejsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Antosia jak sie czujesz? Daj znac!!! Zapomnialam nicka, piszesz, ze bylas badane poczatkiem stycznia, teraz jest polowa marca. najwyzszy czas sprawdzic co sie dzieje. Zadbaj o siebie dziewczyno. U mnie na razie cisza. nie jestem pewna kiedt bede miala @ wiec nie wiem czy i na kiedy moge zaplanowac inseminacje. strasznie mnie to irytuje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dbam o zdrowie :) skoro gin zapewniała mnie, że wszystko jest w najlepszym porządku to myślałam, że jest... Jednak się myliłam.. wiecie myślałam, że skoro 2 tyg temu wyszła I kreska to czekałam na @... w miarę czasu łudziłam się: a może to jednak ciąża? I miałam powtórzyć test teraz w sobotę ale nie wiem sama czy jest sens...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomnialam nicka, piszesz, ze zwykle masz @ co 26-27 dni. 48 dni to spora roznica. Wizyta u gin powinna wszystko wyjasnic. Druga opinia tez nie zszkodzi. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguska31
witajcie dziewczyny, u mnie juz po@ teraz czekam na owu, wiesz powtórz test w sobote bo nie wiesz kiedy była owu przy takich nierególarnych okresach nigdy nic nie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia dziękuje- przyda się :) no to jutro muszę się zarejestrować do gina co znajomała dała mi nr... wprawdzie prywatnie ale i tak na pewno będę czekała do końca miesiąca... ale może on podejdzie poważniej do sprawy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguska31
zrób zrób, co ci szkodzi test kosztuje pare groszy a przy takich cyklach nie wiesz kiedy miałaś owulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja 81
Cześć Dziewczyny :) miłego dnia Wam życzę, już czwartek:) nie mogę się doczekać weekendu, wracam do pracy ale trochę mam leniucha dzisiaj bo mi się zbytnio nie chce :) xxx dzisiaj pierwszy dzień wiosny :),

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja, u mnie wiosny nie widać :-) zima w pełni, nie cierpię takiej pogody :-( Zuzia, ja dobrze się czuje, czasami brzuch mnie pobolewa... Naukowasowa, pewnie ciągle w książkach siedzisz, odpoczywaj Kochana, dbaj o siebie :-) modernbarossa, a jak u Ciebie, dobrze się czujesz? Miłego dzionka Wam życzę Kobietki :-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarofffnica
Aż boje się pisać, ale chyba się udało. Do terminu okresu jeszcze sporo czasu, ale test wyszedł pozytywny. Dwie kreski. Jutro zrobię kolejny dla potwierdzenia, ale piersi mnie bolą zdecydowanie ciążowo. Ten temat jest wyjątkowo szczęśliwy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja 81
Czarofffnica - gratuluje dwóch kreseczek, bardzo dobra wiadomość, rzeczywiście temat jest szczęśliwy, coraz więcej zafasolkowanych pojawia się :) Trzymam kciuki za Twoją fasolkę, niech zdrowo się rozwija :) A na kiedy masz termin okresu? pytam z ciekawości bo też liczę na dwie kreseczki ale do okresu jeszcze tydzień. Gratuluję :) xxx dla dziewczyn nie zafasolkowanych owocnych starań życzę :) a dla dwupaczków zdrowych Fasolinek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarofffnica
Tak w zasadzie to sama nie wiem bo moje cykle są różne. Okres może się pojawić od 25 marca do 2 kwietnia w zależności od tego ile ten cykl ma mieć dni. No ale liczę ze już się nie pojawi, a skoro test ciążę wykrył to chyba znaczy że ten cykl miał być z tych krótszych 27 dniowych. Tak czy siak do terminu jeszcze minimum 4 dni więc muszę się uzbroić w cierpliwość i dopiero w przyszłym tygodniu zrobię badanie z krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część dziewczyny :) widzę że dobre wieści znowu:) gratulacje:) ją dzisiaj też zakupiła test pink test i @ powinnam mieć za tydzień i myślę kiedy zrobić test :) korci mnie jutro ale może wytrzymam do soboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czaroffnica, gratuluję Kochana, cieszę się razem z Tobą :-) Wiolka, wiem że to trudne, ale bądź cierpliwa i poczekaj chociaż do terminu spodziewanej @... Modernbarossa, ja dobrze się czuje, też mnie brzuszek pobolewa. Ściskam Cię mocno :-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suchorabek32
Pół roku temu przeżyliśmy z mężem poronienie wtedy jednak bylam zbyt zajęta organizacja ślubu by to tak przeżywać. Udawałam ze nic sie nie stalo ale od czasu do czasu miewam placzliwe wieczory/dlaczego my/. Zaczęłam przyzwyczajac sie do tego ze nie bede mieć dzieci. Potem pojawił sie taki okres kiedy tak przejęłam sie kariera ze aż brałam tabletki wcześnoporonne. Ostatnio jednak przez głupie wydarzenie wszystko sie zmieniło. Wchodzę do domu męża nie ma i jest cisza. Cisza. Cisza! Taka nieprzyjemna taka depresyjna. Doszło do mnie ze w naszym domu brakuje dziecka płaczu krzyku śmiechu. Brakuje tego sensu brakuje kogos kto czeka aż wrócisz z pracy aż odbierzesz go z przedszkola. Wiecznie tylko praca dom a w nim gotowanie i sprzątanie na przemian ta monotonia. Chce mieć dziecko i znów mieć sens wstania z łóżka. A potem drugie i trzecie:) więc odstawilam tabletki i rozpoczynamy starania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguska31
Czaroffnica a jaki robiłaś test że ci wcześniej pokazał, jakiej firmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suchorabek witaj wśród nas :-) dziewczyny, mam pytanie, bierzecie folik? Bo ja już prawie rok biorę i zapomniałam zapytać gina jak długo mam go jeszcze brać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguska31
ja biore witaminki a folik tak co 2-3 dni, jak zaciąże to będe brała codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja 81
Antosiaaa8 - ja biorę folik i każda kobieta starająca się powinna go zażywać. Co do okresu brania go to nie ma ograniczeń, przynajmniej ja mam taką wiedzę. Ja biorę aż 5 mg, gdzie standardowa dawka to 0,4 ale to wynika z mojej choroby - padaczki i nic mi się nie dzieje mimo że to jest wysoka dawka i już długo ją biorę. xxx Suchorabek32 - powodzenia :) witamy wśród staraczek :) xxx Antosiaaa8 - ciesze się że dobrze się czujesz nie tylko fizycznie ale też widzę że psychicznie jest lepiej xxx modernbarossa - dobrze ze mdłości pomału przechodzą bo są one bardzo uciążliwe, dbaj o siebie, odpoczywaj xxx zapomniałam nicka - trzymam kciuki żeby w sobotę wyszły dwie kreseczki, daj znać :) xxx wiolka24 - ja mam termin @ podobnie jak Ty, to jeszcze tydzień czasu, na razie jest ciut wcześnie na robienie testu, ja dopiero zrobię w dzień po spodziewanej miesiączce, oczywiście jak ona przyjdzie to niestety nie zrobię. Po dwóch stratach Maleństw nauczyłam się że co ma być to będzie, na pewne sprawy nie mamy wpływu xxx aguska31 - owocnej owulacji :), ja ostatnio zastosowałam testy owulacyjne, są one pomocne w wyznaczeniu owulacji xxx Zuzia1117 - mam nadzieję że @ szybko przyjdzie i będziesz mogła zaplanować inseminacje, trzymam kciuki żeby ta chwila szybko nadeszła, a teraz nabieraj sił :) xxx Naukowasowa - w piątek ostatni egzamin, słyszałam że w tym roku nie będzie trzeba czekać trzech miesięcy na wyniki tylko podobno miesiąc czasu. Jutro najdłuższy egzamin ośmiogodzinny, pewnie jesteś na maksa umęczona, Twoje Maleństwo pewnie będzie geniuszem, jak tak mama cały czas się uczy :) Daj znać jak się czujesz, jak Ci poszło xxx Brava - ten tydzień miałyśmy obie ciężki w pracy, marzę już o popołudniu piątkowym :) xxx aguśśśśśśśśśś78 - myślę że testy owulacyjne są wiarygodne, w sytuacji gdy za którymś razem nie wyjdzie, poszłabym na usg w celu monitoringu owulacji xxx trzymajcie się ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarofffnica
Uff wymiotuje i mam mdłości, a raczej się niczym nie zatrułam. Ale martwi mnie to że brzuch mnie boli. No nic będzie co ma być. Zrobiłam popołudniu kolejny test i tez 2 kreska. Robiłam pepino paskowe, takie z supermarketu. Zobaczymy. Jak do końca tygodnia okres się nie pojawi to zrobię betę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarofffnica cieszę się razem z Tobą :) Nadzieja dziś kupiłam w aptece pink test i jutro będę testowała... jestem prawie pewna, że wyjdzie jedna, niechciana kreska... eeehhh dziś mam jakiś koszmarny dzień... mam takiego doła :( wieczór przepłakałam chyba z godzinę przez taką drobnostkę... :P ale już mi lepiej... Jeszcze jutro na cały weekend na uczelnie jadę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarofffnica co za cudne wieści!!! Gratuluję drugiej kreseczki!!! Miałam paskdnie ciężki dzień. Idę spać! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) żużla mam takie pytanie do ciebie masz niedrozny jajowod jak ci się to objawialo i czy wykrylo ci to na usg czy w jaki sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarofffnica
hej zapomniałam nicka trzymam mocno kciuki i czekam na wieści. Bożeeeee jak ja się źle czuje. Siedze z glowa w misce, czuje wszystko!Mam wrażenie ze czuje co sąsiad sobie do kanapek wkłada fujj a w buzi mam posmak jakbym ssała zardzewiałam łyżeczkę (nie to żebym kiedyś ssała ale wydaje mi się ze właśnie tak by smakowała) A moje cycki to już przebiły wszystko. Nie upcham ich w staniku za nic w żwiecie. W dodatku całą noc nie spałam bo wczoraj miałam wielką ochotę na tiramisu, a potem je zwracałam pół nocy. Kurcze nie możliwe żeby mieć takie objawy jeszcze przed okresem! O ile wszystko mogę wytłumaczyć że sobie wkręcam tak mdłości i wymiotów nijak wyjasnić nie mogę. No i zrobiłam kolejny test i znów 2 kreski (napisze od razu ze mam jeszcze 7 do wykorzystania bo kupilam zestaw na allegro 10 testów gdyż bylam pewna że nasze starania się przeciągną przynajmniej kilka miesięcy, więc teraz moge sobie sikać do woli na testy) :) Mam nadzieję dziewczyny że wy macie lepsze samopoczucie! Miłego dnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadzieja 81
Cześć Dziewczyny w ten zimowy poranek :) u mnie pełno śniegu, wiosny nie widać a już tak czekam na nią, w końcu chce jechać na działkę. xxx Czarofffnica - co do Twojego samopoczucia to mino że dopiero wczesna ciąża to możesz tak się czuć, każda kobieta to innym organizm. Przy drugiej ciąży trzy/cztery dni przed okresem źle się czułam i już miałam mdłości, czułam się jakby mnie ktoś przejechał a dopiero to był 4/ 5 tydzień ciąży. xxx Wracam do pracy bo mam jej sporo i niestety muszę się dość skupić, miłego i spokojnego i zimowego piątku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×