Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość olena89274

Są jeszcze brudasy, które używają podpasek?

Polecane posty

Gość zumbbaeeee
Ja nosze podpaski i nie mam żadnych infekcji. Za to jestem pewna że te które cały okres noszą tampony mają infekcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omgodd
Autorka ma chyba problem z zaakceptowaniem własnej fizjologii, a co za tym idzie - w pewnym sensie również kobiecości. To się leczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lknjmnkjkl
A słyszałaś autorko o bakteriach beztlenowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olena89274
To bardzo ciekawe z tymi infekcjami, bo ja jak żyję nie miałam, a używam wyłącznie tamponów. Pewnie mają te, co rzadko zmieniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lknjmnkjkl
Jeszcze te cudowne tampony się rozłażą jak wata i włókna z nich zostają w pochwie i wrastają w błonę śluzową :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nooo!
Oj mloda ty jestes dziewczyno !mloda!! i dobrze bylo by gdybys sie dowiedziala kiedy mozesz nosic tampon! Niestety ale bardzo niezdrowo jest nosic w sobie caly czas tampony! Zapytaj pierwszego lepszego ginekologa, moze Cie oswieci! I nie ublizaj tu kobieta uzywajacym podpaski,nie przyszlo ci do glowy, ze nie wszystkie moga nosic tampony! A czy ktoras smierdzi czy nie! to jest sprawa higieny osobistej! Kapiczi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawo ciążenia
zawsze jakaś pipa znajdzie powód, by poczuć sie lepszą, ale qrwa już wywyższać się i mądrzyć z powodu podpasek to jakiś szczyt kretyństwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idźże se.
Nie karmcie tego trolla. Gimbaza się nudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahah przeciez jak sie wyjmuje tampon to chwyta tylko za sznureczek a taki brudas jak sledzia odkleja to łapami dotyka miejsca z śmierdząca trwią i resztkami kupy a potem dotyka kranu klamki rąk nie myje i idzie salceson wpierdalać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiście wolę podpaski.Tampony tylko na treningu,w podróży ewentualnie na noc.Jak się człowiek myje to nie śmierdzi,bez przesady.Każdy lubi co innego.Ja chodzę do świetnego ginekologa,który odradza używania cały czas tamponów.Mówi,że tampony zostały wymyślone dla pewnych sytuacji jak właśnie siłownia,basen czy inny wysiłek fizyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Ty masz resztki kupy na gaciach to współczuję :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakie to żałosne!
Czy słyszysz siebie marna istoto? Właśnie tampon jest obrzydliwy! Podpaski są higieniczne. Jesteś beznadziejna, już sobie wyobrażam jak od ciebie jedzie na odległość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Autorka tego tematu ladne musi miec kompleksy na punkcie brudasa (pewnie w dziecinstwie sama nim byla i teraz taki uraz pozostal ) hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawo ciążenia
to jakieś małolaty, dopiero podostawały cioty i myślą, że są w stanie cos nowego wymyślić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak a propo ja tez jestem czasem zmuszona do tamponow bo wygodniej itd. No ale czasem sie tak zdarzy, ze akurat w tym czasie kiedy przypada okres to mam zatarta dziurke bo np przed okresem bylo duzo seksu hehehe to wtedy tylko i wylacznie podpaski mnie ratuja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zumbbaeeee
Do tych które używają tylko tamponów czy słyszeliście o TTS ( zespole wstrząsu toksycznego) radze o tym poczytać. W przypadku podpasek nie ma takich ostrzeżeń, bo po prostu bakterie się nie namnażają w środku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi nini
droga autorko, co ty zrobisz po porodzie, kiedy nie będziesz mogła używać tamponów bo jest to absolutnie zakazane i wręcz niemożliwe??? Nie nazywaj proszę swoich narządów płciowych "pizdą" bo to tak jakbyś zamiast kobieta mówiła dziwka. troszkę szacunku do samej siebie, nie tylko zapach się liczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to prowo reklam tamponow
fdgsgsg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ak sledzia odkleja to łapami dotyka miejsca z śmierdząca trwią i resztkami kupy a potem dotyka kranu klamki rąk nie myje i idzie salceson wpie**alać" :O to napisał chyba jakiś pierdolnięty dewiant. pravik, to Ty? kręci Cię to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" polskie społeczeństwo nawet nos wciska do czyjejś cipy. " dokładnie. to samo się tyczy depilacji i płci ginekologa:O powaliło kogoś ostro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbieram Slimaki
Ja w ogole nie widze problemu... Niech każda używa czego chce, a jak autorka dostanie infekcji, to już bedzie tylko jej problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgytfddd
Logicznie tampony sa niezdrowe, jezeli dbasz o higiene i zdrowie to noszene podpasek jest o wiele lepsze i koniec dyskusji. Zgadzam sie ze tampony sa o wiele bardziej komfortowe, bez dwoch zdan ale jednak trzymanie wszystkiego w srdoku? :/ ochyda! Zmieniaja regulqenie podpaski i uzywanie chusteczek do higieny intymnej nie ma lepszej opcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwdwqdwdwqdqdw
ja uzywam czasem tamponów czasem podpasek( jak mi wygodniej) i nie uważam sie za brudaske...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannasamotna82
ja uzywalam tylko podpasek (mam 25 lat) ale jak na jesien dostalam grzybicy pochwy(z podowu nowych tabsow) to nie mialam jak sie drapac i zaczelam uzywac tamponow i powiem ze juz nie wroce do podpasek. Cipka jest szysta.a jak uzywalam podpasek to czasami czulam od siebie zapach okresu :/ a teraz nie. Musze dodac ze mam bardzo skromne krwawienia, 2-3 dni lekkie plamienia, wiec tampony sa dla mnie doskonale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość batman alert bitch
ja bym chetnie uzywala tamponów bo rzeczywiscie lepiej sie z nimi czuje, bardziej komfortowo, ale nie mogę bo wlasnie od tamponów łapałam infekcje i nie jest to zależne ode mnie, po prostu podrażniały mi ścianki wewnątrz. jestem więc zmuszona do noszenia tych okrutnych pieluch których nienawidzę, najgorsze są pierwsze 2 dni kiedy dosłownie leje sie ze mnie i mam wrażenie ze mi wszystko przecieka bleeee :o na szczescie to tylko 5 dni w miesiącu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1515636
Ja tu widzę jeszcze jeden problem, autorka tematu nie akceptuje swojej fizycznosci i tego ze krew jest czymś naturalnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosna wiosna wiosna
Tampony są niby higieniczne??? proszę cię:D:D Lepiej jak krew wydobywa się na zewnątrz a nie kisi cały dzień w środku. Tampona zmieniasz 2 3 razy na dzień a ja używam podpasek zapachowych zmieniam co dwie trzy godziny myję się 2 razy dziennie a do tego przy każdej zmianie podpaski używam chusteczki nawilżane i co jestem brudas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość \//////
lepiej nie grzebać brudnym paluchem w piźd..e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hghgf
a czemu tampona zmieniasz niby 2, 3 razy a podpaske co godzine czy dwie :o pierdolnij sie w glowke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×