Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Andzia32

Program wzajemnej pomocy "DARCZYŃCY"

Polecane posty

Gość a ja powiem tak...
Na twoje nieszczęście durna babo, nie ty będziesz decydowała kto będzie słuchał a kto nie. Ty nie zastanawiaj się nad tym kto ma robotę a kto nie. Ty poszła byś może chałupę na święta ogarnąć, co ?. Majty przeprać ! Bo nie dość żeś pusta jak bęben to jeszcze śmierdząca na święta zostaniesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość optymistka537
No i odezwała się niemyta kultura. Z całym szacunkiem, ale ktokolwiek przeczyta Twoje wypowiedzi, nie będzie chciał czytać ich dalej. To nie wiem jak chcesz przekonywać niedobry człowieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość optymistka537
Właśnie również TEN KOLEGA tu Cię własciwie określił, jako niedorozwój. Dlatego nie rozumiesz co się do Ciebiee mówi. Moje gary to moje zabawki, łapy precz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość optymistka537
Chcesz coś jeszcze powiedzieć?, bo mam dość Twoich ciągłych śmierdzących wypowiedzi. Każdy przystępujący do jakiejkolwiek rzeczy; czy jest to program, czy pożyczka, czy jakakolwiek umowa - czyta regulamin. Więc oświadczam, że przeczytałam i jasno go rozumiem. Nie potrzebuję Twoich wyjaśnień, nie potrzebuję tłumaczenia z polskiego, nie potrzebuję krytyki. Tym bardziej od takiego człowieka, jak Ty - pozbawionego kultury osobistej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość optymistka537
Z całym szacunkiem, ale z głupim dziadem rozmawiać nie będę. Wiem co zrozumiałam ale nie muszę Ci tego przekazywać, bo Tobie to do niczego niepotrzebne, chyba, że do dalszych niegodziwych uwag. Dziękuje Panu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość optymistka537
Następny wychylił głowe z szamba, przybył na pomoc koledze. O mnie sie nie bój drogie dziecko, o darczyńców też sie nie bój, o p.Jole również. Nie urastasz jej do pięt. Już nie wiesz co masz powiedzieć, widzę, że trudno Ci wysnuć coś madrego. Gadasz, co Ci ślina na jęzor przyniesie, ech... takie typy tak mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość optymistka537
Wiesz?- A ja powiem tak? -Ja bym Cie nazwała odpowiednio po imieniu, dokładnie tak jak wypadałoby Cie nazwać. Tylko mam znacznie wiecej kultury osobistej i nie zniżę sie do Twojego poziomu. Tak bardzo łagodnie - jesteś śmierdzącym człowiekiem, dosłownie na odległość. I ktoś powinien Cie stąd wyprosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość optymistka537
Ale bujasz dziecko, no, ja myślę, że tenTwój kolega, "ta niedouczona śmierdząca małpa zamknęła się". WRESZCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość optymistka537
Więc do widzenia z tego forum. Ludzi bez kultury, mało cokolwiek rozumiejących tu nie potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem tak...
Rozumiejących ? :D :D :D :D Przecież ty garkotłuku nie rozumiesz nawet, że masz brudne gacie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem tak...
Ale...dziewczyny lubią brąz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość optymistka537
Jaka cisza..................................................Poszli sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LUDZIE!!! czy wyście poszaleli? Zamiast składać sobie nawzajem życzenia świąteczne, obrzucacie się wyzwiskami. Czy Wam się po tym samopoczucie poprawia, że komuś nabluzgacie? Przestańcie już z tym bo to jest naprawdę wstrętne. 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego "Alleluja" 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale bujasz, dziecko!!! dla Ciebie dedykuje ten wpis. Może choć troszeczkę wój humor się poprawi Polska Grupa Darczyńców, Zaprasza Do Programu Wzajemnej Pomocy Zapraszamy do nowego, innowacyjnego programu społecznego opartego na wzajemnej pomocy. Program ten kierujemy do ludzi o otwartych sercach i umysłach, którzy zdają sobie sprawę, na czym opiera się obecna ekonomia, zresztą chyląca się ku upadkowi. Nie mamy innego wyjścia jak wziąć sprawy we własne ręce i temu ma służyć program Darczyńcy. Program ma szanse złagodzić skutki kryzysu i wyeliminować biedę. Polega on na umowie społecznej całkowicie dobrowolnej, gdzie ludzie mają możliwość uzyskać pieniądze i pomóc sobie w sposób zorganizowany i legalny. Jesteśmy w trakcie tworzenia społeczności, która będzie się wspierać i wzajemnie wspomagać. Wspólnie osiągać wszystko to, co do tej pory było poza zasięgiem naszych możliwości. Aby dowiedzieć się jak to działa i jak dołączyć do grupy, skontaktuj się przez formularz kontaktowy. http://pomoc-finansowa-darowizny.blogspot.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość optymistka537
Andziu bardzo mądrze mówisz. Ci ludzie nie wiedzą co to dobro, oni są niewierzący w ogóle. To ludzie z marginesu społecznego. Nic tu mądrego nie wnieśli. Sama widzisz - operują samymi wulgaryzmami, wyzwiskami, przekonają, obrażają. Łopatą im choćby krzty mądrości do głow już nie nałoży. Skoro nie można ich stąd wyprosic - niech się wygadają. Trudno - operator zrobi porządek i po sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Optymistko i Andzia32, proszę Was nie dajcie się "podpuszczać" tym nieprzytomnym z nienawiści, stworzeniom pokroju "a ja powiem tak' czy "jekies tam dziecko' czy "człowieki ?". Oni są do tej nienawiści przywiązani jak wiejski pies do budy - na całe życie. I zawsze będą. Optymistko szkoda Waszych wysiłków. Ich nic nigdy, ale to nigdy nic nie zmieni. Przypomnij sobie reklamę środków do czyszczenia muszli klozetowych i te okropne stwory które tam coś pyskują, - one tam w tej muszli zawsze będą. Ale mam nadzieję, że przyjdzie wreszcie moderator i naciśnie spłuczkę - pozostanie po nich bulgot wody. I tyle. Optymistko pozwól im kłapać, to ich cały sens życia. Tak musi zostać to już ustaliliśmy - amen. Popatrz jak elegancko i sensownie wypowiada się SAPIENTI SAT. Takich ludzi można słuchać i z nimi polemizować jeśli zechcą. Widzisz jak można wypowiadać wątpliwości. I jest takich ludzi dużo. A wszyscy mamy wątpliwości i warto o tym rozmawiać. ale to po świętach. Uśmiechnijmy się do siebie bo idą radosne święta i wiosna i słońce. I jeszcze jedno, ...dobro zwycięży zawsze. Życzę wesołych, spokojnych Świąt. Pozdrawiam darczyńców, przyzwoitych przeciwników i wszystkich ludzi dobrej woli. Do usłyszenia. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Optymistko - ta wypowiedź SAPIENTI SAT jest na pierwszej stronie tego forum z dnia 11,03.2013r. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Popatrz jak elegancko i sensownie wypowiada się SAPIENTI SAT. Takich ludzi można słuchać i z nimi polemizować jeśli zechcą." Dziękuję za dobrą ocenę mojej wypowiedzi, ale jednak chciałbym coś Cię zapytać. Czytałem niektóre wypowiedzi, gdzie przedstawiano wyliczenia tych darowizn i niestety muszę z nimi się zgodzić. O ile są zgodne z planem wypłat. Jeśli tak, to cały ten program niema żadnego sensu. A przynajmniej nie ma szans osiągnąć zapowiedziane cele. Możesz to skomentować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo mi miło, że się odezwałeś SAPIENTI SAT i chętnie powiem "dwa słowa" jeszcze przed świętami, ponieważ mi pozwoliłeś - naprawdę ostatni raz. Nie wiem jak Ci sensownie odpowiedzieć. Przecież ja nie jestem twórcą programu. Mówię co myślę i czuję. Też mam różne wątpliwości. Z tego co mówi twórczyni ten program to nie inwestycja, nie można tu mówić o ZARABIANIU pieniędzy w klasyczny sposób a więc wszelkie "wyliczanki" nie mają tu sensu. To tylko i tylko darowizny z których mogą być pieniądze albo i nie - jeden raz 30 zł i tyko jednemu człowiekowi - oto cała nasza strata. Kupujesz masło czy kiełbasę i zastanawiasz się ile jest w tym mięsie mięsa - i przy tym codziennie gubimy naprawdę duże pieniądze, a przy tym bezcenne zdrowie. Więc zupełnie nie rozumiem czemu fałszywi obrońcy "tępych darczyńców" a nawet jak piszą "durnego społeczeństwa" tam się nie wykazują??????. Pewnie, że ta opłata administracyjna mogłaby być niższa - nic tu więcej nie powiem. Ale podarować drugiemu człowiekowi 30 zł od serca /może bardzo potrzebującemu/ uważam za ludzki odruch radości -satysfakcji bycia potrzebnym w życiu. A przy tym jeśli otrzymałbym także pieniądze to chyba nic złego . Popatrz, jest taki ptaszek - koliber który wbrew prawom fizyki nie powinien latać - a lata, i jak pięknie. Ja nie nie ogłaszam wyroków ostatecznych. Nikogo nie oskarżam. Może to dobry program / o wzorze piramidy jednak - wiem /a może ... i nie. Ja uważam, że jest dobry a nawet bardzo potrzebny, w sytuacji gdy nasze Państwo powinno się trochę bardziej angażować . ale chyba czas pokaże. Zobaczymy. Pozdrawiam jeszcze raz. Miłych Świąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż. Żałuję, że złamałem postanowienie o zachowaniu ciszy przed świętami. Potok jadu i nienawiści płynie w najlepsze. Oto nasze obecna mentalność Europejczyka - Obywatela Świata. Taka nasza przyszłość jaki poziom prezentujących się tutaj "ludzi" -chyba nędzny. Nawet nie chce się pisać - pozdrawiam. Płaczmy nad naszą przyszłością... jak... -niewiasty jerozolimskie. Brak słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok. Dzięki za odpowiedź. Jednak nie zgodzę się że dla takiego projektu wystarczy wzniosłej idei. Mówi się ludziom że poprawią sobie status materialny, ale to obiecanka bez pokrycia. Nie sądzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dar-eu
Zapraszam na stronę http://www.darczyncy.pl.tl Proszę o sprawdzenie w menu legalności i ogólnego sensu tego programu. Nikt nikogo nie zmusza. Ale osoby które w to nie wierzą lub nie chcą w tym uczestniczyć nie powinni przeszkadzać innym. Tutaj nikt nikogo nie oszukuje. Wszystko jest jasne i moim zdaniem logiczne. Lepiej jak byście się wzięli za osoby które wyłudzają pieniądze np. kredyty czy chałupnictwo gdzie pobierają opłaty i tyle z tego!!!! To jest oszustwo. A w Darczyńcach jak ktoś chce uczestniczyć i przekazać darowiznę to ma do tego pełne prawo. Pozdrawiam Darczyńców i składam wszystkim Zdrowych, wesołych i pogodnych Świąt Wielkanocnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O proszę. Brawo "dar - eu"". Chociaż nie chcę - ale muszę : jeszcze słowo na święta. Właśnie te programy -chałupnictwo i im podobne, gdzie szukający ratunku i pracy ludzie wpłacają opłaty bez jakiejkolwiek pewności na wypłaty za .WYKONANĄ PRACĘ. Oczywiście nie całe społeczeństwo szuka pomocy finansowej, ale jest duża grupa jednak. A wpędzające ludzi w niewyobrażalne problemy banki, parabanki, lombardy, a bezlitośni "czyściciele kamienic", a i klasyczne zakłady nie wypłacające pracownikom zapracowanej pensji. GDZIE SĄ OBROŃCY tam naprawdę strasznie pokrzywdzonych ludzi - "a ja powiem tak", "jakieś dziecko", "człowieki?????. i im podobni. Gdzie są - a chowają się za plecami innych i liczą, liczą co do nich nie należy. Nie mogą zrozumieć że szlachetna misja Jurka Owsiaka ma znaczenie - chociaż trochę kosztuje. Nie mogą pojąć "tej strasznej ohydy" wręcz barbarzyństwa, że można drugiemu człowiekowi człowiekowi podarować 30 zł. Wątroba im się rozlatuje, "serce płacze" i ratują, ratują, ratują "w świętym oburzeniu" biedne społeczeństwo. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A wpędzające ludzi w niewyobrażalne problemy banki, parabanki, lombardy, a bezlitośni "czyściciele kamienic", a i klasyczne zakłady nie wypłacające pracownikom zapracowanej pensji." No wiesz... Tych rzeczy nikt nie neguje, problemy rzeczywiście są. Ale to nie oznacza, że można obecać coś bez pokrycia i ludzie powinni to łykać tylko dlatego, że jest to opatrzone w cudowne prospołeczne hasła. Prawda? Kiedy mówisz o tym że to tylko darowizny, to nie do końca chyba rozumiesz sprawę. Jeśliby tak było, to należałoby mieć oferty dla darczyńców i obdarowywanych. Ten kto ma niech da temu kto nie ma. A u was wychodzi na to, że ten kto nawet nie ma, kiedy chcę coś mieć to musi dać. To jakoś się nie trzyma kupy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dwie muchy w knajpie
Kolego Andrus51, moim zdaniem powinieneś niezwłocznie skonsultować się z lekarzem psychiatrą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×