Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Andzia32

Program wzajemnej pomocy "DARCZYŃCY"

Polecane posty

Gość optymistka527
szkoda że nikt nie poinformował uczestników wcześniej , żenada i dziadostwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość optymistka537
Powyższego wpisu - oświadczam że nie wpisałam. Bezczelny typ , chuligan na tym forum, nie dosc że boi się podać własnego nazwiska to jeszcze podszywa się pod nicki innych osób. Bezczelny oszust bojący się własnego cienia, ograniczony, z marginesu społecznego. Najprawdopodobniej Cię ojciec zle wychował, mało po dupie dostałeś, albo załapałes się na wychowanie bezstresowe, nad czym dzis ci co takie wychowanie wymyślili bardzo ubolewają, bo widzą co to urosło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem tak...
Nie spinaj się tak bo ci zwieracz popuści :D A majty nie wyprane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość optymistka537
powyższego wpisu znow dokonał człowiek wyzuty z człowieczeństwa - A ja powiem tak. Ten wrak człowieka przedstawia na tym forum najwyższy stopien głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość optymistka537
W związku z ograniczeniem umysłowym i brakiem kultury osob takich jak A ja powiem tak - nie będę się więcej wypowiadać na tym forum. Dlatego jesli będą jeszcze wpisy pod moim nickiem - oświadczam że nie są moje. Poza tym wpadnę tu ale tylko po to by zrobic porządek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja znam program
Partnerski gdzie nie wpłacasz żadnych pieniędz a zarabiasz na tym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forum darczyńców
Tak się zastanawiam gdzie się znalazłem. Szukałem informacji na temat programu darczyńcy. Zastanawiam się nad przystąpieniem do tego programu. Przeczytałem to forum od a do zet. To straszne że takie osoby jak Ale bujasz dziecko, czy A ja powiem tak i kilku innych z taką nienawiścią i zajadłoscią zwracają się do popierających darczyńców. I jeszcze przed nimi ostrzegają, jeszcze krzyczą że to zli ludzie. Jakas pomyłka. Przeczytałem posty tych popierających w mniejszym czy większym stopniu darczyńców, to są ludzie z klasą, wykazujący się spokojem i kulturą osobistą. Natomiast wspomniani przeciwnicy to zakapturzeni chuligani z marginesu społecznego. Nie da się i nie można ich słuchać. To bardzo zli ludzie. Będę krzyczał jak będę ich widzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SAPIENTI SAT - chyba nie przeczytałeś dokładnie co ja napisałem. Tutaj nikt nikomu nic nie obiecuje. Tu nie ma umów ani aparatu egzekucji należności. To tylko dobra wola uczestnika. A o jakim pokryciu mówisz - to darowizny, mogą być lub nie. Jeśli masz i chcesz to dasz, jeśli inni mają i chcą to ci dadzą. To wszystko. Tu nie ma co łykać. Przecież żyjemy wśród dorosłych ludzi, w świecie internetu, otwartego bezgranicznie dostępu do każdej informacji. Ale widzisz, część ludzi chciałaby za darowiznę w wys. 30 zł - absolutnej pewności otrzymania miliona złotych. A w razie nie spełnienia tej pewności - ścigania, karania, może krzyżowania darczyńców jak w banku. Stąd te wyzwiska, i zajadła nienawiść - jak to ? nie ma konsekwencji w dawaniu?. A jak ktoś weźmie i ucieknie? . Ja będę jemu dawał zarobić -nigdy. Niestety Oni sądzą wg. siebie. Najlepiej chcieliby postawić wartę z....kosą i po żebrach. Nie nie. To nie to. Jeśli człowieka nie stać psychicznie na obdarowanie innego człowieka - a tacy "ludzie" wysyłają mnie do psychiatry ??????, to niech on idzie swoją drogą. Niech oni nic nie łykają ani się tym nie interesują. Niech sobie żyją swoim życiem i do widzenia. I tak będzie dobrze. A kogo to interesuje i chce niech będzie darczyńcą. Ale to tylko możliwość, możliwość, możliwość. Ile to razy trzeba powtórzyć. A i tak za 101 razem, niektórzy zapytają o to samo. Przepraszam ale złośliwie czy bezmyślnie. O litości. Ja mam już naprawdę dość. Zamieniam się w słuch i chętnie popatrzę do czego ta dyskusja prowadzi. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Optymistko - ja też z tego forum wysiadam. Nareszcie "a ja powiem tak" i " podobne człowieki", będą mieć pole do ?????? - dyskusji. Ręce opadają i głowa. Czy ci "ludzie" naprawdę zatracili zdolność poczucia odpowiedzialności za słowa? Czy zapomnieli co decyduje o wartości człowieka. Niech każdy ma swoje zdanie, niech ostrzega jeśli ma taką potrzebę lub szuka ostrzeżeń, lub co tam chce. Ale żeby przy tym tak się kompromitować poziomem wychowania. Przepuszczać przez własne usta tyle nienawiści, wyzwisk, zwykłego chamstwa na forum publicznym. Nieeee. Pomimo czasami pozytywnych głosów jak np "forum darczyńców", to nie dla mnie. Pozdrawiam Ciebie Optymistko, wszystkich optymistów, darczyńców, dyskutujących przyzwoicie i rzeczowo sympatyków i przeciwników, ludzi dobrej woli - do usłyszenia w lepszym czasie i w innym towarzystwie. Pa pa pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu 10 osób pisze..,,,.
chyba jakas modka tez zainwestowala w ta piramide skoro temat o ewidentnym oszustwie nadal tu jest. posty sie wycina ale te naganiaczy zostaja. oto stanowisko uokiku wiec trzeba szybko naganiac nowych frajerow bo juz niedlugo biznes sie skonczy " Obecnie toczy się postępowanie wyjaśniające, którego uczestnikiem jest przedsiębiorca używający witryny internetowej apolandia.com. W ramach tego postępowania Urząd bada czy miało miejsce stosowanie zakazanych, nieuczciwych praktyk rynkowych polegających na zakładaniu, prowadzeniu lub propagowaniu systemów promocyjnych typu piramida. Przypominam, że postępowanie wyjaśniające wszczyna się z urzędu. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forum darczyńców
Ostrzegam ludzi czytających to forum przed takimi osobami i ich wpisami jak ten powyżej, jak A ja powiem tak, czy im tu podobnych. Piszą oni tu informacje wyssane z własnego palca, nieprawdziwe, złośliwe. Podszywają się pod nicki dobrych ludzi. Często, jak zdążyłem się zorientować - jest to jedna osoba zmieniająca swoj własny nick udając że jest tych osob więcej. Ostrzegam wszystkich dobrych ludzi przed tymi złosnikami. Stwierdzam że Darczyńcy to naprawdę dobrzy ludzie z pełną kulturą osobistą, należy im się ogromny szacunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdecznie wszystkich witam i pozdrawiam, w ten świąteczny chłodny poranek. Do ...znowu 10 osób pisze... może w końcu poprzestaniesz na jednym nicku, zmieniasz go jak rękawiczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli zrozumiesz ten film, zrozumiesz też działanie Programu Darczyńcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem tak...
Co to ma wspólnego ze sprytną oszustką ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dalej nic nie rozumiesz, albo za trudna jest ta wiedza dla Ciebie. Skup się bardziej aż zrozumiesz co to jest system heksagonalny. Ten system nie tworzy pani Makowska, lecz sami uczestnicy programu. Właścicielka ma tylko dochód z rejestracji. Natomiast ludzie tworzą całą strukturę powtarzania. Film doskonale przedstawia zasady działania struktury heksagonalnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piernik do Wiatraka
Film jest bardzo ciekawy i takie tam. Ale, rzeczywiście, co on ma wspólnego z oszustwem darczyńców.eu? Przecież nie neguje się tu system heksagonalny czy pentagramiczny czy jakiś inny. Chodzi o to, że do systemu wciąga się nowych uczestników obiecując poprawę ich stanu materialnego i wyjście z biedy. Oczywistym jest że do tego potrezbne są pieniądze. Jak mówią na webinarach oraz na stronie, jedynym źródłem pieniędzy w tym systemie są wpłaty uczestników. Skoro tak, to jedyną możliwością zwiększenia stanu posiadania u jednej osoby jest ujęcie stanu posiadania u innej czy też innych osób. Mówiąc inaczej, żeby jeden zyskał - inny musi stracić. Na nic tu się zda ponowne wejście do systemu osób, które już zostały obdarowane. Bo jak one oddadzą tym, co jeszcze nie zostały, to same przejdą w stan posiadania zero. To niema sensu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Na nic tu się zda ponowne wejście do systemu osób, które już zostały obdarowane. Bo jak one oddadzą tym, co jeszcze nie zostały, to same przejdą w stan posiadania zero. To niema sensu!!!" Właśnie to usiłuję wyjaśnić!!! Gdyby było tak, że jest grupa ludzi chętnych obdarować potrzebujących i jest grupa tych potrzebujących. I system w jakiś mądry sposób łączył jednych z drugimi, to wszystko byłoby OK. Jeden ma za dużo, daje temu co ma za mało i obaj są szczęśliwi. Ale do tego nie są potrzebne heksagony i sześciany! Różnego rodzaju sieci, matrycy czy inne struktury mogą być potrzebne jedynie do podziału zysków wśród wielu uczestników zgodnie z ich udziałem w wytworzeniu tego zysku. Chyba że w darczyńcach jest coś o czym wogóle się nie mówi, ale co znają wtajemniczeni i pieniądze gdzieś się inwestuje i pomnaża!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtyrty
a ja powiem tak - zgadzam sie z Toba, ale ludzie sa glupi i naiwni... czemus biedny? bos glupi! W porzyrodzie nic nie ginie tylko zmienia wlasciciela :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forum darczyńców
sapienti sat i piernik do wiatraka ma błędne rozumowanie o wpływie i wypływie darowizn w programie. Mącą jak tylko mogą. Mają tylko trochę więcej kultury osobistej - obym się za chwilę nie pomylił - niż prezentujący tu swoją głupotę ich kolega w kilku osobach A ja powiem tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"sapienti sat i piernik do wiatraka ma błędne rozumowanie o wpływie i wypływie darowizn w programie." Ok, to wytłumacz na czym to nasze błędne rozumowanie polega? Bo rzucasz ogólniki. Jeśli, przyjmijmy, w programie jest 100 osób, każdy dał po 30zł, to jest 3000 zł. Jeśli damy je jednej osobie, to ona ma 3000zł, a pozostali 99 osób nie mają nic. Czego tutaj nie rozumiemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forum darczyńców
"to wytłumacz na czym to nasze błędne rozumowanie polega? Bo rzucasz ogólniki. Jeśli, przyjmijmy, w programie jest 100 osób, każdy dał po 30zł, to jest 3000 zł. Jeśli damy je jednej osobie, to ona ma 3000zł, a pozostali 99 osób nie mają nic." Nie mozna zakładać jakiejkolwiek ilosci osób. Tu ciagle osób przybywa, tu nie ma końca.Te 100 osób, mimo ze kazda z nich da po 30 zł, otrzyma 30 zł i coraz wiecej- jednocześnie, moze nawet 3000 zł i wiecej. Ostatecznie jesli trafi na kogos nieuczciwego i nie otrzyma jakiejs darowizny, to i sam nie zapłaci. Proste. Zapłaci dopiero wtedy jak dostanie. Nic nie straci. Docelowo otrzymuje sie 4900x216, a daje 4900x 1. Proste. A ten nieuczciwy nie utrzyma sie w programie, zostaje wyeliminowany a na jego miejscu pojawia sie nowy uczestnik, taki który rozumie i dostosowuje sie do zasad programu. Staram sie to jasno wytłumaczyć, ale, jak to czasem jest, niektórzy czepiaja się pojedynczych słówek i znów nic im nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Tu ciagle osób przybywa, tu nie ma końca.Te 100 osób, mimo ze kazda z nich da po 30 zł, otrzyma 30 zł i coraz wiecej- jednocześnie, moze nawet 3000 zł i wiecej. Ostatecznie jesli trafi na kogos nieuczciwego i nie otrzyma jakiejs darowizny, to i sam nie zapłaci. Proste" vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv Niestety nie jest takie proste. Ktoś tutaj podawał wyliczenie, że żeby zgodnie z planem obdarować 4-tą osobę należy zaangażować ponad 10 mln ludzi. Dla piątej czy szóstej zabraknie już mieszkańców Europy! Czy możesz w liczbach pokazać w jaki sposób wzrastają darowizny. Tylko proszę nei wysyłać mnie na stronę czy na webinar. Byłem tam i zadawałem pytania, ale nikt nie był w stanie mi odpowiedzieć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" niektórzy czepiaja się pojedynczych słówek i znów nic im nie wychodzi." SORRY. Ja się nie czepiam. Ja naprawdę chcę zrozumieć na czym polega cud masowego wzbogacenia się na inwestycji 30 zł? Uwierz, ja poważnie pytam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forum darczyńców
"Jednak nie zgodzę się że dla takiego projektu wystarczy wzniosłej idei. Mówi się ludziom że poprawią sobie status materialny, ale to obiecanka bez pokrycia." Osobiście uważam, że kazdy w programie poprawi swoja sytuacje materialna. Ponieważ wiecej otrzyma niz da ( a da wtedy kiedy bedzie uważał, ze juz ma tyle zeby dać ). Kolega , który jest w darczyńcach ma własnie wysłać trzecia darowiznę, tj. 120zł. W tygodniu przed świętami otrzymał darowizny w wysokości razem 240zł, ale nic z tego nie dał bo potrzeba mu było na swięta na zakupy. Po świętach otrzyma kolejne darowizny, jak bedzie miał tyle co potrzeba to zaraz wpłaci, a juz bedzie otrzymywał następne. Tak było do tej pory ( wpłacał juz darowiznę 60zł ) to i potem będzie. "Ten kto ma niech da temu kto nie ma. A u was wychodzi na to, że ten kto nawet nie ma, kiedy chcę coś mieć to musi dać. To jakoś się nie trzyma kupy!" Tylko na poczatku wejścia do programu trzeba sie liczyć z tym, że trzeba dać 30zł, jeśli nawet sie nie bardzo ma z czego. Ale warto dać, ponieważ otrzyma sie wiecej niz daje. A potem trzeba dawać część z tego co sie dostanie. To się opłaca. Jak ktos juz ma niech da temu komu ma dać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forum darczyńców
Ja nie jestem jeszcze w darczyńcach, ale sie nie zastanawiam nad liczbami. Mój kolega będący w darczyńcach na pewno nie jest 4-tą osoba, czy którąs z pierwszych dziesiatek osób, a mimo to otrzymuje darowizny i to całkiem niemałe. Sam również wpłaca z tego co otrzymuje i nie ma zadnego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosta odpowiedz na Wasze obliczenia. Nic nie dzieje się natychmiast, proszę rozpiszcie to w czasie, wszystko dobrze liczycie ale Wasze wyliczenia uwzględniają tylko teraźniejszość. Ja przeliczyłam trochę inaczej, rozciągając to w czasie 10 lat, wypadło imponująco. Oczywiście wzięłam pod uwagę demografię. Spróbujcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu nic nie płacimy
To też jest dobre tu nic nie płacimy a zarabiamy tu tylko 3 osoby musimy znależ a w darczyńcach trzeba 5. Jeśli ktoś jest w darczyńcach to łatwiej będzie mu znależ te trzy osoby:):) Oto moja oferta Praca na początku to umowa o dzieło i polega na tym,że po rejestracji Twoim obowiązkiem jest wprowadzić minimum trzy osoby, które tak jak Ty będą chciały pracować w firmie. Za nic tu nie płacimy tylko wprowadzamy do firmy trzy osoby, mogą to być osoby z rodziny, znajomi, sąsiedzi ale najszybciej jest w Internecie. W momencie gdy te trzy osoby wprowadzą po trzy swoje osoby, zostajesz Partnerem i firma zakłada Ci i opłaca roczną polisę z funduszem inwestycyjnym, która jest warta 3600 zł i w tym momencie zaczynasz zarabiać.Trwa to dość szybko jeśli bierzemy się do pracy od razu. Nasz rzeczywisty i realny zarobek zaczyna się od następnych poziomów. I tak za każdą osobę, każdego partnera którzy są w naszej strukturze (oczywiście to już nie nale ży do naszych obowiązków aby ich wprowadzać, gdyż robią to inne osoby w strukturze. ponieważ grupa się tak szybko rozrasta, że po tym jak firma nam wykupi polisę to my praktycznie nie musimy już nic robić) otrzymujemy: Poziom III - 100 zł za osobę (27 x 100 zl = 2 700 zł na nasze konto), Poziom IV - 50 zł (81 x 50 zł=4 050 zł na nasze konto) Poziom V-25 zł (243 x 25 zł=6 075 zl na nasze konto) Poziom piąty (V) wiąże się również z awansem na stanowisko Dyrektora Oddziału i dodatkową prowizją 50 zł za wszystkie osoby na piątym poziomie a więc dodatkowo 12 150 zł. Łącznie za poziom V otrzymujemy na nasze konto 18 225 zł. Każda kolejna osoba zarejestrowana przez nas osobiście po otrzymaniu polisy to dla nas kolejna odnoga i zarobek 1200 zł. Może się zdarzyć, że będziesz miał jedną taką osobę na tydzień to w miesiącu dodatkowo zarobisz 4 x 1200 zł=4800 zł plus te pieniądze z poziomów. Jeśli więc jesteś zainteresowany taką współpracą (która zresztą idzie jak burza ) to zapraszam do współpracy . Wystarczy, że odpiszesz na tego maila i wyrazisz chęć współpracy i napisać żebym wysłała Ci link wraz z ID sponsora. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Khawa
Bo to nie struktura piramidy i nie ma znaczenia kiedy się przyłączysz, czego nijak pare osób pojąć nie moze twierdząc np. ze Optymistka nie "zarobi ", bo za pózno weszła. Totalna porażka w zrozumieniu podstaw a oni chcą za autorytety uchodzic, żenada. Jeszcze raz powtórze wszelkim liczydorom, ze wasze wyliczanki są guzik warte, bo po pierwsze program jest dla niewielkiej cześci Polaków, w pierwszym etapie działamy na takich zasadach, potem będą równolegle urochamiane kolejne sewrwisy abonamentowe i reszta osób będzie zasilana z ABONAMENTÓW ! Czy dociera to do was ??? Jest w planach również pozyskiwanie pieniędzy z innych żródel a nawet z dotacji unijnych, więc przestańcie pitolić frustraty w temacie , o którym guzik wiecie, bo wasza głupota, chamstwo i prymitywizm jest porażająca. Wesołych Swiąt .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Khawa
Andzia, w Kanadzie ponad 10 lat temu zaczął działać podobny program, rozszedl sie na cały świat, teraz weszli do Rosji, ci wchodzą całymi kamienicami i ludzi jak dotąd nie brakło ,choć działa na zasadzie typowej piramidy, w przeciwieństwie do darczyńców. Darczyńcy też mają plan na lata,może na pokolenia, nie na miesiąc. Co z tego wyjdzie i która opcję wybierze pomysłodawczyni, zalezy od rozwoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×