Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość irlandia27

moroznik kaukaski od dzisiaj !!!;)

Polecane posty

Gość agaoboe
irlandia-dzieki za rady,ja w sumie dopiero zaczynam...moze tez spróbuje dojsc do 5 dawek-widac kazdy musi sobie dopasowac,na Zakaukaziu pija nawet i 6dawek mk....no nic,jakby co to i tak dopiero za kilka m-cy dojde..a ile schudłyscie,bo ja po 3 tyg.czuje sie dobrze,lzej,ale na wadze to 1 kg,u mnie najgorsze jest to,ze czesto pracuje do pozna,jestem w domu ok 22i czesto masakrycznie głodna....ratuje sie grejpfrutami,ale czasem ciezko...wiecie silna słaba wola;)Kiedys byłam na diecie Diukana-po zakonczeniu karmienia piersia mojej córci i super schudłam-ale jak tylko skonczyłam-bo mi nawalała watroba to zaczeło sie jojo i teraz mam 75 kg przy 160 cm wzrostu-masakra,a przed ciaza było 62....sama na siebie sie wsciekam....a chciałabym schudnac do wakacji choc te 5 kg co ile zwiekszałas dawke irlandia? dzieki ze jestescie-jakos tak człekowi razniej ..sciskam waleczne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marikajka
Cześć Dziewczyny :) Ja i moja przyjaciółka jesteśmy na 5MK i w dalszym ciągu nic. W zasadzie w ogóle nie czuję, że go biorę. Ani skutków ubocznych ani utraty wagi.... Mam nadzieję,że na Was podziała skuteczniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teraz i ja;-)
Hej dziewczynki:) Mam za sobą swój Pierwszy Raz z...moroznikiem;)Co do samopoczucia to jako tako(ale pogoda u mnie psia),po morozniku miałam z rana mdłości i najgorsze jest to że czuję głód!!!!A śniadanko zjadłam 2 godz.po braniu mk..Lipa jak nic,odrazu chciałabym widzieć efekty..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marikajka
Ja biorę MK przed snem. Ma całą noc na czyszczenie ;) Uważam,że regularne jedzenie (zdrowe) to połowa sukcesu. Głodówki niestety przynoszą efekt odwrotny do zamierzonego....wiem z autopsji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marikajka
Ja biorę MK przed snem. Ma całą noc na czyszczenie ;) Uważam,że regularne jedzenie (zdrowe) to połowa sukcesu. Głodówki niestety przynoszą efekt odwrotny do zamierzonego....wiem z autopsji :( 2 połowa to ruch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
no i nie wytrzymalam wlazlam na te holerna wage....i kurcze do tej pory schudlam 8 kilo!!!! jeee ;) no wczoraj minely 2 miesiace jak biore mk ale mysle ze to dobry wynik... te ktore czytaly od poczatku to wiedza o moich grzeszkach wiec mysle ze jak bym nie byla grzesznica ( tylko nie kamienowac ;( ) to bym wiecej schudla... ale ja tam czuje sie ok i teraz musze sie bardziej wziasc do mam jeszcze 10 kg do celu.. wiem ze nie zdaze ale i tak sie ciesze;) ja co 10 dni zwiekszalam alena 4 mk bylam okolo miesiaca.. patka pewno ze zostajemy na 5 do konca ja mysle ze wystarczy tylkotroche czasu trzeba jemu dac... niech sie mk do roboty bierze..hehe nie ma co szalec z ta 6 bo coz duzo to nie zdrowo ;)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
Marikajka to moze sproboj rano pic? mi tam pomaga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaoboe
Ja cie...irlandia-super!!!!!!!!!!!!!!!ja tez tak chce.....;)8 kg to swietny wynik!!!!dzis włozyłam...i zapiełam spodnie których niedawno nie mogłam dopiac...wiec mimo wagi-1 kg-widze skutki w mniejszej oponce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teraz i ja;-)
Brawo dziewczynki!!!!jak ja Wam zazdroszczę!!Irlandia a Tobie to już szczególnie:)Kiedy ja będę tak chudnąć skoro dzisiaj nie umiem się najeść!!!Ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
Teraz i ja ja jak glodna jestem a juz zjadlam co mialam zjesc to te wafle ryzowe wcinam, opijam sie herbata zielona i czerwona no i nie powiem tenhula hop co rano 30 min krece cala mokra jestem ale widac dziala tylko znowu cala sina jestem a hu...steczka zejdzie i siniak i tluszcz.. dzieki dziewczyny ;) mimo wszystko jeszcze dluga droga mnie czeka.. ale im mniej tych kilosow tym bardziej mi sie chce walczyc !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elle1201
Irlandia, pytalas o sklad kapsulek MK ktory biore. Zawiera on 150 kapsulek po 100mg zawierajacych 50mg zmielonych korzeni i klaczy helleborus caucasicus i 50mg ekstraktu z Camellia sinensisw plastykowym pudelku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elle1201
Troche dziwne pytanie ale: czy po ok. 2-3 tygodniowym stosowaniu zauwazylyscie zmiany w zapachu moczu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka :)
nie wiem jak u was ale ja mam mocz pomarańczowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elle1201
Kolor naturalny ale zapach nie do zniesienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
fakt byl nie przyjemny na poczatku ale u mnie minelo..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
kurcze od rana nie moglam sie dostac tu bo mi caly czas ze spam wyrzucalo..w morde jeza ;) tak i pot jak cwicze tez jest nie przyjemny taki inny... wiec prysznic biegusiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papapapapa
Tak sobie czytam co wy pijecie i cytuję: "Ze względu na silne własności trujące stosowanie moroźnika lub jego preparatów dopuszczalne jest tylko pod kontrolą lekarza". rozumiem ze stosujecie sie do tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elle1201
Kupilam MK w zaufanym sklepiku. Zakupy robilam tam nie pierwszy raz i kobieta wie, co poleca i skad specyfiki (sprawdzone) poleca i rozprowadza. Ja osobiscie czuje od jakiegos czasu brania moroznika wiecej energii... Kobietki, czy wszystkie oprocz brania MK cwiczycie? Pisalyscie cos o kremach na cellulit? Jakie? Ktore skutecznie dzialaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marikajka
papapapa a co Ty takiego cytujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
jasne u lekarza z tym ze zaden lekarz w polsce raczej sie pod tym nie podpisze bo u nas jest mk w fazie testow z tego co czytalam.. ja sie dobrze czuje mi mk polecila dziewczyna z kopehhaskiej i pan u ktorego kupywalam byl bardzo wiarygodny.. ja stosyje z eveline ale tu wczesniej ewa pisala o bielendzie body wrraping ale tylko tez z netu ja kupilam zwykly ze sklepu i do dupy jak dla mnie ale ten z tetu to ok. 60 zl kosztuje i ponoc dziala.. szczeze to sie przyznam ze na razie zostaje z eweline bo daje rade a pozatyn nie mam kasy bo rozstalam sie z mezem i ciezko teraz jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patka :)
hmm to tylko Ja mam kolor moczu taki jak by pomarańczowy hmm widocznie mk na kazdego dziala inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marikajka
No to zaczęłam 6MK. Oby wreszcie zadziałał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
patka az tak to mu sie nie przygladalam ;) Marikajka a bierzesz cos na watrobe? bo przy 6 mk to juz trzeba.. ja tam zostaje przy 5 mk juz do konca ;) niki a u ciebie cos spadly kilogramy, ewa tez sie pochwal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marikajka
a co na wątrobę? Polećcie coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
pani w aptece polecala esentiale forte ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE jak Was tutaj dużo .Irlandia ja już się chwaliłam schudłam 7 kg tydzień temu się ważyłam ,ale teraz na pewno mi sporo poleciało w dół bo nie mam czasu jeść i po rzeczach czuje ale zważę się dopiero za tydzień bo jestem przed okresem ten twój krem jest ok bo go wypróbowałam może szału nie ma ,ale jak na warunki domowe to ok.Patka mocz pomarańczowy to oznaka że mało pijesz .Trzymajcie się dziewczyny POZDROWIONKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
hej ewa masz racje duzo sie nas zrobilo ale to bardzo fajnie wiec troszku sie gubie .. nie rwz musze stronke wczesniej poczytac mam teraz duzo na glowie i nie kontaktuje zbytnio.. a ja znowu chyba jesc zaczelam i nie wiem czy to stres czy nadchodzacy okr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teraz i ja;-)
Witajcie:) Kurcze mało tu piszę bo Wy stare wygi dziewczyny już jesteście normalnie heheh:))A ja co mam pisać????Trzeci dopiero dzień na ziółku..Nic ciekawego się nie dzieje prócz dziwnej wysypki na twarzy i szyji..Takie maleńkie krosteczki prawie nie widoczne,no jak świeci mi słońce w twarz to coś widać..Miałyście podobnie?Pozdrawiam wszystkie odchudzaczki;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irlandia27
Teraz i ja ja na poczatku to tez mialam jak by male pryszcze ale przeszlo to toksyny wychodza ;) przejdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×