Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ziutka 18

Ktora ze mna?

Polecane posty

Jestem :) z czerwoną herbacinką:) Ziutka będziemy cię publicznie linczować za brak śniadań;) Zazdroszczę pogody bo u mnie słoneczka póki co nie ma być, no ale dobrze, że nie ma mrozu. Co do celów- jak nie będziemy ich sobie stawiać to niczego nie osiągniemy;) tararara zazdroszczę obiadu, uwielbiam makarony z sosami:D Co do warzyw to ja też czuję niedobór po zimie i cieszę się że już będą coraz smaczniejsze, choć podejrzewam że przez tą długą zimę mogą być znów droższe. Taki mały apel- nie to że się czepiam tylko zwyczajnie mnie to drażni i proszę się nie obrażać;) poprawiła ci się perystaltyka jelit a nie koniecznie metabolizm;) Pola do sierpnia jeszcze kawał czasu, masz szansę na realizację celu, trzymam kciuki;) za wszystkie trzymam i za siebie też:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tararara a jakas konkretna dietka :) i ladny wyniczek ja sie waze :) mierzyc zaczelam sie nie dawno ze 2 dni temu wiec zmierze sie za jakis czas cwiczenia silowe u mnie odpadaja ;) ale co jakis czas Ewka nie zaszkodzi chyba:) spokojnie ja tez mam problem zawsze ze sniadaniem moge nie jesc do obiadu aby kawka byla :) no jak mozemy sie wspierac to zawsze razniej :) dzieki ze jestescie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bavaria chyba też zainwestuję w czerwoną, bo w zielonej już się topię!!! Za brak śniadania 200 karnych brzuszków:p Oj obiadu nie zazdrość, kur........ zimny jest okropny:( a ja w pracy i nie mam jak zagrzać, a zjeść muszę bo potem te 5 godzin jednak ciężko mi wytrzymać. wyrzuciłam obiad....zła jestem:/ no ok:) mnie to jest obojętne co mi się poprawiło:p ważne że toaletuję się:) bo to naprawdę był problem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poluś ja praktykuję dietę dr. Pape plus niełączenia ,ale nie cały czas, no wynik nie najgorszy:) myślałam że jak przestanę palić to mimo diety będę z powietrza tyć, jak na razie nie jest źle:) ja siłowych nie robię( chyba bo ja się nie znam) też czasem Ewkę robię, czasem inne :)nie lubię monotonii a już weider wymaga powtarzania, nawet czasem sobie tańczę:P Ja już mam problem jak śniadanie nie jest takie jak powinno.... przyzwyczajenie drugą naturą człowieka jednak:) ja jestem pewna ,że jakbym tu nie wchodziła to na pewno byłoby mi naprawdę trudno, a tak, nawet brak nikotyny jakoś mnie nie drażni, w porównaniu z poprzednimi przerwami w paleniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tararara teraz przeczytałam o takim czymś jak babka płesznik, która jest podstawowym składnikiem preparatu colon C- z czego colon jest drogi a babka około 8 zł i to jest na zaparcia, ja zamierzam spróbować bo moje jelita to chyba na wiecznych wakacjach a wszelkie senesy itp albo nie działają albo działają z ogromnym bólem. Może to będzie dobre i ponoć wspomaga odchudzanie;) a za zieloną herbatą nie przepadam:P czasem wypiję ale wolę czerwoną nie to żebym wierzyła że działa ale jest zdrowa;) ehh no zimny obiad to nie obiad co racja to racja;O no nic serio wracam do roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bavaria ja wszystko próbowałam, serio!!! a teraz jak mam stałe godziny posiłków, do tego rano błonnik w postaci otrębów, płatków owsianych, na obiad coś pełnoziarnistego-nawet jedna kromeczka, i o dziwo wszystko sie reguluje!!! teraz się zastanawiam kiedy dostanę @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kurde nie wyjdę stąd:P a myślałam że gorzej masz, ale jak ci się reguluje bo "takiej wersji" błonnika to fajnie. Ja za dużo takich nie mogę bo mnie wydyma lub zapiera bo piję głównie kawę a trzeba wodę, za ciężkie wszystko po prostu i dlatego spróbuję babki, bo jest dla wrażliwych jelit no i tworzy śluz poza tym że pęcznieje;) już mnie nie ma:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bavaria co ja jadłam na przeczyszczenie to magia.... oleje, nasiona, herbatki, woda, no wsio!!! ja polecam siemie lniane ale nie w tej glutowatej postaci:P wystarczy uprażyć ziarna i potem je zetrzeć, zmielić czy coś w tym stylu:) smakuje jak prażony sezam i pomaga, tylko woda zamiast kawki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja codziennie rano oreby i roznie to bywa wiec chyba jakas dziwna jestem :D Bavaria milej pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola zazdroszczę Ci.... tez bym chciała napisac 89kg! u mnie jeszcze 7kg do takiego celu... jeśli chodzi i zaparcia dla mnie najlepszy i sprawdzony sposób to mielone siemię lniane zalane gorącym mlekiem i łyżeczką miodu... codziennie rano na czczo- kibelek murowany. Po 3 cięciu gdy nie wiedziałam jak mam się zabrać do oddania stolca, z powodu bólu rany i okropnych zaparć lekarz kazał mi tak właśnie pić siemię! pomogło od razu!! Wiec polecam. teraz nie mam problemów mimo diety. jedynie z czym na problem to z humorem od wczoraj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola ja jem otręby z płatkami owsianymi, plus jakaś bułka albo chociaż kromka chleba pełnoziarnistego:) dużo wody i zielonej herbaty:) i warzywa oczywiście. I ruszyło się:) Ewela takie nie namoczone siemię jest pyszne:) jak prażony sezam:) do sałatki można dodać:) U mnie też humor nie specjalnie ładny.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olsea
Czy można się dołączyć? Moja waga to 87 kg/164 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez depresja coraz blizej mnie.. ja nigdy nie jadlam i nie pilam ale chyba sprobuje codziennie rano szklanke.:-) a podobno siemie dziala tez dobrze na wlosy??;p codzinnie pijesz to? nie ma co zazdroscic dojdziesz do 8 i Ty:-) mi i taa sie wydaje ze wolno chudne jak czytam inne opinnie:-) wlasnie zjadlam Dukanowe nalesniki o mowie wam mega:-) witam nowa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola ja piłam codziennie na czczo. mi to smakowało, działało również na laktacje hehehe. Pola czym zastepujesz np, ziemniaki to obiadu, makaron do sosu?? Również witam nową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewela ja robie sobie makaronik Dukanowy albo np kluseczki z twarogu jedno jajko i jedna lyzka maki ziemniaczanej:-) czy kopytka:-) nie brakuje mi ziemniakow ale czasami mam taka ochote na kromke chlebka ktory tak pachnie chyba zapach na mnie dziala:-) ale trwaam mocno:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już skończyłam Teraz serek ziarnisty który nie jest ziarnisty:P i sałata lodowa:) Siemię jadłam kiedyś na sucho bo "mokre" mi nie wchodziło a głównie o ten kleik chodzi, pomogło na chwilę i od nowa. No coś w końcu znajdę dla siebie.Co do wody musi być ciepło żebym piła, inaczej nie daję rady bo mi się robi niedobrze i podejrzewam że tu jest pies pogrzebany jeśli jem np owsiankę a potem jej nie "przepiję" to mi zalega a brzuch rośnie. Witam olsea:) jaka dietka? Teraz oglądam inspirujące filmiki i aż mnie skręca żeby tak wyglądać, no ale bez pracy nie ma kołaczy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa poproszę przepis na te naleśniki, bo mój chłop uwielbia a wiadomo że nie zje 2 tylko minimum 10 i nie chcę się przyczyniać do jego nadwagi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olsea
Dziękuję za przyjęcie :-) Ja po prostu staram się jeść mniej i zdrowiej, dużo warzyw i owoców, chleb pełnoziarnisty(jedna kromka na śniadanie), kawa inka, zielona herbata, maślanka, jogurt naturalny. Do tego gimnastyka. Mam nadzieję, że razem z Wami dziewczyny mi się uda zrzucić te 25 kg nadwyżki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figura klepsydry.. Marze o tym :P nawet nie wiem jakie mam biodra bo zawsze byłam gruba haha Ja do ćwiczeń zabiorą sie za godzinke. Ja pije tyle wody, ze mama na mnie krzyczała ze mi zaszkodzi :P uwielbiam wodę. Najgorsze jak już sie tak "rozpije" a pózniej jej braknie. Normalnie umieram, głowa boli i wgl. Pije niskogazowana albo gazowana (wczesniej wypuszczam troche gazu)niegazowana jedzie mi szambem haha Jak miałam z 13 lat cwiczylam z kol skrety, brzuszki ii rożne takie powymyslalysmy. Schudlysmy wtedy w tydzień po 3 kg. Może dołącze je dzisiaj :) Idę zjeść kolacyjke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olsea
O, widzę, że Wy tu na Dukanie. Też się nad tą dietą poważnie zastanawia lam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Cię Olsea. Będziemy sie pilnować. Mam nadzieje, ze żadna nie będzie próbować uciekać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj nie pojem sobie. Czy to takie trudne włożyć karton z mlekiem do lodówki jak sie skończy jedno?! Nienawidzę ciepłego mleka z kartonu blee Muszę poczekać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tararara no czekam z niecierpliwością. :) A co do ucieczek... Jestem założycielka i chce wiedziec gdzie sie podziały: Aneta 87kg Lila716 Odchudzam sie od stycznia Wirka 87 Marysia1234567 Czocharowaa Proszę o sensowne usprawiedliwienie! U mnie nie ma ze sie przychodzi, dołącza a pózniej ucieka! Oj nie nie! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziutka sprawdzaj obecność:)jak nie przyjdzie ta sukienka do jutra to chyba się zdenerwuję, podobno została wysłana 29 marca!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No długo dosyć, ale to może przez te święta , nie mam pojęcia. A to jaka zamówiłas? Powiesz? A może linka wyślemy, chyba, ze chcesz poczekać i zrobić nam niespodziankę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×