Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tymianek111

Przyszłe mamy - planujące dziecko Z ROCZNIKA 2014

Polecane posty

Gość niulek x
Cześć Dziewczyny;-)kurcze tyle napisałyście przez te dwa dni że muszę wszystko nadrobić...Mój mąż zrobił mi niespodziankę i wrócił wczoraj ale dziś już z powrotem musiał jechać więc starałam się spędzić z nim jak najwięcej przez tą dobę;-)bo teraz zobaczymy się za tydzień dopiero ;-(teraz to tak szybko zleciało że kurcze już za nim tęsknie;-( gratuluję Dziewczyny którym się już udało trzymam kciuki millllenka;-) zmęczona nie odpuszczaj;-) często jest tak że dziecko nie do końca pojawia się w odpowiednim momencie albo remont,przeprowadzka czy jakieś problemy z pracą ale widocznie tak ma być i trzeba się cieszyć że jest teraz;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulek x
Cześć Dziewczyny;-)kurcze tyle napisałyście przez te dwa dni że muszę wszystko nadrobić...Mój mąż zrobił mi niespodziankę i wrócił wczoraj ale dziś już z powrotem musiał jechać więc starałam się spędzić z nim jak najwięcej przez tą dobę;-)bo teraz zobaczymy się za tydzień dopiero ;-(teraz to tak szybko zleciało że kurcze już za nim tęsknie;-( gratuluję Dziewczyny którym się już udało trzymam kciuki millllenka;-) zmęczona nie odpuszczaj;-) często jest tak że dziecko nie do końca pojawia się w odpowiednim momencie albo remont,przeprowadzka czy jakieś problemy z pracą ale widocznie tak ma być i trzeba się cieszyć że jest teraz;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulek x
coś forum zarywa nie widzę żadnych nowych postów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niulek x
Cześć Dziewczyny;-)kurcze tyle napisałyście przez te dwa dni że muszę wszystko nadrobić...Mój mąż zrobił mi niespodziankę i wrócił wczoraj ale dziś już z powrotem musiał jechać więc starałam się spędzić z nim jak najwięcej przez tą dobę;-)bo teraz zobaczymy się za tydzień dopiero ;-(teraz to tak szybko zleciało że kurcze już za nim tęsknie;-( gratuluję Dziewczyny którym się już udało trzymam kciuki millllenka;-) zmęczona nie odpuszczaj;-) często jest tak że dziecko nie do końca pojawia się w odpowiednim momencie albo remont,przeprowadzka czy jakieś problemy z pracą ale widocznie tak ma być i trzeba się cieszyć że jest teraz;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe koleżanki:) czy ktoś oprócz mnie dziś pracuje? jak jechałam rano do pracy, to miałam wrażenie, że całe miasto poza mną śpi. A do tego ta pogoda, wczoraj cały dzień padało, dziś pochmurno i brzydko. milllllenko - jak wynik testu?:) czekam z niecierpliwością i trzymam kciuki za 2 kreseczki:) u mnie 24 dc, temperatura 4 dzień lekko podwyższona, więc traktuję to, że owulacja jednak wystąpiła, tylko, że minimalnie później. Nie lubię tego oczekiwania, i robienia sobie nadziei, z każdym cyklem już coraz mniej wierze, że nam się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milllenka czekamy na wieści... tylko znów postów nie widać... ahh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi-fa-so - ja dziś mam wolne. U nas w firmie w takie dni jak dziś, czyli gdy jest możliwość zrobienia sobie długiego weekendu, zalecane jest wzięcie urlopu. Nie jest to obowiązek, niektórzy pracują, ale jednak te 90% chyba korzysta :) millenka chyba się jeszcze robi na bóstwo u fryzjera, ale trzymam za słowo i czekam na wynik testu jak reszta dziewczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Czy moge sie do Was przyłączyć? My aktualnie jestesmy w 8 cyklu starań. Ostatnia @ była 5.05. W tym miesiącu miałam wielkie nadzieje ze cos z tego będzie gdyz w okresie po owulacji co chwile pobolewalo mnie podbrzusze co nigdy nie występowało, dodatkowo zawsze po owulacji bolały mnie piersi i tak do @, w tym miesiącu dopiero teraz od 3 dni powiększyły sie i bola po bokach no i sutki sa wrażliwe na bol przy dotyku. Jednak moja temperatura sie trochę obniżyła więc pewnie znowu nici z tego.. Cykle mam 26 -29 dniowe, dzis jest 27 dc więc jak narazie czekam. Milllllenka ja rownież trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
makatka03 - a u nas jest tak, że jak jest taki długi weekend, to mamy odgórne polecenie, że jedna z nas musi być w pracy, no i wypadło na mnie tym razem. Elena77 - witaj:) wszystko możliwe, skoro masz cykle 26-29 dni to bym się z testem wstrzymała do conajmniej 29 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Elena77, o które dziecko się staracie? w jakim jesteś wieku? jeśli chcesz zostać z nami dłużej możesz się dopisać do tabelki (ostatnia wersja jest na str. 40)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milllllenka
Moi tak jak myslalam jedna krecha ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milllllenka
Tylko nie rozumiem jednego dlaczego @ nie mam nadal :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milllenka bardzo mi przykro:(W którym dniu cyklu jesteś?Czy są regularne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
millllenka - no ja też tego nie rozumiem, mi w pierwszym cyklu starań też okres się spóźnił i też nie wiem dlaczego, dla pewności może powtórz test za kilka dni, jakby @ wciąż się nie pojawiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milllllenka
Tak zawsze mialam regularne cykle 28dni zawsze trwal a teraz juz jest 32 i nadal @ nie ma a test wyszedl taki jak myslalam ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Staram się nadrobić czytanie waszych wypowiedzi ale tak dużo piszecie :) że powoli mi to idzie :) ale fajnie że topik się tak rozrasta. U mnie dziś 12 dc, jajniki zaczynają mnie kłuć tak jakby na owulację. Od wtorku zacznę brać luteinę. Cały czas mam dylemat co robić, bo bardzo chcemy mieć dziecko i tyle się o nie staramy a teraz jeszcze doszły takie problemy mieszkaniowe. Nie da się ich zbagatelizować bo dochodzi aż do rękoczynów sąsiedzkich, także mam obawy co do ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milllllenka
Jestem zalamana nie wiem co o tym myslec i co robić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milllenka - przykro mi, też tego nie rozumiem, dlaczego nagle cykl się rozregulowuje. Ja miałam podobnie. W kwietniu 2012 odstawiłam tabletki anty i od razu dostałam bez problemu @ po 30 dniach, potem przez 8 miesięcy też przychodził regularnie po 30-34 dniach i nagle w styczniu problem, czekanie do lutego i w końcu wywołanie luteiną po 76 dniach. Dlaczego nagle tak się stało, nie wiem, teraz powoli wracam do normy, ostatnia @ po 34 dniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przede wszystkim chyba nie da się uniknąć wizyty u lekarza * zmęczona - oczywiście nie znam dokładnie sytuacji i ciężko się postawić na waszym miejscu, ale chyba nie ma co przerywać starań. Wiadomo różnie to może być - dłużej, krócej - nie da się przewidzieć, a w razie szybkich szczęśliwych II na pewno sobie poradzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milllllenka
Do lekarza musze isc na pewno tylko nie wiem kiedy się dostanę;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
millenka zrób jeszcze raz test jutro rano.Ja też zawsze miałam cykle regularne i jakie było moje zdziwienie kiedy pod koniec marca nie dostałam @ .Byłam przekonana,że jestem w ciaży choc wtedy jeszcze jej nie planowałam.Z uwagi na świeta nie miałam możliwości kupić testu .@ przyszła w 33 dniu cyklu.Byłam zawiedziona.Po tym zdarzeniu podjeliśmy decyzję,że chcemy bardzo chcemy trzecie dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milllllenka
Zawsze mialam @ co do dnia a teraz cisza,dzwonilam do lekarza ale dzisiaj mnie juz nie przyjmie musze czekac do przyszłego tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elena witaj:) ja tez zaczynam 8 cykl..mam nadzieje ze bedzie ostatnim cyklem w staraniach:) millllenka kurcze szkoda ze nie ma II kreseczek ale skoro nie ma jeszcze @ to moze ovu Ci sie przesunela i na test za wczesnie moze zrob faktycznie za 2 dni :) oby byly te sliczne II kreseczki tego oczywiscie Ci życze:) albo beta ktora wyjasni wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK...................WIEK......STARANIA OD......STARANIA O......TERMIN @ milllllenka...............24............... 2 cykl................2 dziecko.............27.05 stempelek1983......30................3 cykl................1 dziecko.............31.05 mi-fa-so.................31................4 cykl.................2 dziecko.............08.06 dziki-dzik...............26................4 cykl.................1 dziecko.............11.06 roxien21................27................2 cykl.................1 dziecko.............12.06 kambel .................22................3 cykl.................1 dziecko.............13 06 lulika...................30/31 .............2 cykl.................2 dziecko....... ok 13.06 RybkaPlum ...........29 ...............2 cykl ................2 dziecko ...........15.06. kicccia....................24...............1 cykl..................2 dziecko............16.06 zmęczona26..........26...............dawna................. 1 dziecko.......18/20.06 makatka03.............32..............10 cykl.................1 dziecko........ok.21.06 Klasyka. ............ . .26................2 cykl.................1 dziecko............22.06 niulek x ............ . .22.................1 cykl..................1 dziecko............22.06 oczekuje.............21...................8 cykl..................1 dziecko...........26.06 W CIĄŻY: NICK.....................WIEK........CYKL..........DZIEC KO.....TERMIN PORODU inez10.....................37..............1...............3 dziecko............31.01.2014 slodka cytryna100...32.......od dawna........1 dziecko........... titi..........................................1 cykl............2 dziecko........... tymianek111...........28..........2 cykl............2 dziecko.................02.2014 aneczka0124...........21......1 cykl............1 dziecko........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milllllenka
Zobaczę moze w weekend dostanę @ choć nic na to nie wskazuje.Pojde do lekarza w przyszlym tygodniu moze on powie mi co się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tabelki wynika, że stempelek1983 ma na dziś termin @. Stempelku jak u Ciebie sytuacja? oczywiście trzymam kciuki za brak @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milllenka bardzo mi przykro że tylko jedna kreseczka, jak wchodziłam na forum żeby zobaczyć wieści od Ciebie to aż biło mi serducho..., ja też proponuję wizytę u lekarza, tym bardziej że nie masz @ i nic na niego nie wskazuje. Zmęczona bardzo współczuję sytuacji mieszkaniowej, ja nie mogę nic doradzić, musicie z mężem podjąć najlepszą decyzję dla Was i przyszłego dzieciątka, no a stres to raczej nie za bardzo wskazany zarówno w ciąży jak podczas starań, no ale w tym dzisiejszym świecie towarzyszy nam on zawsze w mniejszym bądź większym stopniu, jakąkolwiek decyzje podejmiesz jestem z Toba!(wszystko na pewno ułoży się jak najlepiej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Milenka a może za bardzo myslalas że ciąża będzie? Ja ostatnio tak mialam @ spoznila się ponad 3 dni. Testy były negatywne a ja glupialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×