Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tymianek111

Przyszłe mamy - planujące dziecko Z ROCZNIKA 2014

Polecane posty

Gość niulek x
witam nowe dziewczyny;-) Zmęczona to dzisiaj miałaś masakrę;-( a jaką masz psinkę;-) to wymęczyłaś wczoraj męża.A mieszkaniem się nie stresuj na pewno się ułoży;-) Millenka zrób ta betę będziesz miała pewność i się nie stresowała a testy nie zawsze wykrywają ciążę a póki nie ma @ trzeba mieć nadzieję ja trzymam za Ciebie kciuki;-) Stempelek ten miesiąc może ciężko się zaczął ale musi się dobrze skończyć;-) mam nadzieję że to już nasza ostatnia @ i już nie będzie więcej;-) mi-fa-so to za parę dni liczymy na dobre wieści;-)ja jestem z pomorza;-) Niewiem jak u was dziewczyny z pogodą bo u mnie od kilku dni jest przepięknie;-)dzis troszkę chłodniej ale wczoraj było ponad 20stopni więc rewelacja;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem właśnie... Dla mnie też to było bardzo dziwne.. w 14 dc wyszedl pozytywny test owulacyjny na opakowaniu bylo napisane ze jesdli test jest pozytywny tzn ze do owulacji pozostalo 24-48 godz czyli 15,16,17 dc... no ale 18 dc nadal pozytywny :O a 19 dc sie kochalam wiec sama nie wiem.. praktycznie zostaly 3 lub 4 dni do@ Ile wam zostało czasu do zrobienia testu ciążowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe dziewczyny :) U mnie 18 dc i owu nadal nie ma. Chyba ten cykl będzie nieudany , dziś temp wzrosła o 1 st. A czuje się tak jak bym miała dostać @ :( milenka zrób Test jeszcze raz. A jeśli będzie - to idź do lekarza po co masz się martwić na zapas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niulek x mam yorka od tygodnia. Mamy jeszcze kota ale obecnie jest u mojej mamy bo wrocil z dworu z przetracona lapka bo jakis debil mu musial przywalic i dalismy go do mamy bo ona ma normalnych sasiadow i kot w spokoju na dwor moze wyjsc. Spac nie moge druga noc. Tak mi sie jeszcze w brzuchu przelewa co s po wczoraj. Wczoraj wieczorem tak bolal mnie jajnik ze az wpol sie zgielam i takie pronieniowanie az do pochwy czulam i staran wczoraj nie bylo. Dzis zaczynam brac luteine. Dziewczyny juz nie daje rady cieplo na dworzu okna otwarte siatki wszedzie pozakladalam a muchy i tak mi wlaza i spac nie daja bo lataja nad glowa. Nie mam pojecia jak wlatuja bo wszystkie siatki szczelne eh. U nas pogoda ladna tylko burze chwilowe sa a potem slonko swieci do wieczora. Ja jestem z warminsko-mazurskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasza psinka to straszna przylepa. Spi z nami w lozku bo inaczej piszczy.do tego pelno pluszakow mamy w lozku takich malych bo jej dalismy to nosi wszedzie ze soba swoje zabawki i do spania tez musi je miec. Nie odstepuje mnie na krok niby spi a jak pojde robic cos w kuchni to zaraz za mna jest. jak wejdzie sie do lazienki i zostaje sama to piszczy zaraz. Staram sie ja uczyc na mate sie zalatwiac ale z marnym skutkiem bo jak zrobi to obok maty. I mamy problem z jedzeniem.nie chce za bardzo suchej karmy jesc a kupilam jej specjalni.d. la yorkow junior. Sory za bledy ale pisze z tel a ten dotykowy ekran mnie juz wkurza eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmęczona - ty chyba spać nie możesz :) Zauważyłam, że pogoda chyba podzieliła Polskę na 2 połowy: północ-południe. Na Pomorzu słońce, na Warmii słońce, a u nas na Śląsku od dłuuugiego czasu szaroburo, deszczowo i wzrasta zagrożenie powodziowe. Pasikoniku - dla ciebie najświeższa tebelka z datami kto kiedy się (nie)spodziewa @: STARACZKI: NICK...................WIEK......STARANIA OD......STARANIA O......TERMIN @ milllllenka...............24............... 2 cykl................2 dziecko..............27.05 mi-fa-so.................31................4 cykl.................2 dziecko..............08.06 dziki-dzik...............26................4 cykl.................1 dziecko..............11.06 roxien21................27................2 cykl..................1 dziecko..............12.06 kambel .................22................3 cykl..................1 dziecko..............13 06 lulika...................30/31 .............2 cykl..................2 dziecko....... ..ok13.06 RybkaPlum ...........29 ...............2 cykl .................2 dziecko .............15.06. kicccia..................24................1 cykl..................2 dziecko..............16.06 zmęczona26..........26...............dawna............. .... 1 dziecko.........18/20.06 makatka03............32...............10 cykl..................1 dziecko..........ok21.06 Klasyka. ............ .26.................2 cykl.................1 dziecko..............22.06 niulek x ............ . .22................1 cykl..................1 dziecko..............22.06 oczekuje...............21.................8 cykl..................1 dziecko.............26.06 stempelek1983......30.................4cykl................. ..1 dziecko.............30.06 W CIĄŻY: NICK.....................WIEK........CYKL..........DZIEC KO.....TERMIN PORODU inez10.....................37..............1............ ...3 dziecko............31.01.2014 slodka cytryna100....32.......od dawna...........1 dziecko........... titi..........................................1 cykl............2 dziecko........... tymianek111............28............2 cykl............2 dziecko.............02.2014 aneczka0124...........21............1 cykl............1 dziecko........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
millenka robiłaś beta HCG z krwi jak dziewczyny doradzały? Klasyka jak starania? U mnie w tym cyklu zakończone.Jak wiecie celujemy w dziewczynkę ,więc omijamy najbardziej płodne dni.Mam mega przeczucie,że sie udało.W pierwszą ciaże zaszłam w pierwszym a w drugą w drugim cyklu starań.Do trzech razy sztuka?( mam nadzieję :)Przesyłam mnóstwo pozytywnej energii.Mam jej dzisiaj tyle ,że aż..................;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszecie i piszecie:-) przez cały weekend czytałam ale pisać nie było kiedy. My już po staraniach... Pozostało czekać. Dziewczyny kiedy doczekałyście się pierwszych objawów? Ja w pierwszej ciąży to tak z 2-3 dni przed terminem @ już wiedziałam bez robienia testu. Test tylko potwierdził:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TARACZKI: NICK...................WIEK......STARANIA OD......STARANIA O......TERMIN @ milllllenka...............24............... 2 cykl................2 dziecko..............27.05 mi-fa-so.................31................4 cykl.................2 dziecko..............08.06 dziki-dzik...............26................4 cykl.................1 dziecko..............11.06 roxien21................27................2 cykl..................1 dziecko..............12.06 kambel .................22................3 cykl..................1 dziecko..............13 06 lulika...................30/31 .............2 cykl..................2 dziecko....... ..ok13.06 RybkaPlum ...........29 ...............2 cykl .................2 dziecko .............15.06. kicccia..................24................1 cykl..................2 dziecko..............16.06 antenka36 36 2 cykl 3 dziecko 18/20.06 zmęczona26..........26...............dawna............. .... 1 dziecko.........18/20.06 makatka03............32...............10 cykl..................1 dziecko..........ok21.06 Klasyka. ............ .26.................2 cykl.................1 dziecko..............22.06 niulek x ............ . .22................1 cykl..................1 dziecko..............22.06 oczekuje...............21.................8 cykl..................1 dziecko.............26.06 stempelek1983......30.................4cykl................. ..1 dziecko.............30.06 W CIĄŻY: NICK.....................WIEK........CYKL..........DZIEC KO.....TERMIN PORODU inez10.....................37..............1............ ...3 dziecko............31.01.2014 slodka cytryna100....32.......od dawna...........1 dziecko........... titi..........................................1 cykl............2 dziecko........... tymianek111............28............2 cykl............2 dziecko.............02.2014 aneczka0124...........21............1 cykl............1 dziecko........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi-fa-so moja decyzje mozna powiedzieć przypieczętował, bo człowiek za marna kase ciągle się denerwuje, stara się przekłada swoje plany a na koniec i tak nikt niczego nie docenia... Jedynie co to chciałam być fer w stosunku do dyrekcji i chciałam styczeń-marzec jeszcze poklikać.. dlatego się wstrzymaliśmy ze staraniem jeszce troszke.. a tu wyszło jak sama wiesz... bałagan, nerwy i działac to dopiero zacznie kiedys tak na 100% więc w zasadie nie potrzebnie czekałam..eh milenka wiesz najgorsza jest ta niepewnoc, ani w te ani wewte, a teraz przez stres może ci sie wszysko odwlekac.. idż na bete jak radza dziewczyny.. tym bardziej że tak jak pisałac chyba masz wylot niebawem tak? (nie otwiera mi w podglądzie poprzednich wpisów :-( ) wyjdzie to super.. nie to gorąca kompiel, pełen relaks, dobre nastawienie i @ powina przyjśc.. im szybciej tym szybciej nastąpi nowy cykl :-) podejdź do tego w ten sposób Samej mi smutno jak nie widze 2 kreseczek, ale stwierdzam, że natura i los wiedza co robią.... czasami po czasie dojdziesz do tego że jak nie wszysko układa na się tak jak chcemy to z perspektywy czasu widzimy ze miało to coś na celu, coś pozytywnego A co do testów owulacyjnych ja miałam kilka od koleżanki robiłam pare dni temu testowa wyszła sporo jasniejsza, wczoraj po kilku dniach robiłam znów i juz była znacznie ciemniejsza, ale nie taka sama jak kontrolna... zobacze dziś.. bardziej pod kątem badawczym ;-) niz sprawdzania dni płodnych u siebie... ciekawa jestem jaka wyjdzie... bo widze, ze według tych testów te płodne czasami trwają i trwają..... jesli mi dziś wyjdzie jeszcze ciemniejsza to owulacja powinna być ok 5 lub 6 czerwca.. hm... a według kalendarze to ok 30 maja powinnam mieć płodne.... podbrzusze polało mnie i przed 30 i wczoraj też... no nic pozyjemy zobaczymy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzikidzik
millenka a betę robiłaś? idź na betę ro będziesz miała 100% pewność. i dziecku lekami w razie co nie zaszkodzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny u mnie niestety znowu sie nie udało :( w sobotę dopadła mnie @. Meczylam sie pól dnia z nieziemskim bólem i biegunka, dopiero po którejś z kolei tabletce trochę przeszło :( . W tym cyklu zamierzam nic nie liczyc, nic nie mierzyć. Chociaż zapewne z tym liczeniem i tak mi sie nie uda bo pod koniec cyklu znowu jak zawsze bede pełna nadzieji... Milllenka w takiej sytuacji moze zrób badanie krwi Beta hcg , będziesz miec 100% pewność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elena - przykro mi. Czyli dobrze przeczuwałaś w piątek, że @ się zbliża. Też mi się wydaje, że myślenia nie można wyłączyć. Można odstawić termometr , czy sprawdzanie śluzu, ale od liczenia dni chyba się nie ucieknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milllllenka
Hej dziewczyny.Nie byłam na badaniu betaHcg nie miałam jak pójść moja córka wstała ze złym humorem wszystko było nie tak jak chciała więc za nim się wygrzebałyśmy z domu to już sobie odpuściłam chodzenie po przychodniach.Najprędzej pójdę w piątek bądź zrobię jeszcze jeden test.Nie wiem już sama.Tak wylot mam w przyszły czwartek i do tej pory chciałabym wiedzieć na 100% czy się udało.Powiem wam szczerze że nie nastawiałam się że tym razem się uda bo przytulanka było bardzo mało z powodu wyjazdu mojego M i dlatego jak @ nie przyszła w terminie to mnie zdziwiło i byłam pewna że przyjdzie lada dzień a tu do dnia dzisiajszego nic nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elena... Przykro ale co pozostaje... Tylko działać dalej! Milllenka... Ja nie wiem skąd u Ciebie tyle cierpliwości. Już dawno powinnas bete zrobić u się nie sterować. A ja właśnie zapisałam się do ginekologa na 27.06:-) wyliczałam że jak by się udało to wtedy już będzie coś widać a jak nie to itak muszę iść:-) Trzeba czekać cierpliwie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milllllenka
kicccia cierpliwa jestem z natury i powiem Ci szczerze że gdyby nie wylot to nie robiłabym testu itd. Elena głowa do góry następnym razem się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milllllenka
Udało mi się dodzwonić do lekarza i idę dzisiaj na 20-tą :) Z jednej strony bardzo się cieszę a z drugiej mam jakieś obawy sama nie wiem czemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę cały wieczór czekać na wiadomość od Ciebie milllenka! A który to już dzień cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milllllenka
kicccia to 36 dzień a cykle mam 28 dniowe,nawet nie wiesz jak się ciesze ze udało mi się tą wizytę umówić.Wogóle to jak zadzwoniłam to usłyszałam termin na październik więc powiedzialam że prędzej urodzę niż dostanę się do lekarza i jak to usłyszała to powiedziała że na dziś mnie zaprasza :) Też pracuję w służbie zdrowia i wiem jak to jest ale czasem można wyjątek zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milllllenka
Obecnie jestem w pracy i do 20-tej powinnam być ale wyjdę pare minut wcześniej i pędzę na wizytę pewnie mi zleci bete ale dzisiaj już jej nie zrobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, dawno się nie oddzywłam ale cały czas na bieżąco was czytam :) Ja na wizyte ide jutro o 17:40 wiec pewnie dowiem sie cos wiecej i napewno sie z wami podzielę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A niestety od wczoraj troche jestem pzreziębiona, boje się cokolwiek zażyć bo nie wiem czy mi wolno :( nieche żeby dzidziusiowi się coś stało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milllllenka
aneczkao124 to czekamy na dobre wieści od Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki! U mnie piękna pogoda, zero chmurki na niebie. Zaczęłam 6 tydzień ciąży, w czwartek mam wizytę, ale to narazie bardziej formalnośc(założenie karty itp.) Millllenka podziwiam za morze cierpliwości, ja już bym chyba zwariowała, co dzień sprawdzam wieści od Ciebie. Anetka36 mam ogramną nadzieję że się udało i będzie fasolka-trzymam kciuki-tym bardziej że tak łatwo zachodzisz, zresztą jak ja:))))) Zmęczona przykro mi ze tak cię wymęczyło jakieś paskudżtwo, fajnie że masz pieseczka ja też bym chciała, ale na razie to nie możliwe, mamy kota, ale to taki powsinoga i prawie cały czas na ogródku, tylko zjeść przychodzi, ale mój Mateuszek go uwielbia. Ja jak na razie czuję się całkiem nieźle, tylko popołudniami łapie mnie niemoc i śpioch, ale poza tym jest całkiem nieźle, mdłości póki co nie narastają a herbatka imbirowa pomaga.Mimo że to dopiero 6 tydzień juz widać lekko spuchnięty brzuszek,w poprzedniej ciąży z synkiem długo nie bylo widać, z córką brzuszek szybko zaczął rosnąć jak i teraz i też byłam zmęczona, bo z moim Matkiem to czułam się jakby mnie czymś szprycowali, non stop haj-góry bym przenosiła:))))) Aneczka herbatka z cytrynką, mleczko z miodem i czosnkiem na noc,syropek z cebulki, sama natura i jak masz możliwość to poleż sobie pod kocykiem. Gorąco pozdrawiam Wszystkie dziewczynki z naszego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milllllenka
Inez10 super że dobrze się czujesz oby tak dalej :) Ja idę dzisiaj do lekarza zobaczymy co usłyszę mam nadzieję że dobre wieści będę miała wam do przekazania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopadł mnie katar:/ akurat przed staraniami :( Trudno... będę bardziej pociągająca :P dziś 10dc. jutrzejszej wizyty boję się niesamowicie. Tak bym chciała żeby było wszystko dobrze, żeby lekarz powiedział "działajcie" :D Wizytę mam raniutko bo przed 9.00. Wrócę to od dam znać, co tam usg pokazało, powinno pokazywać zbliżającą się owulację... Eh o niczym innym nie myślę. W ciągu dnia jest ok bo jestem zajęta ale jak wracam do domu to tylko dzidziuś mi w głowie i to żeby jak najszybciej zajść... A lekarz mówił mi, że psychika ma ogromne znaczenie i żeby nie myśleć dużo o tym, ale jak inaczej? da się? wątpię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milllenka
jak wrócisz daj znać, bo my tu wszystkie czekamy. Trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×