Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gdynianka1987

Poród w Wejherowie - rok 2013

Polecane posty

Gość aldonka p
jestem bogata stac mnie na wszystko . niektorzy zazdroszcza coz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka 1234
aldona nie wszystko mozna kupic za pieniadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilianna140
Myszka ja mialam przygotowane wczesniej i teraz rowniez tak samo.zrobie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilianna140
Aldonka mialam dwie cc i trzecia przede mna i nie widze powodu do przechwalek..a.mowienie,ze jestes bogata to wlasnie jest prostactwo..zadalas ktorejs z dziewczyn pytanie czy jest z Luzina czyli sugerowalas jej ,ze jest wiesniara a przeciez to Tobie sloma z butow wystaje na co dajesz dowod w kazdym poscie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzekamNaCórcię
Aldonko, fakt jest taki że możemy zapłacić za cesarki prywatnie równie dobrze możemy zdobyć lewy papier od okulisty, psychiatry, neurologa itp i też położyć się na stół operacyjny ale nie każda kobieta tego chce i woli urodzić naturalnie... Każda kobieta powinna mieć swoje zdanie bo to o jej ból chodzi, o jej dziecko i jej komfort psychiczny, wg mnie jak ktoś chce cesarkę proszę bardzo, jej wybór, jeśli woli naturalnie, jej sprawa, niech rodzi jak chce byleby szczęśliwa była, a z ciekawości, zdobyłaś zaświadczenie czy zapłaciłaś w prywatnej klinice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rowniez mialam lozeczko przygotowane wczesniej, maz nie bedzie mial do tego glowy i pewnie bedzie caly czas z toba i malenstwem. Aldonko jesli cos cie gryziem albo masz jakies kompleksy to moze zacznij pisac pamietnik albo bloga, nam tu nie jest potrzebne twoje prostactwo i drobnomieszczanstwo. Jak widac nie trzeba mieszkac na wsi by zachowywac sie jak wiesniak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja łóżeczko przygotowałam sama nie mogłam odmowic sobie tej przyjemnosci :) Moj maz nie ma glowy do takich rzeczy :) torbe zaczelam pakowac na poczatku lipca a to dlatego ze 13 lipca szlam na wesele i lekarz powiedzial zebym sie spakowala i wziela torbe ze soba bo roznie bywa wiecei emocje tance itd :P no wiec tak ta torba w aucie zostala hehe :P dzis zamowiłam sobie te elektrody do elle tens ciekawe co bedzie pierwsze kurier czy porod :P no ale siostrzenica jest w ciazy i powiedziala ze jesli porod bedzie predzej to te plastry wezmie chetnie wiec straty nie bedzie :) ale jesli skorzystam z nich to wam napisze jak to wygladalo z mojej strony :) a moze któras dziewczyna korzystała z tego urzadzenia przy porodzie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldonka p
eeee tam zazdrśnice proszę was , napewno nie macie tego co ja , i nie chce mi się juz tu pisać więcej mi słoma? hmmm raczej nie mi .. jestem nadal za cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldonka p
nudzi mi się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilianna140
Juz nie gosc..przeciez sie nie dowiesz bo jak widac kolezanka wpadla tu leczyc kompleksy przechwalajac sie wirtualnie!!!! tym co ma i o ile wiecej ma niz my..ale wydaje mi sie,ze lepszym miejscem dla Aldony bylby gabinet psychoterapeuty niz nasze forum..chciaz hmm ..pomoc niesc mozna wszedzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilianna140
Jak ci sie nudzi to pobaw sie z dzieckiem przyniesie to wiecej korzysci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldonka p
dzieki lilianko lecz psychoterapeutę mam w piątki . wiecie co poprostu mi sie nudzi i chialam wam tylko powiedziec ze szpital ktory nie ma znieczulenia w ofercie jest ZACOFANY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldonka p
moje dziecko jest z tatą na Krecie mam za duzo czasu wolnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam Panie, ale się uśmiałam, wesoło dzisiaj macie :) Ja śledzę wasz watek od pewnego czasu, obecnie jestem aktywna na wątku staraczkowym, a wkrótce zamierzam do was dołączyć. Mnie zmartwił brak znieczuleń w szpitalu, ale żandego kreatywnego postu tutaj nie umieściłam. Życzę powodzenia przyszłym i już obecnym mamą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem za sn bo ty po cc smigalas na drugi dzien a ja po sn smigalam zaraz i nikt mi tych chwil z dzieckiem nie odbierze ani nie kupi za zadne pieniadze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta55
Witajcie miłe dziewczyny,czytam Was codziennie od początku założenia tematu,ale pierwszy raz zdecydowałam się napisać.Jestem 32 tyg.ciąży też bedę rodzić w Wejherowie i wczoraj otrzymałam od położnej kartę ruchów dziecka nie bardzo wiem jak je liczyć,może któraś z was to robi? Czytałam w necie ale jest napisane jakoś ogólnikowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilianna140
Juz nie gosc..a jeszcze niedawano nazekalysmy na spadek aktywnosci a tu prosze wystarczy jedna nowa osoba i az wrze:) Beata55-mi polozna kazala liczyc tak:conajmniej 10ruchow na.dzien..za.ruch uznaje sie 10min cykl ruchow po ktorym nastepuje conajmniej 10min przerwy..nie liczymy pojedynczych ruchow czy czkawki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilianna140
Beta przepraszam za zle napisany nick..zle przeczytalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta55
Dzięki wielkie za informacje w końcu zajarzyłam o co chodzi w tym liczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz nie gosc ja tez sama skrecalam mebelki dla dzieciaczka, choc nie bylo lekko bo swoja wage , mialy a ja w 8 miesiacu bylam ;) co do liczenia ruchow plodu to ja tez liczylam tym sposobem, ale wg tego co mi mowila moja ginekolog to jeden cykl ruchow co 15 a nie 10 minut =) A tym czasem zaczynamy sie borykac z kolka u mojego synka. I za bardzo nie wiem jak ja zwalczac, bo wszystkie kropelki sa od 1 miesiada zycia, a moj maluszek ma raptem tydzien. cos czuje, ze to nie bedzie spooojna noc. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również przygotowałam sama łóżeczko, to była czysta przyjemność, chociaż zakupiłam śliczna pościel z kołderka, poduszka i takimi tam osłonkami i nawet baldachimem, a teraz wiem że nie za szybko z tego wszystkiego skorzystam, gdyż położna i na szkole rodzenia zalecają przez pierwsze miesiące życia bobasa używać śpiworki zamiast kołderki i poduszka tez nie może być na początku tylko dziecko na płasko śpi, ale kiedyś się przyda a ja chociaż cieszę oko na razie nawet na puste łóżeczko :)) Ale było chwile na forum aktywnie przez p. Aldonke ...wow ...ale z drugiej strony adrenalina może niektórym się przydać w ramach przyspieszenia akcji porodowej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi1986
Część Dziewczyny, dlugo mnie nie było. A Wy tu tak śmiesznie macie, :-) Któraś Dziewczyna pytala o pakowanie się do szpitala, ja jestem w 31 tyg c ale chce w przyszlym się spakować żeby mieć wszystko gotowe. Co do cc i porodu sn każdy wybiera jak chce, takie moje zdanie i nie będę nikogo osądzać bo za dużo już w życiu widziałam jednak kultura i szacunek niektórym jak widac są obce bez względu na zasobnosc portfela ;-) Co do opisu porodu- tego masakrycznego to już czytałam to dawno temu. Fakt że szpital to nie hotel jednak ja życzę i Wam i sobie jak najlepszej opieki bez przykrych niespodzianek. O tej 15 latce nie slyszalam e straszne... A powiedzcie gdyby zdarzyło się że musicie jechac do innegosszpitala bo jest nawał to który wybieracie?? Puck, lebork, czy gdynie?? Jakoś ostatnio dużo porodów a pisała ktoras z Was że w pewnym momencie wysyłali do innego szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzekamNaCórcię
Dziewczyny, kolejnym razem jak pojawi się taka osoba nie ma po co wchodzić w dyskusję, trole lubią prowokować ale się ich nie karmi :) Z tym szpitalem dobre pytanie... Mam nadzieję że zdążę do Gdańska :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis pojawily sie informacje o tej 15 letniej dziewczynie . sprawe szpital chcial zataic przed mediami lecz sie nie udało sprawa w prokuraturze . podobno wina i zaniedbanie szpitala ale badają. miala zawał podobno na stole przy cc. chłopiec urodził sie zdrowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzekamNaCórcię
Kiwoszka, masz jakiegoś linka do tego? Obiło mi się o uszy że nie chcą tej sprawy zostawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×