Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gdynianka1987

Poród w Wejherowie - rok 2013

Polecane posty

o to fajnie Paulusek jak ja byłam w szpitalu to nie rozdawali , a robili wam zdjęcia do gazety? bo mi tak i Hnaia była w dzienniku bałtyckiem;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W dni jak wychodziliśmy ze szpitala, to przyszedł paparazzo ;P z Dziennika Bałtyckiego zrobić zdjęcie maluszkowi, ale z tego co słyszałam na korytarzu, to dużo mam się nie zgadzało na fotkę maluszka. A tym czasem już 3 tydzień czekam na nasze zdjęcie w gazecie, i jeszcze nie ma. Pan fotograf uprzedził mnie, że może być małe opóźnienie bo bardzo dużo dzieci się w pomorskim urodziło, no ale żeby tak długo, w tą sobotę też kupię mam nadzieję, że będzie już, bo rodzina mnie męczy o kilka egzemplarzy a u nich nie ma DB :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha ja to jestem taka mądra, że się mojego męża pytałam a w jakiej gazecie będą zdjęcia dziecka, bo u mnie w rodzinnym mieście to wiedziałam, w jakiej i kiedy się ukazują.I że koniecznie musi kupić. Na co mój mąż się zapytał, a robili już zdjęcie maluszkowi?? Wtedy dopiero do mnie dotarło, że na tamten czas, żadnego fotografa nie było u nas ;DDDD A ja już chciałam gazetę kupować ;DDD No ale cóż, zaliczę to do szoku poporodowego ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulusek- dzięki za odpowiedz dobże że mówisz bo ja to bym wzieła tylko koszule do karmienia i by zabrakło myslałam że tam mają takie szpitalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weźcie więcej niż 3 koszule bo ja wzięłam tylko 3 i potem.mąż mi tylko dowozil. No ja też chciałam żeby mała miała fotkę ale się nie udało. No ja miałam swoje pampersy i nic nie rozdawali u mnie :-( a szkoda. Macie jakieś sposoby na ulewanie? Wydaje mi się że moja kruszynka tak łapczywie je że się przejadą i ulewa :-( pomimo że już pilnuje odbijania.... Niedługo będę miała paranoję że za każdym razem jej się uleje :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
As1985 ja też się strasznie boję tego ulewania wogule w nocy i zamówiłam sobie z allegro "poduszka klin" tak to się nazywa jest ona dla wcześniaków i dla noworodków właśnie dla tych co się ulewają odnosi o 30 stopni maleństwo jest bezpieczna dla niego ma super opinie i pediatrzy i instytut matki i dziecka ją poleca koszt takej poduszki to 30 zł wzwyż zależy jaką będziesz chciała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka 1234
z tego co wiem to na duzym rynku w wejherowie jest na koncu ten niemiecki sklep tylko ze lekow tam niema chyba ale jak by kturas chciala to moze podejsc i sie zapytac czy da zamuwic moze akurat sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już znalazłam ten sub supsimplex w internecie orginalny niemiecki 37 zł jak pierwszy raz szukałam nie wpisałam tego sub dlatego nnic nie znalazłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka 1234
ja wpisalam w googlach lek sab simplex orginalny i sie wyswietlilo koszt 37 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AS nie ma metody na ulewanie.to kwestia niedojrzalego ukladu pokarmowego..moze az chlustac..ja mylala ze juz nigdy nie bede chidzila czysta..az czasem plakalam bo ubralam sie do wyjscia i jeszcze na.koniec cycek ,podnosze do odbiciai mimo pieluchy na ramieniu i tak.byla zalatwiona..niektorym dzieciom szybko mija ulewanie ,moj mial ponad pol roku..czyli jak sie dobrze spionizowal to przeszlo i tak tez mowili mi lekarze,ze nastapi to w takim momencie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka 1234
mam pytanie czy biezecie ze soba do szpitala lub wzieliscie ze soba odciadacz do pokarmu nakladki silikonowe w razie potrzeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tinnera mysle ze jak wszedzie w mopsie Myszka ja biore nakladki silikonowe bo zawsze mam rany..osciagacza nie biore i nie kupuje do puki nie okaze sie niezbedny..poprzednio przy obojgu dzieci nie byl mi potrzebny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Już nie gość P
becikowe zalatwiasz w mopsie w Wejherowie za hotelem Bliza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AS Hania ulewała nadal ulewa choc mniej , a sposób jedyny jaki sie sprawdzil u mnie to odbijanie w trakcie jedzenia tez a nie na sam koniec. czyli w sumie podczas karmienia 2 razy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulusek89
Kamka ja też czekam cały czas i i nic. Może w tę sobotę będzie to zdjęcie w końcu. Facet powiedział, że jest dużo dzieci i nie wie sam kiedy sie zdjęcie ukaże. . No właściwie to mnie też dziwi, że się nie zgodzili :) moja koleżanka z sali też wyraziła zgodę na zdjęcie :) . quo1130 nie wiem, być może maja też szpitalne. Mi nie proponowali takiej tylko z góry powiedzieli, że mąż ma mi wyszukać koszulę na porodówkę. . AS ja miałam tylko 2 koszule, wystarczyły mi po prostu z tyłu koszulę podwijałam pod siebie na łóżku :P Na ulewanie jedynie ponosić do odbicia, innego sposobu nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka 1234
odnosnie co do becikowego to zalatwia sie w mopsie on nie znajduje sie kolo chotelu bliza tylko w wejherowie na osiedlu szopena laczaca sie z naniecka taki duzy budynek znajdziecie go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Już nie gość P
Ja zalatwiam w tym za bliza ale to pewnie zalezy czy jest sie z samego Wejherowa czy z gminy wejherowo . Ja jestem z gminy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do szpitala wzięłam 3 koszule i wszystkie 3 wykorzystałam :) A już na drugi dzień po porodzie dostałam od położnej 20 pampersów dla dzieciaczka, a do sali,w której leżałam przynieśli mi przewijak z logo pampersa, więc zapewne, szpital dostał jako reklamówki, aby rozpropagować markę wśród " położnic" ;)) I powiem szczerze, specjalnie eksperymentowałam z różnymi pieluchami, żeby sprawdzić co są warte, i poza pampersami, tylko Dada dają radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulusek89
Kamka ja też wolę Dadę jednak, wydają mi się lepsze i maja bardziej przyczepne taśmy chyba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnier jak pisze myszka na osiedlu szopena mieszkałam własnie na przeciwko tego mopsu do niedawna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka 1234
tak to jest racja zalezy wlasnie z kad sie jest bo jezeli z miasta to na szopena a jezeli ktos nalezy do gminy to tam za chotelem bliza to racja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowy gosc
Dziewczyny moja córka jest juz ze mna. Wczoraj. O 11 przyjęli. Mnie na patologie. O 23 dostałam boli bez wywoływania a dzis o 7 rano mala jest z z nami. Odezwę. Sie jak będę w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nowy gościu -GRATULACJĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×