Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gdynianka1987

Poród w Wejherowie - rok 2013

Polecane posty

Gość Paulusek89
Kamka była u mnie dzisiaj położna na kolejnej wizycie, pytałam ją o nawrót krwawień na czerwono, mówiła, że to od zmęczenia. nawet wystarczyło cos dźwignąć cięższego, żeby zakrwawić. Także chyba nie ma się co martwić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy gosciu gratulacje! !! Tinneraa na następnej wizycie powiem swojenu ginowi ze proszę o dopochwową luteine. A tez masz dwa razy dziennie po 2 tabletki?? Czytalam ze jeszcze magnez lekarze przepisuja oprocz luteiny i ni spy wiec dzis wzielam tabletke i wieczorem wezme drugą. . Ja tez sie nie boje porodu i jak Wam dluzy mi sie strasznieee. Chociaz wiem ze bedzie to okropny i straszny ból to wlasnie bardziej mam obawy o bobasa i mam zamiar myslec o nim hehe ale ile z tego wyjdzie to nie wiem hehe. . Dziewczyny mam pytanie odnosnie materacykow. Są różne; grykowe, kokosowe, gabkowe wiec na jakiej stronie kladziecie i zamierzacie kłaść swoje bobaski? Ja mam z 1 strony piankowy a z 2 kokos z gryką i zamierzam na tej tylko ze ona tak chrzęści i dosc głośna jest hehe. Jak Wy robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kładę na tej twardszej czyli na kokosie :-) A co do strachu odnośnie porodu to ja na sam koniec chciałam mieć to już za sobą bo brzuch mi ciążył i ogólnie czułam się strasznie ociężale. Także jak się już zaczęli byłam cała szczęśliwa :-) pomimo że miałam cc i tak doczekałam się skurczy i to.mocnych... Więc następne będzie siłami natury :-) ale to.za około 2 lat :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi, biorę luteine 2 razy dziennie po dwie, i nospe to samo, o magnezie też czytałam ale ciągle o nim zapominam, teraz sobie go wyjmę :) Ja pomimo tego że to dopiero 7 msc też strasznie zaczyna mi się dłużyć, chciałabym żeby dziewczynki były już z nami, a z drugiej strony niech trzymają się jak najdłużej w brzuchu. Dziś mi się śniło że urodziłam 29 sierpnia, dzień przed urodzinami męża, w ogóle poród jakiś abstrakcyjny ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka 1234
gratulacje duza ta twoja dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Wasz materac na stronie twardszej tez tak podczas dotykania chrząszcze i jakby skrzypi? U mnie czuc pod palcami taka niejednolita strukture i nie wiem czy nie bedzie mu niewygodnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nic nie skrzypi, i powierzchnia też normalna bez grudek, ale mam jeszcze pomiędzy materacem a pościelą mate zabezpieczającą przed obsiusianiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulusek89
emi chrzęści materac bo zapewne masz gryczany lub kokosowo gryczany. To najlepszy materacyk jaki mogłaś kupić dla dziecka i z pewnością nie jest mu nie wygodnie :) Ja też taki posiadam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga230
Seks po odejściu czopa śluzowego tak czy nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez kupilam gryczano kokosowy i tam jest zalecenie aby noworodka klasc na tej twardszej stronie. A tak z innej beczki to dzis zauwazylam ze mi sie brzuch obniza, fakt ze od jhakis 3 dni lepiej mi sie oddycha, ale nie nie bylam pewna czy to od tego. :-) A powiedzcie mi ile przed porodem brzuch sie obniza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny chwilkę mnie nie było ale codziennie was czytam otuż zrobiłam sobie to badanie na serce prywatnie bo inaczej bym się nie dostała do porodu zapłaciłam 120 zł i wyszło że lewa komora serca jest powiekszona ale ponoć to norma w ciąży i po porodzie powinno wrucić donormy ,co do materaca to też mam piankowo -kokosowy i sama się zastanawiam jak go położyć czy gładką stroną czy tątaką jakby tam było siano lu tróciny :) i pytanko po porodzie w pokoju jest was trzy lub 2 babki tak i przy nich ściągasz majtki na obchód ???no i wkońcu NOWY GOŚCIU GRATULACJĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez sensu takie forum jak na pytania odpowiadają tylko dziewczyny między sobą, które od dłuższego czasu ze sobą piszą!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez sensu drogi gościu to jest Twoje stwierdzenie, bo po pierwsze nie każda z nas ma obowiązek odpowiadać na dane pytanie, po drugie lepiej milczeć jak się nie zna odpowiedzi niż lać wodę i wymyślać :) a jak Ci nie pasuje to zawsze można założyć nowy temat lub iść na inny portal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie mam gryczano kokosowy. To wtedy dobrze jak młodemu bedzie na niej dobrze. Balam sie ze zly wzielismy bo wlasnie takie dziwne odgłosy wydaje. Mi sie obnizyl brzuszek okolo 3 tyg temu. Teraz musze lezec bo szyjka tez szaleje. A czy macie te stelaże do wanienki? Gosc hahaha znow bedzie ubaw jak jakis czas temu Dziewczyny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mega poti
dziewczyny czy wy też macie ochotę w ciąży na kobietę? Bo ja cholerną nie wiem co z tym zrobić ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stelażu nie mam, nie potrzebuję :) Emi, tak się właśnie zastanawiałam, jak nie akcja że jesteśmy dziwne bo nie chcemy cesarki to nagonka na szpital w Wejherowie a teraz forum jest do bani, straszne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam na corcie, no straszne jeestesmy poporstu :-) A jeszcze mam pytanie odnosnie twardnienia brzucha. Czasem bobasek mi sie wypina tak ze wiem ze pleckami lub d*pką jest wywalony i ze to twarde na brzuchu to jego ciałko. Ale czasem nie wiem czy twardnieje od niego czy poprostu od jakichś niebolesnych skurczy. Czasem wlasnie podczas twardnienia brzuszka gdy nie jestem pewna ze to od małego czuje jakby ból nazwe to po imieniu w d*pce. Czy to moga byc jakies skurcze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka 1234
no wlasnie sama jestem ciekawa bo kturas pytala czy seks po odejsciu czopa mozna stosowac jak dlamnie to raczej nie bo szyjka sie juz rozwiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka czytalam dwie opinie. Ze nie mozna raczej ale z drugiej strony sperma dziala jak przyspieszacz porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mega poti
Emi ale z kim? o to jest pytanie, nie przyznam się przecież do tego... ehh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka jak się szyjka rozwiera to nie mozna. I wydaje mi sie ze orgazm łechtaczkowy nawet tez odpada bo skurcze macicy itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, zdałam sobie sprawę że WY macie dobrze, możecie liczyć ruchy, kontrolować, a ja? Ja tak naprawdę nie wiem czy obie dziewczyny się ruszają, ile mają ruchów, zaczynam się o to coraz bardziej martwić :( W ogóle jakoś samopoczucie zaniżone, mam ochotę wstać, porządnie posprzątać, dosłownie mam taką potrzebę zrobić porządek, a z drugiej strony tak mnie dziewczyny napierają, tak ciągną że aż boli mnie ten dół tego brzucha :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też myślę że jak szyjka się rozwiera to nie można, bo skoro nie można jak się skraca, to tym bardziej jak się rozwiera.. bo to po prostu przyspiesza poród, a czy coś jeszcze to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tinneraa, moje kontrolowanie ruchów prowadzi do tego że jeszcze bardziej ciśnienie mi skacze i zadręczam się myślami, moje dziecko potrafi nie ruszać się całymi dniami, taka natura tej małej łobuziary, jest tak od jakiegoś czasu, a na wizycie u lekarza wszystko ok, odkąd mi kazał liczyć ruchy 2 razy dziennie po jedzeniu tylko się denerwuję i siedzę jak na szpilkach czy pojadę do szpitala czy nie, dziś już się ubierałam i chciałam jechać na izbę :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×