Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gdynianka1987

Poród w Wejherowie - rok 2013

Polecane posty

Gość gość
Emi - dzięki jestem po wizycie szyjka wysoko i zamknięta teraz wizyta 19 jak tylko sie zaczną skurcze to mam odstawić zastrzyki a ja się pytam dr. czy poznam te skurcze on że takkk:) a dzidzia waży 2550

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Moja laktacja chyba umiera... Z dnia na dzień coraz mniej tego mleczka i jestem załamana. Przystawkami mała do piersi possa z jednej i drugiej i potem histeria bo jest głodna.. I potem z butli 90 ml :-( dziś nawet 120 ... Próbuje pomóc herbatkami ale póki co bez efektu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz nie gosc..czulam sie super az bylam zaskoczona,ze tak dobrze ale coz za dlugo sie tym nie cieszylam..troche popracowalam w domu i juz musialam sie polozyc bo znow slabo mi..odpoczne i jade do gina bo mam na 17 wizyte... Quo..dobrze,ze wszystko ok i ze szyjka wysoko wiec jeszcze pochodzisZ:) a maluch drobny ale bedzie ci latwiej przy koncu ciazy i porodzie..bo ja bardzo odczuwam wielkosc mojej kobietki i wcale nie jest to mile doznanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
As ..moze tez zadzwon do poloznej laktacyjnej w szpitalu albo w Luzinie jest polozna Beata Palasz i jest mega hitem w utrzymywaniu laktacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie macie inne zdanie ale ja sie ciesze ze juz nie karmie dla mnie to bylo meczace kocham moja corcie i mleko mm nie jest niczym złym , jestem szczesliwa bez tego cyca na wierzchu , i jestem zdania ze jest nagonka na karmienie piersia i ze to jest przereklamowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulusek89
Kiwoszka mnie też ciężko czasem z tą piersią... a jakie to męczące w nocy jest czasem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam chociaż do 3 miesięcy pokarmic ale widzę że organizm sam wybrał :-( a mleko drogie :-\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Już nie gość P
A dla mnie piers jest wlasnie wygodna nie szczegolnie w nocy jak tylko slysze maluska to odrazu ide daje cyca i przynajmniej nawet sie ni rozbudzi i szybko spimy dalej :) a tak zanim sie zrbi mleko to dziecko juz rozbudzone . no ale pomimo tej wygody to chce karmic pół roku maksymalnie no chyba ze natura zechce krocej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hania noce przesypia wiec nie ma problemu , a jak jej sie zdarzy wstac to nie rozbudza sie wypija butle i spi dalej . dla mnie z butla lepiej niz z tym cycem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Już nie gość P
Nataniela karmiłam prawie 5 miesięcy i jak juz przeszlam na butle to tez spal cala noc wiec bylo spoko :) teraz pewnie bede karmic jeszcze krocej bo znow musialam przez ostatnie 3 dni dokarmiac wiec nic na sile :) Kiwoszka super ze Hania dobrze spi w nocy to jest duzo warte moje dzieci tez na szczescie spia :) a propo karmienia to uwazam ze karmienie takiego 2,3,4 latka jest nie etyczne i przesadzone :) no i zgadzam sie z As mleko drogie tym bardziej ze moj synek nadal wypija 2 butelki bebiko 4 dziennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiwoszka, w pełni Cię popieram ;) ja nie będę karmić i już się boję tego szpitalnego terroru laktacyjnego (w moim przypadku chodzi o leki w które "wskoczę" po porodzie, ciekawa jestem czy to przejdzie w szpitalu czy uznają mnie za taką która wymyśla bo nie chce i jest wyrodna ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Już nie gość P
Czekam na córcie mysle ze w szpitalu nie powinni robic problemu :) mam nadzieje ze nie beda robic powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam na corcie w szpitalu pytają czy chcesz karmić piersią.to twój wybór jak karmisz. Z tego co kojarzę to jak ja byłam w szpitalu jedna babeczka która nie karmiła i nie było tragedii ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Już nie gość P
zreszta mi sami zaproponowali ze dokarmia bo nie mialam pokarmu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mnie uspokoiłyście, do tej pory zawsze słyszałam że kobieta która nie karmi piersią jest tą złą w szpitalu i traktują ją gorzej... Tak mnie nastraszono że kupiłam mleko modyfikowane (te małe bebilona by dużo miejsca mi nie zajęlo w razie co mąż by dowiózł) i spakowałam w torbę do szpitala... Tak w razie czego, gdyby robili problem z mlekiem i z tym że nie karmię... Taka panikara ze mnie, ale przezorny ubezpieczony ;) tak wiem, postukajcie się w czoło, ja sama to czasami robię jak spojrzę na to co mam w torbie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż widząc moje torby mówił że chyba się wprowadzam do szpitala na stałe :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My kobiety tak mamy ;) mojemu mężowi muszę jeszcze spakować w jakąś torbę ciuchy na wyjście, bo znając życie czegoś nie weźmie/nie pomyśli/zapomni/nie będzie wiedział gdzie jest ;) znajomej mąż był taki podekscytowany że zapomniał zimą dla niej kozaków, paradowała przed szpitalem w puchówce i klapkach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Już nie gość P
heh :P ja tez milam torbe i walizke a potem jeszcze M. mi dowozil koszule body dla malutkiej itp koniec koncow i tak zapomnialam wziac wode i biszkopciki :) no i rzeczy na wyjscie mialam spakowane i na upal i gdyby bylo chlodniej hehe ach te kobiety :P wlasnie podalam corci juz druga dzis butelke bebilonu niby pokarm ma ale ona przy tych cyckach strasznie sie denerwuje i placze a jak podalam butelke to spokojnie wypila 30 ml i slodko zasneła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Quo to super ze dobrze z szyjka o bobaskiem. Lilianna dobrze wiedziec ze to jest mocniensze niz no spa. W srode mam wizyte u gina i zapytam czy jakbym miala mocniejsze to tez to moge wziac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Już nie gość P
moj synek po urodzeniu sie Oliwi zaczal mrugac oczami wiec zapisalam go do okulisty tym bardziej ze i ja i M. nosilismy w dziecinstwie okulary no i okazało sie ze ma b. duzo wade az 7.5 na oba oczka :( no ale wada juz nie bedzie sie poglebiac i noszac okularki damy rade ja skorygowac a moze i usunac calkowicie no i p. okulistka powiedziala ze jak Oliwka skonczy roczek to mamy przyjsc z nia na wizyte .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liliana-tak mała moja kruszyna ale jeszcze jest trochę czasu więc myślę że do trzech dobije , tylko zastanawiam się czy będę wiedzieć czy to są skurcze bo potem mam ostawić te zastrzyki Emi- też się cieszę że ok ale myślałam że już coś może się dzieje a tu nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja juz po wizycie..lekarz powiedzial ze jak dla niego to na poczatek przyszlego tyg zapowiada sie ze powinnam zaczac rodzic i kaze mi zadzwonic i dogadac sie o wczsniejszy termin cc..kurcze a ja musze miec przyszly tudzien jeszcze czas na zalatwienie spraw..w pon bede dzwonila.do Zabinskiego zobaczymy jak mnie przelozy..moze piatek popoludnie jesli wczesniej nie zaczne rodzic po tak intensywnym tyg..ledwo dzis chodze tak mnie ta rwa kulszowa dobija..noga za noga ciagnieta:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze sie ze mnie rozumiecie;) Czekam na córcie spokojnie zapytaja cie czy bedziesz karmic i tyle mysle ale pewnosci nie mam ze klada razem dziewczyny nie karmiace piersią na salach potem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, od dwóch dni mam takie jakby skurcze że aż nie mogę oddychać, tylko nie jestem pewna czy to nie są poprostu tak intensywne ruchy maluszka. A może np. tak być że od jego ruchów takie skurcze sie robią??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia..mi ruchy malucha powoduja skurcze juz ktoras z dziewczyn tez tak miala..ale to i tak juz przychodza skorcze przepowiadajace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia..mi ruchy mlodej powoduja skorcze i ktoras z dziewczyna tez tak miala..poza tym skurcze przepwoadajace sa coraz czssciej i coraz mocniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie nie byłam pewna czy sobie coś wkręcam czy co... :P ale boli dość mocno,wiec to raczej skurcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia..a no boli boli..ja i Tineera juz dlugo mamy takie bolesne skurcze..zreszta dolaczylo do nas kilka wrzesniowek w tym.juz czesc sie sypnela;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×