Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gdynianka1987

Poród w Wejherowie - rok 2013

Polecane posty

Nie jest lekko to.fakt bo.jeszcze pracowalam.do lipca a teraz tak.sporadycznie przyjmuje klientki ale chyba musze i to.odpuscic..ciezko mi.bez meza w szczegolnosci ze pptrzebuje sie przytulic i tylko dzieci zostaja ale to nie to.samo..staram sie nie myslec o tym ze ciezko tylko tlumacze sobie ze sa ludzie ktorzy maja gorzej i ze nie mozna sie rozczulac nad soba..czasem.lapie dola alecoz..jak kazdy..a maz wraca srednio co 8tyg na tydz..trzy razy w roku jest po dwa tyg w domu ale to.max..:(ehh..ale.nic tam ,trzeba isc do przodu..po burzy zawsze swieci slonce..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi w skojarzonej na pierwszym szczepieniu jeden zastrzyk , na drugim drugi na trzecim trzeci a w tej na nfz na pierwszym 3 razy kuja i na drugim i na trzecim tez trzy razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilianna a długo już tak wyjeżdża? naprawdę podziwiam, jesteś silną kobietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emi1986
Czekam na corcie- c*puszka mi pociemniała w ciąży, i naprawde są baaardzo ciemne, dodatkowo takie bardziej obrzmiałe. nie mialam tak nie bedac w ciazy- wtedy byly rozowe, jasne. / Lilianna przykro mi ze tak ciezko masz, zadnej przyjaciiokki blisko nie masz zeby Ci pomogla?? to prawda ze jak bedziesz tak latac to wylądujesz na porodówce. spasuj troche, przeciez niektóre rzeczy nawet jak niewyprasowane bylyby nikt nie zauważy a swoim kosztem nie rob takich rzeczy... / Kiwoszka to rozumiem! w tej platnej kłucie jest 3 razy, a na nfz w sumie 9 razy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilianna podziwiam Cię. Ale myślę że będzie dobrze. Musi być :-) tyle już przeszła więc i tym razem będzie dobrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Już nie gość P
Witam, wczoraj nie mialam czasu pisac :) była u mnie położna mała przybrała 200 g czyli bardzo ładnie karmie ja juz tylko piersia :) no własnie i tu mam pytanie moze sie któras orientuje bo zapomniałam pytac wczoraj położnej czy jezeli mala pije juz tylko piers i sie najada bo spi potem 2.5 do 3 godz to czy mam dalej ociagac laktatotorem bo wydaje mi sie ze juz nie musze zwiekszac laktacji ??? qou1130 jezeli chodzi o lewatywe to mialam ja robione jeszcze na sorze i jak pisala paulusek czujesz ze cos ci wkladaja i wstrzykuja jakis płyn jest to uczucie dziwne ale nie bolesne potem kaza byc blisko toalety no i potem czujesz ze musisz usiasc inaczej poprostu to z ciebie wypadnie zaden ból temu nie towarzyszy ja mialam lewatywe po 2 robione a jak byłam na porodówce to jeszcze troche chodzilam i korzystalam z pilek itd to wlasnie wtedy w miedzyczasie musiałam jeszcze 3 razy natoalete pojsc . Wczoraj pierwszy raz bylismy na dworze a doklasnie na tarasie cale 20 minut :) dzis wyjdziemy na troszke dłuzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie z karmieniem mamy problem bo nawet jak leci mi z cycka Mala i tak się nie doje :-( czasami 20 min i już chce znowu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Już nie gość P
Położna mówiła ze u mnie laktacje opózniła kroplówka ktora dostałam po porodzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dostałam "milion" kroplówek, przeciwbólowych też :-( ale staram się zawsze podawać cycka a jak się upewnie że nic nie ma dopiero sięgam po butlę. Może jeszcze się coś u mnie ruszy że będę miała więcej pokarmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Już nie gość P
Napewno ci sie uda najwazniejsze zeby dziecko bylo nakarmione a ty spokojna w dokarmianiu nie ma nic zlego mi bardzo pomoglo jak widzialm ze Oliwka najedzona spokojnie spi to ja moglam w tym czasie spokojnia sciagac i laktatorem pobudzac pokarm :) Ale ja dostalam tylko jedna kroplówke a pierwsze dziecko karmilam bez problemu jak jednym karmilam to z drugiego samo lecialo dlatego teraz sie zdziwilam ze nie mam :) a ta kroplówka byla z oksytocyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowy gosc
Witam wszystkie Ciezarowki. Z zaciekawieniem czytam od kilku dni wasze forum. Fajnie ze wymieniacie sie swoimi opiniami i doswiadczeniami. Ja mialam termin na 4 sierpnia a tu nic sie nie dzieje. Bole mam delikatne. W poniedzialek mam jechac na oddzial bo bede 8dni po termiie. Pozdrawiam i dalej bede sledzic wasze wpisy i postaram sie do nich dolaczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AS spróbuj herbatki laktacyjnej to nie zart mi pomagała , uzywałam tej z hebapolu , bo po tej z hippa zasypiałam;) witaj nowy gosciu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj na forum nowy gosciu. Jak urodzisz to koniecznie zdaj relacje z porodu. . Czy Wasze Bobaski tez tak dzisiaj są aktywne?? moj maluszek cala noc buszowal w brzuszku i teraz tez nie daje za wygraną :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w końcu deszcz!!! :) moje dziewczyny odczuwam 24h na dobę, naprawdę mam wrażenie że one wcale nie śpią. Witaj nowy gość :) NO to czekamy na zdanie relacji po porodzie :) Będziesz szła na patologię jak nic się nie zacznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Już nie gość P
Witaj nowy gościu :) Ja równiez tydzien temu w poniedzialek mialm sie zglosic bo bylabym 8 dni po terminie, ale nie doczekalam i juz w niedziele o 5;20 rano tulilam moja krolewne :) moze Tobie tez sie uda trzymamy kciuki :) ciekawe jak Camiliana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Już nie gość P
Pytanie do dzieczyn, które urodziły a jak pielegnowalyscie czy tez pielegnujecie pepek po ilu dniach odpadl kikutek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka 1234
witaj nowy gosciu czekamy na relacje jak urodzisz wkoncu mamy dzis czym poodychac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowy gość
Dziekuje za miłe przywitanie :) No mam nadzieje ze cos sie zacznie i do poniedziałku nie bede musiała czekać. Dzis mam strasznie leniwy dzień, nie mogę się podnieść z łóżka :) Tinneraa jak się nie zacznie to pojadę do szpitala i niech działają dalej, ale nie mam żadnego skierowania wiec mam nadzieje ze mnie przyjmą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulusek89
Już nie gość, kikutek nam odpadł przed upływem dwóch tygodni, generalnie pielęgnuję się go na sucho, tzn niczym nie moczyć, nie wycierać itp. Mi położna zaleciła moczyć patyczek do uszu w spirytusie zwykłym, czystym i obmywać po prostu tą krew dookoła co się gromadzi. Czyściliśmy parę razy w ciągu dnia pewnie dlatego tak szybko odpadł:) Wiem, że jest jakieś grono osób, które nie podziela zdania co do spirytusu, ale szczerze octanisept jest podobno nawet mniej skuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowy gościu :-) No w końcu jest czym pooddychać :-) może teraz Lilianna sprawdź jeszcze trochę. Piję te herbatki obalanie mam tego hipp, ale wyśle męża po tego herbapolu. Mi jak na razie moje dziecko wszystko wyjadą z jednej i drugiej piersi i potem jest niezadowolona bo chce jeszcze. A jak karmię z jednej to już samo leci z drugiej i jestem cała zalana :-( A nie zdążę odciągnąć jak już zaczyna marudzić, ale może wtedy zacząć odciągać godzinę wcześniej? I potem podgrzać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi położna mówiła że właśnie raz dziennie octaniseptem (mąż to robi po kąpieli) ale każda szkoła inna. Wiem że spirytus działa cuda i lolitek odpada szybciej ale troszkę sięboję. Niech odpada kiedy chce :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Już nie gość P
As ja odciagałam co 3 godz po 10 minut z kazdej piersi miedzy czasie przykladalam mala na zadanie i dokarmialam tym co odciagnełam lub bebilonem bo na poczatku przez 10 minut odciagania zlecialo pare kropel . wczoraj odciagnelam juz 60 ml :) dzisiaj pierwszy dzien nie odciagam :) ajesli chodzi o pepek to wlasnie tylko osuszalam i wczoraj polozna powiedziala zebym przemywala spirytusem tak jak pisala paulusek i mowila ze juz czuc jak pepek smierdzi i faktycznie juz troszke smierdzial wiec go oczyszczam za kazda zmiana pieluszki i dzis jest juz czysciutki i pachnacy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za podpowiedź. Na pewno się zastosuję może i u mnie to coś da :-) co do pepuszka to u nas wszystko ok. pachnący i czysty :-) ale już mógłby odpaść to i pieluszki by się lepiej na pupce trzymały bez tego zawijania. Szkoda że pampersy nie wymyśliły tego wycięcia na pępek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Już nie gość P
ha dokladnie wlasnie takie pampersiki powinny byc :) jak mi wczoraj polozna mowila o tym spirytusie to sobie przypomnialam ze u synka tez tak czysciłam i kikutek odpadl w 11 dobie :) sprawdzilam w pamietniku hehe :D (do wczoraj nie mialam pojecia ze pempek moze byc czuc :( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czym pielegnowałyście krocze po porodzie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Już nie gość P
po pierwszym porodzie bylam nacinana wiecw szpitalu przy kazdej wizycie w toalecie wchodzilam pod prysznic i delikatnie oplukiwalam krocze w domu dalej przy kazdej wizycie wchodzilam po prysznic i jak juz bylam gotowa dotknac tego krocza to przemywalam szrym mydlem po zdjeciu szwow kupilam mydlo do higieny intymnej z wyciagiem z debu . teraz nie bylam nacinana wiec przy kazdej wizycie w toalecie podmywam sie tym z kory debu :) i tak az przestane krwawic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka 1234
z tego co wiem szre mydlo jest najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×