Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Joasia818

PRZYKRA ROZMOWA Z SZEFOWĄ...CO ROBIĆ? PRACOWAĆ Z PASJĄ CZY DLA KASY? POMOCY

Polecane posty

Gość Joasia818
I ja mam pytanie .. mleko na włosy...hmmm, przyznam, że nie tylko nie próbowałam, ale także nie słyszałam o mleku do włosów...chociaż? wiele kosmetyków do włosów ma proteiny mleczne...więc może i mleko pomoże? nie chciałabym Ci źle doradzić, więc niestety- odpiszę szczerze NIE MAM POJĘCIA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam_na_wiosnę
Dziewczyny! Zakręciłam włosy tak jak Joasia mówiła: najpierw "wokół własnej osi" i takie zakręcone na 3 papiloty (nie mam chusteczek, mam papiloty, więc kombinuję na razie z tym co mam) i gorąco polecam! Mam przepiękne falki :D:D:D Tylko z tyłu jest gorzej, ale i tak nieźle jak na pierwszy raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilijowa łodzia
Joasiu testowalas moze juz maske biovax z olejkiem arganowym makadamia i kokosem???:D nie wiem czy to nowosc???bo w sklepie autoryzowanym pisze jako nowosc:) wyglada obiecujaco:) ktos stosowal????:) Joasiu jak Tata??? Lepiej?? Wyszedl ze szpitala??? A jak piesek???:) ja mojemu ostatnio nalozylam olejek kokosowy przed kapiela:D wachal i krecil sie w kółko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia818
lilijowa łodzia mmm, dziękuję za info w sprawie nowej odzywki biovaxa;) nie tylko jej nie testowałam, ale nawet nie słyszałam! brzmi baaardzo obiecująco! nie mogę się doczekać aż ją dorwę w swoje łapki:) a Ty widziałaś ją już gdzieś w aptece? piesek na pewno był w szoku "to ja tak ładnie pachnę?!":D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia818
czekam_na_wiosnę super! zobaczysz, że dojdziesz do wprawy:) cieszę się :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulanik1234
Joasiu, a wiesz że mi w pracy dziś powiedzieli że mam jaśniejsze włosy, ale strasznie zniszczone. czy to możliwe po tej kąpieli rozjaśniającej? Przecież trzymałam 15 minut chyba. I ja nie widzę żeby były bardziej zniszczone jak wcześniej. Nie wiem co teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie do Joasi
dzieki Joasia, ja krecilam wczesniej na takie dzidziusiowe, ale nie skrecalam pasm wokol wlasnej osi :) dzis kupilam tez chusteczki dla niemowlat, ale troche inne, z aloesem, moze beda lepsze :) mam wlosy za ramiona, kiedys byly pocieniowane, teraz probuje je zapuscic do rownej dlugosci, ale jeszcze dluga droga przede mna. Kupilam odzywke Garniera maslo karite i awokado (producent powinien odpalic Ci niezla premie za promocje tego kosmetyku, hihi), szampon Barwa do rzadszego stosowania i przymierzam sie do kupna jakiegos delikatnego szamponu 'na co dzien' oraz olejowania :) mam w domu olejek arganowy, ale podejrzewam, ze moze byc jakas szemrana podroba :( najwyzej zakupie w Biedronie oliwe z oliwek, i tak uzywam takiej w kuchni (nawiasem mowiac, nie spotkalam nigdzie oliwy z oliwek, a nie z wytloczyn, w tak przystepnej cenie). Bardzo serdecznie Cie pozdrawiam 🌻 i inne dziewczyny tez 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twoja imienniczka ;))
Hej Asiula ;) na wstępie dołączam się do pochwal i wznoszenia cię pod niebiosa jak inni! wczoraj przeczytałam cały wątek i wszystkie cenne informacje przeniosłam do worda, zapisałam i mam :D chcę być świadomą kobietą wyjącą swoje włosy w odpowiedni sposób, a co ;) przy okazji dodam coś od siebie: co do olejku arganoweGO UWAŻAJCIE, bo bardzo duzo jest podrób, albo mieszanki z innymi dodatkami, 100% olejek arganowy do tanich należał nie będzie a od siebie mam 3 pytanka do ciebie Asiek ;) 1 mam szampon farmony herbal care rumiankowy na opakowaniu producent gwarantuje, że jest on bez SLS ale skład ma taki: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Chamomilla Recutita Water, Cetrimonium Chloride, Sodium Chloride, Sodium Hydroxypropyl Oxidized Starch Succinate, Hydrolyzed Wheat Protein, Phenoxyethanol, Benzoil Acid, Dehydroacetic Acid, Ethylhexylglycerin, Polyaminopropyl, Biguanide, Citric Acid, Disodium EDTA. dodam, że wlosy po nim są szosrskie, źle się rozczesują, wręcz szarpią, robią kołtuny - dlaczego? nie jest tak, że rumianek jednak wysusza? 2 mam blond włosy, farbuję, czy mogę dodać do odżywki z garniera o której pisałaś, łyżkę miodu i używać jej ok. 3 razy w tygodniu? 3. przyszło do świadomego mycia a ja zakupiłam niedawno maskę z loreal elseve total repair - hmm, wyrzucić? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnaNirvana
Sodium Laureth Sulfate-to jest SLES kochana, czyli troszkę łagodniejsza wersja SLS-u, ale tez szkodliwa niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klauudia
czy ktos wie czy płukankę z kory dębu i orzecha włoskiego mozna robic w ciąży?? i mam pytanie do Joanny czy odzywke do wlosów z alterry, ktora polecałas to trzeba jakos mocno wetrzec we włosy i potrzymac dłuzej? zrobilam tak raz to na drugi dzien moje cienkie włosy zrobily sie jeszcze ciensze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoja imienniczka Ja sie tez niestety nacielam na podrobe olejku arganowego, cale szczescie nie bylo tam silikonow, ale samego arganu bardzo malo. Za to dzisiaj odwiedzilam sklep, w ktorym kupowalam wczesniej wlosy i dostalam oryginalny olejek arganowy :) Byl tez kokosowy i rozne inne, ktorych tutaj w normalnym sklepie sie nie znajdzie. To jest sklep glownie przeznaczony dla afrykanek, a jak wiadomo ich wlosy wymagaja szczegolnej pielegnacji. Pan sprzedawca chcial mi wcisnac inny "olejek arganowy" , ale jednym z pierwszych skladnikow byl dimethicol, wiec grzecznie podziekowalam ;) Joasiu- masz racje, zbyt wiele moim wlosow zarzucic w tej chwili nie moge, jedynie to , ze sa beznadziejnej dlugosci, ale wole dbac o nie teraz, zeby miec pewnosc, ze beda piekne jak urosna i nie beda sie nadawac do sciecia :) Klaudia- nie mam pojecia czy mozna uzywac ww plukanek w ciazy, ale wydaje mi sie, ze tak. Jakie sa Twoje obawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najbrzydsze sa golfy
get ur freak on Mogę wiedzieć gdzie znajduje się ten sklep i jak się nazywa? Ja również poczyniłam pewne zakupy:) właśnie wróciłam z wakacji w Hiszpanii i przywiozłam ze sobą 250ml butle oleju arganowego.Co prawda nie bardzo rozumiałam pana sprzedawce ale pokazywał że moge go pić, polewać na sałatki i stosować na cere i włosy, wygląda tak http://www.yantar-ecotienda.com/tienda/product.php?id_product=1879 tłumaczyłam to w google translate i wygląda ok ale jak ktoś zna hiszpański to będę wdzięczna za uwagi:) poza tym, na wypadek gdyby ten nie był odpowiedni, kupiłam nieco droższą i mniejszą wersję tego oleju (sprzedawca "tłumaczył" to jedynie inna firmą) z tym że na tym było napisane po angielsku i wiem że na twarz się nadaje, nie wiem czy do włosów również, jest w sprayu .. http://www.marnys.com/store/en/prod.asp?ref=AP215#.UW3TVkfWf_I oprócz tego kupiłam na śmieszną cenę 2.5 euro butelkę oleju z awokado, nie wiem czy mogę go stosować do twarzy czy tylko na włosy tak jak arganowy. Nie wiem za bardzo od czego zacząć:) Joasiu co myślisz? W ogóle tam sa świetne sklepiki, kupiłam naturalny krem z awokado i balsam do ust w zestawie za cenę 5.5e. Chciałabym jeszcze dłużej tam pobuszować ale moj mąż juz sie bardzo niecierpliwił na zewnątrz.Inaczej na pewno wróciłabym z jakimiś szamponami i odzywkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najbrzydsze sa golfy
oto co mi przetłumaczył wujek google, w sumie ciekawe, może kogos zainteresować, nie wiedziałam że agran jest dobry również na paznokcie Do celów spożywczych Produkuje się olej arganowy, jedzenie z prażonymi migdałami lekko przed presją. Jego główną cechą jest jego wyrafinowany smak orientalny przywołując orzechy laskowe i sezamowy i jego bursztynowego. Kolor i smak oleju arganowego określić jego jakość. Kolor zbyt ciemny i zbyt ostry zapach pieczenia są cechy oleju zbyt ogrzewana, z utratą składników odżywczych. Olej arganowy jest spożywane na surowo jako posypka do wielu potraw, sałatek, warzyw lub zbóż, jaj, kuskus lub tagines, ale także jako pieczywo, makaron amlou smarowania na bazie prażonych migdałów, miodu i oliwy Argan. Dietetyczne i odżywcze właściwości są uznawane. Bogaty w E i witaminy A, typ oleinowego i linolowego, olej argan ma zawartość kwasów tłuszczowych, 80%, takie jak olej z oliwek. Ale bogate w kwas linolowy (34%) powoduje, że lepsze. Postaci kwasowej kwasów tłuszczowych, które nie mogą być syntetyzowane przez organizm i musi być dostarczany ze źródła zewnętrznego, w diecie. Czytamy w kwas oleinowy czyni go interesującym narzędziem do regulowania poziomu cholesterolu. Do celów kosmetycznych Olej arganowy odżywia i utrzymuje elastyczność skóry. Olej arganowy jest bogaty w naturalne składniki, które odgrywają rolę w odnowy komórkowej i regeneracji. W tradycyjnej farmakopei marokańskiego oleju arganowego przyjmowana jest do zabiegów na ciało w celu zwalczania spustoszenia życia i klimatu: działa idealnie na zmarszczki i suchość skóry, redukuje widoczne ślady pozostawione przez trądzik pryszcze, sequele wietrznej i inne zmiany skórne lub podrażnienia tych znaków prążkowania. Jest nadzwyczajne przypadki: Burn pęknięcia, wyprysk, łuszczyca lub łuszczycy lub zmiany, które odnosi się do skóry. Również używany do pielęgnacji skóry głowy, olej arganowy, połysk włosów powraca ponownie świetlna dzięki ich wysokiej żywieniowych i wzmacnia łamliwe paznokcie. Wreszcie, oleju arganowego łagodzi bóle stawów i jest bardzo popularny na masaże ciała. Olej arganowy jest dostępny w dwóch postaciach, moc oleju arganowego i oleju arganowego kosmetycznego. Czy wiesz, że olej arganowy ma niezwykłe właściwości, jak jedzenie? Dwie łyżki codziennie rano na czczo jest wymagane, aby znaleźć talię osy dwudziestu. Czekać godzinę lub dwie przed śniadaniem. Olej arganowy zawiera anty-aging wspaniały dla kobiet, które chcą odżywiać skórę i zmarszczki. Tradycyjnie używany przez kobiety w południowym Maroku dla ciała i pielęgnacji włosów z powodu wysokiej zawartości witaminy E. Naturalnie, rewitalizuje skórę, działa przed wysuszeniem skóry i starzenia poprzez przywrócenie film hydrolipidowy i zwiększone dopływy składników odżywczych dla naszych komórek. Argan oleju przeciw suchości skóry i tym samym fizjologicznego starzenia (zmarszczki). Dostarcza składniki odżywcze potrzebne do przywrócenia film hydrolipidowy i zwiększenie wejść składników odżywczych do komórek. Zainteresowanie sterolu, witamina E (schottenol) na wysoką zawartość oleju arganowego rodnikami, które mają własności przeciwnowotworowe, istotne jest w tych przypadkach. Olej arganowy także działa cuda na włosach, twarzy i paznokci, jak również w całym ciele. Olej arganowy i włosów Odżywiają i ożywić skórę głowy. Olej arganowy dodaje połysk włosów podczas przywracania naturalną gładkość i jedwabistą. Wskazania do stosowania do włosów: W celu przywrócenia zdrowia i wigoru na słabe włosy, stosować olej arganowy 30 minut przed szamponu, na całej długości włosów, mycia i płukania. Aby chronić włosy przed skutkami suszenia słońca, morza i chloru, stosuje kilka kropli w plastrze lub szczotką i przesuwać się wzdłuż włosa Wpływ oleju arganowego na twarz i skórę: Olej arganowy nawilża, odżywia i wygładza skórę i chroni przed wysuszeniem. Olej arganowy redukuje pęknięcia i szczeliny spowodowane mroźnej zimy. Cleanse trądzikowej i pozostawia ją promienną i pełną blasku. Jego moc ujędrniające, nie zastanawia się do utraty elastyczności skóry. Wpływ oleju arganowego na paznokciach: Olej arganowy odżywia i wzmacnia paznokcie miękkie i kruche, chroni przed czynnikami zewnętrznymi. Wskazówki: Myć ręce mydłem Argan korzystnie paznokcie nasączonej mieszaniną soku z cytryny (lub kilka kropli olejku z cytryny) i łyżeczkę oleju arganowego w równych częściach, na około 15 minut, co najmniej raz w tygodniu. Jeśli twoje paznokcie są łamliwe, proces jest powtarzany codziennie. Możesz ponownie użyć domowe utrzymanie w czystym, suchym naczyniu przez tydzień. Leczenie wzmocnienie paznokcie dokładnie, preparat może być ogrzewany w łaźni wodnej. To postawiło trochę wody w rondlu i umieścić go w ogień. Weź niewielką ilość oleju arganowego i umieścić w misce i umieścić je w garnku w kąpieli wodnej, pozostawić go na chwilę ogrzać się nieco i usunąć go z ognia, stosować na paznokcie z lekkim masażem lub pędzlem i niech wyschnięcia. Zobaczymy za kilka dni, wyniki nadzwyczajne. Jak rozpoznać olej arganowy w dobrej jakości? Olej arganowy ma zapach. Jest bezwonny lub łagodny. Silny zapach stęchlizny jest znakiem utleniania, które mogą pochodzić z biednej metody produkcji lub magazynowania. Wszystkie nasze produkty są objęte gwarancją, Argan ECOCERT (Kontrola i Certyfikacji),

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najbrzydsze sa golfy Nie zwrocilam uwagi jak nazywa sie sklep :( Ale to jest jeden z tych, w ktorych kupuje sie przedluzane wlosy. jest tam wiekszosc produktow dla czarnoskorych kobiet i wlasnie olejkow. Tylko trzeba uwazac, bo oni lubia klamac :D i chca sprzedawac to czego maja duzo i wciskaja :P Ja nie wiem co ja za olejek wczesniej mialam , ale w porownaniu z tym co ja wczoraj kupilam to jest niebo a ziemia. Po sciagnieciu czepka zauwazylam jak ladnie wlosy wypily olejek i nie mialam w ogole problemu ze zmyciem, a troche tego uzylam, bo wmasowalam tez w skore glowy. I znowu pojawil sie zal, ze nie mam dlugich wlosow, bo wygladaloby to swietnie :) Tak jak napisalas moj argan jest kompletnie bezwonny. Ma tylko 2 skladniki-argan i dodatek olejku migdalowego, wiec nie jest napakowany chemia. Dwie łyżki codziennie rano na czczo jest wymagane, aby znaleźć talię osy dwudziestu- hehe nie za bardzo zrozumialam to zdanie, w jakim kontekscie to bylo napisane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilijowa łodzia
Joasiu maske widzialam a stronie biovaxa:) i weszlam w ikonke sklep ;) z dostepem w aptekach na dzien dzisiejszy raczej bedzie ciezko ale warto pytac:) u mnie nie ma i na stronie doz tez nie:( ale jak ktos uparty i ma ochote placic za przesylke to razem wyjdzie 30 zł i maska w jego rekach:D ps. Mam krecone wlosy😭 jakos staram sie to zaakceptowac;) tylko ze sie kreca a w niektorych miejscach pusza:/ mam nadzieje ze jakos dojdzie to do ladu po olejkach i sprobuje ten zel z siemienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najbrzydsze sa golfy
"Dwie łyżki codziennie rano na czczo jest wymagane, aby znaleźć talię osy dwudziestu" hehe tez się zastanawiałam, może chodzi o talie osy dwudziestolatki:D tak mi google przetłumaczył z hiszpańskiego opis oleju który kupiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najbrzydsze sa golfy
na to wygląda w moim długim poście tez jest o tym mowa "kwas oleinowy czyni go interesującym narzędziem do regulowania poziomu cholesterolu." Ale szkoda mi go pić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monisiurkaa89
Hej dziewczyny? Jak wieczorek mija? :) Joasiu chciałabym zapytac Ciebie ile masz lat? Przepraszam jeśli już to pisałaś, naprawdę nie pamiętam. Ja mam 24 lata, i czasem tak sobie myśle że mój czas już się skończył na porost długich włosów:( tak jak pisała jedna z dziewczyn, że "starosc nie radosc". Naprawde mam nie raz takie wrażenie! Chociaż jeśli masz tyle lat co ja to nabiore nadzieji na to, że jeszcze zapuszczę piękne długie włosy. Na razie za wcześnie na efekty Twoich świetnych rad, chociaż dziś troszkę się zdziwiłam. 16 marca robiłam odrosty. dziś mamy 19, mierzyłam sobie wielkosc odrostów przy grzywce, i wyszło że włosy urosły mi 2,2 cm. Myśle że to sporo. Co o tym sądzicie dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisiurka pewnie , ze to duzo :) Dzisiaj robilam oczyszczanie, olejowanie i mycie oraz nawilzanie bezsilikonowymi produktami sobie i przyjaciolce :) Jej wlosy sa strasznie zniszczone oraz lamia sie az oszalamiajaco :/ Musialam jej troche podciac i od teraz ja sprawuje piecze nad jej wlosami. Monisiurka ile masz lat? Ja sie zawzielam i bede miec dlugie wlosy. Koniec kropka. Czesto nie udaje sie zapuscic, przez nadmierne wysuszenie i lamanie, ale chyba juz ustalilysmy jak sobie dac z tym rade, co nie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nursenurse
dziewczyny mam pytanie odnośnie tego szamponu oczyszczającego. nie mieszkam w Polsce, Joasia pisała o szamponie dla dzieci które można dostać z Anglii, a co z oczyszczającym? to ma byc taki zwykły dla dorosłych? na co zwrócić uwagę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kókó na mónió
Gdzie jest Joasia?:) Ej kurcze, dziewczyny, czy to jest możliwe, żeby włosy lepiej wyglądały już po tygodniu? Czy już sobie optymistycznie wmawiam? Jakieś takie grubsze mi się wydają i miękkie : ) Jako że do olejowania używałam oliwy z oliwek, której zapachu nie cierpię, dodałam do tego kroplę olejku lawendowego i mam na głowie aromaterapię : ) Jedynie końcówki chronię silikonem (cementem z Loreala), bo mam ślub za 3 miesiące i nie mam serca tracić w tym momencie na długości : ) Mam nadzieję, że to całości nie zaszkodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia818
Dziewczyny, przepraszam Was za nieobecność, ale wróciłam do pracy po urlopie, dodatkowo tate przenieśli do innego szpitala, i jak wiecie jest z tym masa załatwiania i jeżdżenia:( Już odpowiadam na Wasze pytania;) Monisiurkaa89 W tym roku kończę 25 lat:) Też miałam problem z zapuszczeniem włosów, o czym już pisałam. Myślałam, że długość za ramiona to mój MAX:) A przy odpowiedniej pielęgnacji FRUUUU, włosy urosły jak szalone;) Myślę, że wiek niewiele ma tu do rzeczy ! A po drugie...24 lata i starość?! HAHA:) Może włosy rosną wolniej kobietą w okresie menopazy, ale wcześniej? watpię:) Get-ur-freak-on Coś czuje, że może niedługo i ja się zgłoszę do Ciebie po jakąś poradę, hihi:*:* nursenurse W szamponie oczyszczającym najważniejsze jest żeby miał jak najprostszy skład. Ma zawierać SLS, ale absolutnie nie może mieć silikonów w składzie;) kókó na mónió Jasne, że jest możliwe , że widzisz poprawę;) Twoje włosy muszą być w niezłym stanie, i dlatego szybko widzisz efekty. Im włos bardziej zniszczony, tym dłużej na efekt czekamy:) A co do silikonów- to najważniejsze, aby stosować je ŚWIADOMIE. To nie tak, że silikon to najgorsze zło. Jesli czasem zabezpieczymy włosy , będziemy je oczyszczać, aby silikon się nie nabudował, jestem jak najbardziej ZA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kókó na mónió
To super : ) Włosy tragiczne nie są, bo nigdy nie farbowane, nie prostowane etc, ale za to myte codziennie i suszone;/ Ale kurcze, jak jestes tylko rok modsza ode mnie, to znaczy, że moje włosy mają jeszcze szanse być długie ; d Hurra hurra : ) Ale mam lenia dzisiaj, pozdrawiam znad drugiej kawy : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia818
kókó na mónió jestem na 1000% pewna, że dasz rade zapuścić włosy:) trzymam kciuki:) DZIEWCZYNY, JUŻ NIEDŁUGO MIESIĄC ODKĄD POWSTAŁ TEMAT;) MOŻE JAKIEŚ MAŁE PODSUMOWANIE? JAK WAM IDZIE? JAK DOŚWADCZENIA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoje postępowanie jest ryzykowne delikatnie mówiąc.. masz fajne pomysły, ale może zastosujesz je w swoim salinie jak go otworzysz, bo pracując u kogoś musisz nastawiać się na zysk dla pracodawcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina_86
To jest zawsze dylemat, czy lepiej mieć pracę, która cię irytuje, czy lepiej w ogóle nie mieć. Moim zdaniem spróbuj dogadać się z szefową, a jak się nie uda to poszukaj pracy gdzieś, gdzie będziesz się spełniać. Tylko najpierw zrób dobre rozeznanie, żebyś nie została z niczym. A tak przy okazji to polecam zajrzeć na stronkęwww.obiecanejutro.pl. Możecie się dowiedzieć jak można pomóc nieuleczalnie chorym, a można to zrobić na wiele różnych sposobów. Poczytajcie sobie trochę o akcji w$p1erajmy hosp1cja. Dzięki tej akcji, która jest niby konkursem, można aktywnie pomagać chorym dzieciakom, zajrzyjcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiu pomoz
jak stosowac olej z wiesiolka, jak dawkowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilijowa łodzia
Joasiu dostałam ta maseczke :D :D :D jest dostepna w aptece:) jeszcze nie uzywalam bo dopiero dzisiejsza a wczoraj myłam wloski:) u mnie szału nie ma:( powoli trace cierpliwość...a raczej nadzieje ze będzie lepiej:( włoski są cienkie jak u dziecka :( co mnie wkurza bo maja kiepska objętość i takie jakiś dziwne jakby niedorozwinięte :P widze lekki połysk w nie których miejscach jakby bardziej nawilżone ale spora czesc to siano:(:(:(:( nie wiem czy da rade cos z tym zrobić:( jestem ZAŁAMANA:( wczoraj nałozylam na odzywke olejek bo gdzies wyczytałam ze dziewczyny tak robiły, później doczytałam ze może wyrządzić sporo złego i już sama nie wiem:/ miłego weekendu dziewczynki:) :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×