Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek..

Wiosna w Stokrotkach

Polecane posty

Lecę na Ciebie😘,to znaczy lecę do Ciebie Kochanie❤️:D.Wiesz ,że Cię Kocham?:).Tulę Cię Skarbie Kochany i nie mogę doczekać się jutra byś znów wpadła jak zawsze w moje ramiona.Spij słodko Kochanie.Przytulam Ciędo siebie.😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja lece na Ciebie i do Ciebie :D❤️ nie znam innego kierunku i nie chce znac, w ktory niosą mnie nogi :) i powiem Ci że wiem :) i że Kocham Cie 👄 całuje slonecznie, jak caly ten dzien byl taki :D i juz wyglądam zachodu, bo wtedy jutro bedzie blizej ;) spokojnego wieczoru Tygrysku 👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocham Cie Skarbie mój😘❤️ Jutro już blisko.Jeszcze tylko noc Kochanie:D.Przytulam Cię do siebie i całuję ramionko;)Wiesz jak Cię wtulam;)a jutro nakarmię Cię sobą znowu;)Swoją obecnością przy Tobie.Dobranoc Kwiateczku😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku ❤️ nakarmiles mnie dzis :D ale i tak wciąz jestem glodna Ciebie ten głód nie ustanie :) ale wzajemnie bedziemy sie sycic sobą i tym co mozemy sobie dac :) dzis tez sie tak wtule jak wczoraj :D i zasne szcześliwa bo jestes przy mnie. Kocham Cie ❤️ spij słodko moj Aniele 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"..Tam, gdzie patrzysz stoję ja... Niech Twój wzrok dosięga mnie, Twoje serce niechaj płonie ... Dotknij mnie, niech płonę, Dotknij mego ciała, Dotknij mnie, chcę tego. Raz jeszcze! Dotknij mnie na nowo, Dotknij - w nieskończoność, Dotknij mnie, gdy tego chcę. Ciebie widzę w moich snach, wtedy moje serce płonie. Nasze ręce złączy czas - już Ty i ja.." ❤️ dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocham Cię Stokrotko Najdroższa😘❤️ Dotykam Cię drżącymi dłońmi i całuję ramionko.Jestem Kochanie. Jutro znów usłyszę Twój głos i znów mi zamruczysz porannie:) Na zawsze jestem Twój🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakże sie cieszą moje oczy :D widząc mojego Tygrysa 👄 nie zgubiles drogi :) ten jeden drogowskaz, zawsze pomoże nam sie znaleść, tęsknota w cichym szepcie serca, ktore wciąz powarza Kocham Cie ❤️ za oknem deszczowy wieczor a ja w kolorach jesieni musze sie zabarwic na niebiesko :p 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie zgubię drogi do Ciebie:)Stokrotko❤️😘 Nigdy jej nie zgubiłem.Kocham Cię Stokrotko Najmilsza,Kocham za to że Jesteś i wciąż mi Cię mało. Lecz wiem ,że gdy minie noc znowu Cię usłyszę i zobaczę,tak jak dzisiaj;):) Kocham Cię i całuję,Wiesz jak:) 🌼 Zabarw się na niebiesko:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak udalo sie z zabarwieniem, jesli tak to wtopie sie w noc jesli nie, razem ze srebnym ksiezycem oswielle droge bys i dzis trafil po dlugim dniu 👄 choc poranek rozgrzal sloncem to moze i wieczor swym dotykiem ukoi tęsknote a słowa Kocham Cie ❤️ usulą do snu dobranoc Tygrysku 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocham Cię Stokrotkomoja😘❤️ Zawsze do Ciebie trafię.Koję pocałunkami Twoją tęsknotę😘,całując Kochane czarne oczęta,które z taką Miłością na mnie dzisiaj spoglądały;),całuję białe ząbeczki i pachnące usta😘. Wtulam się w moją Ślicznotę i szepczę-Kocham Cię Stokrotko❤️ do jutra Kochanie,do naszej środy;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, jutro kolejna nasza środa :) ile juz ich bylo, a ile bedzie? To życie pokaże a czy jutro usmiech obudzi zmeczone choc szczesliwe oczy? To Ty juz bedziesz wiedział :) zabieram pocałunek na ustach 👄 brzmienie Twych slow do serca ❤️ odbijając je echem mym szeptem Kocham Cie spokojnych snow 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak te środy mają coś w sobie :D nawet wśrod kropli deszczu chce dziś tanczyc :D Kocham Cie ❤️ wtul sie we mnie i zasnij otulony tym ciepłem, ktore rozpalasz w moim sercu dobranoc Tygrysku 👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Kwiateczko❤️😘 Wtulam się w Ciebie Stokrotko😘 Tym razem to ja Ciebie obejmuję:D;) i całuję ramionko.Jutro kolejny nasz dzień.Przybiegnij do mnie na boso:)Ogrzeję Ci stópki swoim oddechem.Kocham Cię❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimo że 13ty, to nie bylo w nim kropli nieszczescia, a morze radosnych chwil :D uśmiechem tule Twoje oczy a usta pocałunkiem 👄 ktore chcą wiecej, wciąz wiecej Ciebie ;) zasnimy spleceni wtuleni w siebie czując jeszcze cieplo tego dnia. Dobranoc moj Tygrysku 👄 do snu zaspiewam Ci Kocham Cie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uu8ju
Wielu z nas ma sekret wystarczy zobaczyć kilka przykładów moj-sekret.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocham Cię Stokroto 😘❤️ .Kocham Cię wciąż więcej❤️ Tulę głowę do brzuszka Twojego:) i Tygrysek bardzo będzie czekał na poniedziałek,by Cię znów usłyszeć i zobaczyć;). Całuję pępuszek;). Śpij spokojnie Kochanie😘 Jestem przy Tobie. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja i tak mocniej :p👄 tule Cie do brzuszka, tak jak lubisz ;) i Ty spij spokojnie moj Tygrysku ❤️ ach ten poniedzialek :D jeszcze tylko niedziela i :D ❤️ dobranoc Kochanie :) jestem i Kocham a jak Ty wiesz to najlepiej 👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i już prawie poniedziałek Stokrotko Kochana😘❤️ Kocham Cię i tak więcej ,ja już swoje wiem:D Oj oj wiem jak potrafisz Kochać:D;) i ciągle mi mało:P Tulę Cię do siebie.Zaśniemy dziś spleceni ze sobą:)Wtuleni. Dobranoc Kochanie😘 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że swoje wiesz :p ale ja tak sie lubie droczyc z Tobą :D👄 jeszcze pare godzin ale nawet i bez nich jestesmy razem ;) to wskakuje w Twoje obiecia i juz w Tobie tone :p Kocham Cie i wiesz jak, jak aż aż ❤️ dobranoc Tygrysku 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Stokrotka Kochana😘❤️:D Uwielbiam jak na mnie wskakujesz;):P:D i Kocham w Tobie tonąć:D Toń więc w mych objęciach i dzisiejszej nocy😘by jutro obudzić się by spędzić razem kolejny dzień.Wtul się spokojna bo Wiesz jak bardzo jesteś Kochana❤️. Dobranoc Stokrotko.Całuję czarniutkie oczęta😘Kocham Cię❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wskakuje czy skacze?:p wiem, wiem znam odpowiedz :D Kochanie ja juz utonełam w Tobie i czasem aż brak mi tchu, gdy szczescie przepelnia serce ❤️ bo czuje, bo wiem. uwielbiam sie budzic przy Tobie wiec jak najszybciej zasypiam ale nim zamkne oczeta podaruje Ci w nich usmiech :D dobranoc Tygrysku 👄 Kocham Cie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lecimy na poduchy?:D znam takie miecutkie ;) przytulisz? Dobranoc Tygrysku 👄 spij słodko wiesz że jutro środek tygodnia :D ❤️ Kocham Cie i obudze, ale bardzo delikatnie :p 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Stokrotko😘❤️Kochana:) Uwielbiam jak wskakujesz,skaczesz, jesteś,unosisz się i opadasz;) i lecę na Twoje poduchy;):P by wtulić się w nie i całować😘 Dobranoc Ślicznoto😘. Śpij słodko.Kocham te środki tygodnia i każdy dzień z Tobą i uwielbiam na Ciebie patrzeć;),słyszeć jak mruczysz porannie ;)Kocham Cię❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomrucze Ci i wieczornie moj Kociaku :D nie chce by ten dzien sie konczyl, ale wiem ze bedą kolejne ;) i jeszcze cudowniejsze, jesli jest jeszcze to mozliwe :) Tygrysku ja uwielbiam jak mnie unosisz, gdy opadam :p dotykająsz tej cudownej głebi :) dobranoc niech sny otulą Cie moimi ramionami a poranek obudzi pocalunkiem 👄 ❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Kwiateczku Najdroższy😘❤️ Wiesz jak uwielbiam to Twoje mruczenie;) i jak Twój głosik na mnie dzisiaj działał:❤️. Kocham Cię❤️ Kochanie Najdroższe ,będą kolejne dni w których będę Cię tulił w ramionach i zatykał oddychające w spazmach usta, gorącym wilgotnym pocałunkiem😘Kładę swą głowę na miękkich podusiach by jak najszybciej nastąpił poranek.Dobranoc Kochanie😘 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Tygrysku ❤️ tak, bedą kolejne bedzie ich nie zliczona ilosc to tylko kalendarz je odznaczy, a my my bedziemy sie cieszyc az do utraty tchu :D zamykaj mi usta, tylko pocałunkami 👄 przywracaj oddech gdy strace go kiedy swiat zakreci sie w glowie :D Kocham Cie ❤️ w nocy, o poranku zawsze, wciąz bardziej :D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×