Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ja_też_jestem_zmęczona

Kobiety (nie)dojrzałe - ZAPRASZAM DO ROZMÓW.

Polecane posty

Gość gość
O!? Już??? Więc jestem!!! A AAAAJ...:-D A teraz, myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O!? Już??? Więc jestem!!! A AAAAJ...:-D A teraz, myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O!? Już??? Więc jestem!!! A AAAAJ...:-D A teraz, myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w koncu :-) kolory podobaja mi sie, rowniez roznica miedzy wypowiedzia a stopka:-) ale maja jeszcze wiele do zrobienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Wam:) kurcze wyszlam dzis do biblioteki po pare ksiazek i tak zmoklam ze szok. Nawet gatki mialam mokre:P tragiczna jest ta pogoda teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Upiorne pantalony se Zmienisz na suche:o A upiorne książki? Więc myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie wlasnie pada... Miałam dzis wyjsc ze znajomymi ale teraz to sie zastanawiam, czy mi sie chce w te pogode. Marze o tym by sie zakopać w pościeli, przy jakims dobrym filmie co najwyzej :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafe nie chce mi dodawac moich wypowiedzi,ach przykre to jest:/ Upiorku ksiazki sa ''cale i zdrowe'':D Tez mielismy dzis z moim wyjsc gdzies ale przez ta pogode wszystkiego mi sie odechcialo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jdaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyzua346
Mi też coś nie działa tak jak powinno z dodawaniem odpowiedzi, więc puki co więcej czasu spędzam na daymynews.pl całkiem fajnie tam jest. Możecie sprawdzić w wolnej chwili:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka:) Ej ja się zalogować Nie mogę:/ I chyba cały czas jestem pomaranczowa w dodatku:/ nie podoba mi się teraz to forum:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie kiedyś było zapamiętywanie hasła a teraz za każdym razem muszę hasło wpisywać:/ Heh.forum schodzi na psy:/Nieczytelne jest strasznie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie w*****a moderacja. W******i mi 2 posty (nie było tam linków, byly na temat) z pewnego tematu (nie bede pokazywać palcem z ktorego) Ale jak ja zgłoszę reklame, to oczywiscie nie łaska w*****ć taki post. :) Nie wiem czy sie przeniose, bo średnio mam na razie gdzie. Ale... Powoli mam dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie postu który bezpośrednio odnosi sie do mojej osoby i na mnie wjezdża też nie łaska wykasowac. Nie, no, ja mam dość. Ja tu moge siedzieć, póki moge sie bronić, ale jak zamierzają kasować sobie moje posty, a tych które ja zgłaszam nie, mimo, że sa obraźliwe lub też zawierają treści, ktorych nie powinny zawierać (reklamy), to sie żegnamy. Żegnamy w tym sensie, że bede tylko od czasu do czasu wpadać na ten temat. A poza tym nie bede sie udzielała, nie widze sensu Wiem, że im łaski nie robie, ale myśle, że dużo normalnych osób w taki oto sposób zrażają. To jest po prostu niepowazne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raz ban drugi raz nie i tak będzie ciągle Jak Upiorny to co? Aa, takie upiorne poczucie humoru? Nie załapałem. Więc Ślimak, ślimak dawaj tego co Cię w... zdenerwował;-) Więc myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bozena M
w tym temacie czy w innym? Co za roznica. Dzis pierwszy raz polski internet zaskoczyl mnie in plus. Serio. Ogladalam na YT wywiad z p. Terlikowskim. Spoko gosc. Mowi normalnie o swojej rodzinie, o swojej wierze, o zonie. To mi sie podoba. Jestem zwolenniczka takiej kawy-na lawe. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bozena M
lubie tak szperac po necie. Najbardziej podobalo mi sie jak gosc opowiadal jak sie kloci z zona. :) No wypisz wymaluj jakbym widziala klotnie ze swoim Misiem. :) Podobalo mi sie tez to co mowil o braku czasu w zwiazku z pojsciem do Kosciola. Podobalo mi sie tez znaczenie slow pieknej modlitwy "badz wola Twoja". To nie jest takie easy. Do tego trzeba dojrzec i troche przezyc. Tak mysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dawaj upiornego linka może podzielę się swoimi spostrzeżeniami? Więc myk, myk... a może pomyłka??????!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dawaj upiornego linka może podzielę się swoimi spostrzeżeniami? Więc myk, myk... a może pomyłka??????!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...dziewczyna dojrzewa. Więc póki jeszcze mogę... mimo upiornego wieku;-) Dzień upiorny wszystkim. ;-))) Więc myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...yyy:-D i kto to mówi? Upiorzyca, co od rana pieje jak kogucik?! Co Kurko? Więc myk, myk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...yyy:-D i kto to mówi? Upiorzyca, co od rana pieje jak kogucik?! Co Kurko? Więc myk, myk... po raz drugi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...yyy:-D i kto to mówi? Upiorzyca, co od rana pieje jak kogucik?! Co Kurko? Więc myk, myk... ale o co kaman? 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...yyy:-D i kto to mówi? Upiorzyca, co od rana pieje jak kogucik?! Co Kurko? Więc myk, myk... ale o co kaman? 6...7... więcej nie mam palców;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×