Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość carolinen

chcę zajść w ciążę (dla nowych dziewczyn)

Polecane posty

Gość angelusdominus
lilijka25 pewnie ze mozesz;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelusdominus
Giubelli a co sie stalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilijka25
Dziekuje za mile przyjecie, mam nadzieje ze uda mi sie wdrozyc :) MackowaZona hehe tak oczywiscie, z mezem bede probowac ;) Giubelli Nie jestem jeszcze temacie ale mimo wszystko wspolczuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Giubelli wszystko ok? Co sie stalo? Witamy nowe dziewczynki;) forum nam sie rozkreca;) kurcze kminievjak to bedzie teraz z moimy dniami plodnymi. Ostatnio przeciez spozniala mi sie @ 10 dni. Jestem rozregulowana. To niby teraz powinnam miec plodne liczac ze @ dostalam 25 a srednie cykle mam 30-32 dni. Co o tym myslicie laski? Moj mezus chyba nie pojedzie wyjedzie w poniwdzialek w delegacje to starania sie przedluza;) oby pazdziernik byl szczesliwy dla nas wszystkich;) milej i owocnej nocki;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny witam nowe koleżanki mimo tego że nasze staranka zamieniły się na niecierpliwe wyczekiwanie to bardzo się ciesze że forum się rozwija może i wam przyniesie ono szczęście. giubelli co się stało tylko nie mów że jakiś paskudny wirus tyle teraz tego świństwa panuje że hoho wracaj do zrówka i puisz jak się czujesz. dziewczyny dopiszcie się do tabelki i zaktualizujcie tyle nas się tutaj zrobiło aż miło was poczytać . paaa:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelusdominus
no dziewczynki ale cisza!!!!!! u nas wlasnie jakis wirus sie przypaletal;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej to ja, nie no, padłam nosem w klawiaturę, zdążyłam jeszcze krzyknąć no i dostałam mały atak padaczki.....w pracy..... obudziłam się to była kumpela z bratem, pracownik nasz, dwóch gości z pogotowia....ehhhh....cały dzień potem wyjęty z życia bo to wielkie odsypianie. Dali mi 3 kroplówy i do domu. W sobotę już było git. I powiedzcie mi teraz, co ja mam zrobić, życie mi się komplikuje, myślałam że dziadostwo już nie wróci, a tu nie wiadomo czy nie zajdę w ciążę niedługo i będę żyć z myślą, że mogę wstać i paść a razem ze mną dziecko.... Leczenie....mogę się leczyć, bo już się leczyłam, niby dziecku nie przeszkadza, ale przenika przez łożysko. Musiałabym być pod stałą kontrolą gina i neurologa, no i leki 3 x dziennie. Nie wiem co robić, narazie wróciłam do pracy i czekam na te wszystkie spojrzenia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eska 22
witam dziewczyny was serdecznie oraz nowe kolezanki fajnie ze do nas dolaczacie:) nie bylo mnie troche czasu ale czytalam was na biezaco:) tak oto ja fajnie ze Ci sie udalo z ta praca i takze uwazam ze powinnas isc na zwolnienie Giubelli co sie stalo? wracaj do zdrowka szybko. Moj maz wczoraj wrocil po tygodniu nieobecnosci ale sie stesknilismy za soba:) dopiero teraz przytulanka byly:) nie robie sobie w tym miesiacu testow owu bo stwierdzilismy z mezem co ma byc to bedzie staram sie nie myslec tak duzo wiec moze sie uda:) a jezeli nie to ide na ten zabieg.... Zdawajcie relacje jak u Was staranka ida u mnie dzis 18 dc wiec do @ jeszcze troche jak go dostane w terminie oczywiscie( choc czuje ze znow bede musiala brac luteine) wlasnie zabolal mnie lewy jajnik. Wiecie co wlasnie sobie uswiadomilam ze jeszcze jeden cykl i bedzie to juz rok naszych staran...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edytujcie dziewczyny tabelę, no ja niestety w najważniejsze dni musiałam dać sobie siana z powodu mojego fiku-miku :) także owulacja bez przytulanek a co za tym idzie wielkie nici w tym miesiącu. majowa ................27...............1cs....................... :) Fiona................... 25............ .3cs......................... :) rozusPL................21..............4cs............... ......... :) taka oto ja............24.............2cs.......................... :) PauliśC................22.............11cs.............. .........czekamy na odzew! Paula23.................22.............3cs............... ...........@15.09. Angelusdominus ..23 ...........1cs.......................... @15.09. eska 22................22.............10cs....................... ..@ 21.09. Giubelli.................27..............9cs............. .............@ 25.10. JovankaJo...........29.............2cs................... ........@ 20.10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eska 22
No ja tez poprawiam date ale u mnie moze byc roznie z tym @ same wiecie majowa ................27...............1cs....................... :) Fiona................... 25............ .3cs......................... :) rozusPL................21..............4cs............... ......... :) taka oto ja............24.............2cs.......................... :) PauliśC................22.............11cs.............. .........czekamy na odzew! Paula23.................22.............3cs............... ...........@15.09. Angelusdominus ..23 ...........1cs.......................... @15.09. eska 22................22.............11cs....................... ..@ 26.10. Giubelli.................27..............9cs............. .............@ 25.10. JovankaJo...........29.............2cs................... ........@ 20.10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelusdominus
Angelusdominus 23 2 cs @ 19.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Hej Kobietki Chyba złapałam doła... wielkości kanionu Kolorado :( Pogoda za oknem paskudna, @ za 3 dni, piersi bolą jak cholera, mąż w pracy a ja siedze i wyje bez powodu jak bóbr.. i tak mi się to ciągnie od wczoraj :( A jak Wam minął weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opocznianka
witajcie ja juz sie staram 5 lat z mężem o dzidziusia badania obydwoje mamy w porządku owulacja jest dlaczego nie moge zajść w upragnioną ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opocznianka witaj Obawiam się że żadna z nas nie zna odpowiedzi na to pytanie niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny witam kolejne panie od razu milej jak nas tak dużo na forum. giubelli oj ale mi ciebie zal biedulko no cóż nic nie poradzisz tak to już jest że zawsze pod górkie maćkowa żona no cóż każda łapie chwile że ma już dość no ale masz nas więc nie załamuj się uszy do góry i bedzie tylko lepiej eska 22 hmm jak tak bardzo się stęskniliście to może a nóż coś się w tym miesiącu ulęgnie 3 mam za was wszystkie kciuki zobaczycie chwile przed burzą a jak się nam dwupaki posypią to wszystkie na raz:-). u mnie też nie zaciekawie dzisiaj pierwszy dzień w pracy było ok cały dzień spędziłam na zapleczu czytając bhp no a jutro już do pracy. malutki dzisiaj miała fajną opiekę mój młodszy brat miał wolne od szkoły i zajmował się nim cały dzień fajnie że mogę na niego liczyć szkoda tylko że jutro idzie do szkoły moja mama niestety jutro nie da rady a ja nie mam co z nim zrobić. moja bratowa na pytanie czy moze z nim zostać skwitowała krótko "mówiłam ci że nie" oj jeszcze małpa kiedyś po coś przyjdzie wrrrr. no i padło na to że rano małego zawoże do teściowej a po południu odbiera go moja mama i zostanie z nim do mojego powrotu.jestem taka zła no trudno muszę znaleść opiekunkę na te parę dni..... przepraszam za błedy ale pisze szybko bo musze jeszcze sporo dzisiaj zrobić...pa kochane do jutra i 3mkać się ciepło w te paskudne dni:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelusdominus
no dziewczyny witam ale się tu rozhulało;) postanowiłam jutro zatestować;) wiem że fo @ jeszcze trochę ale no cóż nie mogę nerwów utrzymać na wodzy;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JovankaJo
Ależ do nas dziewcząt dołączyło - aż miło popatrzeć:) Witajcie wszystkie! Giubelli, kochana, wiem, że to marne pocieszenie, ale wszystkie jesteśmy z Tobą:* Wyobrażam sobie jak musisz się obawiać tego wszystkiego, co się stało, ale nie masz innego wyjścia jak tylko chyba iść do lekarza, powiedzieć mu o swoich planach i dowiedzieć się jak możesz wziąć się z tym cholerstwem za bary:* Jeśli myślałam, że piątek był do d**y, to grubo się myliłam - dziś się dopiero załamalam... Przyszła @. Tak po prostu. Tydzień za wcześnie. Nie no, porażka na całej linii, brak słów. Nawet mi się komentować nie chce. majowa ................27...............1cs....................... Fiona................... 25............ .3cs......................... rozusPL................21..............4cs............... ......... taka oto ja............24.............2cs.......................... PauliśC................22.............11cs.............. .........czekamy na odzew! Paula23.................22.............3cs............... ...........@15.09. Angelusdominus ..23 ...........2cs.......................... @19.09. eska 22................22.............11cs....................... ..@ 26.10. Giubelli.................27..............9cs............. .............@ 25.10. JovankaJo...........29.............2cs................... ........@ 11.11. Angelusdominus - podawaj datę spodziewanej @ (oby nie przyszła, rzecz jasna) to Cię poprawię w tabelce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JovankaJo
majowa ................27...............1cs....................... :) Fiona................... 25............ .3cs......................... :) rozusPL................21..............4cs............... ......... :) taka oto ja............24.............2cs.......................... :) PauliśC................22.............11cs.............. .........czekamy na odzew! Paula23.................22.............3cs............... ...........@15.09. Angelusdominus ..23 ...........2cs.......................... @19.09. eska 22................22.............11cs....................... ..@ 26.10. Giubelli.................27..............9cs............. .............@ 25.10. JovankaJo...........29.............2cs................... ........@ 11.11.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Dziewczynki dopiszcie mnie do listy. 24lata 5 cykl staran a spodziewana @ 25. 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelusdominus
Jovankajo przykro mi;( spodziewana hmm przy moich cyklach to nie wiem uznajmy 18.10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaćkowaŻona, lilijka25, zalamanamama, opocznianka - witajcie u nas :) rozgośćcie się :) Mogę na spokojnie pisać w końcu. U mnie weekend minął oczywiście na odpoczywaniu i wysuwaniu wniosków z niekontynuowania mojego leczenia. Ale przynajmniej miałam tomograf, badanie krwi (mam bardzo mało pierwiastków tj. sód, żelazo i potas) dlatego dali mi 3 kroplówy i do domu. Niestety stało się to w dzień owu, więc zupełnie i całkowicie zapomniałam o tych dniach, oczywiście tuż po musieliśmy odstresować wszystko ;) ale i tak wiem, że kolejny cykl spisuję na straty. Jovanko, Angelus, eska, Paulinka i reszta ferajny :) nie załamujcie się. Czasem są upadki ale częściej jednak są wzloty, czasem się kłócimy z połówkami ale potem wszyscy się godzą i to jest najważniejsze. Spokój i looz blues ;) Pozdrawiam wszystkie gorąco ! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelusdominus
giubelli jak się czujesz normalnie prze i nie moge sie na niczym skoncentrować ani zasnąć napisanym się piwa choć alkoholu nie pije... dziewczynki w czwartek wyjeżdżam wrócę w niedzielę ale mi będzie was brakowało;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelusdominus
poprawiam poprzednia wiadomosc bo bledy giubelli jak sie czujesz? normalnie leze i nie mge sie na niczym skoncentrowac ani zasnac. napilabym sie piwa choc alkoholu nie pije... reszta jest good;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelusdominus
wiecie co ostatnio zauwazylam(w sobote) kupilam 2tyg temu nowy cyckonosz;] i normalnie nie mieszcze sie juz w niego OO ;];] masakra;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PauliśC
To ja też się wpiszę- zaktualizuje, a co tam :D majowa ................27...............1cs....................... usmiech.gif Fiona................... 25............ .3cs......................... usmiech.gif rozusPL................21..............4cs............... ......... usmiech.gif taka oto ja............24.............2cs.......................... usmiech.gif PauliśC................22.............14cs.............. .........@17.10 Paula23.................22.............3cs............... ...........@15.09. Angelusdominus ..23 ...........1cs.......................... @15.09. eska 22................22.............10cs....................... ..@ 21.09. Giubelli.................27..............9cs............. .............@ 25.10. JovankaJo...........29.............2cs................... ........@ 20.10. ------------------ U mnie praca, praca i jeszcze raz praca, weekend wolny, ale trzeba było pozałatwiać parę spraw, więc jak zwykle za mało czasu na odpoczynek więc kolejny tydzień pracy rozpoczęty bez konkretnego odpoczynku. Takie mnie ostatnio na przemyślenia wzięło i stwierdziłam że tan ciągły bieg nie ma najmniejszego sensu. Człowiek cały czas ugania się za pracą, aby poprawić byt ale i tak te pieniądze są nic nie warte... ehhh, no ale trzeba jakoś żyć... --------------- buziaczki kochane dla was wszystkich, zarówno dla "starych" jak i dla nowych :*:*:* Giubelli tobie przede wszytkim dużo, dużo, dużo zdrówka!!! :* :* :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaćkowaŻona
Dzięki dziewczyny za poprawienie humoru, miło jest Was poczytać :) ciesze się że tu trafiłam :) Pozdrawiam Was serdecznie i miłego dnia bez @ życze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mamusie, ja jej dużo witamin - wpychają we mnie po tych ostatnich hecach, każą mi robić korki co najmniej godzinę po pracy, no i trochę zwolnić tempo. Patrząc w moją aplikację na telefonie owu było w dzień padnięcia mojego, a choćby i nawet dzień po to i tak byłam nie dożycia a M. tylko mnie tulił i o współżyciu nie było mowy. Dopiero dwa dni po się odstresowaliśmy, ale czytając, komórka zdolna jest do zapłodnienia tylko 24h. Daj Boże że coś mi się przesunęło i miałam ją później, ale w to wątpię. Tak w ogóle biorąc wszystko pod uwagę, cholernie mało jest płodnych dni w cyklu kobiety. Ale no cóż. Jedne dają radę na dyskotece a drugie muszą się męczyć :) Miłego dzionka życzę !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewuszki :) chodź nie pisze regularnie, bo po prostu nie mam o czym, staram się na bieżąco was czytać, a tyle teraz tego jest;) z końcem roku kończy mi się umowa, następna ma być na stałe już, więc wtedy wznawiamy starania :) miałam porobić resztę badań, i oczywiście jak to ja czasu nie miałam. W ogóle u nas teraz jakiś czasobrak występuje, tyle planów mieliśmy do końca roku a tu szare życie - no ale cóż - wszystko przed nami :) Giubelli jesteś naszą dzielną dziewuszką, mentorem i pocieszycielką - wszystko się ułoży, tylko się nie poddawaj ! Zwolnij trochę i zobaczysz że będzie gicior :D takaotoja no gratulacje ! powiem ci, że między innymi Twoja historia wytworzyła we mnie ogromną zmianę światopoglądową - ja bym na Twoim miejscu chyba od razu na l4 poszła, oni nie mieli dla Ciebie skrupułów, więc ty też nie miej. Poza tym wykorzystuj ostatni czas sam na sam z synkiem, zanim powiększy się wam rodzinka :) witam również wszystkie nowe i nie już takie nowe dziewczyny ah jak to mówią : W kupie siła :P P.S a na koniec żegnam wam moim ulubionym ostatnio słówkiem (podłapałam od kuzyna 18 lat, teraz na okrągło powtarzam) :D POZDROSY dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JovankaJo
majowa ................27...............1cs.........:) Fiona................... 25............ .3cs......................... :) rozusPL................21..............4cs............... ......... :) taka oto ja............24.............2cs.......................... :) PauliśC................22.............14cs.............. .........@17.10. Paula23.................22.............3cs............... ...........czekamy na odzew! Angelusdominus ..23 ...........2cs.......................... @18.10. Giubelli.................27..............9cs............. .............@ 25.10. paulinka121989....24............5cs.............................@ 25.10. eska 22................22.............11cs....................... ..@ 26.10. JovankaJo...........29.............2cs................... ........@ 11.11. Sprawdźcie, dziołszki, czy wszystko w tabelce się zgadza i poprawiajcie w razie wu. Ja jestem smutna, bo jeno Angelusdominus okazała mi współczucie - dziękuję Ci, kochana:* Cóż, popłaczę sobie w samotności... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka121989
Jovankajo tobie wpolczucie nie potrzebne! Masz kopniaka w pupe! Na szczescie ! zeby nastepny miesiac byl owocny;* wiem ze czasem poplakac sobie trzeba ale kochana nie ma co sie zalamywac bo przeciez damy rade!;* w koncu musi sie cholerka udac prawda? Takze niech ta pierinska @ ci sie skonczy i dawaj dalej:) mi to juz w dekiel wali;) jestem ostatnio tak zakrecona ze szok;) moja @ wypada 25.10. Juz czuje ze sie nie udalo i przyjdzie bo podbrzusze boli, cycki coraz wieksze.:/ nie jestem happy no ale coz trudno sie mowi. Kiedys musi sie udac;) dobrej nocki moje drogie panie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×